Kam cestovať do Ekvádora?

Dovolenka v Ekvádore, ktorá dostala svoje meno podľa rovníka, ktorý ho pretína. Ekvádor je pestrá, na zážitky bohatá krajina, má majestátne Andy, Tichý oceán, tradície Inkov a perlu, vzdialenú asi tisíc kilometrov od brehov – snové súostrovie Galapágy!

Prírodné laboratórium v oceáne ukrýva jedinečný svet fauny a flóry. Korytnačky obrovské, húfy žralokov, húštiny kaktusov, ale aj kostra najväčšej veľryby sveta, to všetko tu môžete skúmať ako novodobí objavitelia!... To, čo pred rokmi nadchlo Darwina, teraz chytí za srdce vás. Zaborte nohy do bielučkého piesku na pláži, nasaďte šnorchel a pozorujte fascinujúci podmorský život, spoznávajte na katamaráne jednotlivé ostrovy – Genovesa, Espanola, Bartolomé, San Cristóbal... Tortuga Bay je jeden z najkrajších zálivov sveta, plávanie s tučniakmi, či tuleňmi zasa zážitkom na celý život.

Objavte unikátny fliačik planéty, ktorý s BUBO spoznávame už dlhé roky, a stále nemáme dosť! Využite naše skúsenosti pri výbere dovolenky v Ekvádore!

V BUBO lovia zážitky. A ja ich chcem loviť spolu s nimi!

Táňa Pauhofová

Herečka

Táňa Pauhofová

TA3
9 minút o Južnej Amerike

Ľuboš Fellner sa s vami podelí so skúsenosťami z ciest po krajinách Južnej Ameriky.

Najpopulárnejšie zájazdy

Ekvádor, Galapágy

Ekvádor, Galapágy

Ísť na 9 dní na koniec sveta? Prečo nie? Krátka cesta na ostrovy obrovských korytnačiek, na rovník a pod majestátne sopky. Čokoláda, panamský klobúk, káva. Maličká juhoamerická krajina vás uchváti.

Ekvádor, Galapágy, Peru, Bolívia

Ekvádor, Galapágy, Peru, Bolívia

Ak máte viac voľného času, za 21 dní stihnete takmer kompletne spoznať tri juhoamerické krajiny a k tomu absolvovať ešte aj pobyt na ostrovoch Galapág, ktoré sú roztrúsené v Tichom oceáne. Ideálny zájazd pre…

Kolumbia-Ekvádor (Galapágy)

Kolumbia-Ekvádor (Galapágy)

Pozrite si miesto, kde rastie najlepšia káva na svete, jazero, kde sa náčelník posýpal zlatým prachom, katedrálu zo soli hlboko pod zemou a kľukaté uličky horúcej Cartageny. Sviežeho a lepkavého vzduchu…

Poradíme vám

E

Galapágy, Ekvádor


náročnosť

14 dní

Trvanie

5400 5900€

Dotknite sa vesmíru

Dovolenka Trek na najvzdialenejší bod od stredu Zeme
E

Ekvádor


náročnosť

10 dní

Trvanie

3870 4270€
K

Amerika  

Galapágy, Kolumbia, Ekvádor


náročnosť

15 dní

Trvanie

4200

Ulovte viac zážitkov

Čarovný ekvádorsky vidiek

Náš zájazd začíname v nadmorskej výške 2800 m n.m. aklimatizáciou u naších priateľov na ekvádorskm vidieku. Haciendy, kolibríky a rodinná atmosféra.

Neskrotné Andy

Neskrotné Andy

S ostrieľaným BUBO sprievodcom a skúseným tímom horských vodcov najďalej od stredu Zeme.

Až ku hviezdám

Až ku hviezdám

Spoločne stúpame na vyhasnutú sopku Chimborazo = najvzdialenejší bod od Zemského jadra na našom krásnom svete, ktorý je tam niekde pod nami. Poďme spolu, poďme konečne naozaj vysoko! 

Stred Sveta

Stred Sveta

Mitad del Mundo - Stred Sveta. Na rovníku fungujú zákonitosti fyziky inak. Príďte si to vyskúšať aj vy. Podarí sa vám položiť vajíčko na hlavičku klinca? Máte jeden pokus a 40 sekúnd.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test