30 rokov skúseností s cestami do Afriky. Najkrajšie safari, luxusné hotely, informácie kam a kedy cestovať. Pýtajte si referencie!

Zaujímavosti o Keni

Video

Safari v Keni na 6 minút (00:06:30)

Najscestovanejší Slovák Ľuboš Fellner vás za 6 minút zorientuje v cestách do Kene.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Keňa, Tanzánia, Zanzibar

Keňa, Tanzánia, Zanzibar

Náš top zájazd do Kene. Safari Masai Mara a Serengeti patria medzi najkrajšie divadlá na svete. Na záver nás čaká novoobjavený ostrov Zanzibar a jeho biele pláže.

Poznávací zájazd, dovolenka - Keňa, Seychelské ostrovy

Keňa, Seychelské ostrovy

Súčasťou Afriky je jej fantastická pevnina ale aj ostrovy v Indickom oceáne. Naša kombinácia prináša super safari v Keni s možno najkrajšími ostrovmi sveta.

Poznávací zájazd, dovolenka - Keňa - safari a oceán

Keňa - safari a oceán

Poznávaco-pobytový zájazd. Safari a poznávací okruh, potom oddych na brehu Indického oceánu v all inclusive hoteli.

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Safari pod Kilimandžárom

Len my, stáda slonov a v pozadí najvyššia hora Afriky. Po obrovskom niekoľkoročnom suchu sa do Amboseli vracia život a safari je tu opäť veľkolepé.

Masajovia

Asi najtypickejšími obyvateľmi východnej Afriky sú bezpochyby Masajovia. Kmeň, ktorý si zachoval svoj tradičný spôsob života aj napriek rýchlemu pokroku. Typické odevy, stáda kráv a zaujímavý folklór. Zažite to s BUBO.

Zebry v Maasai Mara

Súčasťou veľkej migrácie vo východnej Afrike je aj putovanie veľkých stád zebier. Ocitnúť sa uprostred tisíc-hlavého stáda je jedinečný zážitok. Tak ako na všetko na safari,musíte mať šťastie, aj napriek tomu, že je stádo tak obrovské. Držíme vám palce.

Obed u mäsožravca

K spoznávaniu krajiny patrí aj gastronómia. V Nairobi máme obľúbenú reštauráciu Carnivore, kde na tomto grile pripravujú rôzne druhy mäsa. Ochutnáte krokodíla, pštrosa, alebo ostanete pri bravčovom, hovädzom a morčacom? Ani vegetariáni sa tu nemusia báť.

Kráľ Masai Mara

01

19:25

mar

2021

Keňa

Safari v preklade znamená cesta, a táto cesta je vždy cestou plnou prekvapení. Nikdy totiž neviete na ktoré zvieratá budete mať …

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.