30 rokov skúseností s cestami do Afriky. Najkrajšie safari, luxusné hotely, informácie kam a kedy cestovať. Pýtajte si referencie!

Kam ísť do Kene?

Najdostupnejšia africká krajina. Safari, špičkové služby, krásne more. Ideálna krajina na prvý dotyk s Afrikou a jej tajomstvami. Výbornou leteckou spoločnosťou priletíme do Nairobi a odtiaľ sa vydáme na safari hľadať veľkú päťku. 

Masai Mara je skutočný diamant v korune afrických parkov. Otvorená savana, v ktorej sa potulujú stáda antilop, gepardy, levy, kde rastú ostnaté akácie, ktoré zbožňujú žirafy, korytá riek, v ktorých sa kúpu hrochy a krokodíly, modrá obloha, na ktorej sa vznášajú marabu a supy – Masai Mara je unikátne safari.

Krajinou Masajov k alkalickému jazeru Nakuru je útočiskom nosorožca čierneho a bieleho, pelikánov a žirafy Rotschildovej. Uvidíme ho!

Vyberte si svoju kombináciu aktívnej dovolenky s Keňou. Oddych na plážach Malindi v Keni  alebo spojenie so susednou Tanzániou a voňavým ostrovom Zanzibar.

Ďakujem, celý náš trip v Afrike prebehol úplne fantasticky. Super organizácia :)

Martin Škrtel

futbalista

Martin Škrtel

TA3
Safari v Keni na 6 minút

Najscestovanejší Slovák Ľuboš Fellner vás za 6 minút zorientuje v cestách do Kene.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Keňa, Tanzánia, Zanzibar

Keňa, Tanzánia, Zanzibar

Náš top zájazd do Kene. Safari Masai Mara a Serengeti patria medzi najkrajšie divadlá na svete. Na záver nás čaká novoobjavený ostrov Zanzibar a jeho biele pláže.

Poznávací zájazd, dovolenka - Keňa, Seychelské ostrovy

Keňa, Seychelské ostrovy

Súčasťou Afriky je jej fantastická pevnina ale aj ostrovy v Indickom oceáne. Naša kombinácia prináša super safari v Keni s možno najkrajšími ostrovmi sveta.

Poznávací zájazd, dovolenka - Keňa - safari a oceán

Keňa - safari a oceán

Poznávaco-pobytový zájazd. Safari a poznávací okruh, potom oddych na brehu Indického oceánu v all inclusive hoteli.

Poradíme vám

K

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia, Keňa


náročnosť

15 dní

Trvanie

3950
K

Afrika  

Keňa

24.03. → 31.03. +10 termínov

náročnosť

8 dní

Trvanie

1910
K

Afrika  

Keňa


náročnosť

13 dní

Trvanie

2590
K

Afrika  

Seychelské ostrovy, Keňa


náročnosť

14 dní

Trvanie

2990
B

Afrika  

Keňa

14.07. → 28.07. +1 termín

náročnosť

15 dní

Trvanie

10200
K

Afrika  

Zanzibar, Tanzánia, Keňa


náročnosť

15 dní

Trvanie

3350

Ulovte viac zážitkov

Masajovia

Asi najtypickejšími obyvateľmi východnej Afriky sú bezpochyby Masajovia. Kmeň, ktorý si zachoval svoj tradičný spôsob života aj napriek rýchlemu pokroku. Typické odevy, stáda kráv a zaujímavý folklór. Zažite to s BUBO.

Zebry v Maasai Mara

Súčasťou veľkej migrácie vo východnej Afrike je aj putovanie veľkých stád zebier. Ocitnúť sa uprostred tisíc-hlavého stáda je jedinečný zážitok. Tak ako na všetko na safari,musíte mať šťastie, aj napriek tomu, že je stádo tak obrovské. Držíme vám palce.

Obed u mäsožravca

K spoznávaniu krajiny patrí aj gastronómia. V Nairobi máme obľúbenú reštauráciu Carnivore, kde na tomto grile pripravujú rôzne druhy mäsa. Ochutnáte krokodíla, pštrosa, alebo ostanete pri bravčovom, hovädzom a morčacom? Ani vegetariáni sa tu nemusia báť.

Najlepšie safari

Dostaňte sa na dotyk s africkou divočinou. Väčšina zvierat je na prítomnosť áut zvyknutá a správajú sa prirodzene. Národné parky východnej Afrike poskytujú presne to, čo od savany a safari očakávate.

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva