Pas platný minimálne 6 mesiacov po návrate Áno
Víza Nie
Povinné očkovanie proti žltej zimnici Nie *
Covid-19 - podmienky vstupu Áno **

* pokiaľ prichádzate z krajiny s potencionálnym rizikom nákazy Žltou zimnicou, potrebujete mať potvrdenie o tomto očkovaní (Očkovací preukaz)

** Nezaočkovaní cestujúci potrebujú negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín pred odletom na Seychely (odporúčame 48 hodín).

Plne očkovaní nepotrebujú predkladať negatívny test. Za plne zaočkovaných sú považovaní cestujúci s dvoma dávkami (pri dvojdávkových vakcínach), pričom druhá dávka nesmie byť staršia ako 6 mesiacov. Za plne zaočkovaných sú považovaní aj zaočkovaní treťou dávkou (booster).

Všetci musia mať poistenie liečebných nákladov kryjúce prípadnú karanténu a liečbu spojenú s ochorením Covid-19 aj na Seycheloch.

Vstupný formulár:

Rovnako musí mať každý cestujúci vyplnený online formulár, kam je potrebné priložiť kópie pasu, PCR testu (neočkovaní), očkovacieho preukazu, potvrdenie o rezervácii ubytovania na celú dobu pobytu. Krátky návod na vyplnenie formuláru preložený do slovenčiny nájdete na tomto linku.

BUBO organizuje mesačne stovky zájazdov a vstupné informácie pravidelne aktualizujeme k všetkým našim cestám. Pre našich klientov vybavíme aj nevybaviteľné. Pokiaľ cestujete individuálne, overte si aktuálne podmienky na príslušných úradoch danej krajiny.

Najkrajšie pláže sveta - top 20 Prémiový blog

Prémiový blog Najkrajšie pláže sveta - top 20

Chodím po svete tridsať rokov, aby som našiel tú najkrajšiu pláž na planéte. Za ten čas som natrafil na pláže opustené a romantické, plné života a…

Čarovný svet na ostrovoch Praslin a La Digue La Digue

La Digue Čarovný svet na ostrovoch Praslin a La Digue

V srdci Indického oceánu nájdeme raj na zemi, krásne Seychelské ostrovy, ktoré zdobia prívlastky, ako ostrovy lásky, tropický raj alebo vanilkové…

Seychely - Lamborghini medzi dovolenkami Prémiový blog

Prémiový blog Seychely - Lamborghini medzi dovolenkami

Seychely. Ihrisko pre bohatých a krásnych. Nádherný ostrov v západnej časti Indického oceána. Vlastne ostrovy, presnejšie - 115 ostrovov. Aj keď…

Cestovanie pre nezaočkovaných Blog

Blog Cestovanie pre nezaočkovaných

Jedna krajina za druhou otvára svoje brány pre turistov z iných krajín. Mnohé z nich uvoľňujú opatrenia v prvej chvíli pre zaočkovaných…

Jozef Zelizňák 7 min. čítania