Naše obľúbené hotely na Seycheloch:

Berjaya Beau Vallon: Seychely sú známe svojimi svetovými plážami, jemnučkým pieskom a tyrkysovou vodou Indického oceána. Hotel umiestnený priamo na známej a obľúbenej pláži Beau Vallon. Oceán tak máte hneď pri sebe a to i v čase odlivu – tu voda neodchádza. Kto by sa nechcel kúpať len v oceáne, hotel má vonku aj vlastný bazén, hneď pri ňom bar, reštauráciu a nechýba tu ani centrum vodných športov, kde si v prípade záujmu viete vybaviť šnorchlovanie, potápanie, rybačku na oceáne či vodné skútre. Namiesto ranného fitka či behania po pláži si môžete zadarmo zobrať kajaky a ísť si trochu zašporovať pozdĺž krásneho pobrežia, nad ktorým sa týči miestna hornatá, zelená krajina s dažďovými pralesmi. Delfíny, raje, veľké karety... vidieť tu môžete naozaj čokoľvek. Deti isto zaujmú korytnačky obrovské – najväčšie a najstaršie suchozemské korytnačky sveta, ktoré sú i v areáli hotela. Beau Vallon je naozaj obľúbeným a vyhľadávaným miestom, preto koho by už nebavilo jesť len v areáli rezortu, v blízkom okolí nájdete niekoľko reštaurácii – vrátane chutnej indickej reštaurácie Mahek alebo si môžete v palmovom parku pri oceáne, ktorý je po pláži kúsok na pravo od hotela, sadnúť k miestnym, ktorí tu zvyknú pre ľudí grilovať a reprezentovať tak svoju tradičnú kreolskú kuchyňu. Berjaya si píše 4 hviezdičky, ale ak hľadáte väčšie pohodlie a komfort odporúčame izby kategórie superior alebo deluxe (deluxe izby v priebehu roka 2019/2020 aj zrekonštruovali). Ak hľadáte najvyšší štandard odporúčame Vám elitné hotely nižšie typu Constance. 

Le Meridien Fishermans Cove: Luxusný hotel, ktorý si na známej a obľúbenej pláži Beau Vallon vybral to najkrajšie a najpokojnejšie miesto – na jej konci, odkiaľ krásne vidíte celú pláž, na ktorú môžete hocikedy zbehnúť. Priamo pred hotelom sa až tak dobre kúpať nedá, je skoro postavený na vode, treba ísť doslova len pár metrov doprava na pláž a kúpanie je hneď o inom. Ak by vám krásny výhľad na celú pláž odtiaľto ešte nestačil, môžete sa po vlastných prejsť na malý kamenný ostrovček, kde rezort vybudoval príjemný výhliadkový altánok a vychutnať si tak nezabudnuteľné západy slnka nad oceánom. Nádherný areál, samozrejme, taktiež s vlastným bazénom, barom i reštauráciou a príjemnými domčekmi, ktoré sa na istý čas stanú vašim luxusným domovom v tropickom raji.

Ak máte záujem o elitný hotelový štandard, odporúčame Vám naše luxusné hotely či najlepšie hotely sveta:

Constance Ephelia: Úžasný, nový, voňavý rezort, ktorý leží na dvoch najkrajších plážach ostrova a je v susedstve národného parku Marine. Hotel je postavený podľa prísnych ekologických pravidiel. Izby sú v malých budovách, ktoré sú roztrúsené po celom areáli. Ako doprava tu funguje formou shuttle v podaní ekologických elektromobilov alebo bicykle. Hotel ponúka množstvo športov a zábavy. Istotne vyskúšate zipline z lokálneho kopca priamo v rezorte alebo sa zatvoríte pri meditačnej hudbe v spa. Spa v Ephelii je najväčšie v celom Indickom oceáne! Gastronómii hotela dominujú kreolské, talianske a francúzske chute. Okrem hlavnej reštaurácie sú tu ďalšie 4 plus viacero barov, bazénov. Dress code je casual, ale odporúčame zobrať si aj elegantné sako, ktoré sa vyžaduje v reštaurácii CYANN. Izby sú veľmi vkusné, moderné, vybavené dizajnovými prvkami, kde nič nie je ponechané náhode a zároveň všetko spĺňa prísne eko štandardy. Izby v kategórií tropical garden view room s raňajkami bývajú úplne v poriadku. Ak ste náročnejší, tak žiadajte privátne vily v okolí pláže alebo v kopcoch, ktoré majú aj vlastný bazén. Tento špičkový, mladý, moderný rezort, ktorý osloví každého a je vhodný pre spoločenskejších ľudí. 

Constance Lemuria, Praslin: Celosvetovo známy, luxusný rezort na ostrove Praslin. Necelých 15 minút letu z medzinárodného letiska a potom 6 minút autom. Hotel Vás dostane od prvej minúty. Z každej strany je obklopený vegetáciou, palmami a plážami. Obrovský areál, kde využijete bicykle alebo golfové autíčka, ktoré po rezorte nonstop premávajú. Hotel má tri pláže. Grande Anse Kerlan je dlhá divoká piesočnatá pláž vhodná na prechádzku, zbieranie mušlí a sledovanie korytnačiek. Je to ideálne miesto na ranný jogging. Petit Anse Kerlan je menšia pláž kúsok od hotelové bazéna a je hlavnou hotelovou plážou vhodná na kúpanie. Anse Georgette je poslednou plážou a azda najkrajšou plážou na svete. Ukrytá na druhej strane hotela, ponúka biely slonovinový piesok, azúrové more a takmer žiadnych ľudí. Dostanete sa tam golfovým autíčkom, ktoré chodí každú hodinu, alebo peši. Ak ste Rafal Majka tak to zvládnete aj na bicykli. Priamo v rezorte je 18-jamkové golfové ihrisko, bazén, detské centrum a niekoľko reštaurácií. Stravovanie formou raňajok. Obed a večeru si môžete dať vo viacerých reštauráciách. V hlavnej reštaurácii je večera formou švédskych stolov. Izby sú priestranné a sú v nízkych dvojposchodových budovách. Základné izby junior suite sú v poriadku. Do pozornosti dávame však luxusnejšie plážové vily, ktorých je 8. Tie sú skutočnou čerešničkou na torte. Privátne domy, z ktorých máte na pláž 10 metrov, majú vlastný bazén, butlera a sú vhodné pre tých, ktorí chcú zatvoriť dvere za svetom a v pokoji užívať romantickú, kľudnú dovolenku. Hotel je vhodný pre veľmi náročných klientov, ktorí vedia oceniť vkusné veci a kvalitu. Golfisti sú vítaní. Ak máte radi nočný život a ruch, tento hotel nie je pre vás vhodný. V tomto hoteli je jednoducho ticho a jediný zvuk je šum palmových listov, buchot kokosových orechov a narážanie vĺn na Grande Anse Kerlan.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Fisherman's Cove
Fisherman's Cove

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Fisherman's Cove

Mahé
Seychelské ostrovy

5-hviezdičkový hotel, ktorý si na známej a obľúbenej pláži Beau Vallon vybral to najkrajšie a najpokojnejšie miesto – na jej konci, odkiaľ krásne vidíte celú pláž s pieskom slonovinovej farby, na ktorú môžete hocikedy zbehnúť. Priamo pred hotelom sa až tak dobre kúpať nedá, je skoro postavený na vode, treba ísť doslova len pár metrov doprava na pláž a kúpanie je hneď o inom. Ak by vám krásny výhľad na celú pláž odtiaľto ešte nestačil, môžete sa po vlastných prejsť na malý kamenný ostrovček, kde rezort vybudoval príjemný vyhliadkový altánok a vychutnať si tak nezabudnuteľné západy slnka nad oceánom. Nádherný areál, samozrejme, taktiež s vlastným bazénom, barom i reštauráciami a príjemnými domčekmi, ktoré sa na istý čas stanú vašim luxusným domovom v tropickom raji. V cene je izba typu Superior. Hotel nedisponuje izbami s oddelenými posteľami. BUBO tento hotel odporúča. Ide o najlepší hotel na najznámejšej pláži ostrova Mahé, vkusný rezort utopený v sviežej tropickej zeleni priamo na pláži. Vašim susedom je len oceán. Le Meridien ja garanciou kvality a dostupného luxusu.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Constance Ephelia
Constance Ephelia

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Constance Ephelia

Mahé
Seychelské ostrovy

Úžasný, nový, voňavý rezort, ktorý leží na dvoch najkrajších plážach ostrova a je v susedstve národného parku Marine. Hotel je postavený podľa prísnych ekologických pravidiel. Izby sú v malých budovách, ktoré sú roztrúsené po celom areáli. Ako doprava tu funguje formou shuttle v podaní ekologických elektromobilov alebo bicykle. Hotel ponúka množstvo športov a zábavy. Istotne vyskúšate zipline z lokálneho kopca priamo v rezorte alebo sa zatvoríte pri meditačnej hudbe v spa. Spa v Ephelii je najväčšie v celom Indickom oceáne! Gastronómii hotela dominujú kreolské, talianske a francúzske chute. Okrem hlavnej reštaurácie sú tu ďalšie 4 plus viacero barov, bazénov. Dress code je casual, ale odporúčame zobrať si aj elegantné sako, ktoré sa vyžaduje v reštaurácii CYANN. Izby sú veľmi vkusné, moderné, vybavené dizajnovými prvkami, kde nič nie je ponechané náhode a zároveň všetko spĺňa prísne eko štandardy. V základnej cene je Tropical garden view room s raňajkami. Ak ste náročnejší tak žiadajte privátne vily v okolí pláže alebo v kopcoch, ktoré majú aj vlastný bazén. Tento špičkový, mladý, moderný rezort, ktorý osloví každého a je vhodný pre spoločenskejších ľudí. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Constance Lemuria
Constance Lemuria

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Constance Lemuria

Praslin
Seychelské ostrovy

Celosvetovo známy, luxusný rezort na ostrove Praslin. Necelých 15 minút letu z medzinárodného letiska a potom 6 minút autom. Hotel Vás dostane od prvej minúty. Z každej strany je obklopený vegetáciou, palmami a plážami. Obrovský areál, kde využijete bicykle alebo golfové autíčka, ktoré po rezorte nonstop premávajú. Hotel má tri pláže. Grande Anse Kerlan je dlhá divoká piesočnatá pláž vhodná na prechádzku, zbieranie mušlí a sledovanie korytnačiek. Je to ideálne miesto na ranný jogging. Petit Anse Kerlan je menšia pláž kúsok od hotelové bazéna a je hlavnou hotelovou plážou vhodná na kúpanie. Anse Georgette je poslednou plážou a azda najkrajšou plážou na svete. Ukrytá na druhej strane hotela, ponúka biely slonovinový piesok, azúrové more a takmer žiadnych ľudí. Dostanete sa tam golfovým autíčkom, ktoré chodí každú hodinu, alebo peši. Ak ste Rafal Majka tak to zvládnete aj na bicykli. Priamo v rezorte je 18-jamkové golfové ihrisko, bazén, detské centrum a niekoľko reštaurácií. Stravovanie formou raňajok. Obed a večeru si môžete dať vo viacerých reštauráciách. V hlavnej reštaurácii je večera formou švédskych stolov. Izby sú priestranné a sú v nízkych dvojposchodových budovách. V základnej cene je ubytovanie v junior suite. Do pozornosti dávame plážové vily, ktorých je 8. Tie sú skutočnou čerešničkou na torte. Privátne domy, z ktorých máte na pláž 10 metrov, majú vlastný bazén, butlera a sú vhodné pre tých, ktorí chcú zatvoriť dvere za svetom a v pokoji užívať romantickú, kľudnú dovolenku. V prípade záujmu o vily nás kontaktujte na bubo@bubo.sk, aby sme overili dostupnosť. Hotel je vhodný pre veľmi náročných klientov, ktorí vedia oceniť vkusné veci a kvalitu. Golfisti sú vítaní. Ak máte radi nočný život a ruch tak tento hotel nie je pre vás vhodný. V tomto hoteli je jednoducho ticho a jediný zvuk je šum palmových listov, buchot kokosových orechov a narážanie vĺn na Grande Anse Kerlan.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Berjaya Beau Vallon Bay Resort & Casino

Berjaya Beau Vallon Bay Resort & Casino

⭑⭑⭑⭑

Mahé, Seychelské ostrovy

Seychely sú známe svojimi svetovými plážami, jemnučkým pieskom a tyrkysovou vodou Indického oceána. Aj preto máme pre vás už v základnej cene pripravený hotel umiestnený priamo na známej a obľúbenej pláži Beau Vallon! Oceán tak máte hneď pri sebe a to i v čase odlivu – tu voda neodchádza. Kto by sa nechcel kúpať len v oceáne, hotel má aj vlastný bazén, hneď pri ňom bar, reštaurácie a nechýba tu ani kvalitné centrum vodných športov, kde vám náš sprievodca v prípade záujmu pomôže vybaviť šnorchlovanie, potápanie, rybačku na oceáne či vodné skútre. Namiesto ranného fitka či behania po 3 km nádhernej pláži si môžete zadarmo zobrať kajaky a ísť si trochu zašportovať pozdĺž krásneho pobrežia, nad ktorým sa týči miestna hornatá, zelená krajina s dažďovými pralesmi. Delfíny, raje, veľké karety... vidieť tu môžete naozaj čokoľvek. Deti isto zaujmú korytnačky obrovské – najväčšie a najstaršie suchozemské korytnačky sveta, ktoré sa nachádzajú v areáli hotela. V areáli hotela na strane cesty, vpravo sú taktiež jednoduché tenisové kurty. Beau Vallon je naozaj obľúbeným a vyhľadávaným miestom, preto koho by už nebavilo jesť len v areáli rezortu, v blízkom okolí nájdete niekoľko reštaurácii – vrátane chutnej indickej reštaurácie Mahek alebo si môžete v palmovom parku pri oceáne, ktorý je po pláži taktiež na pravo od nášho hotela, sadnúť k miestnym, ktorí tu zvyknú pre ľudí grilovať a reprezentovať tak svoju tradičnú kreolskú kuchyňu. Hotel sa neustále zlepšuje a v mnohých vyhľadávačoch mu dávajú dokonca 4*! V BUBO mu dávame 3*. Náročnejším klientom odporúčame priplatiť si elitné hotely z edície luxusné či najlepšie hotely sveta.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

K

Afrika  

Réunion (FRA), Seychelské ostrovy, Maurícius


náročnosť

11 dní

Trvanie

3458 4940€
K

Seychelské ostrovy, Maurícius


náročnosť

12 dní

Trvanie

3648 4560€
K

Afrika  

Seychelské ostrovy, Zimbabwe, Juhoafrická republika, Botswana


náročnosť

14 dní

Trvanie

4288 5360€
K

Afrika  

Seychelské ostrovy, Keňa


náročnosť

13 dní

Trvanie

5618
Najromantickejšie miesta sveta Prémiový blog

Prémiový blog Najromantickejšie miesta sveta

Hovorí sa, že je jedno, kde ste, dôležité je, s kým tam ste. Ak ste zamilovaní, je vám dobre aj na skládke odpadu. No existujú predsa len miesta,…

Ľuboš Fellner 14 min. čítania
Najkrajšie pláže sveta - top 20 Prémiový blog

Prémiový blog Najkrajšie pláže sveta - top 20

Chodím po svete tridsať rokov, aby som našiel tú najkrajšiu pláž na planéte. Za ten čas som natrafil na pláže opustené a romantické, plné života a…

Ľuboš Fellner 13 min. čítania
Čarovný svet na ostrovoch Praslin a La Digue La Digue

La Digue Čarovný svet na ostrovoch Praslin a La Digue

V srdci Indického oceánu nájdeme raj na zemi, krásne Seychelské ostrovy, ktoré zdobia prívlastky, ako ostrovy lásky, tropický raj alebo vanilkové…

Eva Andrejcová 11 min. čítania
Seychely - Lamborghini medzi dovolenkami Prémiový blog

Prémiový blog Seychely - Lamborghini medzi dovolenkami

Seychely. Ihrisko pre bohatých a krásnych. Nádherný ostrov v západnej časti Indického oceána. Vlastne ostrovy, presnejšie - 115 ostrovov. Aj keď…

Ľuboš Fellner 21 min. čítania