Čína je najľudnatnejšia a rozlohou štvrtá najväčšia krajina na svete. Začnite ju objavovať na jednom z našich poznávacích zájazdov. Kvalitné ubytovanie, doprava a top sprievodcovia nadupaní vedomosťami.

Zaujímavosti o Číne

Video

Rady na dovolenku v Číne (00:12:20)

Ľuboš Fellner navštevuje Čínu pravidelne už 20 rokov. Tu vám ponúkne svoje cenné rady.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - VEĽKÝ OKRUH ČÍNOU

VEĽKÝ OKRUH ČÍNOU

Kapitalistická, koloniálna aj komunistická tvár najľudnatejšej krajiny sveta. Okruh bez kompromisov po najzaujímavejších miestach čínskeho sveta. Množstvo pamiatok UNESCO, britská atmosféra, portugalské vône a…

Čína pre znalcov (UNESCO)

Čína pre znalcov (UNESCO)

Čína nie je iba Veľký múr. Táto cesta po menej známych južných provinciách Vás presvedčí o tom, že aj keď je Čína najznámejšia svojimi kultúrnymi pamiatkami tak jej príroda je rovnako na najvyššej svetovej…

Poznávací zájazd, dovolenka - ČÍNA, TIBET, NEPÁL, INDIA

ČÍNA, TIBET, NEPÁL, INDIA

Magická cesta, ktorú musíte raz za život prejsť. Od mauzólea Maa cez historickú Čínu, duchovný Tibet, šťavnatý Nepál až do neuveriteľnej Indie. Využite 16 rokov našich skúseností.

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Nočný Pudong

Nočný Pudong

Každá sekunda v Šanghaji ponúka veľký zážitok, ale pohľad na supermoderné mrakodrapy štvrte Pudong vás šokuje. Pochopíte, čo Číňania dokázali za 30 rokov.

Miznúce hutongy

Miznúce hutongy

Peking dnes patrí k najrýchlejšie sa meniacim metropolám planéty v zmysle čínskeho príslovia: Keď staré neodíde, nové nemôže prísť. A my chceme vidieť aj to staré. Skúsený sprievodca vás zavedie do štvrte, kde ešte žije tradičná čínska komunita.

Grilovaná baranina

Grilovaná baranina

Urobíme krok späť v čase a sme v období rozkvetu hodvábnej cesty. V moslimskej štvrti Xi-Anu predavači hlasne núkajú svoje výrobky, všade sušené ovocie, grilovaná baranina alebo arašidové cukríky.

Sami na múre

Sami na múre

Prechádzka po Veľkom múre – množstvo schodov, úžasné výhľady a stavba, ktorá stelesňuje tisíce rokov kontinuity čínskej kultúry. A my sa pokúsime prekvapiť vás, vyhnúť sa davom a mať múr len pre seba.