Kam ísť na Island?

Reykjavík je prirodzenou vstupnou bránou na Island. Najsevernejšie hlavné mesto Európy ponúka viac, než objavíte pri prvej návšteve. Využite naše skúsenosti a preniknite do najlepšieho nočného života na severe, objavte gurmánsky svet, spoznajte náturu Islanďanov.

Južné pobrežie s najkrajšími vodopádmi Seljalandsfoss a Skogafoss, čierna pláž, kde sa neokúpete, slávna sopka Eyjafjallajokull, ľadovce a sopky. 

Gejzíry Geysir a Strokkur, interkontinentálna trhlina, kde sa Amerika vzďaľuje od Európy, tu zasadal prvý islandský parlament. Zlatý vodopád Gullfoss.

Dúhové hory Landmannalaugar, ktorých krása vyráža dych. V terénnych autách za najkrajšími výhľadmi. Potom oddych v Modrej lagúne alebo v horúcich kadiach na mestskej plavárni s Islanďanmi, pozorovanie veľrýb. Dovolenka na Islande plná zážitkov.

Spojte si návštevu Islandu s okruhom po Nórsku a cestou do Grónska.

Ocenili sme hlavne profesionalitu a ochotu sprievodkyne, ktorá vedela presne, ako nám zabezpečiť ten naj zážitok.

Daniel Kollár

generálny riaditeľ a predseda predstavenstva ČSOB Banky

Daniel Kollár

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Island

Island

Náš základný okruh Islandom. Krajina ohňa a ľadu, zeleného machu a čiernej lávy, hučiacich vodopádov, driemajúcich sopiek, rozľahlých ľadovcov a vybuchujúcich gejzírov. Všetky výlety, Modrá lagúna a plavba za…

Poznávací zájazd, dovolenka - Island, Nórsko

Island, Nórsko

Náš najpopulárnejší európsky zájazd. Kompletný program zájazdu na Island a potom najkrajšie nórske fjordy a vodopády. Budeme obdivovať modernú architektúru Oslo aj drevené domčeky Bergenu.

Poznávací zájazd, dovolenka - Island, Grónsko

Island, Grónsko

Program zájazdu na Island doplnený o trojdňovú návštevu Grónska. Dvojhodinový let a dva prelety vrtuľníkom do najkrajšej grónskej dedinky v cene. Plná penzia v Grónsku v cene. Spoznajte najväčšiu európsku…

Poradíme vám

K

Európa  

Škandinávia, Nórsko, Island


náročnosť

13 dní

Trvanie

3050
K

Polárne oblasti   Európa  

Faerské ostrovy, Škandinávia, Island, Dánsko


náročnosť

10 dní

Trvanie

3070
K

Európa  

Škandinávia, Island

07.05. → 12.05. +14 termínov

náročnosť

6 dní

Trvanie

1870

Ulovte viac zážitkov

Najlepšia jahňacina

Najlepšia jahňacina

Na Islande aj Faerských ostrovoch žije viac oviec ako obyvateľov. Ak si radi pochutnáte na mäse, tunajšej jahňacine sa nevyrovná žiadna iná. Odporúčame reštauráciu Aárstova, kde zaručene uspokojíte svoje chuťové poháriky.

Zlatý okruh

Na našej ceste nemôžeme obísť ani slávny zlatý trojuholník. Gejzíry, kontinentálna trhlina, najkrajší vodopád. Island v kocke za jediný deň. A to je len začiatok.

Najkrajšie vodopády

Vďaka našej prenajatej doprave uvidíte viac. Seljalandsfoss, Skógafoss aj mohutný Gullfoss, ktorý len tesne ušiel záhube. Povieme vám prečo.

Kolíska gejzírov

Slovo gejzír dali svetu Islanďania. Dnes je najslávnejším gejzírom Islandu mladší brat veľkého Geysiru. Uvidíte ho vybuchovať aj vy.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu