Dovolenka na Islande so škandinavistami. Skúsenosti 25 rokov ciest do Severnej Európy. Kvalitné hotely, program, slovenskí sprievodcovia. Pýtajte si referencie.

Zaujímavosti o Islande

Video

7 minút o našej Európe (00:06:57)

Dovolenka v Európe môže byť plná zážitkov. Poradí vám Ľuboš Fellner.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Island

Island

Náš základný okruh Islandom. Krajina ohňa a ľadu, zeleného machu a čiernej lávy, hučiacich vodopádov, driemajúcich sopiek, rozľahlých ľadovcov a vybuchujúcich gejzírov. Všetky výlety, Modrá lagúna a plavba za…

Poznávací zájazd, dovolenka - Island, Nórsko

Island, Nórsko

Náš najpopulárnejší európsky zájazd. Kompletný program zájazdu na Island a potom najkrajšie nórske fjordy a vodopády. Budeme obdivovať modernú architektúru Oslo aj drevené domčeky Bergenu.

Poznávací zájazd, dovolenka - Island, Grónsko

Island, Grónsko

Program zájazdu na Island doplnený o trojdňovú návštevu Grónska. Dvojhodinový let a dva prelety vrtuľníkom do najkrajšej grónskej dedinky v cene. Plná penzia v Grónsku v cene. Spoznajte najväčšiu európsku…

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Najlepšia jahňacina

Najlepšia jahňacina

Na Islande aj Faerských ostrovoch žije viac oviec ako obyvateľov. Ak si radi pochutnáte na mäse, tunajšej jahňacine sa nevyrovná žiadna iná. Odporúčame reštauráciu Aárstova, kde zaručene uspokojíte svoje chuťové poháriky.

Zlatý okruh

Na našej ceste nemôžeme obísť ani slávny zlatý trojuholník. Gejzíry, kontinentálna trhlina, najkrajší vodopád. Island v kocke za jediný deň. A to je len začiatok.

Najkrajšie vodopády

Vďaka našej prenajatej doprave uvidíte viac. Seljalandsfoss, Skógafoss aj mohutný Gullfoss, ktorý len tesne ušiel záhube. Povieme vám prečo.

Kolíska gejzírov

Slovo gejzír dali svetu Islanďania. Dnes je najslávnejším gejzírom Islandu mladší brat veľkého Geysiru. Uvidíte ho vybuchovať aj vy.

BUBO Covid garancia

Vrátenie peňazí pri pozitívnom teste