Hotely v Malajzii, ktoré odporúčame pre dobrý pomer ceny a kvality:

Hotel Furama (Kuala Lumpur) – Hotel Furama v časť Bukit Bintang je moderný 4* hotel, kde si oddýchneme v Kuala Lumpur. Izby sú moderne zariadené so všetkým, čo by ste počas krátkeho pobytu mohli potrebovať. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, bezplatné wifi v celom hoteli, klimatizáciu, chladničku alebo rýchlo varnú kanvicu s čajom či kávou. Súčasťou hotela je aj bazén a v cene sú raňajky s obrovským výberom od sladkého pečiva cez vajcia, toasty až po malajský nasi lemak. V hoteli je príjemný bar aj hotelová reštaurácia. Taxík na trase hotel – Petronas dvojičky môže stáť okolo 25 ringitov. 

Hotel Sunway (Penang) – 4* Hotel Sunway v centre hlavného mesta Penangu menom Georgetown je veľmi kvalitný hotel s dokonalou polohou priamo na ulici, ktorú preslávil streetfood market, ktorý tvorí dušu malajského Penangu. Hotel je moderný, čistý, priestranný a jeho vybavenie zodpovedá štyrom hviezdičkám. Nechýba tu teda ani sociálne zariadenie, sprchový kút, TV, wifi, klimatizácia, chladnička či kanvica v ktorej si viete zohriať vodu na čaj alebo kávu. Súčasťou ubytovania sú raňajky v lobby hotela, kde máte široký výber ázijských alebo kontinentálnych raňajok, ovocia, džúsov, kávy alebo čaju. Súčasťou hotela je aj bazén.

Berjaya Langkawi Resort (Langkawi) - kvalitný 4+* rezort s veľmi pekným bazénom, kde môžete popíjať drinky priamo vo vode. Hotel je rozľahlý, vaše bungalovy sú ukryté v sýtej zeleni a odvezie vás k nim hotelové autíčko. Krásna pláž, kam pravidelne prichádzajú opice, a blízkosť k veľkej atrakcii súostrovia, najstrmšej lanovke sveta, ktorá vás vyvezie na druhý najvyšší vrch ostrova, robí z tohto rezortu ozaj dobrý tip.

Dreamtel Kota Kinabalu (Kota Kinabalu) - Kvalitný 3* Hotel Dreamtel leží v samotnom srdci Kota Kinabalu čo z neho robí dokonalé miesto na spoznávanie mesta. Hneď oproti hotelu je koloniálne námestie Padang, v okolí nájdete niekoľko menších podnikov, reštaurácií aj malé potraviny otvorené nonstop. K slávnym trhom s jedlom je to odtiaľto cca 10-15 minút chôdze. Izby sú čisté, príjemné a z okna je výhľad buď na mesto, alebo na pahorky nad ním. Nájdete v nich všetko potrebné. Vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňa, satelitná televízia či klimatizácia sú samozrejmosťou. V hoteli si viete posedieť aj v kaviarničke a k dispozícii je aj bezplatné wifi v lobby či vo vašej izbe.

Sabah hotel (Sandakan) - Hotelový rezort Sabah na okraji Sandakanu je krásnym, exotickým prekvapením. Má 4* a to vám bude jasné, hneď po príchode. Nie je v meste, ale je obklopený zeleňou až budete mať pocit, že ste sa ocitli na okraji bornejskej džungle. Súčasťou komplexu je osviežujúci bazén s lehátkami, bar, reštaurácia, fitnes alebo SPA centrum s procedúrami alebo masážami. Priestranné izby ponúkajú kanvicu na prípravu čaju alebo kávy, trezor, satelitnú televíziu, stôl, stoličku a ďalšie drobnosti na spríjemnenie pobytu. Skúsite večer karaoke alebo dáte prednosť skvelému drinku neďaleko bazénu?

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.