Hotely v Malajzii, ktoré odporúčame pre dobrý pomer ceny a kvality:

Hotel Furama (Kuala Lumpur) – Hotel Furama v časť Bukit Bintang je moderný 4* hotel, kde si oddýchneme v Kuala Lumpur. Izby sú moderne zariadené so všetkým, čo by ste počas krátkeho pobytu mohli potrebovať. Izba má vlastnú kúpeľňu s WC, bezplatné wifi v celom hoteli, klimatizáciu, chladničku alebo rýchlo varnú kanvicu s čajom či kávou. Súčasťou hotela je aj bazén a v cene sú raňajky s obrovským výberom od sladkého pečiva cez vajcia, toasty až po malajský nasi lemak. V hoteli je príjemný bar aj hotelová reštaurácia. Taxík na trase hotel – Petronas dvojičky môže stáť okolo 25 ringitov. 

Hotel Sunway (Penang) – 4* Hotel Sunway v centre hlavného mesta Penangu menom Georgetown je veľmi kvalitný hotel s dokonalou polohou priamo na ulici, ktorú preslávil streetfood market, ktorý tvorí dušu malajského Penangu. Hotel je moderný, čistý, priestranný a jeho vybavenie zodpovedá štyrom hviezdičkám. Nechýba tu teda ani sociálne zariadenie, sprchový kút, TV, wifi, klimatizácia, chladnička či kanvica v ktorej si viete zohriať vodu na čaj alebo kávu. Súčasťou ubytovania sú raňajky v lobby hotela, kde máte široký výber ázijských alebo kontinentálnych raňajok, ovocia, džúsov, kávy alebo čaju. Súčasťou hotela je aj bazén.

Berjaya Langkawi Resort (Langkawi) - kvalitný 4+* rezort s veľmi pekným bazénom, kde môžete popíjať drinky priamo vo vode. Hotel je rozľahlý, vaše bungalovy sú ukryté v sýtej zeleni a odvezie vás k nim hotelové autíčko. Krásna pláž, kam pravidelne prichádzajú opice, a blízkosť k veľkej atrakcii súostrovia, najstrmšej lanovke sveta, ktorá vás vyvezie na druhý najvyšší vrch ostrova, robí z tohto rezortu ozaj dobrý tip.

Dreamtel Kota Kinabalu (Kota Kinabalu) - Kvalitný 3* Hotel Dreamtel leží v samotnom srdci Kota Kinabalu čo z neho robí dokonalé miesto na spoznávanie mesta. Hneď oproti hotelu je koloniálne námestie Padang, v okolí nájdete niekoľko menších podnikov, reštaurácií aj malé potraviny otvorené nonstop. K slávnym trhom s jedlom je to odtiaľto cca 10-15 minút chôdze. Izby sú čisté, príjemné a z okna je výhľad buď na mesto, alebo na pahorky nad ním. Nájdete v nich všetko potrebné. Vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňa, satelitná televízia či klimatizácia sú samozrejmosťou. V hoteli si viete posedieť aj v kaviarničke a k dispozícii je aj bezplatné wifi v lobby či vo vašej izbe.

Sabah hotel (Sandakan) - Hotelový rezort Sabah na okraji Sandakanu je krásnym, exotickým prekvapením. Má 4* a to vám bude jasné, hneď po príchode. Nie je v meste, ale je obklopený zeleňou až budete mať pocit, že ste sa ocitli na okraji bornejskej džungle. Súčasťou komplexu je osviežujúci bazén s lehátkami, bar, reštaurácia, fitnes alebo SPA centrum s procedúrami alebo masážami. Priestranné izby ponúkajú kanvicu na prípravu čaju alebo kávy, trezor, satelitnú televíziu, stôl, stoličku a ďalšie drobnosti na spríjemnenie pobytu. Skúsite večer karaoke alebo dáte prednosť skvelému drinku neďaleko bazénu?

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Le Méridien Kota Kinabalu
Le Méridien Kota Kinabalu

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Le Méridien Kota Kinabalu

Kota Kinabalu
Malajzia

Užite si špičkové služby ubytovania Le Meridien a nechajte sa hýčkať ako celebrita v jednom z najlepších hotelov aké v Kota Kinabalu nájdete. Všetky izby hotela sú elegantne zariadené a vybavené klimatizáciou, satelitnou TV s plochou obrazovkou a minibarom. V súkromnej kúpeľni nájdete sprchovací kút a bezplatné toaletné potreby. K dispozícii je vám sušič vlasov a župany. Môžete relaxovať v kabíne pri bazéne alebo si doprajte masáž v kúpeľoch. Raňajky, ktoré sú v cene ubytovania sa podávajú každý deň formou bufetu. V prípade záujmu si môžete dať obed a večeru v hotelovej reštaurácií. Talianska reštaurácia Favola sa špecializuje na taliansku kuchyňu a nápoje sú ponúkané v bare Azure Pool Bar & Café, ako aj v Latitude 05. Hostia si môžu tiež vychutnať západ slnka v bare umiestnenom na streche hotela. Hotel sa nachádza v top centre mesta v blízkosti známeho nočného trhu a promenády, kde nájdete množstvo rozmanitých reštaurácií, ktoré sa hlavne špecializujú na prímorskú kuchyňu. Pláž Tanjung Aru je vzdialená 5,5 km.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Sabah hotel

Sabah hotel

⭑⭑⭑⭑

Sandakan, Malajzia

Hotelový rezort Sabah na okraji Sandakanu je krásnym, exotickým prekvapením. Má 4* a to vám bude jasné, hneď po príchode. Nie je v meste, ale je obklopený zeleňou až budete mať pocit, že ste sa ocitli na okraji bornejskej džungle. Súčasťou komplexu je osviežujúci bazén s lehátkami, bar, reštaurácia, fitnes alebo SPA centrum s procedúrami alebo masážami. Priestranné izby ponúkajú kanvicu na prípravu čaju alebo kávy, trezor, satelitnú televíziu, stôl, stoličku a ďalšie drobnosti na spríjemnenie pobytu. Skúsite večer karaoke alebo dáte prednosť skvelému drinku neďaleko bazénu?
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Dreamtel Kota Kinabalu

Dreamtel Kota Kinabalu

⭑⭑⭑

Kota Kinabalu, Malajzia

Kvalitný 3* Hotel Dreamtel leží v samotnom srdci Kota Kinabalu čo z neho robí dokonalé miesto na spoznávanie mesta. Hneď oproti hotelu je koloniálne námestie Padang, v okolí nájdete niekoľko menších podnikov, reštaurácií aj malé potraviny otvorené nonstop. K slávnym trhom s jedlom je to odtiaľto cca 10-15 minút chôdze. Izby sú čisté, príjemné a z okna je výhľad buď na mesto alebo na pahorky nad ním. Nájdete v nich všetko potrebné. Vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňa, satelitná televízia či klimatizácia sú samozrejmosťou. V hoteli si viete posedieť aj v kaviarničke a k dispozícii je aj bezplatné wifi v lobby či vo vašej izbe.
Wifi

Wifi

Furama Bukit Bintang

Furama Bukit Bintang

⭑⭑⭑⭑

Kuala Lumpur, Malajzia

Hotel Furama v časť Bukit Bintang je moderný 4* hotel, kde si oddýchneme v Kuala Lumpur. Izby sú vybavené všetkým, čo by ste počas krátkeho pobytu mohli potrebovať. Izba má vlastnú kúpeľňu, bezplatné wifi v celom hoteli, klimatizáciu, chladničku alebo rýchlovarnú kanvicu s čajom či kávou. Súčasťou hotela je aj bazén a v cene sú raňajky s obrovským výberom od sladkého pečiva cez vajcia, toasty až po malajský nasi lemak. V hoteli je príjemný bar aj hotelová reštaurácia. Taxík na trase hotel – Petronas dvojičky môže stáť okolo 25 ringitov.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Sunway Georgetown Penang Hotel

Sunway Georgetown Penang Hotel

⭑⭑⭑⭑

Penang, Malajzia

Hotel Sunway v centre hlavného mesta Penangu menom Georgetown je veľmi kvalitný hotel s dokonalou polohou priamo na ulici, ktorú preslávil streetfood market, ktorý tvorí dušu malajského Penangu. Hotel je moderný, čistý, priestranný a jeho vybavenie zodpovedá štyrom hviezdičkám. Nechýba tu teda ani sociálne zariadenie, sprchový kút, TV, wifi, klimatizácia, chladnička či kanvica v ktorej si viete zohriať vodu na čaj alebo kávu. Súčasťou ubytovania sú raňajky v lobby hotela, kde máte široký výber ázijských alebo kontinentálnych raňajok, ovocia, džúsov, kávy alebo čaju. Súčasťou hotela je aj bazén, ale nepočítajte, že by sme na neho mali čas kvôli nášmu skvelého programu, ktorý vás v Penangu prekvapí.
Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

3965

Perfektná kombinácia

Dovolenka Thajsko - najkrajšie more Ázie
K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

3904
K

Ázia  

Bali (IND), Singapur, Malajzia, Indonézia


náročnosť

11 dní

Trvanie

3174
K

Ázia  

Brunej, Malajzia, Filipíny


náročnosť

16 dní

Trvanie

4860
Veľká päťka alebo 23 zvierat pre rok 2023 Prémiový blog

Prémiový blog Veľká päťka alebo 23 zvierat pre rok 2023

Naša planéta je úžasným miestom, kde ešte stále môžete natrafiť na autentickú divokú prírodu aj s jej obyvateľmi - fascinujúcimi divými zvieratami…

Martin Karniš 46 min. čítania
Fernão de Magalhães Prémiový blog

Prémiový blog Fernão de Magalhães

Stojím v Punta Arenas (Piesočný Bod) pod sochou môjho hrdinu. Po portugalsky sa volá Fernão de Magalhães a po španielsky Hernando de Magallanes.…

Ľuboš Fellner 27 min. čítania
Najkrvavejšie festivaly sveta Prémiový blog

Prémiový blog Najkrvavejšie festivaly sveta

Pozor! Tento blog obsahuje množstvo násilných scén a krvi. Ak máte slabší žalúdok a nechcete vnímať inakosť kultúr, prosím, nečítajte dalej. Ak vás…

Ľuboš Fellner 24 min. čítania
Ramadán na vlastnej koži Prémiový blog

Prémiový blog Ramadán na vlastnej koži

Ramadán - všetci tento terminus technicus poznáme. Mnohí aj vedia, že ide o mesačný pôst moslimov. No ja som si tento rok ramadán vyskúšal na…

Ľuboš Fellner 24 min. čítania