USA ponúka širokú škálu hotelov od tých najlacnejších hostelov a motelov až po luxusné hotely s tým najlepším servisom na svete. Lacné hostely majú prekvapivo často krát perfektnú lokalitu v centre miest. Nevýhodou sú však zdieľané izby pre viacero osôb so spoločnou zdieľanou kúpeľňou. Po celej amerike nájdete klasické 2* motely, ktoré poznáte z rôznych amerických filmov a seriálov. Ich poloha je často krát na odpočívadlách blízko hlavných tepien. Každý hostel má dostatočne velké parkovisko, z ktorého vchádzate rovno do svojej izby. Z pravidla sú všetky motely dvojposchodové budovy. Na naších zájazdov zapezpečujeme v základnej cene zájazdov zlatú strednú cestu v hoteloch strednej triedy. Hotely sú vybraté podľa našich skúseností a spokojnosti. Detaily všetkých hotelov nájdete o kúsok nižšie. Všetky hotely majú vlastnú kúpeľňu, toaletu, TV a klimatizáciu. V hoteloch však počas našej cesty budeme tráviť minimum času, aby sme si čo najviac užili náš program. Ak máte záujem o luxusný hotelový štandard tak Vám odporúčame luxusné hotely či najlepšie hotely sveta, ktoré nájdete rozpísané nižšie. Odporúčame si ich objednať a kúpiť čo najskôr keďže kapacity sú obmedzené a ceny sa môžu meniť.

Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej/embosovanej platobnej karty tzv. vratný depozit. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte prosím svoju kreditnú/embosovanú platobnú kartu so sebou. Zo skúseností, kreditné karty majú zábezpeku odblokovanú do 5 pracovných dní, debetné karty cca 20 pracovných dní. Táto doba závisí od Vašej banky.

Ak ste traja a žiadate izbu pre tri osoby, treba rátať iba s prísteľkou, za ktorú sa často krát považuje gauč, ktorý tiež môže slúžiť ako lôžko. Neodporúčame pre veľkých ľudí, pre troch mužov/ženy, je to vhodné iba pre dvoch dospelých a jedno dieťa/ menšia osoba. V záujme udržania Vášho komfortu Vám odporúčame priplatiť si vlastnú izbu.

Radi by sme Vás upozornili na tzv. resort fees - rezortný poplatok, ktorý zavádza stále väčší počet hotelov v USA. Ide o poplatok, ktorý hotel účtuje priamo na mieste svojim hosťom. V tomto poplatku sú väčšinou zahrnuté nasledovné služby: bazén, Wi-Fi pripojenie, miestne telefonáty, posilňovňa a podobne. Výška poplatku sa pohybuje od 4 USD do 55 USD za izbu a noc. Tento poplatok sa platí priamo na recepcii pri odchode z hotela.

Hotely v USA, ktoré odporúčame:

Hotel Edison (New York) - Hotel sa nachádza pár krokov od svetovo známej ulice Broadway a 2 minúty chôdze od famózneho Times Square. Jeho budova v štýle art deco stojí v srdci divadelnej štvrte NYC s vintage nádychom a umeleckým dekorom z obdobia historického otvorenia hotela v tridsiatych rokoch. Komfort je kľúčom, aj keď rozmery izieb sú menšie. Väčšie ale v srdci Manhattanu budeme hľadať ťažko. Počas svojej existencie hotel hostil množstvo celebrít a stal sa synonymom inovácií a umenia. Štýlové interiéry hotela Edison ste mohli vidieť vo významných inscenáciách filmov ako The Godfather, Naked City či Birdman. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, majú káblovú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov. Na hoteli je funguje recepcia s nepretržitou prevádzkou a majú vlastné fitnescentrum. V hoteli sú k dispozícii 3 možnosti stravovania. Hotelová reštaurácia Bond 45 ponúka bar so zeleninovými antipasti a hlavné jedlá z jedálneho lístka, ktoré okrem iného zahŕňajú napr. teľacie kotlety a morské plody. Súčasťou Hotela Edison je aj reštaurácia Friedman's, ktorej heslom je "Jedzte dobré jedlo". Celý Manhattan máte ako na dlani! Rockefellerovo centrum sa nachádza 800 metrov a ikonický mrakodrap Empire State Building 1,6 km od Hotela Edison. Renomované svetové portály dávajú hotelu až 4*.

Capitol Skyline hotel (Washington D.C.) - Hotel Capitol Skyline sa nachádza v samom srdci nových štvrtí vo Washingtone DC a definuje pojem mestského elegantného hotela. Hotel sa nachádza iba päť blokov (15 minút chôdze) od sídla kongresu Spojených štátov - Kapitolu. Hotel má sezónny vonkajší bazén. V hoteli je pre vás k dispozícii pripojenie na Wi-Fi a reštaurácia Lapidus, ktorá v čase raňajok a večere podáva jedlá americkej kuchyne. Architekt Morris Lapidus, ktorý hotel v roku 1962 navrhol, stál aj za ikonickým hotelom Fontainebleau v Miami. Pri bazéne sa nachádza salón s chill-out hudbou. Izby sú skôr menšie (nevýhoda ubytovania v centre), ale zato im nič nechýba. Sejf, fén pre dámy, bezplatný internet, HD TV, pohodlná posteľ či kozmetika NATURA potešia každého cestovateľa. Washington D.C. je domovom mnohých vynikajúcich hotelov a sme radi, že Capitol Skyline skóruje až 4* vo vyhľadávačoch.

Best Western Atlantic Beach (Miami) - Patrí medzi jeden z najpredávanejších hotelov na Miami Beach, aj to hovorí o slušnej kvalite tohto hotela. Tento rezort sa nachádza priamo na piesočnej pláži. V hoteli Best Western Plus Atlantic Beach Resort určite nájdete niečo extra. S moderným vybavením a premysleným dizajnom tento hotel vyniká medzi ostatnými hotelmi na Miami Beach na Floride a verime, že si pobyt v ňom užijete.

Izby v ubytovaní Atlantic beach Resort Best Western sú svetlé, moderne zariadené a vybavené káblovou TV, klimatizáciou a pracovným stolom. V každej izbe máte k dispozícii praktickú mini chladničku, ktorá je ideálna na nápoje a občerstvenie. Hotel má celoročne k dispozícii vonkajší bazén a hotelový bar. Posilňovňa v rezorte je otvorená 24 hodín denne a poskytuje priestor pre vašu cvičebnú rutinu. V areáli sa nachádza aj solárium a požičovňa vodných skútrov. Hostia majú k dispozícii širokú škálu služieb concierge.

Samotný hotel sa nachádza v zábavnej štvrti. Miami Beach Boardwalk a nákupná zóna Collins Avenue určite stoja za to, aby ste prevetrali vaše kreditky na nákupoch a v BUBO určite odporúčame prezrieť si a prejsť sa aj po Ocean Drive. Cestujete s deťmi? Len 15 minút jazdy od hotelu sa nachádza Phillip and Patricia Frost Museum of Science, ktoré určite stojí za pozornosť alebo si pozrite aktuálny program na Hard Rock Stadium. Klientom, ktorí sa tešia na ocean bude určite vyhovovať, že v blízkosti hotela si môžete vyskúsať nielen plávanie, ale aj kajakovanie, šnorchlovanie a parasailing.

Studio 6 LAX (Los Angeles) - Jednoduchý 3* hotel v Los Angeles leží necelých 10 kilometrov od letiska a pár kilometrov odtiaľto máme aj centrum obrovského mesta. Ide o klasický, americký hotel s čistými a priestrannými izbami, ktoré ponúkajú vlastnú toaletu, kúpeľňu, klimatizáciu, televízor, ale aj priestor na písanie so stolom či miesto na odloženie batožiny. Súčasťou hotela je aj bazén, kde sa viete osviežiť a tri kilometre odtiaľto leží golfové ihrisko. Do desiatich minút pešej prechádzky od hotela nájdete minimálne tri reštaurácie a supermarket leží odtiaľto cca 1,3 kilometra.

Whitcomb (San Francisco) - Budova hotela bola kedysi radnicou mesta San Francisco, táto historická pamiatka sa dnes nachádza v blízkosti dnešnej radnice, priamo na Market Street v srdci San Francisca. Izby sú rozlohou menšie, zapadajú do historického konceptu a samozrejmosťou je klimatizácia a televízia. V blízkosti hotela nájdete supermarket aj rôzne predajne, raňajky si môžete kúpiť buď v lobby bare, alebo v raňajkárni, ktorá sa nachádza rovno cez cestu. Rovnako tam nájdete niekoľko barov a pivární.

Best Western Village Inn Fresno (Fresno) - Best Western je svetový štandard. Po dni strávenom lovením zážitkov padne dobre osvedčená hotelová klasika. Samotný hotel ponúka vonkajší bazén, v izbe sa nachádza klimatizácia, chladnička, kávovar a televízia. V blízkosti hotela sa tiež nachádza niekoľko možností rýchleho občerstvenia. Zažijete tu atmosféru klasického amerického "road movie" hotela.

Circus Circus (Las Vegas) - je v Las Vegas je považovaný za hotel vhodný aj pre rodiny a poskytne vám jedinečné ubytovanie ako v rozprávke. Nachádza sa priamo na hlavnej promenáde Las Vegas, tzv. Stripe, čo vám uľahčí objavovanie mesta hazardu a zábavy. Treba tu rátať s rezortnými poplatkami vo výške približne 45 USD na izbu za noc. V cene budete mať internetové pripojenie, posilovňu a vonkajšie bazény. Samozrejmosťou hotela je kasíno a súčasťou hotela je tiež niekoľko reštaurácií, barov, kaviarní a prevádzok rýchleho občerstvenia, niektoré fungujú bez prestávky. Izby sú vybavené klimatizáciou, televíziou a trezorom.

Best Western Plus at Lake Powell (Page) - Hotel je situovaný v blízkosti jazera Powell, priehrady Glen Canyon, kaňonu Antelope a výhliadky Horseshoe Bend. Nachádzate sa v mestečku Page,v modernom hoteli siete Best Western. Súčasťou hotela je vonkajší bazén, vírivka a posilovňa. V izbe sa nachádza klimatizácia, chladnička, kávovar a televízia. 

Best Western plus Bryce canyon hotel (Bryce Canyon) - Krásny, ale jednoduchý hotel len 1,6 km od vstupu do národného parku je učupený medzi červenými skalami a divokou prírodou. Okolie hotela Vás priam vyzýva na prechádzku. Keď sa z nej vrátite, tak prídete do lobby, ktorej dominuje drevo a kameň a vkusne zapadá do okolia. Kartou si otvoríte Vašu čistú, komfortnú izbu, kde nájdete TV, wifi, malú chladničku, mikrovlnku či kávovar. Budete mať pocit, že ste sa vrátili domov. Po príjemnej sprche sa prejdite po mestečku Bryce canyon city, ktoré Vám leží pod nohami. Vyskúšajte večeru v Ebenezer´s alebo Bud light v niektorom z autentických barov. Hotel má aj vnútorný a vonkajší bazén a posilňovňu. 

Kayenta Valley Inn (Kayenta) - Príjemný, autentický hotel na území kmeňa Navajo v Arizone. Reštaurácia inšpirovaná indiánskou kuchyňou. Kultúru pôvodných obyvateľov USA vnímame od momentu čo vstúpime do hotela. Izby sú komfortné, vybavené klimatizáciou, televíziou a kávovarom. Dizajn a farby v izbách sú inšpirované ôsmym divom sveta Monument valley. Samotný hotel má okrem reštaurácie tiež posilovňu a vonkajší bazén (ten s radosťou využijete počas horúcich letných dní).

Ramada by Wyndham Flagstaff East (Flagstaff) - Klasický menší americký hotel, ktorý sa nachádza priamo pri historickej ceste Route 66 v mestečku Flagstaff. Jedná sa o základné ubytovanie, v pešej vzdialenosti od viacerých reštaurácií. Izby sú vybavené klimatizáciou, televíziou, mikrovlnkou a chladničkou. 

Ramada by Wyndham Phoenix Midtown (Phoenix) - Ramada sa nachádza v hlavnom meste Arizony Phoenixe. Dá sa charakterizovať ako príjemné ubytovanie neďaleko centra. Na americké pomery nemáte nikam ďaleko. Do mesta, na letisko, k atrakciám? Ste uprostred. Vybavenie zhotela zahŕňa bezplatné Wi-Fi, posilovňu, vyhrievaný vonkajší bazén a malé spa, konferenčné priestory, obchodné centrum a stravovanie priamo v hoteli. Izby sú vybavené mini chladničkou a mikrovlnnou rúrou.

Holiday Inn Rapid City Rushmore Plaza (Rapid City) - Ste ubytovaný v jednom z najlepších hotelov v Rapid City. Hotel Holiday Inn Rapid City-Rushmore Plaza ponúka viac ako len krásne ubytovanie. Priateľské služby a vynikajúce vybavenie izieb z nich robí preferovaný hotel pre cestujúcich, ktorý prichádzajú do mesta Rapid City. Hotel poskytuje hosťom ideálnu polohu v blízkosti vyhľadávaných pamiatok ako je Národný pamätník Mount Rushmore. Hotel ponúka bezplatný vysokorýchlostný bezdrôtový internet, krytý bazén, saunu, vírivku, fitnescentrum a slnečnú terasu. Keď je čas na večeru, nájdite si svoje obľúbené jedlo alebo si dajte drink v ich reštaurácii Gold Bison Grill.

Best Western Tower West Lodge (Gillette) - Hotel Best Western Tower West Lodge ponúka priestranné izby, bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet, káblovú satelitnú televíziu s programom Starz® a Pay-per-view, kávovar, izbovú službu a oveľa viac. Počas pobytu v hoteli Best Western Tower West Lodge môžu hostia využívať aj krytý vyhrievaný bazén, vírivku, obchodné centrum a posilňovňu. V hoteli Best Western Tower West Lodge je vám tiež k dispozícii reštaurácia a koktailový salónik. V utorok až sobotu je tu tiež živá zábava.

Togwotee Mountain Lodge (Moran) - V NP Yellowstone môžete byť ubytovaný podľa voľnosti a dostupnosti hotelov. Nachádzate sa pred vstupom na juhu do NP Yellowstone. Toto jednoduché ubytovanie sa nachádza 4 km od jazera Wind River a ponúka 2 reštaurácie a ubytovanie s prístupom na Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky zariadenia sú vybavené dreveným nábytkom a priestorom na posedenie, kávovarom a kúpeľňou. Grizzly Grill reštaurácia sa špecializuje na pokrmy z rýb a z čerstvých miestnych surovín. Fox Saloon ponúka 12 výčapných pív a ďalšie sezónne koktaily.

Holiday Inn West Yellowstone (West Yellowstone) - V NP Yellowstone môžete byť ubytovaný podľa voľnosti a dostupnosti hotelov. Tento hotel sa nachádza 30 km od Old Faithful Geyser. Ponúka vám stravovanie na mieste a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých izbách. Každá neutrálne sfarbená izba v hoteli West Yellowstone Holiday Inn obsahuje mikrovlnnú rúru, chladničku a kávovar. Hostia môžu sledovať satelitnú TV alebo pracovať na veľkom stole z tvrdého dreva. Súčasťou tohto hotela sú krytý bazén a vírivka. V posilovni na mieste nájdete rôzne kardio stroje a TV. V budove sa nachádza aj obchod so suvenírmi. Branch Restaurant and Bar je otvorený na raňajky, obedy a večere, kde sa podávajú jedlá zo zveriny a tradičné obľúbené jedlá. 

Holiday Inn Express Salt Lake City Downtown (Salt Lake City) - Hotel Holiday Inn Expres patrí k najnovším a najmodernejším hotelom v Salt Lake City navrhnutý pre podnikateľov, ako aj pre kongresových a rekreačných cestujúcich. Môžete si vychutnať ich čerstvý moderný dizajn navrhnutý tak, aby ponúkol jedinečný zážitok a pocit zo skvelého pobytu v centre mesta Salt Lake City. Ideálna je jeho výhodná poloha priamo oproti Kongresovému centru Salt Palace. Hostia sa môžu tešiť na širokú škálu vybavenia vrátane: 24 hodín krytého bazénu a vírivky, sauny, fitnescentra, práčovne pre hostí, obchodného centra a bezplatného vysokorýchlostného bezdrôtového prístupu na internet.

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Moab (Moab) - La Quinta Inn & Suites Moab sa nachádza západne od pohoria La Sal v údolí Moab. Hotel ponúka sezónny vonkajší bazén a izby s TV s plochou obrazovkou. Národný park Arches je vzdialený 15 minút jazdy od hotela. Izby v hoteli Moab La Quinta Inn & Suites sú vybavené mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Všetky izby majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli si môžete zacvičiť vo fitnescentre. 

Best Western Red Hills (Kanab) - Tento hotel sa nachádza v centre mesta Kanab a ponúka sezónny vonkajší bazén, vírivku a každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky za príplatok. V každej izbe je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby v hoteli Best Western Red Hills sú vybavené satelitnou TV s filmovými kanálmi Showtime. Každá izba má balkón, chladničku a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Red Hills Best Western ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou. K dispozícii je fitnescentrum. Na mieste sa nachádzajú predajné automaty s občerstvením a nápojmi.

The Lodge at Deadwood (Deadwood) - Prírodna lodge sa nachádza v Čiernych horách v Južnej Dakote. Toto ubytovanie je len kilometer od historického centra mesta Deadwood a ponúka krytý vodný park. Lodge v Deadwoode sú vybavené TV s plochou obrazovkou a dokovacou stanicou pre iPod. Sú vybavené chladničkou a sú zariadené v bohatých hnedých farbách. Oggie's Sports Bar & Emporium servíruje tradičné americké jedlá. Deadwood Grills ponúka vynikajúci kulinársky zážitok. Hostia si môžu kúpiť suveníry v obchode so suvenírmi Essential, alebo si zacvičiť vo fitnescentre. V The Deadwood Lodge nájdete aj bankomat.

Holiday Inn Cody at Buffalo Bill Village (Cody) - Nachádzate sa pred vstupom do NP Yellowstone. Hotel sa nachádza iba 5 minút jazdy od historického centra Buffalo Bill. Oddýchnite si vo vyhrievanom vonkajšom bazéne alebo spálte pár kalórií v dobre vybavenom fitnescentre. Večeru si vychutnajte v reštaurácii QT, kde sa podáva vynikajúca americká strava. Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na interne. Každá z klasických izieb v hoteli Buffalo Bill Village Holiday Inn ponúka veľké okná so zatemňovacími závesmi. Pre pohodlie hostí je k dispozícii bankomat. Lounge Bottoms Up sa nachádza na mieste a každý večer je otvorený.

The Lexington at Jackson Hole (Jackson) - Tento úplne nefajčiarsky hotel sa nachádza v mestečku Jackson, len pár blokov od historického námestia Jacksona a 7 km na juh od vstupu do NP Grand Teton. Tento hotel ponúka izby s chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Hotel Lexington od spoločnosti Jackson Hole ponúka každé ráno raňajky formou bufetu za poplatok a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel ponúka krytý bazén a vírivku. Práčovňa je k dispozícii aj v hoteli.

Best Western Plus Grantree Inn (Bozeman) - Ubytovanie sa nachádza za severnou časťou NP Yellowstone. Tento hotel v Bozemane ponúka krytý vyhrievaný bazén s vírivkou, 24-hodinovú posilňovňu a izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Best Western Plus GranTree Inn poskytuje priestranné izby s 42-palcovou káblovou TV s plochou obrazovkou. Každá z izieb má mikrovlnnú rúru, chladničku a kávovar. Hostia môžu obedovať v bare a grile GranTree, ktorý sa nachádza na mieste a podáva americké jedlá. Hostia hotela GranTree Inn Best Western Plus môžu tiež nájsť nápoje v krčme Club and Grill alebo v kaviarni Club Coffee. V BUBO Best Western Plus Grantree Inn hodnotíme ako 3* hotel.

Glacier Peaks Hotel (Browning) - Hotel v malom mestečku meste Browning sa nachádza necelé 2 minúty chôdze od indiánskeho múzea Plains. Hotel ponúka krytý bazén a vírivku. Vo všetkých moderne zariadených izbách a apartmánoch je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby v hoteli sú vybavené satelitnou TV a majú vlastnú kúpeľňu. K vybaveniu patrí aj kávovar. Rovnako je tiež dostupné fitnescentrum. Vstup do národného parku Glacier je vzdialený 32 km od hotela.

Best Western Plus City Center (Spokane) - Tento hotel sa nachádza v obchodnej štvrti, naproti ulici od kongresového centra Spokane. Hotel ponúka raňajky a posilňovňu za poplatok. Riverfront Park je vzdialený 10 minút chôdze. Každá izba v hoteli Best Western Plus City Center je vybavená bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Zahrnuté sú aj bezplatné miestne hovory. K dispozícii je aj práčovňa.

Crest Trail Lodge (Packwood) - Jednoduchá lodge ponúka klimatizované izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a káblovú TV s plochou obrazovkou a príslušenstvo na prípravu kávy. Všetky izby sú jednoducho zariadené v jemných farebných bielizniach.

Ramada Olympia (Olympia) - Tento hotel s krytým bazénom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Olympia vo Washingtone. Každá izba v hoteli Ramada by Wyndham Olympia má káblovú TV a platené kanály. K dispozícii je chladnička, mikrovlnná rúra a vlastná kúpeľňa so sušičom vlasov. V hoteli sú pre hostí k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou a mini-market. K dispozícii je fitnescentrum a vírivka. Centrum mesta Olympia je vzdialené 6 minút jazdy. Hotel je označený 5*, my v BUBO Ramada Olympia hodnotíme ako 3,5* hotel.

Holiday Inn Seattle Downtown (Seattle) - Centrálny hotel v Seattli je len pár blokov od známej veže Space Needle a od trhu Pike's Place Market. V hoteli nájdete reštauráciu a fitnescentrum. Holiday Inn Seattle Downtown ponúka bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli. Po náročnom dni môžete relaxovať pri domácom jedle v Emerald Grill and Lounge.

Typy na luxusné ubytovanie:

Sheraton on the Falls je prepojený s krytým aquaparkom Fallsview a ponúka výhľad na vodopády Niagara Falls. Ponúka stravovanie na mieste, nákupy a kúpeľné procedúry. Izby sú vybavené 37-palcovou TV s plochou obrazovkou. Každá moderná izba v hoteli Sheraton on the Falls má okná od podlahy po strop a mramorovú kúpeľňu. K dispozícii je kávovar a Wi-Fi pripojenie na internet. Reštaurácia Fallsview sa nachádza oproti vodopádom a ponúka raňajky formou bufetu a výber z jedálneho lístka na raňajky, obedy a večere za poplatok. V hotelovej hale sa nachádza kaviareň Starbucks. Obchodné centrum je otvorené 24 hodín denne. Obchody a zábava na kopci Clifton sú vzdialené necelých 5 minút chôdze od hotela Sheraton on the Falls.

New York Marriott Marquis - Energia mesta New York je ikonická a Marriott Marquis v New Yorku skvele vystihuje ducha mesta v modernom štýle. V rušnom veľkomeste Vám dobre padne na chvíľu vypnúť. Luxusný hotel sa nachádza priamo na námestí Times Square. Hotel Marriott Marquis ubytováva hostí v blízkosti najznámejších atrakcií NYC, ako sú Times Square, Divadelná štvrť, Rockefellerovo centrum a Radio City Music Hall. Central Park a multifunkčná aréna Madison Square Garden sú situované 1,1 km od hotela. Po rušnom dni strávenom prehliadkou mesta si tak vychutnáte pokoj v jeho premyslených a veľkorysých priestoroch. Večeru si môžete vychutnať v niektorej z reštaurácií s veľkolepým výhľadom na námestie Times Square. Hotel ďalej ponúka salónik s panoramatickým výhľadom na Times Square, 2 terasy, Wi-Fi pripojenie a 24-hodinové fitnescentrum. Izby v hoteli New York Marriott Marquis majú značkovú posteľnú bielizeň, mramorovú kúpeľňu, TV s plochou obrazovkou a aplikáciou Netfix, dokovaciu stanicu na iPod s hodinami a rádiom, telefón, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, žehličku so žehliacou doskou, trezor a bankomat.

JW Marriott Washington D.C. len 650 m od Bieleho domu a v dosahu všetkého čo treba vo Washingtone vidieť. Vzhľadom na polohu to zvládnete aj peši a potom si oddýchnete v luxusných priestranných izbách jedného z najlepších hotelov v meste. Špičkovo vybavené izby, exkluzívne reštaurácie, ktoré hostia senátorov či pop hviezdy a legendárny servis od Marriottu. Ak si máte vybrať jeden hotel z Washingtonu, tak si vyberte presne tento.

Hotel Hyatt Centric South Beach Miami sa nachádza v rušnej štvrti South Beach. Ponúka strešný bazén na 3. poschodí a Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom objekte. Vo všetkých izbách máte k dispozícii Smart TV so 47-palcovou obrazovkou a funkcionalitou Bluetooth, dokovaciu stanicu na iPod a súkromnú kúpeľňu so županmi a sprchovacím kútom z mliečneho skla. Kávu si môžete pripraviť na súkromnom kávovare. V tomto hoteli máte k dispozícii fitnescentrum, zasadacie miestnosti a plážový servis, ktorý zahŕňa 2 plážové ležadlá, uteráky a bicykle. V reštaurácii DECK Sixteen sa na raňajky, obed a večeru podávajú jedlá stredomorskej kuchyne, zatiaľ čo v bare DECK Sixteen si vychutnáte špeciálne koktaily, pivá a vína medzinárodných značiek. Bulvár Lincoln Road sa nachádza 600 metrov a štvrť Art Deco 2 km od hotela South Beach Miami Hyatt Centric. 

The Ritz Carlton South Beach - Ikona na ikonickej pláži. Ritz Carlton South beach prešiel kompletnou rekonštrukciou a je opäť otvorený. Prestížna adresa 1 Lincoln road nenechá nikoho na pochybách, že ste si vybrali dobre. Veľmi moderný hotel bol vkusne zrekonštruovaný tak, aby harmonicky zapadol do Art Deco budov z 50-tich rokov 20. storočia. Areálu dominuje veľký bazéb s lákavou modrou hladinou. Najslávnejšia americká pláž leží priamo pred hotelom a po pár krokoch zaboríte nohy do jemného piesku. Ak si chcete zacvičiť, tak fitness centrum máte k dispozícii nonstop a ak si pomyslíte na golf tak ihrisko Bayshore je presne 2632 metrov z Vášho hotela. V izbách dominuje škála farieb, ktorá odráža kozmopolitný charakter mesta. Nábytok je vyrobený z tmavého čerešňového dreva. Služby sú tak ako v každom Ritzi dokonalé a aj preto naši klienti túto hotelovú sieť milujú. Niet sa čo čudovať, že množstvo najlepších hotelov sveta je práve z dielne Ritz Carlton nuž a jeden máte priamo tu na South Beach. Takže "nech sa páči, vstúpte!"

The Plaza New York - Ak máte radi filmy, tak hotel The Plaza istotne poznáte. Ak máte radi špičkovú kvalitu tak ho poznáte takisto. The Plaza  New York je jedným z najzvučnejších miest v New Yorku. Monumentálny hotel stojí na okraji Central Parku a Fifth Avenue. Tie najluxusnejšie svetové značky sídlia takisto v blízkom okolí a ak máte radi exkluzívne nákupy tak ubytovanie v The Plaza je takmer nutnosťou.  Hotel bol oficálne otvorený 1.10.1907 a odvtedy sa stará o svetovú elitu a smotánku. Keď raz prejdete otáčavými dverami, tak sa ocitnete v inom svete. Tomuto svetu dominuje štýl, elegancia, mramor, zlato a perfektné, diskrétne služby. Izby sú luxusne zariadené, priestranné a vybavené špičkovou technikou. V kúpeľni nájdete mramor a prvky z 24 karátového zlata. Klienti zbožňujú samostatnú dažďovú sprchu! Predtým však odporúčame jogging v Central Parku. Gastronómia Vás takisto nesklame. V ostrej konkurencii new yorkských reštaurácií odporúčame dať si neskorý obed v kaviarni The Palm Court. Ak si vyberiete nocľah v The Plaza tak ste vybrali nocľah v New Yorku, lebo len máloktorý hotel tak stelesňuje Big Apple ako The Plaza. 

Hilton Los Angeles Airport - Prepnite na vyšší komfort po prílete do USA a oddychujte v tradičnej americkej hotelovej značke Hilton. Hotel sa nachádza v blízkosti medzinárodného letiska LAX. Hilton Airport ponúka moderné, elegantne zariadené izby. V hoteli si môžete vybrať z viacerých stravovacích zariadení. Vyskúšajte tu severotalianskú alebo americkú kuchyňu. Večer môžete stráviť relaxom s nápojom v salóniku Landings. V hoteli budete mať k dispozícii posilovňu, vyhrievaný bazén a vírivku. 1236 moderných izieb je vybavených svetlým nábytkom so všetkými vymoženosťami, ktoré k hotelu patria. Snáď jediným negatívom je spoplatnená wifi. Vďaka polohe na letisku to je len kúsok na Manhattan beach a ste neďaleko väčšiny atrakcií legendárneho LA.

Hilton San Francisco Union Square - Najväčší hotel na západnom pobreží, Hilton San Francisco Union Square stelesňuje energického ducha, vďaka ktorému je San Francisco jedným z najpopulárnejších obchodných a turistických destinácií na svete. Nachádza sa v samom srdci mesta neďaleko rušného Union Square. Ubytovanie na svetovej úrovni ponúka vynikajúci výber jedál a nápojov v reštauráciach. Salónik Urban Tavern ponúka rozsiahle menu na večeru v umeleckej atmosfére. 

The Venetian Las Vegas - Luxusné 5* ubytovanie  v druhom najväčšom hotelovom rezorte na svete. Viac ako 80 reštaurácií, moderné kasíno a nákupné centrum Grand Canal, kde sa nachádza viac než 80 obchodov. 10 vonkajších bazénov, posilovňa, wellness a lezecká stena je súčasťou hotela. V rezorte sa nachádza múzeum voskových figurín Madame Tussauds Las Vegas. The Venetian ponúka priestranné izby s posedením, luxusnou kúpeľnou s vaňou, presklennou sprchou, mramorovou doskou a prémiovými toaletnými potrebami. Spoznajte pravé Las Vegas vo veľkom štýle a roztočte toooooo! Ak Vám deň nestačí tak noc môžete stráviť v nočnom klube TAO, ktorý patrí na Stripe medzi absolútnu špičku.

Renaissance Phoenix Downtown Hotel - Prémiové a moderné bývanie s vynikajúcou lokalitou v centre Phoenixu. 5 minút pešo od Footprint Center arény, kde sa konajú zápasy NBA. Izby sú dizajnované v urban štýle a ich súčasťou je klimatizácia, televízia, kávovar a trezor. Vyberte si vankúš aký Vám vyhovuje a relaxujte aj napr. v dizajnovej kúpeľni. Samotný hotel ponúka strešný bazén, posilovňu, bistro, kaviareň, reštauráciu spojenú s barom, v ktorej sa prenesiete do obdobia kovbojov. Hotel je súčasťou vynikajúcej hotelovej siete Marriott, ktoré zahŕňa značky ako Ritz Carlton. 

Grand Hyatt Seattle - Luxusné ubytovanie Grand Hyatt ponúka moderné izby. V každej izbe v hoteli Grand Hyatt Seattle sú k dispozícii okná od podlahy až po strop. Izby začínajú na 10. poschodí a ponúkajú nádherný výhľad na mesto. K dispozícii je tiež veľká vaňa, plyšové župany a elektronické zatemňovacie závesy. Reštaurácia Ruth's Chris Steakhouse, ktorý ponúka vynikajúci kulinársky zážitok, je v areáli hotela Seattle Grand Hyatt. Vo vstupnej hale sa nachádza Starbucks. V hoteli sa nachádza fitnescentrum, business centrum, klub zdravia, sauna, parná sauna, vírivka a kúpeľné procedúry. Hostia môžu tiež využiť služby chemickej čistiarne a práčovne. Hotel  je vzdialený necelých 10 minút jazdy od vesmírnej ihly. 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

 Four Seasons New York Downtown
 Four Seasons New York Downtown

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Four Seasons New York Downtown

New York
USA

Ak milujete top kvalitu tak Four Seasons isto poznáte. Four Seasons je jedným z najobľubenejších hotelov v New Yorku. Hotel sa stará o väčšinu populárných mien, ktoré sa rozhodnú stráviť svoj čas v NY. Dominantný hotel stojí v srdci centra Manhattanu. Izby sú luxusne zariadené, priestranné a vybavené špičkovou technikou. Gastronómia Vás takisto nesklame. V nabitej konkurencii reštaurácií na Manhattane odporúčame dať si neskorý obed v Cut by Wolfgang Puck, po ktorom odporúčame romantickú prechádzku po Brooklynskom moste.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

New York Hyatt Centric
New York Hyatt Centric

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

New York Hyatt Centric

New York
USA

Energia mesta New York je ikonická a Hotel Hyatt Centric skvele vystihuje ducha mesta v modernom štýle. V rušnom veľkomeste Vám dobre padne na chvíľu vypnúť. Zostaňte v centre diania v luxusnom hoteli. Hyatt Centric New York sa nachádza vo finančnej štvrti mesta New York. Zažite úžasný dizajn a bezkonkurenčné pohodlie. Každá starostlivo upravená izba má pôsobivé vysoké stropy, kúsky miestnych umeleckých diel a v kúpeľni sa tešiť môžete na dažďovú sprchu. Hotelové izby majú WiFi. Káva, čaj a sušienky sú k dispozícii vo vstupnej hale. Hostia majú prístup do 24-hodinového fitnescentra. Po rušnom dni strávenom prehliadkou mesta si tak môžete vychutnať pokoj v moderne zariadených hotelových priestoroch. Pozývame Vás navštiviť miestne dizajnové reštaurácie s odvážnymi chuťami New Yorku. V hotelovej reštaurácii Centric Bar & Grill ochutnajte remeselné pivá, regionálne vína a koktaily namiešané na mieru. 

V prípade, že hotel Hyatt Centric je vo Vašom termíne plne vybookovaný ako alternatívu využívame hotely rovnakej úrovne New York Marriott Downtown, World Center alebo podobný.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Holiday Inn New York City - Wall Street

Holiday Inn New York City - Wall Street

⭑⭑⭑

New York, USA

BUBO ponúka možnosť spoznať New York aj cez ubytovanie priamo na Manhattane. Ubytovacieho zariadenia Holiday Inn New York City - Wall Street sa nachádza v centre mesta New York, 5 minút chôdze od Wall Street. Veľké jablko je plné vzrušujúcich atrakcií a Holiday Inn je len pár minút od všetkého. Atrakcie, ktoré musíte vidieť sú len pár blokov od hotela. Navyše sme v pešej vzdialenosti od metra, čo uľahčuje objavovanie celého mesta. Bezdrôtový prístup na internet vám umožní zostať v spojení s Vašou rodinou. Fitness centrum vám pomôže udržať si cvičebnú rutinu aj keď ste na dovolenke. Raňajky sú k dispozícii denne od 7:00 do 10:00 za poplatok. Ak tento hotel nie je dostupný, používame aj naše obľúbené The Gallivant Times Square, Row NYC, Paramount Times Square, Manhattan at Times Square, Edison hotel, Holiday Inn Manhattan, Millennium hotel ktoré sú rovnakej úrovne.

V prípade, že máte radi kvalitné ubytovanie a v hoteli plánujte tráviť viac času ako len večer načerpať silu po poznávacom programe, tak Vám odporúčame si priplatiť jeden z hotelov v našich doplnkových službách.

Fitness

Fitness

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pickwick

Pickwick

⭑⭑⭑

San Francisco, Spojené štáty

Hotel Pickwick sa nachádza v centre San Francisca neďaleko námestia Union Square, len 3 minúty chôdze od nákupného centra Westfield. Hotel s vlastnou reštauráciou a barom ponúka štýlové a sofistikované ubytovanie s Wi-Fi pripojením a káblovou TV. K vybaveniu izieb patrí mini chladnička i zariadenie na prípravu kávy. Priestranné izby majú župan a fén pre pohodlie hostí. Vychutnajte si martini v ich príjemnej SOMA Restaurant & Bar a pochutiť si tu môžete na jedlách talianskej a stredomorskej kuchyne. Zábavná oblasť Fisherman's Wharf je vzdialená 10 minút jazdy autom. V historickej budove hotela Pickwick sa stanete súčasťou histórie celého San Francisca.

V prípade, že hotel Pickwick je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne Bei San Francisco Collection by Wyndham, Holiday Inn Golden Gateway alebo The Cartwright.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Sonesta Select - Los Angeles LAX

Sonesta Select - Los Angeles LAX

⭑⭑⭑

Los Angeles, Spojené štáty

Objavte pohodlie a komfort v hoteli Sonesta Select Los Angeles LAX, ktorý sa nachádza iba 15 minút jazdy od letiska. Počas svojho pobytu si užite blízkosť obchodov a reštaurácii vo veľmi príjemnej lokalite. Po náročnom dni si oddýchnete v útulných izbách s mini chladničkou priamo na izbe. Skočte do vody sezónneho vonkajšieho bazéna a užite si plávanie na čerstvom vzduchu, prípadne si zacvičte vo výborne vybavenom fitness centre. Veľkorysé izby vám umožnia sa bezproblémovo vybaliť po dlhšom lete a pochvalovať si budete aj perfektne navrhnuté spoločné priestory hotela. V hoteli sa nachádza kaviareň Starbucks, kde môžete začať deň overenou klasikou chutného cappuccina. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Holiday Inn Toronto Downtown Centre

Holiday Inn Toronto Downtown Centre

⭑⭑⭑

Toronto, Kanada

Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti od samotného centra Toronta, najzámejšie námestie Nathan Phillips Square na ktorom sa nachádza známy nápis TORONTO a budova mestskej radnice Toronta je vzdialené necelých 15 minút chôdze od hotela a na skok to budete mať aj ku prosperujúcej obchodnej a nákupnej štvrti. Hlavne námestie Yonge-Dundas Square je od hotela vzdialené necelých 10 minút chôdze. Shopping centre Toronto Eaton Center je od hotela vzdialené len 800 metrov a Galéria umenia Ontário 20 minút pešo. Hokejová sieň slávy je vzdialená 20 minút chôdze a autom je to len 6 minút jazdy od CN Tower a Rogers Centre.

K dispozícii je Wi-Fi pripojenie na internet a teplé kontinentálne raňajky, ktoré sa platia na mieste. Priestranné izby v hoteli Holiday Inn Express Toronto Downtown sú vybavené káblovou TV s platenými filmami, kreslom a písacím stolom. V izbe nájdete svoj vlastný kávovar. Vo dvore sa nachádza fontána a záhrada. Hotel ponúka bezplatné noviny a biznis centrum s tlačiarňou.

Ak preferujete preskúmať aj ďalšie časti tohto kanadského veľkomesta, poteší Vás fakt, že sa hotel nachádza len 150 metrov od zastávky metra “College”. V prípade, že ste zabudli kúpiť suveníry, na prízemí sa nachádza aj sympatický suvenírový obchodík.

Či už navštívite Toronto sami, v páre alebo s rodinou, hotel Holida Inn si maximálne vychutnáte. V prípade, že hotel Holiday Inn je na Vašom termíne plne vybookovaný najčastejšie využívame ako alternatívny hotel rovnakej kvality Chelsea alebo Bond Place. 

Fitness

Fitness

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

The Manhattan at Times Square

The Manhattan at Times Square

⭑⭑⭑

New York, USA

Hotel The Manhattan at Times Square prirodzene spája nonstop vzrušenie z Times Square s odvekým kúzlom New Yorku. Hotel, ktorý poteší hostí svojou prvotriednou polohou a klasickými detailmi v štýle Art Deco bol postavený v roku 1962 počas opojnej éry Mad Men v New Yorku. Dôkazom dlhovekosti je jeho dominantná poloha na Seventh Avenue.

Hotel Manhattan at Times Square ponúka jednoduché ubytovanie v starších izbách, v ktorom cítiť kus srdca a histórie. Izby sú malých rozmerov, tak ako to býva bežné pri všetkých hoteloch vo svetových metropolách s top polohou v meste. Hotel sa nachádza v srdci Manhattanu, len pár blokov od newyorkských hlavných atrakcií, nákupov a reštaurácií. Lokalita je naozaj fantastická a určite ju oceníte - Times Square je vzdialené len 300 metrov od hotela, Rockefellerové centrum zhruba 700 metrov. V tesnej blízkosti nájdete aj divadlá a reštaurácie na Broadwayi.

Každá izba je vybavená káblovou TV s plochou obrazovkou. V súkromnej kúpeľni so sprchovacím kútom nájdete sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby. K vybaveniu hotela The Manhattan at Times Square patrí fitnescentrum, biznis centrum a služby concierge. 

V prípade, že máte radi kvalitné ubytovanie a v hoteli plánujte tráviť viac času ako len večer načerpať silu po poznávacom programe, tak Vám odporúčame si priplatiť jeden z hotelov v našich doplnkových službách.

Ak tento hotel nie je dostupný, používame aj naše obľúbené Millenium Hotel Broadway Times Square, Row NYC, Paramount Times Square, Edison hotel a Holiday Inn Manhattan financial district, Holiday Inn New York City - Wall Street, ktoré sú rovnakej úrovne.

Fitness

Fitness

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Aston at Maui Banyan

Aston at Maui Banyan

⭑⭑⭑

Kihei, Havaj

Hotelový komplex sa nachádza 200 metrov od pláže Kamaole. Okrem pláže však môžete využiť na hoteli bazén, vírivku, gril ale aj tenisový kurt. Väčšina izieb sú priestranné apartmány v ostrovnom štýle s balkónom, s vlastnou kúpeľňou a tiež kuchynským kútom s chladničkou. V prípade, že hotel Aston Maui Banyan je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

The Locale Hotel Grand Cayman

The Locale Hotel Grand Cayman

⭑⭑⭑

Georgetown, Kajmanie ostrovy

Jednoduchý hotel, bez akéhokoľvek luxusu, kúsok od centra a blízko pláže Seven Miles beach. Vhodné pre tých, čo si Kajmany chcú užiť na najlepšej pláži za málo peňazí. Tento rezort je vzdialený len 3 minúty chôdze od pláže Seven Mile Beach. Hotel má vonkajší bazén a vírivku. The Locale hotel má izby so satelitnou TV s plochou obrazovkou, telefónom a kuchyňou alebo kuchynkou s mikrovlnnou rúrou, hriankovačom a chladničkou. Reštaurácia v rezorte podáva miestne i medzinárodné jedlá vrátane cestovín a šalátov. V okolí nájdete po 5-minútovej prechádzke niekoľko reštaurácií s rýchlym občerstvením. The Locale hotel je vzdialený 5 minút jazdy autom od mesta Georgetown a medzinárodného letiska Owen Roberts. Rezort vám môže zabezpečiť výlety spojené so šnorchlovaním do Stingray City alebo potápaním pri vraku lode. V prípade, že hotel The Locale je plne vybookovaný využívame alternatívne hotel Comfort suites seven mile beach alebo Sunshine Suites Resort.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

Chelsea hotel

Chelsea hotel

⭑⭑⭑

Toronto, Kanada

Hotel Chelsea v Toronte so svojimi 1 590 modernými izbami a suitami je najväčším kanadským hotelom. Poskytuje príjemné a spoľahlivé služby a rôzne možnosti ubytovania. Nachádza sa v pešej vzdialenosti od samotného centra Toronta, na skok budete mať prosperujúce obchodné a nákupné štvrte. Hlavne námestie Yonge-Dundas Square je od hotela vzdialené necelých 5 minút chôdze. Shopping centre Toronto Eaton Center je od hotela vzdialené len 600 metrov a Galéria umenia Ontário iba 15 minút pešo.

Všetky izby ponúkajú cestujúcim pohodlie. Sú vybavené komfortným zariadením, pričom nechýba LCD TV a bezplatná wifi, ktorá je dostupná nielen na recepcii hotela, ale aj v izbách. Každá izba má v štandarde vlastné sociálne zariadenie. Pre väčšie pohodlie izby ponúkajú aj posedenie a písací stôl. Niektoré izby sú vybavené chladničkou, rozkladacou pohovkou a balkónom.

Samozrejmosťou je skvele vybavené fitnescentrum, sauna a krytý bazén s vírivkou, ktorý sa nachádza na 27.poschodí a ponúka nádherné panoramatické výhľady na mesto. Pozor, spomínané priestory sú prístupné len pre dospelých. Rodičia s deťmi môžu počas dňa využiť vyhrievaný vnútorný bazén určený na zábavu pre celú rodinu, ktorý je súčasťou “Family fun zone”, rovnako ako detská herňa.

Hotel takisto ponúka hosťom široký výber reštauračných zariadení. Vychutnajte si čerstvé miestne jedlá v Market Garden, doprajte si kávu alebo koktail v salóniku T|Bar Lounge alebo zažite živú barovú atmosféru s najlepším “fish chips” v meste v Monarchs Pub. V centre Toronta sa nočná zábava priam ponúka.

Ak preferujete preskúmať aj ďalšie časti tohto kanadského veľkomesta, poteší Vás fakt, že sa hotel nachádza len 300 metrov od zastávky metra “College”. V prípade, že ste zabudli kúpiť suveníry, na prízemí sa nachádza aj sympatický suvenírový obchodík.

Či už navštívite Toronto sami, v páre alebo s rodinou, hotel Chelsea si maximálne vychutnáte. V prípade, že hotel Chelsea je na Vašom termíne plne vybookovaný najčastejšie využívame ako alternatívny hotel rovnakej kvality Bond Place alebo Holiday Inn. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Beacon Hotel & Corporate Quaters

Beacon Hotel & Corporate Quaters

⭑⭑⭑

Washington, USA

Moderný a nadčasový Hotel Beacon and Corporate Quarters má ideálnu polohu. Je len pár minút od najobľúbenejších atrakcií Washingtonu DC a je ideálnou destináciou pre cestujúcich, ktorí chcú mesto poznať viac. Tento prvotriedny boutique hotel s 276 izbami, ktorý vyhral ocenenie kvality od spoločnosti TripAdvisor, ponúka výnimočnú pohostinnosť, vybavenie a ubytovanie v príjemnom a pohodlnom prostredí, vďaka ktorému sa budete cítiť ako doma.

Prejdite sa do Bieleho domu, Dupont Circle, Embassy Row, Kennedyho centra múzických umení, Georgetownu a najatraktívnejších turistických atrakcií a obchodných štvrtí v centre Washingtonu DC. Hotel je len pár minút od najznámejších národných a historických pamiatok vrátane Smithsonian Museums and Zoo, Capitol Building, Washington Monument, Arlington National Cemetery a ďalších.

Stanica metra Farragut North je vzdialená len 3 bloky. K najznámejšej budove Washingtonu DC, k Bielemu domu, to máte len 15 minút pešo. Súčasťou hotela je moderné fitnescentrum. Raňajky, obedy či večere si môžete vychutnať v miestnej reštaurácii.

Ak tento hotel nie je dostupný, používame aj naš obľúbený Holiday Inn Washington Capitol alebo podobný. Všetky spomínané hotely majú rovnakú úroveň. 

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

The Gallivant Times Square

The Gallivant Times Square

⭑⭑⭑

New York, USA

BUBO ponúka možnosť spoznať New York aj cez ubytovanie priamo na Manhattane. Hotel The Gallivant Times Square sa nachádza len 5 minút chôdze od metro stanice. Vďaka tomu sa viete presúvať veľmi jednoducho na všetky obľúbené pamiatky po celom New Yorku. Hotel má navyše svoju vlastnú reštauráciu, kde si viete každé ráno vychutnať raňajky za poplatok od 7:30 do 10:00. V The Gallivant Times Square nájdete 24-hodinovú recepciu, bar a fitnescentrum. Každá izba je vybavená káblovou TV s plochou obrazovkou a dokovacou stanicou pre iPod. V súkromnej kúpeľni so sprchovacím kútom nájdete sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby.

 Ak tento hotel nie je dostupný, používame aj naše obľúbené Row NYC, Manhattan at Times Square, Paramount Times Square, Edison hotel a Holiday Inn Manhattan financial district, Holiday Inn New York City - Wall Street, ktoré sú rovnakej úrovne. 

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

Holiday Inn Manhattan financial district

Holiday Inn Manhattan financial district

⭑⭑⭑

New York, USA

BUBO ponúka možnosť spoznať New York aj cez ubytovanie priamo na Manhattane. Ubytovacieho zariadenia Holiday Inn Manhattan-Financial District sa nachádza v centre mesta New York, 5 minút chôdze od Wall Street. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní zostať v spojení s Vašou rodinou. Využiť môžte za poplatok hotelové fitnes centrum. Večeru si môžete užit v hotelovej reštaurácii George Tavern, ktorej súčasťou je bar / salónik. Raňajky sú k dispozícii denne od 6:30 do 11:00 za poplatok. Ak tento hotel nie je dostupný, používame aj naše obľúbené The Gallivant Times Square, Row NYC, Paramount Times Square, Manhattan at Times Square, Edison hotel ktoré sú rovnakej úrovne. 

Wifi

Wifi

Holiday Inn Capitol

Holiday Inn Capitol

⭑⭑⭑

Washington, USA

Moderný hotel v blízkosti Kapitolu a National Mall-u. K vybaveniu izieb patrí bezplatné pripojenie na internet, mini chladnička, kávovary Keurig a izbové trezory. Oddýchnuť si tu môžete v sezónnom strešnom bazéne a bare. Zacvičiť si  môžete v 24-hodinovom fitness centre. Vychutnajte si šálku kávy z hotelového Starbucks-u s kompletnými službami alebo jedlo z bistra Capitol. V prípade, že hotel Holiday Inn Capitol je na Vašom termíne plne vybookovaný najčastejšie využívame ako alternatívny hotel rovnakej kvality Capitol Skyline alebo podobný. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

Holiday Inn Express - Downtown San Diego

Holiday Inn Express - Downtown San Diego

⭑⭑⭑

San Diego, USA

Holiday Inn Express Downtown San Diego sa nachádza v centre San Diega v Kalifornii, 2 bloky od nákupného centra San Diego. Ide o nefajčiarsky hotel. Po osviežujúcom okúpaní vo vonkajšom bazéne si môžete vychutnať jedlo v kaviarni Indigo. Komfortné izby v hoteli Downtown San Diego Holiday Inn Express sú vybavené s bezplatným pripojením na internet a s chladničkou priamo na izbe.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

Best Western Plus Yuma Foothills Inn & Suites

Best Western Plus Yuma Foothills Inn & Suites

⭑⭑⭑

Yuma, USA

Pri pobyte v hoteli Best Western Plus Yuma Foothills Inn & Suites v meste Yuma, budete na dosah všetkého najlepšieho, čo Yuma môže ponúknuť! Krátka desaťminútová cesta vás dovedie do obchodov Yuma Palms a na golfové ihrisko Mesa Del Sol. V jednej z 97 klimatizovaných izieb s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, Wi-Fi pripojením a zrekonštruovaným fitnescentrom sa budete cítiť ako doma. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

Hilton San Francisco Union Square
Hilton San Francisco Union Square

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Hilton San Francisco Union Square

San Francisco
USA

Najväčší hotel na západnom pobreží, Hilton San Francisco Union Square stelesňuje energického ducha, vďaka ktorému je San Francisco jedným z najpopulárnejších obchodných a turistických destinácií na svete. Nachádza sa v samom srdci mesta neďaleko rušného Union Square. Ubytovanie na svetovej úrovni ponúka vynikajúci výber jedál a nápojov v reštauráciach. Salónik Urban Tavern ponúka rozsiahle menu na večeru v umeleckej atmosfére. 

V prípade, že hotel je vo Vašom termíne plne vybookovaný ako alternatívu využívame hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Grand Hyatt Seattle
Grand Hyatt Seattle

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Grand Hyatt Seattle

Seattle
USA

Luxusné ubytovanie Grand Hyatt ponúka moderné izby. V každej izbe v hoteli Grand Hyatt Seattle sú k dispozícii okná od podlahy až po strop. Izby začínajú na 10. poschodí a ponúkajú nádherný výhľad na mesto. K dispozícii je tiež veľká vaňa, plyšové župany a elektronické zatemňovacie závesy. Reštaurácia Ruth's Chris Steakhouse, ktorý ponúka vynikajúci kulinársky zážitok, je v areáli hotela Seattle Grand Hyatt. Vo vstupnej hale sa nachádza Starbucks. V hoteli sa nachádza fitnescentrum, business centrum, klub zdravia, sauna, parná sauna, vírivka a kúpeľné procedúry. Hostia môžu tiež využiť služby chemickej čistiarne a práčovne. Hotel  je vzdialený necelých 10 minút jazdy od vesmírnej ihly. 

V prípade, že hotel je vo Vašom termíne plne vybookovaný ako alternatívu využívame hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Holiday Inn Seattle Downtown

Holiday Inn Seattle Downtown

⭑⭑⭑

Seattle, USA

Centrálny hotel v Seattli je len pár blokov od známej veže Space Needle a od trhu Pike's Place Market. V hoteli nájdete reštauráciu a fitnescentrum. Holiday Inn Seattle Downtown ponúka bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli. Po náročnom dni môžete relaxovať pri domácom jedle v Emerald Grill and Lounge.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Red Lion Hotel Port Angeles

Red Lion Hotel Port Angeles

⭑⭑⭑

Port Angeles, USA

Hotel sa nachádza v centre mesta Port Angeles. Ponúka sezónny vonkajší bazén, reštauráciu, salónik a priestranné izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky izby v hoteli Red Lion Hotel Port Angeles sú vybavené káblovou TV. Klimatizované izby ponúkajú pohodlné posedenie, sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby. Port Angeles CrabHouse a The CrabHouse Lounge sa nachádzajú priamo na mieste v hoteli Port Angeles Red Lion. Port Angeles CrabHouse pripravujú chutné jedlá ako sú losos Alder Planked, Dungeness Crabcakes a ponúka panoramatický výhľad na nábrežie. V salóniku CrabHouse nájdete predjedlá a nápoje. V Port Angeles Red Lion je vám k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou. Na mieste sú k dispozícii business centrum a fitnescentrum.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Ramada Olympia

Ramada Olympia

⭑⭑⭑⭑⭑

Olympia, USA

Tento hotel s krytým bazénom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Olympia vo Washingtone. Každá izba v hoteli Ramada by Wyndham Olympia má káblovú TV a platené kanály. K dispozícii je chladnička, mikrovlnná rúra a vlastná kúpeľňa so sušičom vlasov. V hoteli sú pre hostí k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou a mini-market. K dispozícii je fitnescentrum a vírivka. Centrum mesta Olympia je vzdialené 6 minút jazdy. Hotel je označený 5*, my v BUBO Ramada Olympia hodnotíme ako 3,5* hotel.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Crest Trail Lodge

Crest Trail Lodge

⭑⭑⭑

Packwood, USA

Jednoduchá lodge ponúka klimatizované izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a káblovú TV s plochou obrazovkou a príslušenstvo na prípravu kávy. Všetky izby sú jednoducho zariadené v jemných farebných bielizniach.

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Best Western Plus City Center

Best Western Plus City Center

⭑⭑⭑

Spokane, USA

Tento hotel sa nachádza v obchodnej štvrti, naproti ulici od kongresového centra Spokane. Hotel ponúka raňajky a posilňovňu za poplatok. Riverfront Park je vzdialený 10 minút chôdze. Každá izba v hoteli Best Western Plus City Center je vybavená bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Zahrnuté sú aj bezplatné miestne hovory. K dispozícii je aj práčovňa.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Glacier Peaks Hotel

Glacier Peaks Hotel

⭑⭑

Browning, USA

Hotel v malom mestečku meste Browning sa nachádza necelé 2 minúty chôdze od indiánskeho múzea Plains. Hotel ponúka krytý bazén a vírivku. Vo všetkých moderne zariadených izbách a apartmánoch je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby v hoteli sú vybavené satelitnou TV a majú vlastnú kúpeľňu. K vybaveniu patrí aj kávovar. Rovnako je tiež dostupné fitnescentrum. Vstup do národného parku Glacier je vzdialený 32 km od hotela.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Best Western Plus Grantree Inn

Best Western Plus Grantree Inn

⭑⭑⭑⭑

Bozeman, USA

Ubytovanie sa nachádza tento raz za severnou časťou NP Yellowstone, odkiaľ budeme vychádzať a pokračovať na našej ceste ďalej. Opäť V NP Yellowston budeme ubytovaný podľa voľnosti a dostupnosti hotelov. Tento hotel v Bozemane ponúka krytý vyhrievaný bazén s vírivkou, 24-hodinovú posilňovňu a izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Best Western Plus GranTree Inn poskytuje priestranné izby s 42-palcovou káblovou TV s plochou obrazovkou. Každá z izieb má mikrovlnnú rúru, chladničku a kávovar. Hostia môžu obedovať v bare a grile GranTree, ktorý sa nachádza na mieste a podáva americké jedlá. Hostia hotela GranTree Inn Best Western Plus môžu tiež nájsť nápoje v krčme Club and Grill alebo v kaviarni Club Coffee. V BUBO Best Western Plus Grantree Inn hodnotíme ako 3* hotel.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

The Lexington at Jackson Hole

The Lexington at Jackson Hole

⭑⭑⭑

Jackson, USA

V NP Yellowstone budeme ubytovaný podľa voľnosti a dostupnosti hotelov. Tento úplne nefajčiarsky hotel sa nachádza v mestečku Jackson, len pár blokov od historického námestia Jacksona a 7 km na juh od vstupu do NP Grand Teton. Tento hotel ponúka izby s chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Hotel Lexington od spoločnosti Jackson Hole ponúka každé ráno raňajky formou bufetu za poplatok a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel ponúka krytý bazén a vírivku. Práčovňa je k dispozícii aj v hoteli.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Holiday Inn Cody at Buffalo Bill Village

Holiday Inn Cody at Buffalo Bill Village

⭑⭑⭑

Cody, USA

Nachádzame sa pred vstupom do NP Yellowstone. Hotel sa nachádza iba 5 minút jazdy od historického centra Buffalo Bill. Oddýchnite si vo vyhrievanom vonkajšom bazéne alebo spálte pár kalórií v dobre vybavenom fitnescentre. Večeru si vychutnajte v reštaurácii QT, kde sa podáva vynikajúca americká strava. Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na interne. Každá z klasických izieb v hoteli Buffalo Bill Village Holiday Inn ponúka veľké okná so zatemňovacími závesmi. Pre pohodlie hostí je k dispozícii bankomat. Lounge Bottoms Up sa nachádza na mieste a každý večer je otvorený.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

The Lodge at Deadwood

The Lodge at Deadwood

⭑⭑⭑

Deadwood, USA

Prírodna lodge sa nachádza v Čiernych horách v Južnej Dakote. Toto ubytovanie je len kilometer od historického centra mesta Deadwood a ponúka krytý vodný park. Lodge v Deadwoode sú vybavené TV s plochou obrazovkou a dokovacou stanicou pre iPod. Sú vybavené chladničkou a sú zariadené v bohatých hnedých farbách. Oggie's Sports Bar & Emporium servíruje tradičné americké jedlá. Deadwood Grills ponúka vynikajúci kulinársky zážitok. Hostia si môžu kúpiť suveníry v obchode so suvenírmi Essential, alebo si zacvičiť vo fitnescentre. V The Deadwood Lodge nájdete aj bankomat.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Baymont by Wyndham Cortez

Baymont by Wyndham Cortez

⭑⭑⭑

Cortez, USA

Ubytovacie zariadenie Baymont by Wyndham Cortez sa nachádza 42 km od národného parku Mesa Verde. Z izby si môžete vychutnať nádherný výhľad na La Plata, Modré hory a Mesa Verde Ridge. Hotel ponúka klimatizované izby. K dispozícií je fitnescentrum, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a recepcia je otvorená 24 hodín denne. 

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Rodeway Inn Leadville

Rodeway Inn Leadville

⭑⭑

Leadville, USA

V mestečku Leadville prespíme v jednoduchom hoteli jednu noc. Lepší hotel by ste tu hľadali zbytočne. Izby v hoteli majú vlastnú kúpeľňu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Best Western Canon City

Best Western Canon City

⭑⭑⭑

Canon City, USA

Hotel má skvelú polohu a priestranné izby. Mesto Canon je známe svojou historickou železničnou trasou a zaujímavým prostredím. Samotný hotel ponúka vonkajší bazén. Vo všetkých izbách je Vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Každá izba v hoteli Best Western Canon City je vybavená káblovou TV s plochou obrazovkou a vo vlastnej kúpeľni nájdete bezplatné toaletné potreby. Hostia Canon City Best Western môžu využívať fitnescentrum.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Best Western Red Hills

Best Western Red Hills

⭑⭑⭑

Kanab, USA

Tento hotel sa nachádza v centre mesta Kanab a ponúka sezónny vonkajší bazén, vírivku a každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky za príplatok. V každej izbe je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby v hoteli Best Western Red Hills sú vybavené satelitnou TV s filmovými kanálmi Showtime. Každá izba má balkón, chladničku a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Red Hills Best Western ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou. K dispozícii je fitnescentrum. Na mieste sa nachádzajú predajné automaty s občerstvením a nápojmi.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Moab

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Moab

⭑⭑⭑

Moab, USA

La Quinta Inn & Suites Moab sa nachádza západne od pohoria La Sal v údolí Moab. Hotel ponúka sezónny vonkajší bazén a izby s TV s plochou obrazovkou. Národný park Arches je vzdialený 15 minút jazdy od hotela. Izby v hoteli Moab La Quinta Inn & Suites sú vybavené mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Všetky izby majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli si môžete zacvičiť vo fitnescentre. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Holiday Inn Express Salt Lake City Downtown

Holiday Inn Express Salt Lake City Downtown

⭑⭑⭑

Salt Lake City, USA

Hotel Holiday Inn Expres patrí k najnovším a najmodernejším hotelom v Salt Lake City navrhnutý pre podnikateľov, ako aj pre kongresových a rekreačných cestujúcich. Môžete si vychutnať ich čerstvý moderný dizajn navrhnutý tak, aby ponúkol jedinečný zážitok a pocit zo skvelého pobytu v centre mesta Salt Lake City. Ideálna je jeho výhodná poloha priamo oproti Kongresovému centru Salt Palace. Hostia sa môžu tešiť na širokú škálu vybavenia vrátane: 24 hodín krytého bazénu a vírivky, sauny, fitnescentra, práčovne pre hostí, obchodného centra a bezplatného vysokorýchlostného bezdrôtového prístupu na internet.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Holiday Inn West Yellowstone

Holiday Inn West Yellowstone

⭑⭑⭑

West Yellowstone, USA

V NP Yellowstone budeme ubytovaný podľa voľnosti a dostupnosti hotelov. Tento hotel sa nachádza 30 km od Old Faithful Geyser. Ponúka vám stravovanie na mieste a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých izbách. Každá neutrálne sfarbená izba v hoteli West Yellowstone Holiday Inn obsahuje mikrovlnnú rúru, chladničku a kávovar. Hostia môžu sledovať satelitnú TV alebo pracovať na veľkom stole z tvrdého dreva. Súčasťou tohto hotela sú krytý bazén a vírivka. V posilovni na mieste nájdete rôzne kardio stroje a TV. V budove sa nachádza aj obchod so suvenírmi. Branch Restaurant and Bar je otvorený na raňajky, obedy a večere, kde sa podávajú jedlá zo zveriny a tradičné obľúbené jedlá. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Togwotee Mountain Lodge

Togwotee Mountain Lodge

⭑⭑⭑

Moran, USA

V NP Yellowstone budeme ubytovaný podľa voľnosti a dostupnosti hotelov. Nachádzame sa pred vstupom na juhu do NP Yellowstone. Toto jednoduché ubytovanie sa nachádza 4 km od jazera Wind River a ponúka 2 reštaurácie a ubytovanie s prístupom na Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky zariadenia sú vybavené dreveným nábytkom a priestorom na posedenie, kávovarom a kúpeľňou. Grizzly Grill reštaurácia sa špecializuje na pokrmy z rýb a z čerstvých miestnych surovín. Fox Saloon ponúka 12 výčapných pív a ďalšie sezónne koktaily.

Bar

Bar

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Best Western Tower West Lodge

Best Western Tower West Lodge

⭑⭑⭑

Gillette, USA

Hotel Best Western Tower West Lodge ponúka priestranné izby, bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet, káblovú satelitnú televíziu s programom Starz® a Pay-per-view, kávovar, izbovú službu a oveľa viac. Počas pobytu v hoteli Best Western Tower West Lodge môžu hostia využívať aj krytý vyhrievaný bazén, vírivku, obchodné centrum a posilňovňu. V hoteli Best Western Tower West Lodge je vám tiež k dispozícii reštaurácia a koktailový salónik. V utorok až sobotu je tu tiež živá zábava.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Holiday Inn Rapid City Rushmore Plaza

Holiday Inn Rapid City Rushmore Plaza

⭑⭑⭑

Rapid City, USA

Sme ubytovaný v jednom z najlepších hotelov v Rapid City. Hotel Holiday Inn Rapid City-Rushmore Plaza ponúka viac ako len krásne ubytovanie. Priateľské služby a vynikajúce vybavenie izieb z nich robí preferovaný hotel pre cestujúcich, ktorý prichádzajú do mesta Rapid City. Hotel poskytuje hosťom ideálnu polohu v blízkosti vyhľadávaných pamiatok ako je Národný pamätník Mount Rushmore. Hotel ponúka bezplatný vysokorýchlostný bezdrôtový internet, krytý bazén, saunu, vírivku, fitnescentrum a slnečnú terasu. Keď je čas na večeru, nájdite si svoje obľúbené jedlo alebo si dajte drink v ich reštaurácii Gold Bison Grill.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hilton Guam Resort & Spa

Hilton Guam Resort & Spa

⭑⭑⭑⭑⭑

Tamuning, Guam

Luxusný hotel Hilton Guam Resort & Spa je v základnej cene zájazdu. Hotel ponúka krásny panoramatický výhľad na najznámejší záliv Tumon. Nachádza sa na obrovskej ploche uprostred sviežej tropickej záhrady. Ponúka 5 tenisových kurtov a vodný park s 5 bazénmi. Vo verejných priestoroch je vám k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Wi-Fi na izbe je za poplatok. Rezort Hilton Resort and Spa Guam je vzdialený len 10 minút jazdy od medzinárodného letiska A. B. Won Pat. Hostia si môžu vybrať z množstva reštaurácií a barov priamo v hoteli, ktoré ponúkajú rôzne možnosti stravovania, ako sú čerstvé morské plody. K dispozícii je tiež wellness centrum. Každá priestranná izba má posuvné dvere na terase a ponúka súkromný balkón s výhľadom do záhrad. K vybaveniu patrí klimatizácia, chladnička a rýchlovarná kanvica.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hilton Garden Inn Waikiki Beach

Hilton Garden Inn Waikiki Beach

⭑⭑⭑

Honolulu, USA

Hilton Garden Inn Waikiki Beach z celosvetovo známej siete Hilton ponúka skutočný havajský raj. Hilton Waikiki sa nachádza priamo v srdci Waikiki, necelých 300 metrov od pláže. Hotel sa nachádza blízko dvoch najhlavnejších ulíc plných reštaurácií a obchodov na Kuhio Avenue a Kalakaua Avenue. Kompletne vybavený bar a reštaurácia TR Fire Grill ponúka americkú kuchyňu. Do The Holoholo Cafe and Market si môžete zájsť po občerstvenie so sebou. Vstupná hala je inšpirovaná dvojúrovňovou katedrálou. Na mieste je k dispozícii fitnescentrum a vonkajší bazén. V každej klimatizovanej izbe môžete využiť Wi-Fi pripojenie. V BUBO hodnotíme Hilton Garden Inn Waikiki Beach ako 3* hotel. V prípade, že hotel Hilton Garden je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Aston Kaanapali Shores resort

Aston Kaanapali Shores resort

⭑⭑⭑⭑

Lahaina, USA

Hotelový komplex sa nachádza priamo na jednej z top piesočných pláží na ostrove Maui. Okrem pláže však môžete využiť novo zrenovovaný bazén, vírivku, tropickú záhradu a bar. Väčšina izieb sú priestranné apartmány v ostrovnom štýle s vlastnou kúpeľňou, toaletou, balkónom, gaučom a tiež kuchynským kútom s chladničkou a kávovarom. Okrem obchodu s občerstvením priamo v hotelovom lobby je k dispozícii počas celého dňa reštaurácia s miestnou pacifickou kuchyňou a výhľadom na oceán. V hoteli sa tiež nachádza fitness centrum a kultúrne centrum. V okolí hotela je kaviereň, malý supermarket, lekáreň aj vonkajší street food market s havajskou atmosférou. V prípade, že hotel Aston Kaanapali je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Hilo Hawaiian

Hilo Hawaiian

⭑⭑⭑+

Hilo, USA

Novovybudovaný hotel Hilo Hawaiian ponúka krásny výhľad na malebné mesto Hilo a pri dobrej viditeľnosti ponúka úchvatný výhľad na sopku Mauna Kea. Vďaka polohe je ideálnym miestom pre objavovanie atrakcií a epických prírodných divov celého ostrova Big Island. Nechajte sa unášať pokojom pagod, rybníkov, havajskej flóry v záhrade Liliuokalani. Spoznajte morský život v prílivových bazénoch plaže Onekahakaha. Vychutnajte si havajskú kuchyňu v hotelovej reštaurácii Queen's Court alebo relax v salóniku Waioli. Neďaleko hotela nájdete golfové ihrisko svetovej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Aqua Aloha Surf Waikiki

Aqua Aloha Surf Waikiki

⭑⭑⭑

Honolulu, USA

Hneď, ako vstúpite do hotela Aqua Aloha Surf Waikiki, budete mať pocit uvoľnenej atmosféry. Príjemný personál, ktorý vyžaruje aloha a svetlú halu vyzdobenú v štýle modrého oceánu a odtieňoch zelených kmitajúcich paliem. Hotel sa nachádza priamo v srdci Waikiki len 350 metrov od pláže a jeden blok od miestneho trhu. Veľkou výhodou je tiež blízkosť dvoch najhlavnejších tried plných reštaurácií a obchodov - Kalakaua Avenue a Kuhio Avenue. V lobby hotela nájdete príjemnú malú kaviareň so sladkým pečivom, acai, musli a inými drobnosťami. Môžete tiež využiť bar, vonkajší grill, posilovňu, wifi a vonkajší bazén. Vďaka jeho polohe zostanete v blízkosti všetkých zábavných aktivít, ktoré môžete na Waikiki robiť.

Four Seasons Resort Oahu at Ko Olina
Four Seasons Resort Oahu at Ko Olina

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Four Seasons Resort Oahu at Ko Olina

Kapolei
USA

Elitný rezort leží na pláži divokého západného pobrežia ostrova Oahu. Krásne výhľady na oceán, živé bazény a lagúny vytvátajú prostredie pre nezabudnuteľné dobrodružstvo. Posaďte sa do nekočného bazéna a relaxujte za zvuku šumiaceho oceánu s výhľadmi na sklonené vrcholy pohoria Waianae, ktoré sa tiahnu pred vami. Po kúpaní si vychutnajte havajský koktail pri najkrajších západoch slnka na svete alebo si užite voľno vo wellness centre Naupaka. Nech už sú Vaše očakávania z perfektnej dovolenky akékoľvek, Four Season na Oahu Vám ich určite naplní - mai ka la hiki a ka la kau (od východu slnka do západu slnka).

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Sheraton Anchorage hotel
Sheraton Anchorage hotel

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Sheraton Anchorage hotel

Anchorage
USA

Sheraton splní požiadavky aj náročnejších klientov. 4* hotel sa nachádza v blízkosti centra, na pešo to máte všade blízko. Vo všetkých veľkých izbách hotela Sheraton Anchorage je Vám k dispozícii 42-palcová káblová TV. K vybaveniu patrí chladnička a kávovar. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii pohodlný písací stôl. V reštaurácii Jade Steak & Seafood, ktorá ponúka neformálne americké jedlá s aljašskou atmosférou, sa podávajú teplé raňajky formou bufetu, obedy a večere. Salónik Ptarmigan, ktorý sa nachádza vo vstupnej hale, je otvorený sedem dní v týždni a ponúka kompletné koktailové menu, víno, pivá a predjedlá. Vo večerných hodinách je k dispozícii izbová služba. Na 15. poschodí sa nachádza moderné fitness centrum otvorené 24 hodín denne a ponúka nádherný výhľad na Anchorage a okolité hory. Na mieste sa nachádza obchod so suvenírmi. V Sheraton ICE Spa nájdete kompletnú ponuku masáží.

V prípade, že hotel je vo Vašom termíne plne vybookovaný ako alternatívu využívame hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Triple J Hotel

Triple J Hotel

⭑⭑⭑

Dawson city, Kanada

Hotel s reštauráciou, má klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu. Všetky izby v hoteli Triple J sú vybavené písacím stolom, šatníkovou skriňou a TV s plochou obrazovkou.

Young´s motel

Young´s motel

⭑⭑

Tok, USA

Jednoduché ubytovanie sa nachádza v mestečku Tok. Na mieste sú k dispozícii práčovne a automaty na nápoje. K dispozícii je tiež ohnisko a gril. Hneď vedľa motelu sa nachádza chutná reštaurácia Fast Eddy's Restaurant. Tok je mesto uprostred ničoho a nevyhnutnou zastávkou. Nikde inde neprecítite atmosféru Aljašky tak ako tu. Ubytovanie je jednoduché, ale zato veľmi milé a úprimné. Na Young´s motel budete často spomínať. 

Best Western Plus Chena River Lodge

Best Western Plus Chena River Lodge

⭑⭑⭑

Fairbanks, USA

Tento hotel je vzdialený 6 minút jazdy od centra mesta Fairbanks. Hotel ponúka priestranné izby s 32-palcovou plochou obrazovkou TV. Každá izba v hoteli Best Western Plus Chena River Lodge je vybavená bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky izby sú príjemne zariadené nábytkom z tmavého dreva a majú chladničku a kávovar. Hostia hotela Chena River Lodge Best Western Plus môžu využívať voľný vstup do posilňovne.

Denali Bluffs Hotel

Denali Bluffs Hotel

⭑⭑⭑

McKinley Park, USA

Hotel sa nachádza pri rieke Nenana a pred vstupom do národného parku Denali. Nájdete tu reštauráciu a kaviareň Perky Moose Espresso. Denali Bluffs hotel ponúka pohodlné izby s káblovou TV s kanálom Aljaška. Na verejných priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel tiež ponúka obchod so suvenírmi.

La Quinta by Wyndham Anchorage Airport

La Quinta by Wyndham Anchorage Airport

⭑⭑⭑

Anchorage, USA

Hotel sa nachádza 8 minút jazdy od centra Anchorage. La Quinta Inn ponúka jednoducho zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Každá klimatizovaná izba má káblovú TV, písací stôl a priestor na posedenie. Všetky izby s vlastnou kúpeľňou sú vybavené príslušenstvom na prípravu čaju a kávy. La Quinta Inn & Suites Anchorage Airport ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou. Na mieste sa nachádzajú predajné automaty s občerstvením a nápojmi.

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

JW Marriott Washington DC
JW Marriott Washington DC

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

JW Marriott Washington DC

Washington D.C.
USA

Vďaka oceneným službám a výnimočnej polohe je hotel JW Marriott Washington DC pripravený pomôcť Vám naplniť Vaše očakávania spojené s návštevou hlavného mesta USA - Washington, DC. Tento luxusný hotel sa nachádza na Pennsylvania Avenue, v tesnej blízkosti mnohých miestnych zaujímavostí vrátane Bieleho domu, National mall, Smithsonian Institution, Freedom Plaza a ďalších.

Hotel ponúka vynikajúce možnosti stravovania priamo v hotelových priestoroch, kde si viete pochutnať na vynikajúcom burgri, jemnom steaku, či skvele pripravených morských plodoch v príjemnej americkej reštaurácii Avenue Grill, či dať si Váš obľúbený drink v prítmí živého salónika. Ak by ste mali chuť na šálku kávy nemusíte chodiť ďaleko – kaviareň Starbucks sa nachádza priamo v hoteli. Ak máte dostatok energie alebo cvičenie patrí k Vášmu dennému rituálu môžete využiť moderne vybavené fitness centrum, ktoré je otvorené nonstop. Ak si potrebujete vybaviť pracovné záležitosti, hotel má k dispozícii svoje biznis centrum a takisto priestory na meetingy. Samozrejmosťou je WIFI pripojenie, nepretržite otvorená recepcia a služby concierge. Pobyt Vám spríjemní aj milý a ochotný personál, ktorý je vždy pripravený plniť Vaše požiadavky.

Vrámci hotela JW Marriott Washington DC si odddýchnete v precízne navrhnutých luxusných hotelových izbách a priestranných apartmánoch, ktoré ponúkajú elegantný nábytok a moderné technológie. Mnohé izby v tomto hoteli sa môžu pochváliť dychberúcim výhľadom na centrum Washingtonu, DC a jeho slávne pamiatky.

Tento hotel sa zaraďuje vďaka svojím unikátnym službám medzi najlepšie hotely v meste, čiže ho frekventovane využívajú aj senátori, herci, či hviezdy populárnej hudby.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

The Ritz Carlton Orlando Grande Lakes
The Ritz Carlton Orlando Grande Lakes

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

The Ritz Carlton Orlando Grande Lakes

Orlando
USA

Ak komukoľvek v Orlande poviete, že spíte v Ritz Carlton Orlando tak uznanlivo pokýve hlavou. An excellent choice! To isté si myslíme my. Ide o úžasný luxusný rezort v ktorom sa cítite ako na dovolenke pri mori. Ak máte plné zuby zábavných parkov tak sa zvalíte k veľkému bazénu, zahráte si golf či vyrazíte na jazdu bicyklom. Hotel je majestátny a má asi najlepšiu polohu zo všetkých hotelov. Seaworld, Disneyland, Universal, Gatorland či restaurant row sú na dosah. Ste akoby uprostred všetkého čo sa v Orlande deje. Akoby zázrakom je však okolo Vás len zeleň, jazero, golfové ihrisko a krásny modrý bazén. Nad hlavou Vám páli intenzívne floridské slnko a do jazera sa zrovna zosunul aligátor. Ste v divočine? Ste na golfe? Ste na pláži? Ste v RC Grande Lakes. Hotel je spojený dlhým krytým koridorom so susedným hotel JW Marriott a môžete využívať aj jeho bazény. Nie je to však nutné. Ritz je komornejší a príjemnejší. Izby sú vybavené v typicky grandióznom štýle Ritzu a jasne dávajú najavo, že niečo lepšie tu nenájdete. Priestranné izby kde môžete uložiť aj množstvo darčekov či skvelých nákupov, vyložiť si nohy a pozrieť poriadny basketbal a z balkóna sa kochať výhľadom. Mramorové kúpeľne, značková kozmetika, tichá, nenápadná klimatizácia. Pred hotelom nájdete veľký bazén spolu s lazy river, ktorú radi využijú deti a takisto detské ihrisko. Lehátka a uteráky nájdete priamo pri bazéne. Okolitý areál priam vyzýva na prechádzku pozdĺž pokojného jazera, ale pozor na aligátorov ! :) Ak sa rozhodnete pre raňajky v hoteli tak sa máte načo tešiť. Už iba Ritz v Singapure má lepšie raňajky ako Orlando. Hotel odporúčame najnáročnejším klientom, ktorý vedia, že kvalita, značka a štýl nie sú zadarmo a majú radi elitné hotelové značky.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Enclave Suites

Enclave Suites

⭑⭑⭑

Orlando, USA

Tento rezort poskytuje bezplatnú kyvadlovú dopravu do zábavného parku Universal Studios a do SeaWorld, Walt Disney World. Nájdete tu 2 vonkajšie bazény. Každá izba v hoteli Enclave Suites má káblové pripojenie na internet a káblovú TV. K dispozícii je mikrovlnná rúra a chladnička. Hostia hotela Enclave Suites môžu využívať 24-hodinovú posilňovňu a osvetlené tenisové kurty. Rezort ponúka detský klub a 2 detské bazény. Sky Hotel Enclave Suite je vzdialený 10 minút jazdy od Universal Studio a 15 minút jazdy od Walt Disney World. Medzinárodné letisko Orlando je vzdialené 15 km.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Wailea beach resort

Wailea beach resort

⭑⭑⭑⭑

Wailea Maui, USA

Wailea Beach Resort na krásnom Hawaji ponúka nádherný výhľad na oceán a okolité ostrovy a luxusné ubytovanie v pokojnom a tichom prostredí. K dispozícii je vám niekoľko reštaurácii a bazén. Všetky izby a suity majú balkón alebo patio, klimatizáciu, káblovú a satelitnú TV s platenými programami, chladničku, kávovar, pohovku a písací stôl. V rezorte Wailea Beach - Marriott, Maui nájdete všetko, čo potrebujete na relaxačný pobyt. Užívajte si teplé slnečné lúče na pláži Wailea a v plážovom parku Ulua, ktoré sa nachádzajú v pešej vzdialenosti. Hostia majú prístup do priestranných bazénov. Niektoré bazény sú vybavené tobogánmi a k dispozícii je aj potápačský bazén pre hostí s certifikáciou na potápanie. Využívať môžete aj wellness centrum na mieste, kde si môžete dopriať masáže. K dispozícii je aj detský klub. Obed a večeru si môžete vychutnať v KAPA Bar & Grill a HUMBLE MARKET KITCHIN. Nájdete tu aj plážový bar The Whale's Tale. Mo Bettah Food Truck and NALU Pool Bar ponúkajú možnosť stravovania v štýle grab-and-go. K dispozícii je aj Luau's. V okolí rezortu Wailea Beach - Marriott, Maui nájdete mnoho zaujímavostí. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú prvotriedne golfové ihriská, turistické chodníky a venovať sa môžete aj iným rekreačným aktivitám. Nákupné centrum Wailea Mall sa nachádza hneď vedľa ubytovacieho zariadenia. V prípade, že hotel Wailea Beach resort je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

The Ritz Carlton Kapalua
The Ritz Carlton Kapalua

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

The Ritz Carlton Kapalua

Kapalua
USA

The Ritz Carlton Kapalua Po prílete na tento zelený vulkanický ostrov hneď pochopíte, prečo má svoje meno po najmilšom polynézskom polobohovi. Ostrov Vás očarí už z výšky, keď budete nadlietavať na letisko Kahului. Vysoké hory, zelené údolia, dramatické útesy i nádherné piesočné pláže. To všetko sa snúbi na treťom najväčšom havajskom ostrove. Cesta do hotela The Ritz Carlton Kapalua je po pobreží. Pocestujete hodinu, ale cesta je tak scénická, že ani nezbadáte, že už ste tam. Cestou zbadáte plantáže s cukrovou trstinou – najpestovanejšou komoditou, pouličné stánky, ktoré predávajú čerstvé kokosové orechy, surferov na pláži, v mori, na parkovisku, ako si nakladajú / vykladajú svoj surf zo svojich áut...presne tak, ako to poznáme s obrázkov či populárnych amerických seriálov či filmov. Vyšportované, opálené telá vrhajúce sa so svojou doskou do vĺn. Kľukatú Hana Road míňate po svojej ľavej ruke, sem tam nejaké malebné mestečko, všade samá zeleňa zrazu prudká zákruta smerom k oceánu a ocitáte sa v rajskej záhrade plnej motýľov. Kapalua totiž v miestnej reči znamená zem motýľov! Nádherne upravený rezort Vás zaujme svojimi vysokými stromami i popri ceste natiahnutými sieťami. Nachádzate sa totiž v absolútnej blízkosti špičkového golfového ihriska, na ktorom pravidelne trénuje Tiger Woods. Stanete sa tento krát jeho spoluhráčom? Široká príjazdová cesta a už ste pred bránami luxusného hotela The Ritz Carlton Kapalua. Vrelé uvítanie, široký, povestný havajský úsmev, lei z kvetov či mušličiek na Vašom krku, to všetko je neklamný znak toho, že od tohto momentu si užívate svoju 5* dovolenku. Hotelový komplex sa tiahne v dvoch hotelových krídlach. Nádherné priestranné izby, jedinečné výhľady z balkóna či priamy vstup do záhrad. Veľké mramorové kúpeľne, mäkké uteráky, župan, luxusná kozmetika. Ak Vám kúpeľňa nestačí, odporúčame navštíviť spa s jeho jedinečnými procedúrami. Ranný beh pri oceáne, po chodníčkoch v celom Kapalua rezorte, alebo vo fitnes centre na bežiacich pásoch, ktoré sú situované s výhľadom priamo na oceán? Všetko je tu len pre Vás. Trojstupňový, kaskádovitý bazénový koplex, open air jacuzzi, ležadlá či privátne cabanosy aj s plazmovou televíziou. Nudiť sa tu rozhodne nebudete. Hotelové autíčko Vás zvezie ku pláži (ak sa chcete poprechádzať, je to troj minútová prechádzka po udržiavanom trávniku). Tu je to ten správny Hawaii. Príjemne teplý oceán, vlny, vlnky, vlniská, biely piesok, palmy a margerita priamo z čerstvého ananásu! Reštaurácia BEACH BAR na obed je tým správnym výberom. Teriyaki Steak Salad s orieškami sa stane Vašim favoritom! Ak je The Ritz Carlton Kapalua Vašou rodinnou dovolenkou, Vaši najmenší členovia rodiny sa tu budú cítiť ako na veľkom ihrisku. Špeciálne hotelové detské prestieranie, špeciálne poháriky, detské ihrisko, detský bazén, špeciálne kino, hračky. Čo viac si môžete priať? Ak predsa len Vám bude niečo chýbať, všetko sa dá dokúpiť v dvoch hotelových obchodoch, prípadne v neďalekej samoobsluhe. Tie najlepšie nákupy sú však v nákupnom centre Whaler´s Village alebo v outletovom centre Lahaina. Taxíkom ste tam za 15 minút a jediné čo Vás môže limitovať, je maximálna povolená váha batožiny v lietadle. Počas Vašej dovolenky odporúčame ľahko adrenalínový ZipLine, trojhodinové zlaňovanie cez údolia, alebo plavbu katamaranom spojenú so šnorchlovaním a pozorovaním podmorského sveta, obrovské korytnačky, farebné rybičky, ale aj delfíni a v najvyššej sezóne aj veľryby. The Ritz Carlton Kapalua splní svojim servisom, prostredím i možnými fakultatívnymi aktivitami aj tie najnáročnejšie priania skúsených cestovateľov.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Best Western plus Bryce canyon hotel

Best Western plus Bryce canyon hotel

⭑⭑⭑

Bryce canyon, USA

Krásny, ale jednoduchý hotel len 1,6 km od vstupu do národného parku je učupený medzi červenými skalami a divokou prírodou. Okolie hotela Vás priam vyzýva na prechádzku. Keď sa z nej vrátite tak prídete do lobby, ktorej dominuje drevo a kameň a vkusne zapadá do okolia. Kartou si otvoríte Vašu čistú, komfortnú izbu, kde nájdete TV, wifi, malú chladničku, mikrovlnku či kávovar. Budete mať pocit, že ste sa vrátili domov. Po príjemnej sprche sa prejdite po mestečku Bryce canyon city, ktoré Vám leží pod nohami. Vyskúšajte večeru v Ebenezer´s alebo Bud light v niektorom z autentických barov. Hotel má aj vnútorný a vonkajší bazén a posilňovňu. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Hilton Los Angeles Airport
Hilton Los Angeles Airport

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Hilton Los Angeles Airport

Los Angeles
USA

Prepnite na vyšší komfort po prílete do USA a oddychujte v tradičnej americkej hotelovej značke Hilton. Hotel sa nachádza v blízkosti medzinárodného letiska LAX, kam priletíte. Hilton Airport ponúka moderné, elegantne zariadené izby. V hoteli si môžete vybrať z viacerých stravovacích zariadení. Vyskúšajte tu severotalianskú alebo americkú kuchyňu. Večer môžete stráviť relaxom s nápojom v salóniku Landings. V hoteli budete mať k dispozícii posilovňu, vyhrievaný bazén a vírivku. 1236 moderných izieb je vybavených svetlým nábytkom so všetkými vymoženosťami, ktoré k hotelu patria. Snáď jediným negatívom je spoplatnená wifi. Vďaka polohe na letisku to je len kúsok na Manhattan beach a ste neďaleko väčšiny atrakcií legendárneho LA.

V prípade, že hotel Hilton Los Angeles je vo Vašom termíne plne vybookovaný ako alternatívu využívame hotel rovnakej úrovne The Westin Los Angeles Airport.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Riu Plaza Fisherman's Wharf
Hotel Riu Plaza Fisherman's Wharf

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Hotel Riu Plaza Fisherman's Wharf

San Francisco
USA

Elitné ubytovanie v najlepších lokalitách San Francisca. Riu Plaza sa nachádza v štvrti Fisherman’s Wharf, len 10 minút chôdze od móla 39. Bazén, posilovňa, reštaurácia a bar, kde si okrem jedla viete vychutnať remeselné pivá, nápoje a kalifornské vína. Izby sú moderne vybavené a dominujú iba biele a fialové farby. Nájdete v nich všetko čo potrebujete. Ak Vám nebodaj niečo chýba tak len 500 metrov od hotela je nákupné centrum Cannery. V prípade, že je tento hotel nedostupný tak vyskúšajte trebárs Hilton Union square, ktorý je rovnakého štandardu.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Renaissance Phoenix Downtown Hotel
Renaissance Phoenix Downtown Hotel

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Renaissance Phoenix Downtown Hotel

Phoenix
USA

Prémiové a moderné bývanie s vynikajúcou lokalitou v centre Phoenixu. 5 minút pešo od Talking Stick Resort arény, kde sa konajú zápasy NBA. Izby sú dizajnované v urban štýle a ich súčasťou je klimatizácia, televízia, kávovar a trezor. Samotný hotel ponúka strešný bazén, posilovňu, bistro, kaviareň, reštauráciu spojenú s barom, v ktorej sa prenesiete do obdobia kovbojov. Hotel je súčasťou vynikajúcej hotelovej siete Marriott, ktoré zahŕňa značky ako Ritz Carlton. Aj preto BUBO dáva tomuto hotelu skôr 4* hoci najväčšie hotelové vyhľadávače mu udeľujú až 5*.

V prípade, že hotel je vo Vašom termíne plne vybookovaný ako alternatívu využívame hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Circus Circus

Circus Circus

⭑⭑⭑

Las Vegas, USA

Circus Circus je v Las Vegas je považovaný za hotel vhodný aj pre rodiny a poskytne nám jedinečné ubytovanie ako v rozprávke. Nachádza sa priamo na hlavnej promenáde Las Vegas, tzv. Stripe, čo nám uľahčí objavovanie mesta hazardu a zábavy. Treba tu rátať s rezortnými poplatkami vo výške približne 45 USD na izbu za noc. V cene budete mať internetové pripojenie, posilovňu a vonkajšie bazény. Samozrejmosťou hotela je kasíno a súčasťou hotela je tiež niekoľko reštaurácií, barov, kaviarní a prevádzok rýchleho občerstvenia, niektoré fungujú bez prestávky. Izby sú vybavené klimatizáciou, televíziou a trezorom.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

The Plaza New York
The Plaza New York

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

The Plaza New York

New York
USA

Ak máte radi filmy tak hotel The Plaza istotne poznáte. Ak máte radi špičkovú kvalitu tak ho poznáte takisto. The Plaza  New York je jedným z najzvučnejších miest v New Yorku. Monumentálny hotel stojí na okraji Central Parku a Fifth Avenue. Tie najluxusnejšie svetové značky sídlia takisto v blízkom okolí a ak máte radi exkluzívne nákupy tak ubytovanie v The Plaza je takmer nutnosťou :).  Hotel bol oficálne otvorený 1.10.1907 a odvtedy sa stará o svetovú elitu a smotánku. Keď raz prejdete otáčavými dverami tak sa ocitnete v inom svete. Tomuto svetu dominuje štýl, elegancia, mramor, zlato a perfektné, diskrétne služby. Izby sú luxusne zariadené, priestranné a vybavené špičkovou technikou. V kúpeľni nájdete mramor a prvky z 24 karátového zlata. Klienti zbožňujú samostatnú dažďovú sprchu! Predtým však odporúčame jogging v Central Parku.  Gastronómia Vás takisto nesklame. V ostrej konkurencii new yorkských reštaurácií odporúčame dať si neskorý obed v kaviarni The Palm Court. Ak si vyberiete nocľah v The Plaza tak ste vybrali nocľah v New Yorku lebo len máloktorý hotel tak stelesňuje Big Apple ako The Plaza.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

The Ritz Carlton South beach
The Ritz Carlton South beach

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

The Ritz Carlton South beach

Miami Beach
USA

Ikona na ikonickej pláži. Ritz Carlton South beach prešiel kompletnou rekonštrukciou a je opäť otvorený. Prestížna adresa 1 Lincoln road nenechá nikoho na pochybách, že ste si vybrali dobre. Veľmi moderný hotel bol vkusne zrekonštruovaný tak aby harmonicky zapadol do Art Deco budov z 50tych rokov 20. storočia.

Areálu dominuje veľký bazéb s lákavou modrou hladinou. Najslávnejšia americká pláž leží priamo pred hotelom a po pár krokoch zaboríte nohy do jemného piesku. Ak si chcete zacvičiť, tak hotelové fitness centrum máte k dispozícii nonstop a ak pomyslíte na golf, ihrisko Bayshore je presne 2632 metrov z Vášho hotela. V izbách dominuje škála farieb, ktorá odráža kozmopolitný charakter mesta. Nábytok je vyrobený z tmavého čerešňového dreva. Služby sú tak ako v každom Ritzi dokonalé a aj preto naši klienti túto hotelovú sieť milujú. Niet sa čo čudovať, že množstvo najlepších hotelov sveta je práve z dielne Ritz Carlton nuž a jeden máte priamo tu na South Beach. Takže "nech sa páči, nechajte sa rozmaznávať a vstúpte!"

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hyatt Centric South Beach
Hyatt Centric South Beach

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Hyatt Centric South Beach

Miami South beach
USA

Hotel Hyatt Centric South Beach Miami sa nachádza v rušnej štvrti South Beach. Ponúka strešný bazén na 3. poschodí a Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom objekte. Vo všetkých izbách máte k dispozícii Smart TV so 47-palcovou obrazovkou a funkcionalitou Bluetooth, dokovaciu stanicu na iPod a súkromnú kúpeľňu so županmi a sprchovacím kútom z mliečneho skla. Kávu si môžete pripraviť na súkromnom kávovare. V tomto hoteli máte k dispozícii fitnescentrum, zasadacie miestnosti a plážový servis, ktorý zahŕňa 2 plážové ležadlá, uteráky a bicykle. V reštaurácii DECK Sixteen sa na raňajky, obed a večeru podávajú jedlá stredomorskej kuchyne, zatiaľ čo v bare DECK Sixteen si vychutnáte špeciálne koktaily, pivá a vína medzinárodných značiek. Bulvár Lincoln Road sa nachádza 600 metrov a štvrť Art Deco 2 km od hotela South Beach Miami Hyatt Centric. 

V prípade, že hotel je vo Vašom termíne plne vybookovaný ako alternatívu využívame hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Luxus na východnom pobreží
Luxus na východnom pobreží

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Luxus na východnom pobreží

Z Toronta až do Miami
Kanada a USA

Ubytovanie v luxusných hoteloch počas celého zájazdu. Od centra Toronta po najlepší hotel na Niagarách cez Times Square k hotelu, ktorý je najbližšie k Bielemu domu a odtiaľ až na Miami Beach. Dobré, nie?   K hotelom sa hodí aj letenka business class.

Sheraton Toronto v centre mesta Toronto, 15 minút chôdze od CN Tower. Hotelové izby v hoteli Sheraton Center Toronto sú priestranné a vybavené mahagónovým pracovným stolom a mramorovou kúpeľňou. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou s filmami a kávovar. Súčasťou hotela Sheraton Center Toronto sú upravené záhrady obklopujúce 2 poschodový vodopád. Hostia si môžu vychutnať moderné stravovanie v hoteli BnB, kde sa podávajú hamburgery, cestoviny, miestne pivá a rôzne vína. Link Café ponúka ľahké občerstvenie a kávu.

Sheraton on the Falls je prepojený s krytým aquaparkom Fallsview a ponúka výhľad na vodopády Niagara Falls. Ponúka stravovanie na mieste, nákupy a kúpeľné procedúry. Izby sú vybavené 37-palcovou TV s plochou obrazovkou. Každá moderná izba v hoteli Sheraton on the Falls má okná od podlahy po strop a mramorovú kúpeľňu. K dispozícii je kávovar a Wi-Fi pripojenie na internet. Reštaurácia Fallsview sa nachádza oproti vodopádom a ponúka raňajky formou bufetu a výber z jedálneho lístka na raňajky, obedy a večere za poplatok. V hotelovej hale sa nachádza kaviareň Starbucks. Obchodné centrum je otvorené 24 hodín denne. Obchody a zábava na kopci Clifton sú vzdialené necelých 5 minút chôdze od hotela Sheraton on the Falls.

New York Marriott Marquis Energia mesta New York je ikonická a Marriott Marquis v New Yorku skvele vystihuje ducha mesta v modernom štýle. V rušnom veľkomeste Vám dobre padne na chvíľu vypnúť. Luxusný hotel sa nachádza priamo na námestí Times Square. Hotel Marriott Marquis ubytováva hostí v blízkosti najznámejších atrakcií NYC, ako sú Times Square, Divadelná štvrť, Rockefellerovo centrum a Radio City Music Hall. Central Park a multifunkčná aréna Madison Square Garden sú situované 1,1 km od hotela. Po rušnom dni strávenom prehliadkou mesta si tak vychutnáte pokoj v jeho premyslených a veľkorysých priestoroch. Večeru si môžete vychutnať v niektorej z reštaurácií s veľkolepým výhľadom na námestie Times Square. Hotel ďalej ponúka salónik s panoramatickým výhľadom na Times Square, 2 terasy, Wi-Fi pripojenie a 24-hodinové fitnescentrum. Izby v hoteli New York Marriott Marquis majú značkovú posteľnú bielizeň, mramorovú kúpeľňu, TV s plochou obrazovkou a aplikáciou Netfix, dokovaciu stanicu na iPod s hodinami a rádiom, telefón, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, žehličku so žehliacou doskou, trezor a bankomat.

JW Marriott Washington D.C. len 650 m od Bieleho domu a v dosahu všetkého čo treba vo Washingtone vidieť. Vzhľadom na polohu to zvládnete aj peši a potom si oddýchnete v luxusných priestranných izbách jedného z najlepších hotelov v meste. Špičkovo vybavené izby, exkluzívne reštaurácie, ktoré hostia senátorov či pop hviezdy a legendárny servis od Marriottu. Ak si máte vybrať jeden hotel z Washingtonu tak si vyberte presne tento.

Hyatt Centric South Beach (Miami Beach) - Hotel Hyatt Centric South Beach Miami sa nachádza v rušnej štvrti South Beach. Ponúka strešný bazén na 3. poschodí a Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom objekte. Vo všetkých izbách máte k dispozícii Smart TV so 47-palcovou obrazovkou a funkcionalitou Bluetooth, dokovaciu stanicu na iPod a súkromnú kúpeľňu so županmi a sprchovacím kútom z mliečneho skla. Kávu si môžete pripraviť na súkromnom kávovare. V tomto hoteli máte k dispozícii fitnescentrum, zasadacie miestnosti a plážový servis, ktorý zahŕňa 2 plážové ležadlá, uteráky a bicykle. V reštaurácii DECK Sixteen sa na raňajky, obed a večeru podávajú jedlá stredomorskej kuchyne, zatiaľ čo v bare DECK Sixteen si vychutnáte špeciálne koktaily, pivá a vína medzinárodných značiek. Bulvár Lincoln Road sa nachádza 600 metrov a štvrť Art Deco 2 km od hotela South Beach Miami Hyatt Centric. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Best Western Atlantic beach

Best Western Atlantic beach

⭑⭑⭑

Miami Beach, USA

Patrí medzi jeden z najpredávanejších hotelov na Miami Beach, aj to hovorí o slušnej kvalite tohto hotela. Tento rezort sa nachádza priamo na piesočnej pláži. V hoteli Best Western Plus Atlantic Beach Resort určite nájdete niečo extra. S moderným vybavením a premysleným dizajnom tento hotel vyniká medzi ostatnými hotelmi na Miami Beach na Floride a verime, že si pobyt v ňom užijete.

Izby v ubytovaní Atlantic beach Resort Best Western sú svetlé, moderne zariadené a vybavené káblovou TV, klimatizáciou a pracovným stolom. V každej izbe máte k dispozícii praktickú mini chladničku, ktorá je ideálna na nápoje a občerstvenie. Hotel má celoročne k dispozícii vonkajší bazén a hotelový bar. Posilňovňa v rezorte je otvorená 24 hodín denne a poskytuje priestor pre vašu cvičebnú rutinu. V areáli sa nachádza aj solárium a požičovňa vodných skútrov. Hostia majú k dispozícii širokú škálu služieb concierge.

Samotný hotel sa nachádza v zábavnej štvrti. Miami Beach Boardwalk a nákupná zóna Collins Avenue určite stoja za to, aby ste prevetrali vaše kreditky na nákupoch a v BUBO určite odporúčame prezrieť si a prejsť sa aj po Ocean Drive. Cestujete s deťmi? Len 15 minút jazdy od hotelu sa nachádza Phillip and Patricia Frost Museum of Science, ktoré určite stojí za pozornosť alebo si pozrite aktuálny program na Hard Rock Stadium. Klientom, ktorí sa tešia na ocean bude určite vyhovovať, že v blízkosti hotela si môžete vyskúsať nielen plávanie, ale aj kajakovanie, šnorchlovanie a parasailing.

V prípade, že hotel Best Western Atlantic Beach je na Vašom termíne plne vybookovaný najčastejšie využívame ako alternatívny hotel rovnakej kvality Holiday Inn Miami Beach alebo podobný. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Luxusné ubytovanie od Los Angeles po Miami
Luxusné ubytovanie od Los Angeles po Miami

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑+

Luxusné ubytovanie od Los Angeles po Miami

USA

12 nocí v luxusných hoteloch (preferované hotely: Westin LA airport 2 noci, Riu Plaza Fisherman´s wharf 2 noci, New York Hyatt Centric 3 noci, JW Marriott Washington DC 2 noci a Hyatt Centric South beach 3 noci). Užívajte si pohodlné a luxusné hotely v izbách pre dve osoby. Cena platí pre jednu osobu zdieľajúcu izbu pre dve osoby.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hyatt Centric South Beach Miami
Hyatt Centric South Beach Miami

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Hyatt Centric South Beach Miami

Miami Beach
USA

Hyatt Centric South Beach Miami je ideálnou destináciou pre kozmopolitných cestovateľov, ktorí hľadajú najlepšie pláže, príležitosti na nekonečné objavovanie a jedinečný cestovateľský zážitok spojený s prepychom a relaxom. Tento hotel má skvelú polohu, nachádza sa na historickej ulici Collins Avenue, umiestnený len pár krokov od piesočnatých pláží v Miami, popredných nákupných ulíc, rušného nočného života a slávnej ulice Ocean Drive.

Unikátne objavovanie vzrušujúceho Miami – práve v tomto meste sa osobitý štýl art deco spája s modernými butikmi a jedinečnými múzeami a galériami. Môžete stráviť deň opaľovaním a kúpaním na svetoznámej pláži s miestnymi a turistami, a potom preskúmať svet kulinárskych dobrodružstiev v najobľúbenejších reštauráciách a kaviarňach, ktorými sú posiate ulice Collins Avenue, Ocean Drive aj pešia promenáda Lincoln Road Mall, kde zažijete nepretržitý ruch tohto slnečného mesta.

Ak sa rozhodnete pre nadštandardný hotel Hyatt Centric South Beach Miami, tak sa zaručene obklopíte pohodlím a luxusom. Ulovíte príjemný zážitok v jednej z hotelových 105 izieb a apartmánov, z ktorých mnohé ponúkajú krásny výhľad na oceán alebo mesto. Izby sú svetlé, vzdušné, priestranné, zariadené elegantným nábytkom, majú okná od podlahy až po strop.  Vo výbave je 47-palcová TV s plochou obrazovkou, pohodlná posteľ Hyatt Grand a bezplatné WIFI pripojenie na internet.

Tento hotel má aj priamy prístup na pláž, kde máte vrámci rezortného poplatku ležadlá spolu s uterákmi v cene služieb, funguje tu aj servis jedál a nápojov . Ak si potrebujete oddýchnuť od piesku, môžete leňošiť pri bazéne na streche, prípadne na slnečnej terase. Gastronomický zážitok na Vás čaká v hotelovej reštaurácii DECK Sixteen – odporúčame ochutnať stredomorské tapas a španielsku sangriu vyrobenú z čerstvých lokálnych surovín. Dáte prednosť rýchejšiemu občerstveniu, prípadne kávičke? V Joe & The Juice Vás privíta obsluha priateľským úsmevom a ponúkne ovocné a zeleninové šťavy, organickú kávu z Hondurasu a skvele chutiace sendviče. Osviežujúci drink si môžete vychutnať v miestnom bare, kde fungujú aj obľúbené happy hours.

V prípade, že hotel je vo Vašom termíne plne vybookovaný ako alternatívu využívame hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

JW Marriott Washington DC
JW Marriott Washington DC

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

JW Marriott Washington DC

Washington
USA

Vďaka oceneným službám a výnimočnej polohe je hotel JW Marriott Washington DC pripravený pomôcť Vám naplniť Vaše očakávania spojené s návštevou hlavného mesta USA - Washington, DC. Tento luxusný hotel sa nachádza na Pennsylvania Avenue, v tesnej blízkosti mnohých miestnych zaujímavostí vrátane Bieleho domu, National mall, Smithsonian Institution, Freedom Plaza a ďalších.

Hotel ponúka vynikajúce možnosti stravovania priamo v hotelových priestoroch, kde si viete pochutnať na vynikajúcom burgri, jemnom steaku, či skvele pripravených morských plodoch v príjemnej americkej reštaurácii Avenue Grill, či dať si Váš obľúbený drink v prítmí živého salónika. Ak by ste mali chuť na šálku kávy nemusíte chodiť ďaleko – kaviareň Starbucks sa nachádza priamo v hoteli. Ak máte dostatok energie alebo cvičenie patrí k Vášmu dennému rituálu môžete využiť moderne vybavené fitness centrum, ktoré je otvorené nonstop. Ak si potrebujete vybaviť pracovné záležitosti, hotel má k dispozícii svoje biznis centrum a takisto priestory na meetingy. Samozrejmosťou je WIFI pripojenie, nepretržite otvorená recepcia a služby concierge. Pobyt Vám spríjemní aj milý a ochotný personál, ktorý je vždy pripravený plniť Vaše požiadavky.

Vrámci hotela JW Marriott Washington DC si odddýchnete v precízne navrhnutých luxusných hotelových izbách a priestranných apartmánoch, ktoré ponúkajú elegantný nábytok a moderné technológie. Mnohé izby v tomto hoteli sa môžu pochváliť dychberúcim výhľadom na centrum Washingtonu, DC a jeho slávne pamiatky.

Tento hotel sa zaraďuje vďaka svojím unikátnym službám medzi najlepšie hotely v meste, čiže ho frekventovane využívajú aj senátori, herci, či hviezdy populárnej hudby.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Luxusné ubytovanie počas celej poznávacej časti
Luxusné ubytovanie počas celej poznávacej časti

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑+

Luxusné ubytovanie počas celej poznávacej časti

Kanada
Východ USA

Doprajte si luxusné ubytovanie v hoteloch s perfektnou lokalitou a kvalitným servisom vo všetkých mestách počas poznávacej časti zájazdu. Detaily hotelov nájdete v sekcii Informácie - Ubytovanie. Cena platí pre jednu osobu zdieľajúcu izbu pre dve osoby. V cene nie je strava.
Wifi

Wifi

Luxusné hotely z Toronta po Biely Dom
Luxusné hotely z Toronta po Biely Dom

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Luxusné hotely z Toronta po Biely Dom

Toronto - Niagara - New York - Washington D.C.
Kanada a USA

Ubytovanie v luxusných hoteloch počas celého zájazdu. Od centra Toronta po najlepší hotel na Niagarách cez Times Square až do hotela, ktorý je najbližšie k Bielemu domu. Dobré, nie?

Sheraton Toronto 

Hotel Sheraton Center Toronto sa nachádza v samom srdci Toronta, je situovaný priamo oproti radnici na námestí Nathan Phillips Square, ktoré je obklopené skvelými reštauráciami a atrakciami – napríklad necelých 15 minút chôdze to máte k CN Tower. V akomkoľvek počasí sa za pár minút dostanete tam, kde potrebujete byť - tento hotel je totiž priamo napojený na torontský “PATH” (v preklade chodník), čo je 30-kilometrová podzemná sieť uličiek, plná obchodov, reštaurácií a služieb. Strávte popoludnie nakupovaním v CF Toronto Eaton Centre, 5 minút chôdze od hotela. Ak ste skôr športovými fanúšikmi dostanete sa bez časovej straty k štadiónom Scotiabank Arena, Rogers Center a BMO Field. Nadšenci umenia a zábavy môžu navštíviť divadlo Eda Mirvisha alebo ikonickú galériu umenia v Ontáriu.

Sheraton Centre Toronto Hotel má celkovo 43 poschodí a spolu 1372 priestranných izieb, z ktorých niektoré majú patio a balkón. Sú vybavené elegantným teplým dekorom, štýl podporuje luxusný mahagónový nábytok. Okná smerujú do záhrady, prípadne na samotné námestie alebo do uličiek centra Toronta. Hotel tak vytvára pocit príjemnej mestskej oázy. Mramorové kúpeľne majú bezbariérový sprchovací kút a samostatné sociálne zariadenie, štandardom je sušič vlasov a sortiment toaletných potrieb.

Pre hostí sú pripravené raňajky formou bufetu, ktoré sa podávajú v hotelovej reštaurácii Bulldog Coffee. Gastronomické možnosti sa nedávno rozrástli vrámci hotela o dve ďalšie reštaurácie Dual Citizen a 43 Down, ktoré ponúkajú nielen miestnu, ale aj medzinárodnú kuchyňu. Hotel Vám ponúka aj kus luxusu v podobe krytého vonkajšieho vyhrievaného bazéna, pri ktorom nájdete aj pool bar vhodný na drink alebo rýchly snack.  Samozrejmosťou je skvele vybavená moderná posilňovňa.

Sheraton on the Falls 

Dychberúci výhľad na Niagarské vodopády. To je to, čo na Vás čaká v prípade, že sa rozhodnete dopriať si pohodlie v hoteli Sheraton on the Falls. Vďaka renovácii hotela za 50 miliónov dolárov, ktorá bola dokončená len nedávno budete mať pocit, že Vás víta novopostavený hotel. Ten ponúka bezkonkurenčne najlepšiu polohu, s krásnymi výhľadmi na Niagarské vodopády. Vynovený Sheraton Fallsview poskytuje komfort v 669 izbách a suitách. Každá izba má okná od podlahy až po strop, ponúka príjemné zariadenie spolu s 37-palcovou TV s plochou obrazovkou a kávovar. Tešiť sa môžete aj na krásne mramorové kúpeľne a bezplatné WIFI pipojenie na internet. Postele sú pohodlné, posteľná bielizeň Sheraton Signature je navrhnutá tak, aby vám pomohla dosiahnuť pokojný spánok.

Počas svojho pobytu si môžete dopriať menu inšpirované šéfkuchármi vo viacerých hotelových reštauráciách. My v BUBO určite odporúčame Massimo Italian Fallsview Restaurant – lepšiu taliansku reštauráciu v celom okolí nenájdete. V ostatných reštauráciách vám radi pripravia jedlá domácej, ale aj medzinarodnej kuchyne. Raňajky sú tu formou bufetu. V hotelovej hale sa nachádza aj kaviareň Starbucks

Ak sa chcete nechať rozmaznávať alebo si len príjemne oddýchnuť, navštívte hotelové Christienne Fallsview Spa. Toto wellness centrum je reprezentantom kvality a pýši sa cenou najlepšieho spa v celom Ontáriu.  Okrem klasických kozmetických a masážnych procedúr sa môžete tešiť na 4 bazény. Samozrejmosťou je moderne vybavené fitnescentrum. Hotel je vnútorne prepojený s kasínom Niagara aj s aquaparkom Fallsview Indoor. Skvelá poloha v turistickej štvrti zaručuje, že ste len pár krokov od všetkých atrakcií.  

New York Hyatt Centric

Energia mesta New York je ikonická a Hotel Hyatt Centric skvele vystihuje ducha mesta v modernom štýle. V rušnom veľkomeste Vám dobre padne na chvíľu vypnúť. Zostaňte v centre diania v luxusnom hoteli. Hyatt Centric New York sa nachádza vo finančnej štvrti mesta New York. Zažite úžasný dizajn a bezkonkurenčné pohodlie. Každá starostlivo upravená izba má pôsobivé vysoké stropy, kúsky miestnych umeleckých diel a v kúpeľni sa tešiť môžete na dažďovú sprchu. Hotelové izby majú WiFi. Káva, čaj a sušienky sú k dispozícii vo vstupnej hale. Hostia majú prístup do 24-hodinového fitnescentra. Po rušnom dni strávenom prehliadkou mesta si tak môžete vychutnať pokoj v moderne zariadených hotelových priestoroch. Pozývame Vás navštiviť miestne dizajnové reštaurácie s odvážnymi chuťami New Yorku. V hotelovej reštaurácii Centric Bar & Grill ochutnajte remeselné pivá, regionálne vína a koktaily namiešané na mieru. 

JW Marriott Washington D.C. 

Vďaka oceneným službám a výnimočnej polohe je hotel JW Marriott Washington DC pripravený pomôcť Vám naplniť Vaše očakávania spojené s návštevou hlavného mesta USA - Washington, DC. Tento luxusný hotel sa nachádza na Pennsylvania Avenue, v tesnej blízkosti mnohých miestnych zaujímavostí vrátane Bieleho domu, National mall, Smithsonian Institution, Freedom Plaza a ďalších.

Hotel ponúka vynikajúce možnosti stravovania priamo v hotelových priestoroch, kde si viete pochutnať na vynikajúcom burgri, jemnom steaku, či skvele pripravených morských plodoch v príjemnej americkej reštaurácii Avenue Grill, či dať si Váš obľúbený drink v prítmí živého salónika. Ak by ste mali chuť na šálku kávy nemusíte chodiť ďaleko – kaviareň Starbucks sa nachádza priamo v hoteli. Ak máte dostatok energie alebo cvičenie patrí k Vášmu dennému rituálu môžete využiť moderne vybavené fitness centrum, ktoré je otvorené nonstop. Ak si potrebujete vybaviť pracovné záležitosti, hotel má k dispozícii svoje biznis centrum a takisto priestory na meetingy. Samozrejmosťou je WIFI pripojenie, nepretržite otvorená recepcia a služby concierge. Pobyt Vám spríjemní aj milý a ochotný personál, ktorý je vždy pripravený plniť Vaše požiadavky.

Vrámci hotela JW Marriott Washington DC si odddýchnete v precízne navrhnutých luxusných hotelových izbách a priestranných apartmánoch, ktoré ponúkajú elegantný nábytok a moderné technológie. Mnohé izby v tomto hoteli sa môžu pochváliť dychberúcim výhľadom na centrum Washingtonu, DC a jeho slávne pamiatky.

Tento hotel sa zaraďuje vďaka svojím unikátnym službám medzi najlepšie hotely v meste, čiže ho frekventovane využívajú aj senátori, herci, či hviezdy populárnej hudby.

V prípade, že niektorý z hotelov je vo Vašom termíne plne vybookovaný ako alternatívu využívame hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

New York Marriott Marquis
New York Marriott Marquis

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

New York Marriott Marquis

New York
USA

Energia mesta New York je ikonická a Hotel Marriott Marquis skvele vystihuje ducha mesta v modernom štýle. V rušnom veľkomeste Vám dobre padne na chvíľu vypnúť. Luxusný hotel má najlepšiu polohu, nachádza sa priamo na námestí Times Square. Hotel Marriott Marquis ubytováva teda hostí v blízkosti najznámejších atrakcií NYC, ako sú divadelná štvrť Broadway, Rockefellerovo centrum a Radio City Music Hall. V hoteli sa ubytovávajú preto nielen turisti, ktorí si idú užiť ruch tohto veľkomesta, ale aj návštevníci hudobných a športových podujatí, či divadelných predstavení na Broadwayi. Do Central Parku a multifunkčnej arény Madison Square Garden to máte len 15 minút pešo.

Po rušnom dni strávenom prehliadkou mesta si tak môžete vychutnať pokoj v moderne zariadených hotelových priestoroch, ktoré prešli nedávno rekonštrukciou. Pozývame Vás navštiviť miestne dizajnové reštaurácie s odvážnymi chuťami New Yorku, vrátane jedinej otočnej reštaurácie v meste s 360-stupňovým výhľadom na Manhattan. Vychutnajte si Vašu gurmánsku večeru a potešte všetky zmysly. Hotel ďalej ponúka rozľahlú kongresovú halu, salónik s panoramatickým výhľadom na Times Square, 2 terasy, Wi-Fi pripojenie a fitnescentrum, ktoré je otvorené nonstop.

Izby v hoteli New York Marriott Marquis sú priestranné a dostatočne komfortné, majú značkovú posteľnú bielizeň, mramorovú kúpeľňu, TV s plochou obrazovkou a aplikáciou Netflix, dokovaciu stanicu na iPod s hodinami a rádiom, telefón, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, žehličku so žehliacou doskou, trezor a bankomat. Čerešničkou na torte sú pohodlné postele, na ktorých sa Vám bude spať ako na obláčiku, a tak si aj po náročnom dni viete dokonale oddýchnuť. Výhľady z izby ponúkajú pohľady na panorámu mesta, ktoré nikdy nespí.

V prípade, že hotel Marriott Marquis je vo Vašom termíne plne vybookovaný ako alternatívu využívame hotely rovnakej úrovne Intercontinental New York Times Square, Westin Times Square.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Capitol Skyline hotel

Capitol Skyline hotel

⭑⭑⭑⭑

Washington D.C., USA

Hotel Capitol Skyline sa nachádza v samom srdci nových štvrtí vo Washingtone DC a definuje pojem mestského elegantného hotela. Hotel sa nachádza iba päť blokov (15 minút chôdze) od sídla kongresu Spojených štátov - Kapitolu. Hotel má sezónny vonkajší bazén. V hoteli je pre vás k dispozícii pripojenie na Wi-Fi a reštaurácia Lapidus, ktorá v čase raňajok a večere podáva jedlá americkej kuchyne. Architekt Morris Lapidus, ktorý hotel v roku 1962 navrhol, stál aj za ikonickým hotelom Fontainebleau v Miami. Pri bazéne sa nachádza salón s chill-out hudbou. Izby sú skôr menšie ( nevýhoda ubytovania v centre), ale zato im nič nechýba. Sejf, fén pre dámy, bezplatný internet, HD TV, pohodlná posteľ či kozmetika NATURA potešia každého cestovateľa. Washington D.C. je domovom mnohých vynikajúcich hotelov a sme radi, že Capitol Skyline skóruje až 4* vo vyhľadávačoch avšak BUBO mu dáva skôr 3* ( napriek tomu, že má najlepší mestský hotelový bazén v DC :)).
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Hotel Edison

Hotel Edison

⭑⭑⭑

New York, USA

Hotel Edison sa nachádza pár krokov od svetovo známej ulice Broadway a 2 minúty chôdze od famózneho Times Square. Jeho budova v štýle art deco stojí v srdci divadelnej štvrte NYC s vintage nádychom a umeleckým dekorom z obdobia historického otvorenia hotela v tridsiatych rokoch. Komfort je kľúčom, aj keď rozmery izieb sú menšie. Väčšie ale v srdci Manhattanu budeme hľadať ťažko. Počas svojej existencie hotel hostil množstvo celebrít a stal sa synonymom inovácií a umenia. Štýlové interiéry hotela Edison ste mohli vidieť vo významných inscenáciách filmov ako The Godfather, Naked City či Birdman. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, majú káblovú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov. Na hoteli je funguje recepcia s nepretržitou prevádzkou a majú vlastné fitnescentrum. V hoteli sú k dispozícii 3 možnosti stravovania. Hotelová reštaurácia Bond 45 ponúka bar so zeleninovými antipasti a hlavné jedlá z jedálneho lístka, ktoré okrem iného zahŕňajú napr. teľacie kotlety a morské plody. Súčasťou Hotela Edison je aj reštaurácia Friedman's, ktorej heslom je "Jedzte dobré jedlo". Celý Manhattan máte ako na dlani! Rockefellerovo centrum sa nachádza 800 metrov a ikonický mrakodrap Empire State Building 1,6 km od Hotela Edison. Renomované svetové portály dávajú hotelu až 4*, ale BUBO ho hodnotí skôr na 3* vzhľadom na tvrdú konkurenciu akú na Manhattane má! Lepší sa dá nájsť, no históriu Edisonu nepreberie. Ak tento hotel nie je dostupný, používame aj naše obľúbené Holiday Inn Manhattan-Financial District, The Gallivant Times Square, Row NYC, Paramount Times Square, ktoré sú rovnakej úrovne. 

Wifi

Wifi

Best Western Phoenix

Best Western Phoenix

⭑⭑⭑

Phoenix, USA

Hotel Best Western sa nachádza v hlavnom meste Arizony Phoenixe. Dá sa charakterizovať ako príjemné ubytovanie neďaleko centra. Na americké pomery nemáte nikam ďaleko. Do mesta, na letisko, k atrakciám? Ste uprostred. Vybavenie zhotela zahŕňa bezplatné Wi-Fi, posilovňu, vonkajší bazén a malé spa, konferenčné priestory, obchodné centrum a stravovanie priamo v hoteli. Izby sú vybavené mini chladničkou. Ak hľadáte luxusný a kvalitný hotel na koniec Vašej dovolenky tak odporúčame vybrať si ubytovannie spomedzi našich elitných hotelov.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Ramada by Wyndham Flagstaff East

Ramada by Wyndham Flagstaff East

⭑⭑⭑

Flagstaff, USA

Klasický menší americký hotel, ktorý sa nachádza priamo pri historickej ceste Route 66 v mestečku Flagstaff. Jedná sa o základné ubytovanie, v pešej vzdialenosti od viacerých reštaurácií. Izby sú vybavené klimatizáciou, televíziou, mikrovlnkou a chladničkou. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Kayenta Valley Inn

Kayenta Valley Inn

⭑⭑⭑

Kayenta, USA

Príjemný, autentický hotel na území kmeňa Navajo v Arizone. Reštaurácia inšpirovaná indiánskou kuchyňou. Kultúru pôvodných obyvateľov USA vnímame od momentu čo vstúpime do hotela.  Izby sú komfortné, vybavené klimatizáciou, televíziou a kávovarom. Dizajn a farby v izbách sú inšpirované ôsmym divom sveta Monument valley.  Samotný hotel má okrem reštaurácie tiež posilovňu a vonkajší bazén ( ten s radosťou využijete počas horúcich letných dní).

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Best Western Plus at Lake Powell

Best Western Plus at Lake Powell

⭑⭑⭑

Page, USA

Hotel je situovaný v blízkosti jazera Powell, priehrady Glen Canyon, kaňonu Antelope a výhliadky Horseshoe Bend. Nachádzame sa v mestečku Page,v modernom hoteli siete Best Western. Súčasťou hotela je vonkajší bazén, vírivka a posilovňa. V izbe sa nachádza klimatizácia, chladnička, kávovar a televízia. 

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Best Western Plus Ruby's Inn

Best Western Plus Ruby's Inn

⭑⭑

Bryce Canyon City

Wifi

Wifi

Excalibur

Excalibur

⭑⭑⭑

Las Vegas

Rozprávkový rezort s kasínom v štýle hradu sa nachádza v centre Las Vegas Strip. Ponúka 4 sezónne vonkajšie bazény s tobogánmi, 6 reštaurácií, kasíno s obrovskou rozlohou. Každá izba má káblovú TV a kúpeľňu so sušičom vlasov. K dispozícii je aj veľká posilňovňa s moderným vybavením.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Best Western Village Inn Fresno

Best Western Village Inn Fresno

⭑⭑⭑

Fresno, USA

Best Western je svetový štandard. Po dni strávenom lovením zážitkov padne dobre osvedčená hotelová klasika. Samotný hotel ponúka vonkajší bazén, v izbe sa nachádza klimatizácia, chladnička, kávovar a televízia. V blízkosti  hotela sa tiež nachádza niekoľko možností rýchleho občerstvenia. Zažijete tu atmosféru klasického amerického "road movie" hotela.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Whitcomb

Whitcomb

⭑⭑⭑

San Francisco, USA

Budova hotela bola kedysi radnicou mesta San Francisco, táto historická pamiatka sa dnes nachádza v blízkosti dnešnej radnice, priamo na Market Street v srdci San Francisca. Izby sú rozlohou menšie, zapadajú do historického konceptu a samozrejmosťou je klimatizácia a televízia. V blízkosti hotela nájdete supermarket aj rôzne predajne, raňajky si môžete kúpiť buď v lobby bare, alebo v raňajkárni, ktorá sa nachádza rovno cez cestu. Rovnako tam nájdete niekoľko barov a pivární. V prípade, že hotel Whitcomb je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne. 

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Studio 6 Lawndale

Studio 6 Lawndale

⭑⭑⭑

Lawndale, USA

Jednoduchý 3* hotel, kde prespíme v Los Angeles leží necelých 10 kilometrov od letiska a pár kilometrov odtiaľto máme aj centrum obrovského mesta. Ide o klasický, americký hotel s čistými a priestrannými izbami, ktoré ponúkajú vlastnú toaletu, kúpeľňu, klimatizáciu, televízor, ale aj priestor na písanie so stolom či miesto na odloženie batožiny. Súčasťou hotela je aj bazén, kde sa viete osviežiť a tri kilometre odtiaľto leží golfové ihrisko. Do desiatich minút pešej prechádzky od hotela nájdete minimálne tri reštaurácie a supermarket leží odtiaľto cca 1,3 kilometra.

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Hilton Waikiki Beach

Hilton Waikiki Beach

⭑⭑⭑⭑

Honolulu, USA

Moderný hotel Hilton Waikiki Beach z celosvetovo známej siete Hilton ponúka skutočný havajský raj. Hilton sa nachádza priamo v srdci Waikiki, necelých 300 metrov od pláže. Hotel sa nachádza na Kuhio Avenue, na jednej z dvoch najhlavnejších ulíc plných reštaurácií a obchodov. Druhá menovaná Kalakaua Avenue sa nachádza iba 200 metrov od hotela. V hoteli sa nachádza reštaurácia M.A.C. 24/7, ktorá je otvorená 24 hodín denne. Hilton Waikiki Beach stojí na časti bývalého domu princa Kuhio Kalaniana‘ole Pi’ikoi, ktorý tu má v juhozápadnom rohu hotelovej haly „miestnosť Prince Prince Khhio“ s historickými fotografiami, rukopismi a pamiatkami. V prípade, že hotel Hilton Waikiki Beach je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

k

Amerika

Karibik, Bahamy +1 Viac

08.04. → 19.04.24

ZĽAVA NA HOTEL
Cool Bahamy i
1900€ 1615€
ušetríte 285€
k

Amerika

Svätá Lucia, Karibik +2 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
Miesto na rande i
940€ 846€
ušetríte 94€
k

Amerika

Grenada, Karibik +2 Viac


ZĽAVA NA HOTEL
Tu ho dostaneš! i
2200€ 1980€
ušetríte 220€
k

Amerika

Karibik, Bahamy +1 Viac

19.04. → 30.04.24

ZĽAVA NA HOTEL
Cool Bahamy i
1900€ 1615€
ušetríte 285€
K

Amerika  

Spojené štáty americké (USA)

29.05. → 12.06. +14 termínov

náročnosť

15 dní

Trvanie

4590
E

Amerika  

Spojené štáty americké (USA), Kanada


náročnosť

12 dní

Trvanie

4800
K

Amerika  

Spojené štáty americké (USA), Kanada


náročnosť

7 dní

Trvanie

2433 2703€
K

Ázia   Austrália a Oceánia   Amerika  

Francúzska Polynézia, Dubaj (SAE), Tahiti, Spojené štáty americké (USA), Srí Lanka, Singapur, Nový Zéland, Maldivy


náročnosť

24 dní

Trvanie

12213
Kam cestovať za športom? Prémiový blog

Prémiový blog Kam cestovať za športom?

Rozmýšľate nad tým, kam by ste sa mali vybrať, pokiaľ ste športovým fanúšikom či aktívnym športovcom? Pripravili sme tipy pre obe skupiny. No najmä…

Ľuboš Fellner 18 min. čítania
Grand Canyon – dych vyrážajúce divadlo prírody Grand Canyon

Grand Canyon Grand Canyon – dych vyrážajúce divadlo prírody

Grand Canyon. Prírodný div sveta, o ktorom už počul snáď každý. A pri počte turistov, ktorí ho ročne navštevujú, môžeme žartovať, že už ho každý aj…

Michal Repta 13 min. čítania
Bermudský trojuholník - ako som sa stratil Prémiový blog

Prémiový blog Bermudský trojuholník - ako som sa stratil

Bermudský trojuholník alebo Bermudy. Ostrovy, čo ležia niekde v Karibiku? Je to jeden ostrov, je ich viac? Čo je to za štát? Trošku sa v tom…

Ľuboš Fellner 28 min. čítania
San Francisco - mesto s dušou slobody San Francisco

San Francisco San Francisco - mesto s dušou slobody

San Francisco - mesto beatnikov a hippies, mesto dobrodruhov a srdce Silicon Valley. Mesto strmých uličiek, farebných viktoriánskych domčekov a…

Veronika Hulíková 16 min. čítania