USA ponúka širokú škálu hotelov od tých najlacnejších hostelov a motelov až po luxusné hotely s tým najlepším servisom na svete. Lacné hostely majú prekvapivo často krát perfektnú lokalitu v centre miest. Nevýhodou sú však zdieľané izby pre viacero osôb so spoločnou zdieľanou kúpeľňou. Po celej amerike nájdete klasické 2* motely, ktoré poznáte z rôznych amerických filmov a seriálov. Ich poloha je často krát na odpočívadlách blízko hlavných tepien. Každý hostel má dostatočne velké parkovisko, z ktorého vchádzate rovno do svojej izby. Z pravidla sú všetky motely dvojposchodové budovy. Na naších zájazdov zapezpečujeme v základnej cene zájazdov zlatú strednú cestu v hoteloch strednej triedy. Hotely sú vybraté podľa našich skúseností a spokojnosti. Detaily všetkých hotelov nájdete o kúsok nižšie. Všetky hotely majú vlastnú kúpeľňu, toaletu, TV a klimatizáciu. V hoteloch však počas našej cesty budeme tráviť minimum času, aby sme si čo najviac užili náš program. Ak máte záujem o luxusný hotelový štandard tak Vám odporúčame luxusné hotely či najlepšie hotely sveta, ktoré nájdete rozpísané nižšie. Odporúčame si ich objednať a kúpiť čo najskôr keďže kapacity sú obmedzené a ceny sa môžu meniť.

Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej/embosovanej platobnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte prosím svoju kreditnú/embosovanú platobnú kartu so sebou. Zo skúseností, kreditné karty majú zábezpeku odblokovanú do 48 hodín, debetné karty cca 10 dní. Táto doba závisí od Vašej banky. 

Ak ste traja a žiadate izbu pre tri osoby, treba rátať iba s prísteľkou, za ktorú sa často krát považuje gauč, ktorý tiež môže slúžiť ako lôžko. Neodporúčame pre veľkých ľudí, pre troch mužov/ženy, je to vhodné iba pre dvoch dospelých a jedno dieťa/ menšia osoba. V záujme udržania Vášho komfortu Vám odporúčame priplatiť si vlastnú izbu.

Radi by sme Vás upozornili na tzv. resort fees - rezortný poplatok, ktorý zavádza stále väčší počet hotelov v USA. Ide o poplatok, ktorý hotel účtuje priamo na mieste svojim hosťom. V tomto poplatku sú väčšinou zahrnuté nasledovné služby: bazén, Wi-Fi pripojenie, miestne telefonáty, posilňovňa a podobne. Výška poplatku sa pohybuje od 4 USD do 55 USD za izbu a noc. Tento poplatok sa platí priamo na recepcii pri odchode z hotela.

Hotely v USA, ktoré odporúčame:

Hotel Edison (New York) - Hotel sa nachádza pár krokov od svetovo známej ulice Broadway a 2 minúty chôdze od famózneho Times Square. Jeho budova v štýle art deco stojí v srdci divadelnej štvrte NYC s vintage nádychom a umeleckým dekorom z obdobia historického otvorenia hotela v tridsiatych rokoch. Komfort je kľúčom, aj keď rozmery izieb sú menšie. Väčšie ale v srdci Manhattanu budeme hľadať ťažko. Počas svojej existencie hotel hostil množstvo celebrít a stal sa synonymom inovácií a umenia. Štýlové interiéry hotela Edison ste mohli vidieť vo významných inscenáciách filmov ako The Godfather, Naked City či Birdman. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, majú káblovú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov. Na hoteli je funguje recepcia s nepretržitou prevádzkou a majú vlastné fitnescentrum. V hoteli sú k dispozícii 3 možnosti stravovania. Hotelová reštaurácia Bond 45 ponúka bar so zeleninovými antipasti a hlavné jedlá z jedálneho lístka, ktoré okrem iného zahŕňajú napr. teľacie kotlety a morské plody. Súčasťou Hotela Edison je aj reštaurácia Friedman's, ktorej heslom je "Jedzte dobré jedlo". Celý Manhattan máte ako na dlani! Rockefellerovo centrum sa nachádza 800 metrov a ikonický mrakodrap Empire State Building 1,6 km od Hotela Edison. Renomované svetové portály dávajú hotelu až 4*.

Capitol Skyline hotel (Washington D.C.) - Hotel Capitol Skyline sa nachádza v samom srdci nových štvrtí vo Washingtone DC a definuje pojem mestského elegantného hotela. Hotel sa nachádza iba päť blokov (15 minút chôdze) od sídla kongresu Spojených štátov - Kapitolu. Hotel má sezónny vonkajší bazén. V hoteli je pre vás k dispozícii pripojenie na Wi-Fi a reštaurácia Lapidus, ktorá v čase raňajok a večere podáva jedlá americkej kuchyne. Architekt Morris Lapidus, ktorý hotel v roku 1962 navrhol, stál aj za ikonickým hotelom Fontainebleau v Miami. Pri bazéne sa nachádza salón s chill-out hudbou. Izby sú skôr menšie (nevýhoda ubytovania v centre), ale zato im nič nechýba. Sejf, fén pre dámy, bezplatný internet, HD TV, pohodlná posteľ či kozmetika NATURA potešia každého cestovateľa. Washington D.C. je domovom mnohých vynikajúcich hotelov a sme radi, že Capitol Skyline skóruje až 4* vo vyhľadávačoch.

Best Western Atlantic Beach (Miami) - Patrí medzi jeden z najpredávanejších hotelov na Miami Beach, aj to hovorí o slušnej kvalite tohto hotela. Tento rezort sa nachádza priamo na piesočnej pláži. V hoteli Best Western Plus Atlantic Beach Resort určite nájdete niečo extra. S moderným vybavením a premysleným dizajnom tento hotel vyniká medzi ostatnými hotelmi na Miami Beach na Floride a verime, že si pobyt v ňom užijete.

Izby v ubytovaní Atlantic beach Resort Best Western sú svetlé, moderne zariadené a vybavené káblovou TV, klimatizáciou a pracovným stolom. V každej izbe máte k dispozícii praktickú mini chladničku, ktorá je ideálna na nápoje a občerstvenie. Hotel má celoročne k dispozícii vonkajší bazén a hotelový bar. Posilňovňa v rezorte je otvorená 24 hodín denne a poskytuje priestor pre vašu cvičebnú rutinu. V areáli sa nachádza aj solárium a požičovňa vodných skútrov. Hostia majú k dispozícii širokú škálu služieb concierge.

Samotný hotel sa nachádza v zábavnej štvrti. Miami Beach Boardwalk a nákupná zóna Collins Avenue určite stoja za to, aby ste prevetrali vaše kreditky na nákupoch a v BUBO určite odporúčame prezrieť si a prejsť sa aj po Ocean Drive. Cestujete s deťmi? Len 15 minút jazdy od hotelu sa nachádza Phillip and Patricia Frost Museum of Science, ktoré určite stojí za pozornosť alebo si pozrite aktuálny program na Hard Rock Stadium. Klientom, ktorí sa tešia na ocean bude určite vyhovovať, že v blízkosti hotela si môžete vyskúsať nielen plávanie, ale aj kajakovanie, šnorchlovanie a parasailing.

Studio 6 LAX (Los Angeles) - Jednoduchý 3* hotel v Los Angeles leží necelých 10 kilometrov od letiska a pár kilometrov odtiaľto máme aj centrum obrovského mesta. Ide o klasický, americký hotel s čistými a priestrannými izbami, ktoré ponúkajú vlastnú toaletu, kúpeľňu, klimatizáciu, televízor, ale aj priestor na písanie so stolom či miesto na odloženie batožiny. Súčasťou hotela je aj bazén, kde sa viete osviežiť a tri kilometre odtiaľto leží golfové ihrisko. Do desiatich minút pešej prechádzky od hotela nájdete minimálne tri reštaurácie a supermarket leží odtiaľto cca 1,3 kilometra.

Whitcomb (San Francisco) - Budova hotela bola kedysi radnicou mesta San Francisco, táto historická pamiatka sa dnes nachádza v blízkosti dnešnej radnice, priamo na Market Street v srdci San Francisca. Izby sú rozlohou menšie, zapadajú do historického konceptu a samozrejmosťou je klimatizácia a televízia. V blízkosti hotela nájdete supermarket aj rôzne predajne, raňajky si môžete kúpiť buď v lobby bare, alebo v raňajkárni, ktorá sa nachádza rovno cez cestu. Rovnako tam nájdete niekoľko barov a pivární.

Best Western Village Inn Fresno (Fresno) - Best Western je svetový štandard. Po dni strávenom lovením zážitkov padne dobre osvedčená hotelová klasika. Samotný hotel ponúka vonkajší bazén, v izbe sa nachádza klimatizácia, chladnička, kávovar a televízia. V blízkosti hotela sa tiež nachádza niekoľko možností rýchleho občerstvenia. Zažijete tu atmosféru klasického amerického "road movie" hotela.

Circus Circus (Las Vegas) - je v Las Vegas je považovaný za hotel vhodný aj pre rodiny a poskytne vám jedinečné ubytovanie ako v rozprávke. Nachádza sa priamo na hlavnej promenáde Las Vegas, tzv. Stripe, čo vám uľahčí objavovanie mesta hazardu a zábavy. Treba tu rátať s rezortnými poplatkami vo výške približne 45 USD na izbu za noc. V cene budete mať internetové pripojenie, posilovňu a vonkajšie bazény. Samozrejmosťou hotela je kasíno a súčasťou hotela je tiež niekoľko reštaurácií, barov, kaviarní a prevádzok rýchleho občerstvenia, niektoré fungujú bez prestávky. Izby sú vybavené klimatizáciou, televíziou a trezorom.

Best Western Plus at Lake Powell (Page) - Hotel je situovaný v blízkosti jazera Powell, priehrady Glen Canyon, kaňonu Antelope a výhliadky Horseshoe Bend. Nachádzate sa v mestečku Page,v modernom hoteli siete Best Western. Súčasťou hotela je vonkajší bazén, vírivka a posilovňa. V izbe sa nachádza klimatizácia, chladnička, kávovar a televízia. 

Best Western plus Bryce canyon hotel (Bryce Canyon) - Krásny, ale jednoduchý hotel len 1,6 km od vstupu do národného parku je učupený medzi červenými skalami a divokou prírodou. Okolie hotela Vás priam vyzýva na prechádzku. Keď sa z nej vrátite, tak prídete do lobby, ktorej dominuje drevo a kameň a vkusne zapadá do okolia. Kartou si otvoríte Vašu čistú, komfortnú izbu, kde nájdete TV, wifi, malú chladničku, mikrovlnku či kávovar. Budete mať pocit, že ste sa vrátili domov. Po príjemnej sprche sa prejdite po mestečku Bryce canyon city, ktoré Vám leží pod nohami. Vyskúšajte večeru v Ebenezer´s alebo Bud light v niektorom z autentických barov. Hotel má aj vnútorný a vonkajší bazén a posilňovňu. 

Kayenta Valley Inn (Kayenta) - Príjemný, autentický hotel na území kmeňa Navajo v Arizone. Reštaurácia inšpirovaná indiánskou kuchyňou. Kultúru pôvodných obyvateľov USA vnímame od momentu čo vstúpime do hotela. Izby sú komfortné, vybavené klimatizáciou, televíziou a kávovarom. Dizajn a farby v izbách sú inšpirované ôsmym divom sveta Monument valley. Samotný hotel má okrem reštaurácie tiež posilovňu a vonkajší bazén (ten s radosťou využijete počas horúcich letných dní).

Ramada by Wyndham Flagstaff East (Flagstaff) - Klasický menší americký hotel, ktorý sa nachádza priamo pri historickej ceste Route 66 v mestečku Flagstaff. Jedná sa o základné ubytovanie, v pešej vzdialenosti od viacerých reštaurácií. Izby sú vybavené klimatizáciou, televíziou, mikrovlnkou a chladničkou. 

Ramada by Wyndham Phoenix Midtown (Phoenix) - Ramada sa nachádza v hlavnom meste Arizony Phoenixe. Dá sa charakterizovať ako príjemné ubytovanie neďaleko centra. Na americké pomery nemáte nikam ďaleko. Do mesta, na letisko, k atrakciám? Ste uprostred. Vybavenie zhotela zahŕňa bezplatné Wi-Fi, posilovňu, vyhrievaný vonkajší bazén a malé spa, konferenčné priestory, obchodné centrum a stravovanie priamo v hoteli. Izby sú vybavené mini chladničkou a mikrovlnnou rúrou.

Holiday Inn Rapid City Rushmore Plaza (Rapid City) - Ste ubytovaný v jednom z najlepších hotelov v Rapid City. Hotel Holiday Inn Rapid City-Rushmore Plaza ponúka viac ako len krásne ubytovanie. Priateľské služby a vynikajúce vybavenie izieb z nich robí preferovaný hotel pre cestujúcich, ktorý prichádzajú do mesta Rapid City. Hotel poskytuje hosťom ideálnu polohu v blízkosti vyhľadávaných pamiatok ako je Národný pamätník Mount Rushmore. Hotel ponúka bezplatný vysokorýchlostný bezdrôtový internet, krytý bazén, saunu, vírivku, fitnescentrum a slnečnú terasu. Keď je čas na večeru, nájdite si svoje obľúbené jedlo alebo si dajte drink v ich reštaurácii Gold Bison Grill.

Best Western Tower West Lodge (Gillette) - Hotel Best Western Tower West Lodge ponúka priestranné izby, bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet, káblovú satelitnú televíziu s programom Starz® a Pay-per-view, kávovar, izbovú službu a oveľa viac. Počas pobytu v hoteli Best Western Tower West Lodge môžu hostia využívať aj krytý vyhrievaný bazén, vírivku, obchodné centrum a posilňovňu. V hoteli Best Western Tower West Lodge je vám tiež k dispozícii reštaurácia a koktailový salónik. V utorok až sobotu je tu tiež živá zábava.

Togwotee Mountain Lodge (Moran) - V NP Yellowstone môžete byť ubytovaný podľa voľnosti a dostupnosti hotelov. Nachádzate sa pred vstupom na juhu do NP Yellowstone. Toto jednoduché ubytovanie sa nachádza 4 km od jazera Wind River a ponúka 2 reštaurácie a ubytovanie s prístupom na Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky zariadenia sú vybavené dreveným nábytkom a priestorom na posedenie, kávovarom a kúpeľňou. Grizzly Grill reštaurácia sa špecializuje na pokrmy z rýb a z čerstvých miestnych surovín. Fox Saloon ponúka 12 výčapných pív a ďalšie sezónne koktaily.

Holiday Inn West Yellowstone (West Yellowstone) - V NP Yellowstone môžete byť ubytovaný podľa voľnosti a dostupnosti hotelov. Tento hotel sa nachádza 30 km od Old Faithful Geyser. Ponúka vám stravovanie na mieste a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých izbách. Každá neutrálne sfarbená izba v hoteli West Yellowstone Holiday Inn obsahuje mikrovlnnú rúru, chladničku a kávovar. Hostia môžu sledovať satelitnú TV alebo pracovať na veľkom stole z tvrdého dreva. Súčasťou tohto hotela sú krytý bazén a vírivka. V posilovni na mieste nájdete rôzne kardio stroje a TV. V budove sa nachádza aj obchod so suvenírmi. Branch Restaurant and Bar je otvorený na raňajky, obedy a večere, kde sa podávajú jedlá zo zveriny a tradičné obľúbené jedlá. 

Holiday Inn Express Salt Lake City Downtown (Salt Lake City) - Hotel Holiday Inn Expres patrí k najnovším a najmodernejším hotelom v Salt Lake City navrhnutý pre podnikateľov, ako aj pre kongresových a rekreačných cestujúcich. Môžete si vychutnať ich čerstvý moderný dizajn navrhnutý tak, aby ponúkol jedinečný zážitok a pocit zo skvelého pobytu v centre mesta Salt Lake City. Ideálna je jeho výhodná poloha priamo oproti Kongresovému centru Salt Palace. Hostia sa môžu tešiť na širokú škálu vybavenia vrátane: 24 hodín krytého bazénu a vírivky, sauny, fitnescentra, práčovne pre hostí, obchodného centra a bezplatného vysokorýchlostného bezdrôtového prístupu na internet.

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Moab (Moab) - La Quinta Inn & Suites Moab sa nachádza západne od pohoria La Sal v údolí Moab. Hotel ponúka sezónny vonkajší bazén a izby s TV s plochou obrazovkou. Národný park Arches je vzdialený 15 minút jazdy od hotela. Izby v hoteli Moab La Quinta Inn & Suites sú vybavené mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Všetky izby majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli si môžete zacvičiť vo fitnescentre. 

Best Western Red Hills (Kanab) - Tento hotel sa nachádza v centre mesta Kanab a ponúka sezónny vonkajší bazén, vírivku a každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky za príplatok. V každej izbe je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby v hoteli Best Western Red Hills sú vybavené satelitnou TV s filmovými kanálmi Showtime. Každá izba má balkón, chladničku a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Red Hills Best Western ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou. K dispozícii je fitnescentrum. Na mieste sa nachádzajú predajné automaty s občerstvením a nápojmi.

The Lodge at Deadwood (Deadwood) - Prírodna lodge sa nachádza v Čiernych horách v Južnej Dakote. Toto ubytovanie je len kilometer od historického centra mesta Deadwood a ponúka krytý vodný park. Lodge v Deadwoode sú vybavené TV s plochou obrazovkou a dokovacou stanicou pre iPod. Sú vybavené chladničkou a sú zariadené v bohatých hnedých farbách. Oggie's Sports Bar & Emporium servíruje tradičné americké jedlá. Deadwood Grills ponúka vynikajúci kulinársky zážitok. Hostia si môžu kúpiť suveníry v obchode so suvenírmi Essential, alebo si zacvičiť vo fitnescentre. V The Deadwood Lodge nájdete aj bankomat.

Holiday Inn Cody at Buffalo Bill Village (Cody) - Nachádzate sa pred vstupom do NP Yellowstone. Hotel sa nachádza iba 5 minút jazdy od historického centra Buffalo Bill. Oddýchnite si vo vyhrievanom vonkajšom bazéne alebo spálte pár kalórií v dobre vybavenom fitnescentre. Večeru si vychutnajte v reštaurácii QT, kde sa podáva vynikajúca americká strava. Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na interne. Každá z klasických izieb v hoteli Buffalo Bill Village Holiday Inn ponúka veľké okná so zatemňovacími závesmi. Pre pohodlie hostí je k dispozícii bankomat. Lounge Bottoms Up sa nachádza na mieste a každý večer je otvorený.

The Lexington at Jackson Hole (Jackson) - Tento úplne nefajčiarsky hotel sa nachádza v mestečku Jackson, len pár blokov od historického námestia Jacksona a 7 km na juh od vstupu do NP Grand Teton. Tento hotel ponúka izby s chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Hotel Lexington od spoločnosti Jackson Hole ponúka každé ráno raňajky formou bufetu za poplatok a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel ponúka krytý bazén a vírivku. Práčovňa je k dispozícii aj v hoteli.

Best Western Plus Grantree Inn (Bozeman) - Ubytovanie sa nachádza za severnou časťou NP Yellowstone. Tento hotel v Bozemane ponúka krytý vyhrievaný bazén s vírivkou, 24-hodinovú posilňovňu a izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Best Western Plus GranTree Inn poskytuje priestranné izby s 42-palcovou káblovou TV s plochou obrazovkou. Každá z izieb má mikrovlnnú rúru, chladničku a kávovar. Hostia môžu obedovať v bare a grile GranTree, ktorý sa nachádza na mieste a podáva americké jedlá. Hostia hotela GranTree Inn Best Western Plus môžu tiež nájsť nápoje v krčme Club and Grill alebo v kaviarni Club Coffee. V BUBO Best Western Plus Grantree Inn hodnotíme ako 3* hotel.

Glacier Peaks Hotel (Browning) - Hotel v malom mestečku meste Browning sa nachádza necelé 2 minúty chôdze od indiánskeho múzea Plains. Hotel ponúka krytý bazén a vírivku. Vo všetkých moderne zariadených izbách a apartmánoch je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby v hoteli sú vybavené satelitnou TV a majú vlastnú kúpeľňu. K vybaveniu patrí aj kávovar. Rovnako je tiež dostupné fitnescentrum. Vstup do národného parku Glacier je vzdialený 32 km od hotela.

Best Western Plus City Center (Spokane) - Tento hotel sa nachádza v obchodnej štvrti, naproti ulici od kongresového centra Spokane. Hotel ponúka raňajky a posilňovňu za poplatok. Riverfront Park je vzdialený 10 minút chôdze. Každá izba v hoteli Best Western Plus City Center je vybavená bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Zahrnuté sú aj bezplatné miestne hovory. K dispozícii je aj práčovňa.

Crest Trail Lodge (Packwood) - Jednoduchá lodge ponúka klimatizované izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a káblovú TV s plochou obrazovkou a príslušenstvo na prípravu kávy. Všetky izby sú jednoducho zariadené v jemných farebných bielizniach.

Ramada Olympia (Olympia) - Tento hotel s krytým bazénom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Olympia vo Washingtone. Každá izba v hoteli Ramada by Wyndham Olympia má káblovú TV a platené kanály. K dispozícii je chladnička, mikrovlnná rúra a vlastná kúpeľňa so sušičom vlasov. V hoteli sú pre hostí k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou a mini-market. K dispozícii je fitnescentrum a vírivka. Centrum mesta Olympia je vzdialené 6 minút jazdy. Hotel je označený 5*, my v BUBO Ramada Olympia hodnotíme ako 3,5* hotel.

Holiday Inn Seattle Downtown (Seattle) - Centrálny hotel v Seattli je len pár blokov od známej veže Space Needle a od trhu Pike's Place Market. V hoteli nájdete reštauráciu a fitnescentrum. Holiday Inn Seattle Downtown ponúka bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli. Po náročnom dni môžete relaxovať pri domácom jedle v Emerald Grill and Lounge.

Typy na luxusné ubytovanie:

Sheraton on the Falls je prepojený s krytým aquaparkom Fallsview a ponúka výhľad na vodopády Niagara Falls. Ponúka stravovanie na mieste, nákupy a kúpeľné procedúry. Izby sú vybavené 37-palcovou TV s plochou obrazovkou. Každá moderná izba v hoteli Sheraton on the Falls má okná od podlahy po strop a mramorovú kúpeľňu. K dispozícii je kávovar a Wi-Fi pripojenie na internet. Reštaurácia Fallsview sa nachádza oproti vodopádom a ponúka raňajky formou bufetu a výber z jedálneho lístka na raňajky, obedy a večere za poplatok. V hotelovej hale sa nachádza kaviareň Starbucks. Obchodné centrum je otvorené 24 hodín denne. Obchody a zábava na kopci Clifton sú vzdialené necelých 5 minút chôdze od hotela Sheraton on the Falls.

New York Marriott Marquis - Energia mesta New York je ikonická a Marriott Marquis v New Yorku skvele vystihuje ducha mesta v modernom štýle. V rušnom veľkomeste Vám dobre padne na chvíľu vypnúť. Luxusný hotel sa nachádza priamo na námestí Times Square. Hotel Marriott Marquis ubytováva hostí v blízkosti najznámejších atrakcií NYC, ako sú Times Square, Divadelná štvrť, Rockefellerovo centrum a Radio City Music Hall. Central Park a multifunkčná aréna Madison Square Garden sú situované 1,1 km od hotela. Po rušnom dni strávenom prehliadkou mesta si tak vychutnáte pokoj v jeho premyslených a veľkorysých priestoroch. Večeru si môžete vychutnať v niektorej z reštaurácií s veľkolepým výhľadom na námestie Times Square. Hotel ďalej ponúka salónik s panoramatickým výhľadom na Times Square, 2 terasy, Wi-Fi pripojenie a 24-hodinové fitnescentrum. Izby v hoteli New York Marriott Marquis majú značkovú posteľnú bielizeň, mramorovú kúpeľňu, TV s plochou obrazovkou a aplikáciou Netfix, dokovaciu stanicu na iPod s hodinami a rádiom, telefón, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, žehličku so žehliacou doskou, trezor a bankomat.

JW Marriott Washington D.C. len 650 m od Bieleho domu a v dosahu všetkého čo treba vo Washingtone vidieť. Vzhľadom na polohu to zvládnete aj peši a potom si oddýchnete v luxusných priestranných izbách jedného z najlepších hotelov v meste. Špičkovo vybavené izby, exkluzívne reštaurácie, ktoré hostia senátorov či pop hviezdy a legendárny servis od Marriottu. Ak si máte vybrať jeden hotel z Washingtonu, tak si vyberte presne tento.

Hotel Hyatt Centric South Beach Miami sa nachádza v rušnej štvrti South Beach. Ponúka strešný bazén na 3. poschodí a Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom objekte. Vo všetkých izbách máte k dispozícii Smart TV so 47-palcovou obrazovkou a funkcionalitou Bluetooth, dokovaciu stanicu na iPod a súkromnú kúpeľňu so županmi a sprchovacím kútom z mliečneho skla. Kávu si môžete pripraviť na súkromnom kávovare. V tomto hoteli máte k dispozícii fitnescentrum, zasadacie miestnosti a plážový servis, ktorý zahŕňa 2 plážové ležadlá, uteráky a bicykle. V reštaurácii DECK Sixteen sa na raňajky, obed a večeru podávajú jedlá stredomorskej kuchyne, zatiaľ čo v bare DECK Sixteen si vychutnáte špeciálne koktaily, pivá a vína medzinárodných značiek. Bulvár Lincoln Road sa nachádza 600 metrov a štvrť Art Deco 2 km od hotela South Beach Miami Hyatt Centric. 

The Ritz Carlton South Beach - Ikona na ikonickej pláži. Ritz Carlton South beach prešiel kompletnou rekonštrukciou a je opäť otvorený. Prestížna adresa 1 Lincoln road nenechá nikoho na pochybách, že ste si vybrali dobre. Veľmi moderný hotel bol vkusne zrekonštruovaný tak, aby harmonicky zapadol do Art Deco budov z 50-tich rokov 20. storočia. Areálu dominuje veľký bazéb s lákavou modrou hladinou. Najslávnejšia americká pláž leží priamo pred hotelom a po pár krokoch zaboríte nohy do jemného piesku. Ak si chcete zacvičiť, tak fitness centrum máte k dispozícii nonstop a ak si pomyslíte na golf tak ihrisko Bayshore je presne 2632 metrov z Vášho hotela. V izbách dominuje škála farieb, ktorá odráža kozmopolitný charakter mesta. Nábytok je vyrobený z tmavého čerešňového dreva. Služby sú tak ako v každom Ritzi dokonalé a aj preto naši klienti túto hotelovú sieť milujú. Niet sa čo čudovať, že množstvo najlepších hotelov sveta je práve z dielne Ritz Carlton nuž a jeden máte priamo tu na South Beach. Takže "nech sa páči, vstúpte!"

The Plaza New York - Ak máte radi filmy, tak hotel The Plaza istotne poznáte. Ak máte radi špičkovú kvalitu tak ho poznáte takisto. The Plaza  New York je jedným z najzvučnejších miest v New Yorku. Monumentálny hotel stojí na okraji Central Parku a Fifth Avenue. Tie najluxusnejšie svetové značky sídlia takisto v blízkom okolí a ak máte radi exkluzívne nákupy tak ubytovanie v The Plaza je takmer nutnosťou.  Hotel bol oficálne otvorený 1.10.1907 a odvtedy sa stará o svetovú elitu a smotánku. Keď raz prejdete otáčavými dverami, tak sa ocitnete v inom svete. Tomuto svetu dominuje štýl, elegancia, mramor, zlato a perfektné, diskrétne služby. Izby sú luxusne zariadené, priestranné a vybavené špičkovou technikou. V kúpeľni nájdete mramor a prvky z 24 karátového zlata. Klienti zbožňujú samostatnú dažďovú sprchu! Predtým však odporúčame jogging v Central Parku. Gastronómia Vás takisto nesklame. V ostrej konkurencii new yorkských reštaurácií odporúčame dať si neskorý obed v kaviarni The Palm Court. Ak si vyberiete nocľah v The Plaza tak ste vybrali nocľah v New Yorku, lebo len máloktorý hotel tak stelesňuje Big Apple ako The Plaza. 

Hilton Los Angeles Airport - Prepnite na vyšší komfort po prílete do USA a oddychujte v tradičnej americkej hotelovej značke Hilton. Hotel sa nachádza v blízkosti medzinárodného letiska LAX. Hilton Airport ponúka moderné, elegantne zariadené izby. V hoteli si môžete vybrať z viacerých stravovacích zariadení. Vyskúšajte tu severotalianskú alebo americkú kuchyňu. Večer môžete stráviť relaxom s nápojom v salóniku Landings. V hoteli budete mať k dispozícii posilovňu, vyhrievaný bazén a vírivku. 1236 moderných izieb je vybavených svetlým nábytkom so všetkými vymoženosťami, ktoré k hotelu patria. Snáď jediným negatívom je spoplatnená wifi. Vďaka polohe na letisku to je len kúsok na Manhattan beach a ste neďaleko väčšiny atrakcií legendárneho LA.

Hilton San Francisco Union Square - Najväčší hotel na západnom pobreží, Hilton San Francisco Union Square stelesňuje energického ducha, vďaka ktorému je San Francisco jedným z najpopulárnejších obchodných a turistických destinácií na svete. Nachádza sa v samom srdci mesta neďaleko rušného Union Square. Ubytovanie na svetovej úrovni ponúka vynikajúci výber jedál a nápojov v reštauráciach. Salónik Urban Tavern ponúka rozsiahle menu na večeru v umeleckej atmosfére. 

The Venetian Las Vegas - Luxusné 5* ubytovanie  v druhom najväčšom hotelovom rezorte na svete. Viac ako 80 reštaurácií, moderné kasíno a nákupné centrum Grand Canal, kde sa nachádza viac než 80 obchodov. 10 vonkajších bazénov, posilovňa, wellness a lezecká stena je súčasťou hotela. V rezorte sa nachádza múzeum voskových figurín Madame Tussauds Las Vegas. The Venetian ponúka priestranné izby s posedením, luxusnou kúpeľnou s vaňou, presklennou sprchou, mramorovou doskou a prémiovými toaletnými potrebami. Spoznajte pravé Las Vegas vo veľkom štýle a roztočte toooooo! Ak Vám deň nestačí tak noc môžete stráviť v nočnom klube TAO, ktorý patrí na Stripe medzi absolútnu špičku.

Renaissance Phoenix Downtown Hotel - Prémiové a moderné bývanie s vynikajúcou lokalitou v centre Phoenixu. 5 minút pešo od Footprint Center arény, kde sa konajú zápasy NBA. Izby sú dizajnované v urban štýle a ich súčasťou je klimatizácia, televízia, kávovar a trezor. Vyberte si vankúš aký Vám vyhovuje a relaxujte aj napr. v dizajnovej kúpeľni. Samotný hotel ponúka strešný bazén, posilovňu, bistro, kaviareň, reštauráciu spojenú s barom, v ktorej sa prenesiete do obdobia kovbojov. Hotel je súčasťou vynikajúcej hotelovej siete Marriott, ktoré zahŕňa značky ako Ritz Carlton. 

Grand Hyatt Seattle - Luxusné ubytovanie Grand Hyatt ponúka moderné izby. V každej izbe v hoteli Grand Hyatt Seattle sú k dispozícii okná od podlahy až po strop. Izby začínajú na 10. poschodí a ponúkajú nádherný výhľad na mesto. K dispozícii je tiež veľká vaňa, plyšové župany a elektronické zatemňovacie závesy. Reštaurácia Ruth's Chris Steakhouse, ktorý ponúka vynikajúci kulinársky zážitok, je v areáli hotela Seattle Grand Hyatt. Vo vstupnej hale sa nachádza Starbucks. V hoteli sa nachádza fitnescentrum, business centrum, klub zdravia, sauna, parná sauna, vírivka a kúpeľné procedúry. Hostia môžu tiež využiť služby chemickej čistiarne a práčovne. Hotel  je vzdialený necelých 10 minút jazdy od vesmírnej ihly. 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

k

Austrália a Oceánia Amerika

Oceánia, Havajské ostrovy +2 Viac

07.03. → 20.03.23

ZĽAVA NA HOTEL
Hilton na Union square i
330€ 297€
ušetríte 33€
k

Amerika

Spojené štáty americké (USA)

07.03. → 21.03.23

ZĽAVA NA HOTEL
Hilton na Union square i
330€ 297€
ušetríte 33€
k

Austrália a Oceánia Amerika

Oceánia, Havajské ostrovy +2 Viac

11.03. → 20.03.23

ZĽAVA NA HOTEL
Luxus na Havaji i
660€ 594€
ušetríte 66€
k

Amerika

Spojené štáty americké (USA)

22.03. → 05.04.23

ZĽAVA NA HOTEL
Centrálny Phoenix i
98€ 88€
ušetríte 10€
K

Amerika  

Spojené štáty americké (USA)

25.02. → 10.03.

náročnosť

14 dní

Trvanie

3100

Welcome to USA

Dovolenka Toronto, Niagara, New York
K

Amerika  

Spojené štáty americké (USA), Kanada


náročnosť

7 dní

Trvanie

1980

Skvelé USA

Dovolenka USA - západ
K

Amerika  

Spojené štáty americké (USA)

22.03. → 05.04. +12 termínov

náročnosť

15 dní

Trvanie

4450
K

Amerika  

Spojené štáty americké (USA)


náročnosť

0 dní

Trvanie

2400
New York Marriott Marquis Prémiový blog

Prémiový blog New York Marriott Marquis

Keď si väčšina ľudí predstaví New York, v hlave sa im často ako prvé vynorí spojenie s Times Square. A presne na tomto mieste leží aj jeden z…

Martin Šimko 7 min. čítania
San Francisco - mesto s dušou slobody San Francisco

San Francisco San Francisco - mesto s dušou slobody

San Francisco - mesto beatnikov a hippies, mesto dobrodruhov a srdce Silicon Valley. Mesto strmých uličiek, farebných viktoriánskych domčekov a…

Veronika Hulíková 15 min. čítania
Vodopády. Ktoré sú tie naj? Prémiový blog

Prémiový blog Vodopády. Ktoré sú tie naj?

Vodopád. Hrmiaca voda, ktorá vás zamočí na stovky metrov. Neuveriteľný zážitok, ktorý sa v anketách našich klientov často dostáva na prvé miesto.…

Ľuboš Fellner 15 min. čítania
Boston - najstarší maratón sveta a pitie čaju Boston

Boston Boston - najstarší maratón sveta a pitie čaju

Očaril vás New York, nadchlo vás už San Francisco a USA pre vás nesymbolizuje fastfoodová kultúra, ale liberálny svet americkej inteligencie? Ak…

UŽITE SI DOVOLENKU V EXOTIKE

Utečte pred zimou za najlepšiu cenu