Dovolenka v Japonsku na úrovni. So špičkovými slovenskými sprievodcami a najväčším organizátorom poznávacích zájazdov do Japonska.

Kam ísť do Japonska

Japonská spoločnosť je vo všetkom iná ako naša. Sebavedomý a tvrdo pracujúci japonský národ s jedinečnou izolovanou kultúrou. Ultramoderna veci sa stretáva s tisícročnými tradíciami a funguje to. Zoznámime sa s japonskou presnosťou, citom pre detail a zmyslom pre vkus. Poradíme vám špičkové reštaurácie, kde sa stiera hranica medzi jedlom a umením.

Tokio láka najmä šialenou modernou, ale naše prechádzky pretkáme aj návštevami historických zákutí. Odporúčame si prečítať knihu od spisovateľa Haruki Murakami - Hon na ovcu. Gurmánsky zážitok ponúka Steakhouse Misono s krásnym výhľadom na luxusnú Ginzu, kde vám pripravia ten najlepší Kobe steak v Japonsku. Z Tokia odporúčame výlety do národného parku Hakone a za krásou Nikkó.

Šinkanzen križuje Japonsku až do Hirošimy. Odporúčame výlet k svätyni Icukušima a jej červenej plávajúcej bráne.

A potom už jedno z najkrajších miest na svete. Kjóto, jeho svätyňa Fušimi Inari, tajomné gejše a množstvo buddhistických chrámov. Odporúčame výlet k srnkám a obrovskej soche Buddhu do Nary.

A na záver Osaka. Tu sa v tieni Osackého hradu Japonci zdravia: koľko si dnes zarobil? S kvalitným sprievodcom spoznáte Japonsko za 2 týždne.

Krajina hypermoderných riešení snúbiacich sa so starosvetskou pokorou, ukričaná pop kultúra verzus ten najtichší zen. Japonsko je must!

Silvia Kušnírová

Klient

Silvia Kušnírová

TA3
Kam ísť do Japonska za 8 minút

Urobte si obraz o Japonsku v rozprávaní skúseného sprievodcu.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Zlatá cesta Japonskom

Zlatá cesta Japonskom

Za 12 dní preniknete do duše japonskej civiizácie. Z Tokia do Osaky za históriou, modernou, kultúrou a gurmánskymi zážitkami. Sopka Fudži, srnky v Nare, slávne sochy v Nikkó. Božské Kjóto a moderná Osaka.

Poznávací zájazd, dovolenka - Južná Kórea, Japonsko

Južná Kórea, Japonsko

Dva technologicky najvyspelejšie národy sveta. Dva národy, ktoré spája zároveň dlhá a dosť nevraživá história. Lákavá cesta, ktorá umožní spoznať a porovnať hodnoty Kórejcov a Japoncov.

Poznávací zájazd, dovolenka - Japonsko, Havajské ostrovy

Japonsko, Havajské ostrovy

Fantastická cesta zvláštnym a atraktívnym Japonskom, zakončená relaxom na legendárnom Havaji. Stále ostanete v Tichom oceáne, ale v úplne inom svete. Vplyv Japonska na Havaj však rozoznáte okamžite.

Poradíme vám

K

Ázia  

Japonsko


náročnosť

12 dní

Trvanie

4110
K

Ázia  

Kórea, Južná Kórea, Japonsko


náročnosť

17 dní

Trvanie

4790
K

Ázia  

Bali, Japonsko, Indonézia


náročnosť

20 dní

Trvanie

5150
K

Ázia   Austrália a Oceánia   Amerika  

Guam, USA, Japonsko


náročnosť

17 dní

Trvanie

5150
K

Ázia   Austrália a Oceánia  

Palau, Japonsko


náročnosť

17 dní

Trvanie

5350
K

Ázia   Amerika  

USA, Japonsko


náročnosť

17 dní

Trvanie

5260

Ulovte viac zážitkov

Boj o majestátny Osacký hrad

Je známy ako pýcha japonského vojvodcu Tojotomiho. Pôvodná stavba zo 16. storočia bola dejiskom viacerých bitiek, katastrof a nákladných rekonštrukcií.

Japonské umelecké a bojové umenia

Kyoto je kultúrnym a náboženským centrom krajiny. Pozrieme si tu tradičné umelecké a bojové umienia. Najčastejšie kendo a kjúdó v tréningovom centre budo.

Elektronická japonská mládež

V budovách SEGA si ukážeme ako trávi svoj voľný čas japonská mládež, ktorá je posadnutá hraním herných automatov najrôznejších druhov.

Prechádzka svätyňou Fushimi Inari

Svätyňa Fushimi Inari s veľkým množstvom tori brán, ktoré sú symbolom šintoizmu majú pre japonských podnikateľov hlbší význam.

BUBO HISTÓRIA

Pozrite si históriu slovenského cestovateľstva