Pas platný minimálne 6 mesiacov po návrate Áno
Víza Nie
Povinné očkovanie  Nie *
Covid-19 - PCR test   Nie **

* Pokiaľ prichádzate z krajiny s potencionálnym rizikom nákazy žltou zimnicou, potrebujete mať potvrdenie o tomto očkovaní (Očkovací preukaz)

Pre vstup do Mexika sa nevyžaduje ani negatívny test, ani doklad o zaočkovaní proti COVID. Do Mexika môžete s BUBO slobodne cestovať. 

** Samotné Mexiko test/očkovanie pri vstupe do krajiny nevyžaduje. Či nakoniec bude potrebný test záleží ešte od leteckej spoločnosti, prípadne tranzitnej krajiny. Odporúčame skontrolovať si podmienky Vášho konkrétneho letu a prestupového letiska. Vzhľadom na neustále sa meniace podmienky v cestovaní, neočkovaním klientom vždy radšej odporúčame test 48 hodín pred cestou. Ak máte otázky, opýtajte sa nás. Sme Vám k dispozícii na bubo@bubo.sk.

Na palube lietadla do Mexika dostanete vyplniť imigračný formulár a colný formulár, kde sa vpisujú pasové údaje. Majte po ruke pero. Na priložených linkoch máte ich návod/preklad, ktorý vám pomôže.

Mexiko je otvorenou destináciou celý čas. Nevyžaduje sa karanténa. My v BUBO sme do Mexika za posledné dva roky vypravili desiatky skupín. Máme najlepšie praktické skúsenosti, spoľahlivého miestneho partnera a aktuálny prehľad. Exotické a temperamentné Mexiko v roku 2022 je ideálna voľba, ak ste v rukách spoľahlivého partnera na cestách: BUBO - lovci zážitkov.

Viac informácií ohľadom podmienok vstupu nájdete na mzv.sk

BUBO organizuje mesačne stovky zájazdov a vstupné informácie pravidelne aktualizujeme k všetkým našim cestám. Pre našich klientov vybavíme aj nevybaviteľné. Pokiaľ cestujete individuálne, overte si aktuálne podmienky na príslušných úradoch danej krajiny.

Najfantastickejšie festivaly sveta Prémiový blog

Prémiový blog Najfantastickejšie festivaly sveta

Ste už ostrieľaný cestovateľ, ktorý toho videl dosť a chce teraz svoje cesty povýšiť na iný level? Nejde totiž iba o to - KAM ísť, ale aj KEDY tu…

Luxusná dovolenka v Mexiku - Valentin Imperial Riviera Maya Blog

Blog Luxusná dovolenka v Mexiku - Valentin Imperial Riviera Maya

Ak si hľadáte menší ale zato špičkový plážový hotel na Mayskej riviére ďalej od uponáhľaného Cancunu, tak Valentín Imperial zaujme Vašu pozornosť.…

Daniela Mihaldová 20 min. čítania
10 najlepších miest na lietanie balónom Blog

Blog 10 najlepších miest na lietanie balónom

Hľadáte pri cestovaní po svete unikátne a fascinujúce zážitky? Ste tu na správnom mieste, pretože presne o toto sa v BUBO už dlhé roky snažíme a…

Cestovanie pre nezaočkovaných Blog

Blog Cestovanie pre nezaočkovaných

Jedna krajina za druhou otvára svoje brány pre turistov z iných krajín. Mnohé z nich uvoľňujú opatrenia v prvej chvíli pre zaočkovaných…

Jozef Zelizňák 7 min. čítania