Hotely v Mexiku so slušným pomerom ceny a kvality:

Hotel Fontan Reforma (Mexico City) - Hotel Fontán v hlavnom meste Mexico City je v pešej dostupnosti do centra mesta. Nachádza sa na významom bulvári Paseo de la Reforma, presne tam, kde táto trieda križuje ulicu, ktorá vedie na samotné Zócolo. Orientácia je veľmi jednoduchá, sme v srdci starého mesta, hneď vedľa najstaršieho mestského parku Mexico city a úžasného múzea Bellas Artes, kde aj Metro zastávka rovnakého mena. Hotel sa zároveň nachádza aj v bezpečnej zóne. V okolí je niekoľko výborných reštaurácii a možnosti dokúpiť si aj napr. vodu alebo malý snack. V hoteli je fitness centrum, klimatizované izby majú súkromné kúpeľne vybavené drobnou kozmetikou, uterákmi, fénom. V izbách je aj trezor. Ak ste náročný a hľadáte luxusný hotel, tak v Mexico city Vám odporúčame elitný hotel Four Seasons, ktorý spĺňa štandard 5 hviezdičiek a patrí medzi najexkluzívnejšie hotely v celom meste. 

Hotel Malibú (Acapulco) - Hotel Malibú je trojhviezdičkový menší hotel nachádzajúci sa na pláži pri Tichom oceáne. Za ním sa nachádza golfové ihrisko. Medzi hotelom a plážou nie je cesta. Vstup na pláž je teda priamy, čo je veľkou výhodou. Hotel poskytuje od 8:00 do 20:00 plážové uteráky. Klimatizované izby majú súkromné kúpeľne vybavené drobnou kozmetikou, uterákmi, fénom. K dispozícii trezor. V hoteli je aj menší bazén s lehátkami, ktoré si môžete otočiť na Pacifik a ten výhľad, napr. aj na západ slnka, stojí za to. Hotel je stredoamerického štandardu, no poskytuje dostatok priestoru pre relax. Na mieste sa dajú zakúpiť výlety loďou, vodné lyže a podobne. Recepcia Vám poskytne k tomu informácie. Ak však túžite po luxusnej oáze pokoja a relaxu, odporúčame Vám pozrieť sa na hotel Encanto, ktorý sa síce nachádza mimo pláže, no spĺňa štandard 5 hviezdičiek, sú z neho nádherné výhľady na oceán a o svojich hostí sa starajú v skutku veľmi príkladne. 

Hotel Oaxaca Real (Oaxaca) – v koloniálnej Oaxace je vhodné bývať v krásnom koloniálnom centre a taktiež v hoteli, ktorý má exotický koloniálny nádych. Slovo koloniálny v Oaxace niekoľko krát vyskloňujete. Tu ste v tom pravom Mexiku, ktoré ste si možno predstavovali na základe nejakých mexických seriálov. Farebného, čarovného a voňavého. Hotel je trojhviezdičkový, čomu zodpovedá jeho štandard. Bol renovovaný v roku 2009. V izbách možno budete mať pocit, že sú trochu vybývané, no nájdete v nich všetko potrebné k svojmu oddychu pred Vaším ďalším programom. Súkromné izby majú kúpeľňu, fén, uteráky a základnú kozmetiku, trezor. V hoteli je taktiež malý bazén, bar aj pekná terasa. Prekvapením môže byť fakt, že niektoré izby majú okná otočené do dvora a že sú pomerne malé. V Strednej či Južnej Amerike je takýto typ izieb bežnou praxou. Hotel bol pôvodne totižto koloniálna budova, kde využili jej pôvodnú kompozíciu. Vo voľnom čase, stačí vyjsť z hotela a dať sa doľava a o pár minút ste na hlavnom námestí, Zócolo, s krásnou katedrálou Nuestra Señora de La Asunción. Opäť však, ak hľadáte v Oaxace hotel vyššej kategórie, veríme, že Hotel Quinta Real splní Vaše očakávania. Tento hotel má 4 hviezdičky, luxusný šarm a udržal si čaro koloniálnych čias. 

Hotel Maya Tulipanes (Palenque) - ak zavítate do mexickej džungle, odporúčame bývať vo veľmi príjemnom hoteli. Izby hotela Maya Tulipanes sú priestranné a poskytujú dostatok komfortu. Kúpeľne sú opäť vybavené základnými potrebami vrátane klimatizácie, fénu a trezoru. V horkom počasí sa môžete osviežiť v hotelovom bazéne alebo v hotelovom bare. Tu ste na mieste, kde je zároveň aj výborná reštaurácia, kde odporúčame ochutnať aztécku polievku, rajčinová polievka s kukuričnými plackami so syrom a avokádom. A ak ste ešte nestihli ochutnať to najznámejšie tacos, len 200 metrov od hotela je Tacos del Triciclo, kde Vám ich pripravia v skutku výborne. My v BUBO sme boli vždy nadšení a dobre sme sa tu vždy najedli. Majú rôzne druhy. Môžete si dať z každého. Ktoré si obľúbite? Ktoré budú tie najštipľavejšie? Tacos je cenovo veľmi dostupné jedlo a preto aj tí chudobnejší Mexičania doma takmer vôbec nevaria a na takú večeru si radšej zájdu na jednoduché chutné tacos. Hotel sa nachádza na okraji historického centra. Ak sa vydáte z hotela doľava, do 10 minút ste v srdci mesta. V okolí je dostatok  reštaurácií a obchodov. V prípade, že hľadáte vyšší štandard, v okolí Palenque Vám odporúčame Hotel Boutique Quinta Chanabnal. Tu ste už naozaj veľmi hlboko v Mexiku, kam luxusné značky pomaly prenikajú. Podľa nás v BUBO tento hotel splní očakávanie náročných klientov. Nachádza sa mimo mesto, v pokojnej oblasti, na ceste k archeologickým ruinám. 

Hotel Colonial (Merida) – v najbezpečnejšom meste Mexika môžete bývať v starostlivo vyberanom hoteli opäť vzhľadom na jeho polohu. Sme len dva bloky od najstaršej katedrály na Americkom kontinente. Hneď napravo od nej je múzeum Casa de Montejo. Iba v krátkosti spomenieme, že Montejovci boli rodina, ktorá tu prišla ešte ako vyslanec Španielov a postavili tu prvé svetské stavby a katedrálu, no a tak trochu sa aj s domácim obyvateľstvom spriatelili. Budova so 4 zamrežovanými oknami a vyblednutou červenou farbou, Casa de Montejo, na ktorú sa tam zadívate, bude ešte z čias pred tým ako Méridu neskôr prišli Španieli aj dobyť! Vyjdete len z hotela a dáte sa doľava a ste tam! História na dotyk. V hoteli môže byť pre Vás prekvapením opäť fakt, že okná izieb sú otočené do dvora hotela a nemajú výhľad. Ako sme už spomínali, v niektorých hoteloch je toto bežný štandard. Hotel Colonial je trojhviezdičkový čomu zodpovedá štandard. Súkromná izba s kúpeľňou, s kozmetickými potrebami (bez fénu), klimatizácia, trezor. Ak v Meride preferujete väčší luxus, k tomu štýl a eleganciu, tak môžete siahnuť po hoteli známej značky Hyatt, kde nájdete opäť perfektný štandard, ktorý by ste od 5 hviezdičkového hotela očakávali.  

Hotel La Quinta Inn (Cancun) –  v centre mesta Cancún máme dlhé roky osvedčený tento hotel. Je len cca 15 minút jazdy mestským autobusom od plážovej zóny mesta, Zona Hoteliera Cancun, kde sa nachádzajú rôzne all inclusive hotely a karibská pláž, kde si dajte pozor hlavne na vlny. V hoteli je vonkajší bazén s lehátkami. Má aj bar a fitnes centrum. Izby sú klimatizované a moderne zariadené. Hotel si píše 4 hviezdičky. V každej izbe sú prostriedky na prípravu kávy. Izby majú súkromné kúpeľne so základným vybavením vrátane fénu.

Ak na Mayskej riviére preferujete bývať priamo na pláži, odporúčame Vám nasledovné hotely: 

Royal Solaris Cancun Hotel: je to už rokmi odskúšaný hotel. All inclusive vždy dobre funguje a oddýchnete si tu. Hotel je trochu „vybývaný“ a človek zvyknutý na novučičké hotely tu bude sklamaný. Cena je však adekvátna službám.  Izby hotela sú priestranné a čisté. Izbová služba funguje bez problémov a takisto recepcia aj hotelové reštaurácie. Anglicky hovoriaci personál je veľmi milý a ústretový.  Hotel ma niekoľko reštaurácií. V reštaurácií Las Fuentes sa od 6:30-11:00 ponúkajú bohaté raňajky formou bufetu. Takým istým spôsobom je realizovaný aj obed v reštaurácií Rosmarinus, ktorá je otvorená od 12:00 -16:00. Od 18:00 -22:00 sa podávajú večere v reštauráciách Marco Polo, Rosmarinus a Las Fuentes. Na večeru odporúčame zobrať si formálnejšie oblečenie, ktoré Mexičania vedia na Vás oceniť. Pri vstupe do reštaurácie sa môže vytvoriť rada, a preto odporúčame cez deň zavolať na recepciu a požiadať o rezerváciu stola. Ak by ste počas dňa vyhladli, vôbec sa nemusíte obávať. Pri bazéne Vám namiešajú koktail podľa Vašej chute alebo si môžete dať jedlo z grilu. V hoteli je aj lobby bar a snack bar. Snack bar je otvorený až do noci (do 1:30). Hotel ponúka taktiež služby concierge, fitness, detský klub, SPA a možnosť golfu (v okolí do 3 km). Vstup na pláž je priamy (neprechádzate cez cestu). Ak by ste potrebovali, tak v pešej dostupnosti z hotela (vyjdete von a dáte sa do ľava) je ešte aj predajňa potravín OXXO, ktorú budete vidieť počas poznávacej časti takmer na každom kroku. Ide o mexickú sieť, ktorá má v krajine okolo 14000-18000 pobočiek. Centrum mesta Cancún je vzdialené približne 20 minút jazdy mestským autobusom, kde cena lístka stojí iba niekoľko mexických pesos a premávajú pravidelne počas dňa. Neodporúčame nočné jazdy z dôvodu bezpečnosti. Hotel si oficiálne dáva 5*. Vzhľadom na jeho vek a predovšetkým konkurenciu mu BUBO dáva maximálne 4*. Ak hľadáte ešte lepší hotel a trváte na špičkovom štandarde, z našej ponuky Vám odporúčame luxusný all inclusive hotel Paradisus, ktorý je tiež na pláži a ten spĺňa štandard 5*. Rovnako na tom je aj špičkový elitný hotel Mayakoba južne od Cancúnu. 

Paradisus Cancun Hotel: Doprajte si odpočinok ako samotný španielsky kráľ Juan Carlos, ktorý bol v tomto hoteli ubytovaný počas svojho pobytu v Mexiku. Hotel, ktorý sa nachádza priamo na najznámejšej mexickej pláži ma idylickú polohu medzi lagúnou Nichupté a Karibským morom rovno oproti centru Aquaworld Cancún, je od roku 2006 oceňovaný prestížnou cenou Four Diamonds. Architektúru hotela charakterizuje 5 sklených pyramíd, ktoré rozpoznáte na každej jednej fotke. Áno, ide presne o Váš hotel. Po príchode Vám ponúknu výborný drink na osvieženie a odprevadia Vás do Vašej elegantnej a modernej izby. Dáte prednosť pláži alebo jednému zo štyroch bazénov? Príjemná večera v jednej z desiatich reštaurácii a 9 jamkové golfové ihrisko. Izby sú ladené v letných, úsmevných tónoch kde dominujú farby ako žltá či zelená. Tento hotel uspokojí aj náročnejších klientov. V porovnaní s inými hotelmi patrí Paradisus medzi staršie rezorty. Jeho výhodou sú skúsení a lojálni zamestnanci. Vychutnajte si Cancún ako sa patrí! All inclusive stravovanie v cene. Ak však hľadáte absolútny luxus, tak Vám z našej ponuky odporúčame elitnú značku Mayakoba.

Mayakoba Rosewood Resort: Ak si potrpíte na luxus a hľadáte na mayskej riviére exkluzívny hotel, tak odporúčame hotelový komplex Mayakoba, ktorý sa nachádza približne 30 minút jazdy autom južne od Cancúnu. Je to jeden z najväčších a najdlhšie pôsobiacich hotelových komplexov na mayskej riviére. Jeho vybavenie pôsobí majestátne a luxusne. Komplex pokrýva 45 hektárov, je z časti na pláži a z časti pri lagúne obklopený upokojujúcou prírodou mangrovníkového lesa. Má množstvo barov a reštaurácií, kde môžete tráviť príjemné popoludnie či romantické večere. Ktorý bude ten Váš najobľúbenejší? Ak by ste dostali chuť na nákupy či bary v meste a nechce sa Vám ísť až do Cancúnu, tak mesto Playa del Carmen je vzdialené iba 10 minút jazdy autom. Každopádne, keď máte k dispozícií takýto komplex, kde je aj golfové ihrisko, cenotes, či škola varenia, tak nemáte chuť niekam odísť. Hotel ponúka 400 apartmánov a 34 víl luxusne a moderne zariadených a rozdelených do 4 sektorov Rosewood, Fairmont, Banyan a Andaz. Samozrejme aj tu sú hoteliéri hrdí na svoju bohatú históriu a po komplexe si môžete všímať rôzne mexické prvky ako sochy jaguárov či bohov. Čo kúsok to precízne umenie. Po komplexe sa môžete voľne pohybovať, využívať golfové vozíky, ktorými sa preveziete od oceána k lagúne, od kúpeľov do reštaurácií. K dispozícií sú aj bicykle. Rosewood disponuje so 129 exkluzívnymi suitami a privátnymi rezidenciami. Veľké priestory, priestranné kúpeľne, terasa, bazén...no jednoducho oáza súkromia, komfortu, luxusu a pokoja. 

Iberostar Paraiso Beach: tento hotel je situovaný taktiež na pláži, ktorá sa nachádza južne od Cancunu, pri meste Playa del Carmen a v jeho blízkosti je Voliéra Xaman Ha. Súčasťou all inclusive sú raňajky, obedy, večere, občerstvenie, nealko nápoje a vybrané alkoholické nápoje. Služby: Vonkajší bazén, masážny bazén, fitnes centrum a detský bazén. V hoteli sa nachádza 6 reštaurácií a tiež bar/salónik, bar pri bazéne a bar v bazéne. K ďalším výhodám patria nočný klub, detský klub a kúpeľné služby. Pláž je stále piesková. Ležadlá, uteráky sú v cene. Náš názor: aj tu ide o veľmi príjemný hotel a obrovský areál, kde to doslova žije. Krásna pláž, v záhradách hotela poletujú papagáje a dospelý aj deti tento hotel milujú. 

PLÁŽE: Hotelové pláže sú čisté a udržiavané. Upozorňujeme na to, že žiadna ľudská činnosť nedokáže zabrániť tomu, že v mori plávajú ryby a občas ich voda vyvrhne na breh, že vplyvom vetra a klimatických podmienok môžu byť riasy a chaluhy. Uvedené organizmy a rastliny sú súčasťou našej planéty a prirodzene sa môžu vyskytnúť aj na vašej pláži.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Grand Oasis Cancun
Grand Oasis Cancun

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Grand Oasis Cancun

Cancun
Mexiko

Grand Oasis Cancun je all-inclusive rezort nachádzajúci sa v hotelovej zóne Cancúnu v Mexiku. Je známy svojimi početnými reštauráciami, barmi a bazénmi a ponúka širokú škálu aktivít pre hostí všetkých vekových kategórií. Rezort ponúka širokú škálu aktivít pre hostí všetkých vekových kategórií, vrátane bazénov, kúpeľov, fitness centra, detského klubu a večerného programu. Hostia sa taktiež môžu zapojiť do vodných športov, ako je kajakovanie a šnorchlovanie, alebo si urobiť výlety V Grand Oasis Cancun sa nachádza viac ako 20 reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú širokú škálu kuchýň, od mexickej a talianskej až po japonskú a medzinárodné bufety. K dispozícii je aj viacero barov pri bazéne, kde si hostia môžu vychutnať koktaily a občerstvenie. All inclusive v cene.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Dreams Tulum Resort & Spa
Dreams Tulum Resort & Spa

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑+

Dreams Tulum Resort & Spa

Tulum
Mexiko

Rozprávkový rezort Dreams Tulum Resort & Spa sa nachádza na 3 km dlhej pláži s bielym pieskom pri Karibskom mori. Iba pár minút jazdy autom od pyramídy a momentálne veľmi populárneho mesta Tulum. Tento rezort získal ocenenie AAA Four Diamond a vysoko ho hodnotíme aj my v BUBO. Honosná mexická architektúra v štýle haciendy ako z telenovely, autentické gurmánske zážitky v hotelových reštauráciach, zelené záhrady, hamaky, bazén palmy, drinky. Neuveriteľný dovolenkový vibe. Izby sú vkusne zariadené a každá ma súkromnú terasu alebo balkón, mramorovú kúpeľňu, denne zásobovaný minibar. Malé deti sa vybláznia v detskom aquaparku, zatiaľ čo starší súrodenci prispievajú na instagram, tik tok a skočia si do horúceho mora, dedko/babka si doprajú masáž, manžel donesie manželke na pláž prosecco a potom si odskočí na golf, ktorý mu zabezpečí sprievodca... a vychutnáte si horúce karibské počasie v Mexiku. Tento hotel BUBO odporúča!

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hyatt Regency Merida
Hyatt Regency Merida

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Hyatt Regency Merida

Merida
Mexiko

Luxusný hotel Hyatt v meste Merida, sa nachádza v samotnom srdci mesta, len pár krokov od Medzinárodného kongresového centra Yucatán. Hotel ponúka dve reštaurácie na mieste a vonkajší bazén na 3. poschodí. Ďalej tu nájdete vírivku, fitness centrum a tenisové kurty. Hotel Hyatt Regency Mérida ponúka moderné izby s mramorovou vaňou a plyšovými županmi. Bistro Peregrina ponúka jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne, zatiaľ čo reštaurácia s barom Amuza Social Food ponúka kreatívne latinskoamerické jedlá. Salónik vo vstupnej hale Cielito Lindo ponúka špeciálne koktaily.

Boutique Quinta Chanabnal
Boutique Quinta Chanabnal

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Boutique Quinta Chanabnal

Palenque
Mexiko

Hotel Boutique Quinta Chanabnal ponúka tradičný predhispánsky dizajn, aktualizovaný o modernú sofistikovanosť, ktorý čaká na náročného klienta. Boutique Hotel Quinta Chanabnal je jedinečný svojou kombináciou kultúry, umenia, archeologických znalostí, tradície a elegancie, ktorý vám ponúka nezabudnuteľný zážitok v Palenque. Hotel s dokonalou prírodnou lokalitou sa nachádza uprostred tropických záhradách, 5 km od archeologického náleziska Palenque. Pripomína mayský palác, v ktorom sa môžete okúpať vo vonkajšom bazéne s vodopádmi a oddýchnuť si vo wellness centre. Hotel má à la carte reštauráciu a bar. V klimatizovaných suitach v súkromnej kúpeľni nájdete aj sušič vlasov. 

Quinta Real Oaxaca
Quinta Real Oaxaca

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Quinta Real Oaxaca

Oaxaca
Mexiko

Luxusný koloniálny hotel Quinta Real, v ktorom sa transformuje späť v čase sa nachádza iba 150 metrov od kostola Santo Domingo de Guzmán a 10 minút chôdze od záhrady Panuelito a námestia Zocalo. Nenechajte si ujsť plávanie vo vonkajšom bazéne a fitnes centrum. Zažeňte svoju chuť na obed alebo večeru v krásnej hotelovej reštaurácii El Refectorio, ktorá sa špecializuje na miestnu kuchyňu a svoj smäd uhaste obľúbeným nápojom v bare.

Encanto
Encanto

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Encanto

Acapulco
Mexiko

Architektonický skvost hotel Encanto obklopený tropickým pralesom a zálivom. Využite najlepšie služby ubytovania Encanto Acapulco na najvyššom bode Brisas Marqués. Okúpte sa v bazéne s 270º výhľadom na Tichý oceán a celý záliv v Acapulcu. Golfové ihrisko Tres Vidas sa nachádza pri oceáne neďaleko tohto hotela. K vybaveniu hotela patrí posilňovňa, biznis centrum a masážne zariadenie. Hostia môžu využívať aj kino s kapacitou pre 60 osôb. nChutná reštaurácia Terraza ponúka mexickú tradičnú kuchyňu. Reštaurácia Origen ponúka zas krásne výhľady na oceán a juhoamerické jedlá na obed a večeru. V bare Sunset si môžete vybrať z ponuky luxusných miešaných nápojov.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hilton Reforma
Hilton Reforma

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Hilton Reforma

Mexico City
Mexiko

Nechajte sa hýčkať ako celebrita. Hotel ma perfektnú lokalitu v centre mesta pár krokov od Alameda Central a 3 minúty chôdze od Paseo de la Reforma a 1 km od Pamätníka revolúcie a 0,8 km od Palacio de Bellas Artes. V Hilton Reforma sa nechajte rozmaznávať masážami v hotelovom Spa, ktoré ponúkajú okrem masáže aj rôzne telové kúry. Užiť si môžete oddych v saune a vírivke, prípadne sa okrem poznávania mesta aktívne rozhýbať na hotelovom tenisovom kurte. Večeru si vychutnajte v jednej z troch hotelových reštaurácií. Súčasťou izby je chladnička aj fén vďaka čomu sa budete cítiť ako doma.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Grand Palladium Costa Mujeres
Grand Palladium Costa Mujeres

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Grand Palladium Costa Mujeres

Cancun - Costa Mujeres
Mexiko

Plážová oblasť s bielym pieskom, horúcim slnkom a modrým Karibikom. Dovolenka kam chcete utiecť. Grand Palladium je jedna z najväčších španielskych značiek, ktorá pozná svoje hodnoty, má víziu a ponúka luxusné all inclusive služby pre rodiny s deťmi ako aj pre partie priateľov či zamilované dvojice. Na svoje si tu príde úplne každý. Známy a obľúbený 5* rezort Grand Palladium leží severne od mesta Cancun (cca 14 kilometrov) na polostrove s krásnou bielou plážou. Cesta do centra zaberie približne 15 minút, takže za nákupmi, nočným životom či niektorými pamiatkami to vôbec nie je tak ďaleko. Cesta z letiska priamo do hotela trvá približne 30 minút. V okolí tohto hotela je menej rezortov a rozprestiera sa tu krásny mangrovníkový les. 
7 Á la carte reštaurácii, 1 medzinárodná reštaurácia, kde sa jedlo servíruje formou tematického bufetu a show cooking, 19 barov, Sky Lounge Bar a kaviareň, 3 bazény (jeden pre deti), Zentropia Palladium Spa a Wellness (možné poplatky), Fitness centrum, služby lekára - v rezorte robia PCR testy ak budete potrebovať pred odletom domov, tak si dohodnete schôdzku. Lekáreň a malé obchody so suvenírmi, oblečením alebo plážovými doplnkami. Nechýba krásny Eclipse Sky Bar a je tu aj fantastické tenisové centrum Rafa Nadal Tennis Centre – Na okraji rezortu sa nachádza 8 antukových tenisových kurtov a 1 menší paddle court a tie sú kryté alebo nekryté, podľa toho či radi hráte v 35 stupňovej horúčave alebo preferujete chládok. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Solymar Beach Resort Cancun

Solymar Beach Resort Cancun

⭑⭑⭑

Cancun, Mexiko

Základný hotel Solymar sa nachádza v hotelovej zóne priamo na pláži. Len pár krokov Vás delí od azúrového Karibiku. Tento hotel je jednoduchý a ocenia ho tí, ktorí si nepotrpia na luxus a majú radi skôr menšie a pokojnešie zariadenia s viac lokálnou ako zahraničnou klientelou. Hotel ponúka základný raňajkový servis v reštaurácii priamo s výhľadom na ranný príboj. Wifi ako aj malý obchodík s drobným tovarom sú dostupné na recepcii. Hotel je optimálnou voľbou ako základňa, ak plánujete robiť výlet do okolia Cancúnu. Svoje najlepšie roky už má za sebou, ale jeho skvelá devíza je pláž s jemným bielým pieskom len pár krokov od Vašej izby. Nemusíte chodiť dlhým a veľkým komplexom. Hotelový bazén je lemovaný palmami. Izby majú základné vybavenie s drobnou kozmetikou. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Royal Solaris Cancun

Royal Solaris Cancun

⭑⭑⭑⭑

Cancún, Mexiko

Bienvenídos a Mexico! Dokázali sme to a vánok z pláže cítime hneď po prílete a zvítaní sa s našimi BUBO miestnymi šoférmi, s ktorými sme si vybudovali dlhoročné priateľstva a vždy sa na milých a vyrelaxovaných BUBO klientov veľmi tešia. Z letiska sa presúvame rovno do plážovej zóny Hotel Zone Cancun, kde sme pre Vás vybrali príjemný hotel Royal Solaris Cancun. Máme ho odskúšaný, all inclusive funguje a oddýchnete si tu. Ak máte radi top služby a ste zvyknutý na novučičké hotely, vyberte si radšej drahší luxusný hotel z našej ponuky. Cena tohoto hotela je však adekvátna službám. Hotel si v minulosti pripisoval 5*. Vzhľadom na jeho vek a predovšetkým konkurenciu v okolí mu patria 4*. Izby hotela sú priestranné a čisté. Izbová služba funguje bez problémov a takisto recepcia aj hotelové reštaurácie, bary a podobne. Anglicky hovoriaci personál je veľmi milí a ústretoví. Hotel ma niekoľko reštaurácií. V reštaurácií Las Fuentes sa od 6:30-11:00 ponúkajú bohaté raňajky formou bufetu. Takým istým spôsobom je realizovaný aj obed v reštaurácií Rosmarinus, ktorá je otvorená od 12:00 -16:00. Od 18:00 -22:00 sa podávajú večere v reštauráciách Marco Polo, Rosmarinus a Las Fuentes. Na večeru odporúčame zobrať si formálnejšie oblečenie, ktoré Mexičania vedia na Vás oceniť. Pri vstupe do reštaurácie sa môže vytvoriť rada, a preto odporúčame cez deň zavolať na recepciu a požiadať o rezerváciu stola a tie najlepšie miesta sú samozrejme na kraji pri okne s výhľadom na Karibské more. Ak by ste počas dňa vyhladli, vôbec sa nemusíte obávať. Pri bazéne Vám namiešajú koktail podľa Vašej chute alebo si môžete dať jedlo z grilu. V hoteli je aj lobby bar a snack bar. Snack bar je otvorený až do noci (do 1:30). Hotel ponúka taktiež služby concierge, fitness, detský klub, SPA. Vstup na pláž je priamy (neprechádzate cez cestu). Ak by ste potrebovali, tak v pešej dostupnosti z hotela (vyjdete von a dáte sa doľava) je ešte aj predajňa potravín OXXO - ide o mexickú sieť, ktorá má v krajine okolo 14000-18000 pobočiek. BUBO klienti, ktorý s nami v Mexiku už boli to veľmi dobre vedia. Centrum mesta Cancún je vzdialené približne 20 minút jazdy mestským autobusom, kde cena lístka stojí iba niekoľko mexických pesos a premávajú pravidelne počas dňa. Neodporúčame nočné jazdy z dôvodu bezpečnosti. 

V prípade, že hotel Royal Solaris Cancun je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Beachscape Cancun Kin Ha Villas & Suites

Beachscape Cancun Kin Ha Villas & Suites

⭑⭑⭑⭑

Cancun, Mexiko

Slušný základný hotel na pláži v hotelovej zóne letoviska Cancún. Toto bude Vaša základňa pre plánované výlety po Yucatáne. Hotel je dobre zariadený. Bazén, fitness, reštaurácie, záhrady a priamy vstup na pláž. Má 138 príjemných izieb, kde nájdete všetko, čo potrebujete k svojmu pobytu. Hotel si pripisuje 4* a aj veľké ubytovacie portále mu na základe hodnotení od mnohých hostí udeľujú 4*, no podľa nás určite spĺňa minimálne kvalitu 3+*.

Royal Solaris Hotel Cancún

Royal Solaris Hotel Cancún

⭑⭑⭑⭑

Cancun, Mexiko

Prichádzame do plážovej zóny Hotel Zone Cancun, kde sme pre Vás vybrali príjemný hotel Royal Solaris Cancun. Máme ho odskúšaný, all inclusive funguje a oddýchnete si tu. Ak máte radi top služby a ste zvyknutý na novučičké hotely, vyberte si radšej drahší luxusný hotel z našej ponuky. Cena tohoto hotela je však adekvátna službám. Hotel si v minulosti pripisoval 5*. Vzhľadom na jeho vek a predovšetkým konkurenciu v okolí mu patria 4*. Izby hotela sú priestranné a čisté. Izbová služba funguje bez problémov a takisto recepcia aj hotelové reštaurácie, bary a podobne. Anglicky hovoriaci personál je veľmi milí a ústretoví. Hotel ma niekoľko reštaurácií. V reštaurácií Las Fuentes sa od 6:30-11:00 ponúkajú bohaté raňajky formou bufetu. Takým istým spôsobom je realizovaný aj obed v reštaurácií Rosmarinus, ktorá je otvorená od 12:00 -16:00. Od 18:00 -22:00 sa podávajú večere v reštauráciách Marco Polo, Rosmarinus a Las Fuentes. Na večeru odporúčame zobrať si formálnejšie oblečenie, ktoré Mexičania vedia na Vás oceniť. Pri vstupe do reštaurácie sa môže vytvoriť rada, a preto odporúčame cez deň zavolať na recepciu a požiadať o rezerváciu stola a tie najlepšie miesta sú samozrejme na kraji pri okne s výhľadom na Karibské more. Ak by ste počas dňa vyhladli, vôbec sa nemusíte obávať. Pri bazéne Vám namiešajú koktail podľa Vašej chute alebo si môžete dať jedlo z grilu. V hoteli je aj lobby bar a snack bar. Snack bar je otvorený až do noci (do 1:30). Hotel ponúka taktiež služby concierge, fitness, detský klub, SPA. Vstup na pláž je priamy (neprechádzate cez cestu). Ak by ste potrebovali, tak v pešej dostupnosti z hotela (vyjdete von a dáte sa doľava) je ešte aj predajňa potravín OXXO - ide o mexickú sieť, ktorá má v krajine okolo 14000-18000 pobočiek. BUBO klienti, ktorý s nami v Mexiku už boli to veľmi dobre vedia. Centrum mesta Cancún je vzdialené približne 20 minút jazdy mestským autobusom, kde cena lístka stojí iba niekoľko mexických pesos a premávajú pravidelne počas dňa. Neodporúčame nočné jazdy z dôvodu bezpečnosti. 

V prípade, že hotel Royal Solaris Cancun je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Wyndham Garden Cancun Downtown

Wyndham Garden Cancun Downtown

⭑⭑⭑⭑

Cancun, Mexiko

Hotel sa nachádza v centre mesta Cancún. V okolí je mnoho reštaurácii. Nachádza sa iba 17 km od medzinárodného letiska, takže cesta do hotela nám zaberie približne 30 minút. V tomto hoteli si oddýchneme po dlhom lete z Európy jednu noc. Elegantné izby sú klimatizované a moderne zariadené. Nájdete si v nich aj TV, určite každého poteší pripojenie na bezplatnú wifi, súkromné kúpeľne sú vybavené drobnou kozmetikou, uterákmi a fénom. Hotel ma aj vonkajší bazén aj možnosti stravovania. Manažment hotela učinil kroky k zníženiu negativného dopadu na životné prostredie pri svojej prevádzke. Hotel sa nachádza 1 km od námestia Parque las Palapas, kde bývajú postavené streetfood stánky.

Wifi

Wifi

Iberostar Paraiso Beach
Iberostar Paraiso Beach

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Iberostar Paraiso Beach

Playa del Carmen
Mexiko

Zažite pravý Karibik na plážach Playa del Carmen v luxusnom hoteli európskej siete Iberostar. Tento hotel je situovaný na pláži v meste Playa del Carmen a v jeho blízkosti je Voliéra Xaman Ha. Stravovanie: Súčasťou all inclusive sú raňajky, obedy, večere, občerstvenie, nealko nápoje a vybranané alkoholické nápoje. Služby: Vonkajší bazén, masážny bazén, fitnes centrum a detský bazén. V hoteli sa nachádza 6 reštaurácií a tiež bar/salónik, bar pri bazéne a bar v bazéne. K ďalším výhodám patria nočný klub, v blízkom okolí je golfové ihrisko (za poplatok), detský klub a kúpeľné služby. Pláž: Piesková. Ležadlá, uteráky sú v cene. Ide o veľmi príjemný hotel a obrovský areál, kde to doslova žije. Krásna pláž, v záhradách hotela poletujú papagáje a dospelý aj deti tento hotel milujú.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Luxusné hotely počas zájazdu Mexiko veľký okruh
Luxusné hotely počas zájazdu Mexiko veľký okruh

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Luxusné hotely počas zájazdu Mexiko veľký okruh

Doprajte si luxus počas celého zájazdu Mexiko veľký okruh v štýlových hoteloch. Z našej ponuky vyberáme pre Vás hotel Hilton reforma v Mexico city, Fiesta Americana v Acapulco, Quinta Real v Oaxace, Hotel Boutique Quinta Chanabnal v Palenque, Hyatt v Meride a Paradisus Cancun v hotelovej zóne na pláži v Cancúne. Zabezpečujeme pre Vás ubytovanie a všetku dopravu. V cene hotela v Cancune je all inclusive stravovanie. Cena príplatku je na osobu v izbe pre dve osoby. 

V prípade, že niektorý z hotelov je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne.

Wifi

Wifi

Mayakoba Rosewood Resort
Mayakoba Rosewood Resort

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Mayakoba Rosewood Resort

Playa del Carmen
Mexiko

Ak si potrpíte na luxus a hľadáte na mayskej riviere exkluzívny hotel, tak odporúčame hotelový komplex Mayakoba, ktorý sa nachádza približne 30 minút jazdy autom južne od Cancúnu. Je to jeden z najväčších a najdlhšie pôsobiacich hotelových komplexov na mayskej riviére. Jeho vybavenie pôsobí majestátne a luxusne. Komplex pokrýva 45 hektárov, je z časti na pláži a z časti pri lagúne obklopený upokojujúcou prírodou mangrovníkovho lesa. Má množstvo barov a reštaurácií, kde môžete tráviť príjemné popoludnie či romantické večere. Ktorý bude ten Váš najobľúbenejší? Ak by ste dostali chuť na nákupy či bary v meste a nechce sa Vám ísť až do Cancúnu, tak mesto Playa del Carmen je vzdialené iba 10 minút jazdy autom. Každopádne, keď máte k dispozícií takýto komplex, kde je aj golfové ihrisko, cenotes, či škola varenia, tak nemáte chuť niekam odísť. Hotel ponúka 400 apartmánov a 34 víl luxusne a moderne zariadených a rozdelených do 4 sektorov Rosewood, Fairmont, Banyan a Andaz. Samozrejme aj tu sú hoteliéri hrdí na svoju bohatú históriu a po komplexe si môžete všímať rôzne mexické prvky ako sochy jaguárov či bohov. Čo kúsok to precízne umenie. Po komplexe sa môžete voľne pohybovať, využívať golfové vozíky, ktorými sa preveziete od oceána k lagúne, od kúpeľov do reštaurácií. K dispozícií sú aj bicykle. Ak trváte na určitom type izby napr. Beachfront suite, neváhajte nás kontaktovať na [email protected], cena sa môže meniť. Rosewood disponuje so 129 exkluzívnymi suitami a privátnymi rezidenciami. Veľké priestory, priestranné kúpeľne, terasa, bazén...no jednoducho oáza súkromia, komfortu, luxusu a pokoja. V cene nie je zahrnutá žiadna strava.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Paradisus Cancún
Paradisus Cancún

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Paradisus Cancún

Cancún
Mexiko

Doprajte si odpočinok ako samotný španielsky kráľ Juan Carlos, ktorý bol v tomto hoteli ubytovaný počas svojho pobytu v Mexiku. Hotel, ktorý sa nachádza priamo na najznámejšej mexickej pláži ma idylickú polohu medzi lagúnou Nichupté a Karibským morom rovno oproti centru Aquaworld Cancún, je od roku 2006 oceňovaný prestížnou cenou Four Diamonds. Architektúru hotela charakterizuje 5 sklených pyramíd, ktoré rozpoznáte na každej jednej fotke. Áno, ide presne o Váš hotel. Po príchode Vám ponúknu výborný drink na osvieženie a odprevadia Vás do Vašej elegantnej a modernej izby. Dáte prednosť pláži alebo jednému zo štyroch bazénov? Príjemná večera v jednej z desiatich reštaurácii a 9 jamkové golfové ihrisko. Izby sú ladené v letných, úsmevných tónoch kde dominujú farby ako žltá či zelená. Tento hotel uspokojí aj náročnejších klientov. V porovnaní s inými hotelmi patrí Paradisus medzi staršie rezorty. jeho výhodou sú skúsení a lojálni zamestnanci. Vychutnajte si Cancún ako sa patrí! All inclusive stravovanie v cene. Ak však hľadáte absolútny luxus, tak Vám z našej ponuky odporúčame elitnú značku Mayakoba.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Royal Solaris Cancún
Royal Solaris Cancún

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Royal Solaris Cancún

Cancun
Mexiko

Prichádzame do plážovej zóny Hotel Zone Cancun, kde sme pre Vás vybrali príjemný hotel Royal Solaris Cancun. Máme ho odskúšaný, all inclusive funguje a oddýchnete si tu. Ak máte radi top služby a ste zvyknutý na novučičké hotely, vyberte si radšej drahší luxusný hotel z našej ponuky. Cena tohoto hotela je však adekvátna službám. Hotel si v minulosti pripisoval 5*. Vzhľadom na jeho vek a predovšetkým konkurenciu v okolí mu patria 4*. Izby hotela sú priestranné a čisté. Izbová služba funguje bez problémov a takisto recepcia aj hotelové reštaurácie, bary a podobne. Anglicky hovoriaci personál je veľmi milí a ústretoví. Hotel ma niekoľko reštaurácií. V reštaurácií Las Fuentes sa od 6:30-11:00 ponúkajú bohaté raňajky formou bufetu. Takým istým spôsobom je realizovaný aj obed v reštaurácií Rosmarinus, ktorá je otvorená od 12:00 -16:00. Od 18:00 -22:00 sa podávajú večere v reštauráciách Marco Polo, Rosmarinus a Las Fuentes. Na večeru odporúčame zobrať si formálnejšie oblečenie, ktoré Mexičania vedia na Vás oceniť. Pri vstupe do reštaurácie sa môže vytvoriť rada, a preto odporúčame cez deň zavolať na recepciu a požiadať o rezerváciu stola a tie najlepšie miesta sú samozrejme na kraji pri okne s výhľadom na Karibské more. Ak by ste počas dňa vyhladli, vôbec sa nemusíte obávať. Pri bazéne Vám namiešajú koktail podľa Vašej chute alebo si môžete dať jedlo z grilu. V hoteli je aj lobby bar a snack bar. Snack bar je otvorený až do noci (do 1:30). Hotel ponúka taktiež služby concierge, fitness, detský klub, SPA. Vstup na pláž je priamy (neprechádzate cez cestu). Ak by ste potrebovali, tak v pešej dostupnosti z hotela (vyjdete von a dáte sa doľava) je ešte aj predajňa potravín OXXO - ide o mexickú sieť, ktorá má v krajine okolo 14000-18000 pobočiek. BUBO klienti, ktorý s nami v Mexiku už boli to veľmi dobre vedia. Centrum mesta Cancún je vzdialené približne 20 minút jazdy mestským autobusom, kde cena lístka stojí iba niekoľko mexických pesos a premávajú pravidelne počas dňa. Neodporúčame nočné jazdy z dôvodu bezpečnosti. 

V prípade, že hotel Royal Solaris Cancun je na Vašom termíne plne vybookovaný využívame podobné alternatívne hotely rovnakej úrovne.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Golf

Golf

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Wyndham Garden Cancun Downtown

Wyndham Garden Cancun Downtown

⭑⭑⭑⭑

Cancún, Mexiko

Náš základný hotel sa nachádza v centre mesta Cancún. Je to len cca 15 minút jazdy mestským autobusom od plážovej zóny mesta, Zona Hoteliera Cancun, kde sa nachádzajú naše all inclusive hotely a karibská pláž (viac o tejto ponuke nájdete v doplnkových službách), len pozor na vlny. Tento hotel poskytuje dostatočný komfort po dlhom intenzívnom poznávacom programe. Tu strávime 4 noci. V hoteli je vonkajší bazén s lehátkami. Má aj bar a fitnes centrum. Izby sú klimatizované a moderne zariadené. Ak hľadáte all inclusive stravovanie alebo čistokrvný luxus, tak si vyberte hotel spomedzi našich elitných hotelov.

Wifi

Wifi

Hotel Colonial de Merida

Hotel Colonial de Merida

⭑⭑⭑⭑

Mérida, Mexiko

V najbezpečnejšom meste Mexika budeme bývať v starostlivo vybranom hoteli vzhľadom na jeho polohu. Sme len dva bloky od najstaršej katedrály na Americkom kontinente. Hneď napravo od nej je múzeum Casa de Montejo. Iba v krátkosti spomenieme, že Montejovci boli rodina, ktorá tu prišla ešte ako vyslanec Španielov a postavili tu prvé svetské stavby a katedrálu, no a tak trochu sa aj s domácim obyvateľstvom spriatelili. Casa de Montejo je teda ešte z čias pred tým ako Méridu neskôr prišli Španieli aj dobyť! Vyjdete len z hotela a dáte sa doľava a ste tam! História na dotyk. Hotelu Colonial dáva BUBO 3* čomu podľa nás zodpovedá štandard, no ubytovacie portáli mu dávajú unisimo 4 hviezdičky. Ostatné vybavenie je také ako aj v iných hoteloch na našej ceste – súkromná izba s kúpeľňou, s kozmetickými potrebami (bez fénu), klimatizácia, trezor. Hotel má doslova geniálnu polohu, veď Merida je mesto s vyše miliónom obyvateľov. My sme pritom pri najstaršej katedrále Americkej pevniny do 5 minút peši (pomalou chôdzou).

Wifi

Wifi

Hotel Maya Tulipanes Palenque

Hotel Maya Tulipanes Palenque

⭑⭑⭑⭑

PALENQUE, Mexiko

Veľmi príjemný hotel v mexickej džungli. Izby sú priestranné a poskytujú dostatok komfortu. Kúpeľne sú opäť vybavené základnými potrebami vrátane klimatizácie, fénu a trezoru. V dusnom počasí sa môžete osviežiť v hotelovom bazéne alebo v hotelovom bare. Bývame v hoteli, v ktorom je zároveň aj výborná reštaurácia, kde odporúčame ochutnať aztécku polievku, rajčinová polievka s kukuričnými plackami so syrom a avokádom. A ak ste ešte nestihli ochutnať to najznámejšie tacos, len 200 metrov od hotela je Tacos del Triciclo, kde Vám ich pripravia v skutku výborne. Ktoré si obľúbite? Ktoré bude to najštiplavejšie? Hotel sa nachádza na okraji historického centra. Ak sa vydáte z hotela doľava, do 10 minút ste v srdci mesta.

Wifi

Wifi

Hotel Oaxaca Real

Hotel Oaxaca Real

⭑⭑⭑⭑

Oaxaca de Juárez, Mexiko

V koloniálnej Oaxace budeme bývať v krásnom koloniálnom centre a taktiež v hoteli, ktorý má exotický koloniálny nádych. Slovo koloniálny v Oaxace niekoľko krát vyskloňujeme. Prišli sme do toho už pravého Mexika, ktoré ste si možno viacerí aj predstavovali. Farebného a voňavého. Hotel bol renovovaný v roku 2009. V izbách možno budete mať pocit, že sú trochu vybývané, no nájdete v nich všetko potrebné k svojmu oddychu pred ďalším programom. Súkromné izby majú kúpeľňu, fén, uteráky a základnú kozmetiku, trezor, klimatizácia funguje perfektne. Niektoré izby majú okná otočené do dvora a že sú pomerne malé. V Strednej či Južnej Amerike je však takýto typ izieb bežnou praxou. Hotel bol pôvodne totižto koloniálna budova, kde využili jej pôvodnú kompozíciu. Veľké rezervačné portály udeľujú hotelu 4*, ale vzhľadom na menšie izby a niekedy obmedzený výhľad mu BUBO dáva 3*. Keď vykročíte z hotela jeden meter, už ste na prehliadke centra mesta, ktoré je pod patronátom UNESCO.. No vy ani nemusíte spraviť daný krok, aj samotný hotel je tým starým koloniálnym farebným domčekom, kde by mohli pokojne vyberať vstupné. Po stenách na prízemí, ale aj na poschodí, kde máme izby, sú azulejos - modré glazované kachličky s exotickými mexickými vzormi. Dole v tropickej záhrade je bazénik. Naša konkurencia takto centrálne lokalizovaný hotel nemá, veď BUBO ho zajednáva rok vopred. Oproti hotelu vľavo asi 50 metrov sú potraviny, oproti hotelu cez cestu 10 metrov je bar. Vedľajší vchod vľavo cca. 30m je veľmi kvalitná reštaurácia.
Aj samotný Hotel má bar aj peknú terasu s reštauráciou. Vo voľnom čase, stačí vyjsť z hotela a dať sa doľava a o pár minút ste na hlavnom námestí, Zócolo, s fascinujúcou katedrálou Nuestra Señora de La Asunción. Ešte raz, aj dnes bývame opäť v absolútnom centre skvelého mesta a aj tento hotel je rozdielom prečo má Mexiko s BUBO tak dobré meno.
 

Wifi

Wifi

Hotel Acapulco Malibú

Hotel Acapulco Malibú

⭑⭑⭑⭑

Acapulco, Mexiko

Hotel Malibú je menší hotel nachádzajúci sa na pláži pri Tichom oceáne. Za ním sa nachádza golfové ihrisko. Medzi hotelom a plážou nie je cesta. Vstup na pláž je teda priamy, čo je veľkou výhodou. Hotel poskytuje od 8:00 do 20:00 plážové uteráky. Klimatizované izby majú súkromné kúpeľne vybavené drobnou kozmetikou, uterákmi, fénom. K dispozícii trezor. V hoteli je aj menší bazén s lehátkami, ktoré si môžete otočiť na Pacifik a ten výhľad, napr. aj na západ slnka, stojí za to. Hotel je stredoamerického štandardu, no poskytuje dostatok priestoru pre relax pred ďalších programom. Na mieste sa dajú zakúpiť výlety loďou, vodné lyže a podobne. BUBO sprievodca, prípadne aj recepcia Vám radi poskytnú informácie.

Wifi

Wifi

Fontán Reforma Hotel

Fontán Reforma Hotel

⭑⭑⭑⭑

Mexico city, Mexiko

Hotel Fontán v hlavnom meste Mexico city je v pešej dostupnosti do centra mesta. Nachádza sa na významom bulvári Paseo de la Reforma, presne tam, kde táto trieda križuje ulicu, ktorá vedie na samotné Zócolo. Orientácia je veľmi jednoduchá, sme v srdci starého mesta, hneď vedľa najstaršieho mestského parku Mexico city a úžasného múzea Bellas Artes, kde aj Metro zastávka rovnakého mena. Hotel sa zároveň nachádza aj v bezpečnej zóne a práve táto vynikajúca poloha bola pre náš výber rozhodujúca. V okolí je niekoľko výborných reštaurácii a možnosti dokúpiť si aj napr. vodu alebo malý snack pred programom. V hoteli je fitness centrum, klimatizované izby majú súkromné kúpeľne vybavené drobnou kozmetikou, uterákmi, fénom. V izbách je aj trezor.

Wifi

Wifi

B

Ázia   Amerika   Európa  

Taliansko, Peru, Mexiko, Jordánsko, India, Čína, Brazília


náročnosť

18 dní

Trvanie

13112 22224€
K

Amerika  

Karibik, Mexiko


náročnosť

16 dní

Trvanie

2610 3625€
B

Amerika  

Karibik, Mexiko


náročnosť

16 dní

Trvanie

7579
R

Amerika  

Mexiko


náročnosť

10 dní

Trvanie

2948
Oaxaca – najkrajšie mesto Mexika Oaxaca

Oaxaca Oaxaca – najkrajšie mesto Mexika

Ako si predstavujete Mexiko? Sú to tie farebné domčeky zaliate slnkom, dláždené ulice, kaktusy, agave, nízki chlapi v sombrerách a ženušky vo…

Ľuboš Fellner 28 min. čítania
Najfantastickejšie festivaly sveta Prémiový blog

Prémiový blog Najfantastickejšie festivaly sveta

Ste už ostrieľaný cestovateľ, ktorý toho videl dosť a chce teraz svoje cesty povýšiť na iný level? Nejde totiž iba o to KAM ísť, ale aj KEDY tu byť…

Ľuboš Fellner 24 min. čítania
Mexiko City - gigant posadený na vypúšťanom jazere Mexiko City

Mexiko City Mexiko City - gigant posadený na vypúšťanom jazere

Hlavné mesto Mexika je piatym najľudnatejším mestom sveta a je to poriadne cítiť. Živý kotol zábavy, jedla, dopravných zápch, ale aj úžasných…

Viktor Háber 22 min. čítania
Netradičné zážitky na ceste Mexikom Blog

Blog Netradičné zážitky na ceste Mexikom

Mexiko je obrovská krajina a cestovanie po nej je vskutku zaujímavé. Stretnete sa s úsekmi, kde sú kilometre a kilometre ničoho. Žiadne osídlenie…

Noemi Mikleová 14 min. čítania