Dovolenka v Japonsku na úrovni. So špičkovými slovenskými sprievodcami a najväčším organizátorom poznávacích zájazdov do Japonska.

Kam ísť do Japonska

Japonská spoločnosť je vo všetkom iná ako naša. Sebavedomý a tvrdo pracujúci japonský národ s jedinečnou izolovanou kultúrou. Ultramoderna veci sa stretáva s tisícročnými tradíciami a funguje to. Zoznámime sa s japonskou presnosťou, citom pre detail a zmyslom pre vkus. Poradíme vám špičkové reštaurácie, kde sa stiera hranica medzi jedlom a umením.

Tokio láka najmä šialenou modernou, ale naše prechádzky pretkáme aj návštevami historických zákutí. Odporúčame si prečítať knihu od spisovateľa Haruki Murakami - Hon na ovcu. Gurmánsky zážitok ponúka Steakhouse Misono s krásnym výhľadom na luxusnú Ginzu, kde vám pripravia ten najlepší Kobe steak v Japonsku. Z Tokia odporúčame výlety do národného parku Hakone a za krásou Nikkó.

Šinkanzen križuje Japonsku až do Hirošimy. Odporúčame výlet k svätyni Icukušima a jej červenej plávajúcej bráne.

A potom už jedno z najkrajších miest na svete. Kjóto, jeho svätyňa Fušimi Inari, tajomné gejše a množstvo buddhistických chrámov. Odporúčame výlet k srnkám a obrovskej soche Buddhu do Nary.

A na záver Osaka. Tu sa v tieni Osackého hradu Japonci zdravia: koľko si dnes zarobil? S kvalitným sprievodcom spoznáte Japonsko za 2 týždne. Vyberte si u nás v BUBO z aktívnych dovoleniek do Japonska.

Krajina hypermoderných riešení snúbiacich sa so starosvetskou pokorou, ukričaná pop kultúra verzus ten najtichší zen. Japonsko je must!

Silvia Kušnírová

Klient

Silvia Kušnírová

TA3
Kam ísť do Japonska za 8 minút

(00:08:22)

Urobte si obraz o Japonsku v rozprávaní skúseného sprievodcu.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Zlatá cesta Japonskom

Zlatá cesta Japonskom

Za 12 dní preniknete do duše japonskej civiizácie. Z Tokia do Osaky za históriou, modernou, kultúrou a gurmánskymi zážitkami. Sopka Fudži, srnky v Nare, slávne sochy v Nikkó. Božské Kjóto a moderná Osaka.

Poznávací zájazd, dovolenka - Južná Kórea, Japonsko

Južná Kórea, Japonsko

Dva technologicky najvyspelejšie národy sveta. Dva národy, ktoré spája zároveň dlhá a dosť nevraživá história. Lákavá cesta, ktorá umožní spoznať a porovnať hodnoty Kórejcov a Japoncov.

Poznávací zájazd, dovolenka - Japonsko, Havajské ostrovy

Japonsko, Havajské ostrovy

Fantastická cesta zvláštnym a atraktívnym Japonskom, zakončená relaxom na legendárnom Havaji. Stále ostanete v Tichom oceáne, ale v úplne inom svete. Vplyv Japonska na Havaj však rozoznáte okamžite.

Poradíme vám

K

Ázia  

Japonsko


náročnosť

12 dní

Trvanie

5090
K

Ázia  

Japonsko


náročnosť

6 dní

Trvanie

1570
K

Ázia  

Južná Kórea, Japonsko


náročnosť

16 dní

Trvanie

4690
K

Ázia  

Bali (Indonézia), Japonsko, Indonézia


náročnosť

19 dní

Trvanie

4990
K

Ázia   Austrália a Oceánia   Amerika  

Guam, USA, Japonsko


náročnosť

17 dní

Trvanie

5250
K

Ázia   Austrália a Oceánia  

Oceánia, Palau, Japonsko


náročnosť

17 dní

Trvanie

5450

Ulovte viac zážitkov

Najčerstvejšie sushi

Na páse sa striedajú farebné tanieriky s čerstvo pripraveným sushi a vy si len vyberiete, čo chcete okúsiť. Ostré wasabi, delikátna sójovka a vynikajúce ryby. Tokijské "sušiarne" milujeme.

Japonský New York

Japonský New York

Nadzemkou sa dostaneme na umelo vytvorený ostrov Odaiba, kde sa pokocháme výhľadmi na Dúhový most, pripomínajúci Brooklyn Bridge, a Sochu slobody. Sme v Tokiu, či Veľkom jablku? 

Boj o majestátny Osacký hrad

Je známy ako pýcha japonského vojvodcu Tojotomiho. Pôvodná stavba zo 16. storočia bola dejiskom viacerých bitiek, katastrof a nákladných rekonštrukcií.

Japonské umelecké a bojové umenia

Kyoto je kultúrnym a náboženským centrom krajiny. Pozrieme si tu tradičné umelecké a bojové umienia. Najčastejšie kendo a kjúdó v tréningovom centre budo.

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test