Platný cestovný pas / občiansky preukaz Áno
Víza Nie
Covid-19 - podmienky vstupu Áno*

* K vstupu do Fínska nie je potrebný test ani karanténa, pokiaľ ste plne zaočkovaní a od poslednej dávky uplynulo minimálne 14 dní, alebo ste prekonali Covid-19 a od ukončenia liečby neuplynulo viac ako 6 mesiacov, alebo ste prekonali Covid-19 a máte aspoň jednu dávku vakcíny a od očkovania uplnynulo viac ako 1 týždeň.

Ak podmienky spĺňate, budete k vycestovaniu do Fínska potrebovať dokumenty v angličtine potvrdzujúce tento fakt. Fínsko akceptuje európsky digitálny Covid pass, ktorý si môžete stiahnuť tu. Krajina neakceptuje Sputnik V.

Pokiaľ je k vycestovaniu na zájazd potrebný test na Covid-19, informujte nás prosím o jeho výsledku, akonáhle ho budete mať k dispozícii na email bubo@bubo.sk.

Dodržiavajte všetky nariadenia vlády SR, ktoré nájdete na stránkach korona.gov.sk a platnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR.

BUBO organizuje mesačne stovky zájazdov a vstupné informácie pravidelne aktualizujeme k všetkým našim cestám. Pre našich klientov vybavíme aj nevybaviteľné. Pokiaľ cestujete individuálne, overte si aktuálne podmienky na príslušných úradoch danej krajiny.

Helsinki – dcéra Baltu Helsinki

Helsinki Helsinki – dcéra Baltu

S majestátnou loďou spoločnosti Tallink - MS Silja Serenade sa zo Štokholmu plavíme naprieč Botnickým zálivom, s medzizastávkou na súostroví Ålandy…

Hľadá sa Santa! Prémiový blog

Prémiový blog Hľadá sa Santa!

Kto nosí darčeky? A kde tento pánko žije? Na svojich cestách smerom k pólom som ho hľadal a aj viackrát našiel. Uveríte, že BUBO naučilo…

Nezvyčajné vianočné zvyky Blog

Blog Nezvyčajné vianočné zvyky

Iný kraj, iný mrav a ani vianočné zvyky nie sú výnimkou. Pozrite sa s nami ako trávia sviatky v blízkych i vzdialených končinách sveta.

Na palube výletnej lodi Silja Serenade Blog

Blog Na palube výletnej lodi Silja Serenade

Čerstvý, čistý, morský vzduch a krásna krajina zaručujú nezabudnuteľný zážitok, najmä keď sa to všetko dá zažiť na palube luxusnej výletnej lode,…