Dovolenka v Indii a poznávacie zájazdy so slovenskými sprievodcami. Taj Mahal, Varanasi, Bombaj. Kašmír a Kerala. Ajurvéda a joga.

Zaujímavosti o Indii

Video

8 minút o Indii (00:08:54)

Neviete si vybrať poznávací zájazd do Indie? Čím je táto krajina výnimočná? Urobte si obraz za 8 minút.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - India - veľký okruh

India - veľký okruh

Komplexný okruh po neuveriteľnej Indii. Dillí, Kalkata, Bombaj. Spaľovanie mŕtvych vo Varanasi, magické chrámy Ajanty a Ellory. 10 pamiatok UNESCO. Ideálne pre prvú návštevu Indie.

Poznávací zájazd, dovolenka - India, Nepál

India, Nepál

Cesta do najšťavnatejšieho regiónu Ázie, do kolísky a srdca hinduizmu, k najkrajšiemu chrámu postavenému z lásky, k himalájskym osemtisícovkám, k slonom a nosorožcom, na brehy posvätnej Gangy. Treba zažiť!

Poznávací zájazd, dovolenka - Južná India

Južná India

Tamil Nadu, Kerala, Karnataka, Maharaštra. Exotické názvy juhoindických štátov. Nájdete tu najstaršie hinduistické chrámy, zelenú prírodu a kuchyňu s množstvom kokosového mlieka. Cesta pre ľudí, ktorých India…

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Poschodový živý most

Poschodový živý most

Neďaleko najdaždivejšieho miesta na Zemi "rastie" poschodový most. Ako je to možné? Ako narástol a ako dlho môže rásť? Presvedčte sa na vlastné oči a prejdite sa po tomto unikáte.

Pancierové obry

Pancierové obry

Kaziranga je miesto, kde žije majväčšia populácia indických nosorožcov. Nájdete tu 2/3 celej populácie vo voľnej prírode. Okrem nich tu žije množstvo ďalších zaujímavých zvierat.

Tibet v Indii

Tibet v Indii

Takmer na konci indickej cesty na hranici s Tibetom sa nachádza mestečko Tawang s výnimočným kláštorom, založeným 6. dalajlámom v roku 1681. Je stále funkčný a patrí medzi najdôležitejšie kláštory Tibetu.

Za tigrami do Indie

Za tigrami do Indie

Vydajte sa do Indie za touto nádhernou šelmou. Už ostáva len zopár miest, kde takéto safari zažijete.