India je neskutočná krajina a neplatí to len pri jej zážitkoch, ale aj pri možnosti ubytovania. Nájdete tu všetko. Naozaj všetko! Ak chcete bývať v luxuse aký poznali najbohatší maharadžovia, tak môžete. Ak chcete mať za oknom pláž, chaos, ruch ulice alebo výhľad na čajové políčka, tak môžete. India má v ponuke všetko. K tým najunikátnejším ubytovaniam patria staré, zrekonštruované paláce, ktoré tak ako kedysi, tak aj dnes vedia omámiť návštevníka svojim lukratívnym luxusom. K takýmto unikátnym miestam patrí Hotel Imperial v Dillí, ktorý si pamätá zašlú slávu koloniálnej Británie. Džajpurský hotel Rambagh Palace, hotel Oberoi Amarvillas v Agre alebo Grand Hyatt Kochi Bolgatty v Kochi či plážový, dokonalý rezort Taj Fort Aguada Resort & Spa v božskej Goa. K hotelom s príbehom patrí aj luxusný  hotel Taj Mahal Palace na nábreží slávneho Mumbaiu. Ak hľadáte unikátne ubytovanie v Indii, tak ste tu na správnom mieste. V mestečku Ooty viete prespať v „hobitích domčekoch“, v Bandhavgarhu môžete stráviť noc v dokonalom domčeku na strome Treehouse Hideaway. Moderné Banglore má v zálohe unikátne ubytovanie v rezorte Guhantara Cave, kde môžete bývať v jaskyni ako pred tisíckami rokmi, no samozrejme s luxusom dnešných dní. Obľúbený a moderný glamping nemôže byť pre Indiu neznámym pojmom a jeden z najlepších glampingov viete zažiť na severe Indie v Manali v GlampEco Stays. V juhoindickej Kerale viete spať na tradičnej farme, v najlepších ajurvedických rezortoch, na houseboate v slávnych keralských kanáloch a na severe zase Glenburn Tea Estate priamo na čajovej plantáži. Počuli ste o indickom safari? V NP Ranthambore, kde žijú bengálske tigre či leopardy skúste využiť nádherný, luxusný kemp Sujan Sher Bagh, kde dostanete perfektne zariadený stan, ktorý vás dostane do príbehov safari. V Goa viete bývať v jednoduchých domčekoch priamo na pláži ako za éry hippies a v Džajpure si zase viete splniť sen o unikátnom pobyte v pevnosti Alila Fort Bishanagarh, kde budete ako panovníci. India je krajina neobmedzených možností a fantázii sa tu rozhodne medze nekladú.

Tieto hotely v Indii odporúčame pre dobrý pomer ceny a slušnej kvality: 

Hotel Grand Imperial (Delhi) – Hotel Grand Imperial v štvrti zvanej Karol Bagh patrí k príjemným miestam na oddych od ruchu veľkomesta. Vo vnútri hotela sa nachádza vo vnútornom nádvorí reštaurácia s indickou kuchyňou, kde máte raňajky a izby sú rozmiestnené okolo neho na niekoľkých poschodiach. Sú priestranné, komfortné vybavené klimatizáciou, televíziou, minibarom, vlastnou kúpeľňou aj toaletou. Niektoré izby nemajú okná. V okolí hotela nájdete niekoľko podnikov, rušná nákupná ulica je vzdialená odtiaľto cca 10 minút chôdze a nájdete tu aj stanicu metra.

Hotel Lords Plaza (Jaipur) – 3* Hotel Lords Plaza v ružovom Jaipure ponúka kvalitné ubytovanie na okraji starého mesta, kam už nedolieha ruch trhovísk. Lords Plaza je moderný hotel s priestrannými izbami, v ktorých nechýba štandardné vybavenie trojhviezdičkových hotelov. Súčasťou hotela sú kvalitné raňajky a ak máte chuť, v hoteli nájdete aj reštauráciu s indickou, čínskou aj západnou stravou.

Hotel Atulyaa Taj (Agra) – Hotel Atulyaa Taj prekvapí svojou perfektnou polohou, pretože leží len cca 500 metrov od vstupu k Tádž Mahálu. Priamo oproti hotelu sú malé potraviny, niekoľko reštaurácii či podnikov, kde si viete posedieť. Na streche hotela nájdete osviežujúci bazén, viete si tu dať večeru s výberom indického jedla a ako bonus máte odtiaľto aj krásny výhľad priamo na Tádž Mahál. Izby majú moderné vybavenie, klimatizáciu, TV, chladničku, toaletu s kúpeľňou, ale nájdete tu aj kanvicu na prípravu kávy alebo čaju.

Hotel City Inn (Varanasi) – City Inn leží v modernej časti Varanasi len necelý kilometer od železničnej stanice. Ide o klasický, indický 3* hotel s komfortným a štandardným vybavením od klimatizácie, TV, chladničky až po toaletu, kúpeľňu či sejf. Súčasťou hotela je fitnes centrum a malé SPA centrum, kde si za extra poplatok viete dopriať aj masáž.

Hotel Lytton (Kolkata) – Kolkatský hotel Lytton sa nachádza priamo na známej ulici Sudder Street, ktorá patrí medzi najcentrálnejšie položené v celom meste. Z ulice vojdete na nádvorie a tak stojí hotel Lytton mimo ruchu na príjemnom mieste. Neďaleko hotela nájdete aj bazárové uličky a koloniálne stavby Kolkaty. Izby sú priestranné, vkusné a moderne zariadené. Sú čisté s vlastnou kúpeľnou aj sprchou, majú klimatizáciu, satelitnú televíziu, bezplatné wifi, kanvicu na čaj či kávu, chladničku, stôl aj kreslo. Priamo v hoteli sídlia aj tri reštaurácie a ďalšie nájdete do niekoľkých minút od hotela.

Hotel Vits (Aurangabad) – Moderný hotel Vits v centre Aurangabadu patrí medzi najlepšie hotely v rámci tohto zaujímavého mesta. Priamo v hoteli sa nachádza bazén pre svojich hotelových hostí a nájdete tu aj reštauráciu s indickou kuchyňou či bar, kde si môžete vychutnať indické pivo Kingfisher alebo pohárik indického rumu. Hotelové izby sú čisté, komfortné, priestranné s klasickým vybavením, kde nechýba vlastná kúpeľňa, toaleta, klimatizácia, wifi či iné drobnosti. Neďaleko od hotela sú ďalšie dve reštaurácie, ale aj dva supermarkety s potravinami či podnik s výborným streetfoodom.

Hotel Comfort Heritage Inn (Mumbai) – Comfort Heritage Inn ležiaci v mumbaiskej štvrti Byculla má zaujímavú polohu v indickej štvrti, kde nájdete naokolo viacero reštaurácii, podnikov, streetfoodu, ale aj cukráreň, malé potraviny a priamo naproti hotelu vyrástol aj kresťanský kostol. Do hotela sa vstupuje cez uličku s nádvorím, ktorá eliminuje ruch ulice a niekoľko poschodový komplex ponúka komfortné ubytovanie. Vedľa lobby hotela sa nachádza príjemná reštaurácia, kde budete mať ráno aj raňajky. Môžete si tu prečítať čerstvé noviny, pripojiť sa na wifi alebo si objednať indické pivo. Izby spĺňajú komfortný štandard ubytovania. Sú čisté, s vlastným sociálnym zariadením, televíziou či klimatizáciou. Nepatria k najväčším na našej ceste, ale to je pre Mumbai bežné.

Hotel Sagar (Bikaner) – 3* Hotel Sagar v centre Bikaneru nám trochu poodostrie palácový závoj, pretože leží v areáli palácového komplexu Lallgarh. Zdobia ho detaily tradičnej rádžastánskej architektúry a v podobnom duchu sa nesú aj čisté izby. Tie majú svoj klasický trojhviezdičkový štandard, klimatizáciu, televíziu či vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu. V hoteli sa viete aj najesť a na výber budete mať z indických, čínskych, ale aj európskych jedál. V hotelovom bare si doprajte pohár indického vína Sula alebo indický rum.

Hotel Rajmandir (Jaisalmer) – Hotel Rajmandir v Jaisalmeri je ozdobený 3 hviezdičkami a jeho devízou je poloha v starom meste len cca 500 metrov od pevnosti, za ktorou ste sem prišli. Hotel sa nachádza v starom, zrekonštruovanom, tradičnom dome a tak sa nadýchnete aj lokálnej architektúry. Izby sú vkusne zariadené v tradičnom štýle a tak okrem trojhviezdičkového štandardu počítajte aj so zaujímavými detailami, ktoré vám spríjemnia pobyt. Posedieť si môžete na hotelovej terase, kde si vypijete svoj masala čaj a napokon si z hotela vychutnáte panorámu mesta s pevnosťou.

Hotel Suraj Haveli (Jodhpur) – 3* Hotel Suraj Haveli leží priamo v centre starého Jodhpuru a tým pádom je všetko dôležité v meste okolo vás. K slávnej pevnosti Mehrangarh, ktorá je symbolom mesta je to z hotela len pár stoviek metrov, no stačí vyjsť na strechu hotela, kde si viete príjemne posedieť na čaji či na pivku a pred očami sa zjaví dokonalá panoráma krásnej pevnosti. Market a bazárové uličky s Hodinovou vežou sú odtiaľto len 5 minút chôdze. Izby sú čisté, útulné s vlastnou kúpeľňou aj toaletou, majú klimatizáciu, satelitnú televíziu a pripojíte sa aj na wifi.

Hotel Sarovar (Udaipur) – 3* Hotel Sarovar v rádžastánskom Udaipure leží len v samotnom srdci tohto príjemného mesta a výhľady na jazero Pichola si totálne zamilujete. Mnohé izby ponúkajú tento výhľad, no užijete si ho aj zo strechy, kde umiestnili reštauráciu. Určite tu aspoň raz skončíte pri skvelom indickom jedle, pretože Udaipur je práve o užívaní si pohody. Priestranné izby majú svoj 3* štandard, ktorý je doplnený o rôzne ďalšie príjemné detaily.

Luxusný stan (Puškar) – Indický Puškar je známy aj svojim púštnym okolím a tým, že ponúka ubytovanie v luxusných stanoch, aby ste si mohli viac vychutnať krajinu a drsnú prírodu. Stanov sa netreba báť, pretože si tu naozaj dali záležať a pripravili milé a slušné ubytovanie, kde nechýba takmer nič, čo by ste mali vo svojej hotelovej izbe. Ide o zážitok a na tento si budete pamätať ešte dlho. Súčasťou pobytu v stane je aj plná penzia.

Hotel Clarks Khajuraho (Khajuraho) – Kvalitné ubytovanie v Khajuraho ponúka hotel Clarks, kde si viete oddýchnuť nielen vo svojej izbe, ale aj v príjemnej reštaurácii či v hotelovom bazéne. Ak máte chuť, k dispozícii máte SPA centrum a večer vás môže zlákať dokonalá opekačka a chuť grilovaných kebabov. Izby sú čisté, zariadené od vlastnej kúpeľne, toalety cez klimatizáciu a satelitnú televíziu. Malá oáza oddychu na prahu fantastických chrámových komplexov.

The Zuri White Sands, Goa Resort & Casino (Goa) - plážový hotel. Jeden z najlepších plážových rezortov v Goa pri meraní pomeru cena - výkon. Nechajte sa ofukovať lenovým vetrom pri bazéne či sa prejdite po pieskovej pláži lemovanej palmami. Portugalcom táto oblasť pripomínala raj. Šesť reštaurácií a barov sa postará o to, že indickej kuchyne sa len tak ľahko nezbavíte. Izby sú moderne zariadené s vlastným balkónom.

Manaltheeram Ayurveda Beach Village (Kovalam) - Ajurvedský komplex Manaltheeram leží za mestečkom Kovalam v tichej a pokojnej oblasti, kde vás nebude rušiť doprava z cesty ani nič podobné, ale budete vnímať blízkosť oceánu a príjemné prostredie. Komplex sa nachádza na malom pahorku priamo nad plážou, odkiaľ máte nádherný výhľad. Špecializuje sa na ajurvédu a tak tu nájdete privátne priestory na rôzne procedúry a komplex ponúka viac než 50 terapeutov. K dispozícii sú nielen relaxačné masáže, terapie, ale aj kozmetické služby či lekcie jógy. Reštaurácia v rezorte ponúka aj špeciálnu ajurverdickú stravu, ale aj klasickú indickú či medzinárodnú kuchyňu. Izby sa nachádzajú v chatkách, no tie majú svoj štandard a tak v nich nájdete vlastnú toaletu, kúpeľňu, ventilátor, trezor, mramorovú dlažbu, ale aj moskytiéru a ďalšie drobnosti. V rezorte využijete aj bazén alebo ste o pár minút na pláži.

Pre kvalitu indických hotelov platí heslo sky is the limit. Najlepšie hotely na svete nájdete práve v Indii. Chcete si užiť Indiu v luxusnom štýle podobne ako bohatí maharadžovia? Mysleli sme aj na to a máte si tak možnosť zvýšiť hotelový štandard na najluxusnejšie ubytovanie. Nižšie vyberáme najslávnejšie hotely Indie, v ktorých sa snúbi to najlepšie z celej krajiny. 

Hotel Imperial (Delhi) – 5* luxusný hotel Imperial v centrálnej časti Delhi si ešte pamätá svoje slávne časy koloniálnej Británie. Leží na dokonalom mieste, na slávnej ulici Janpath na okraji námestia Connaught Place, kde nájdete množstvo obchodov, butikov, reštaurácii aj barov. Priestranné izby s mramorovou podlahou sú vkusne zariadené príjemnými doplnkami a nechýba tu azda nič, čo by ste počas svojho pobytu mohli potrebovať. SPA v hoteli získalo niekoľko ocenení a ak si chcete oddýchnuť od indického ruchu, je tu pre vás skvelý bazén či fitnes centrum. Hotel Imperial si zakladá aj na dokonalej kuchyni a v celom hotelovom komplexe máte na výber niekoľko miest, kde si dať svoj obed alebo luxusnú večeru. Odporúčame sadnúť si do talianskej reštaurácie San Gimigniano alebo do reštaurácie 1911 s indickou aj medzinárodnou kuchyňou, kde spravia všetko pre vašu spokojnosť.

Rambagh Palace (Jaipur) – Už pri príchode do hotela máte pocit, že ste sa ocitli v paláci. Jaipur ako mesto maharadžov nie je svojej povesti nič dlžné a vás hneď dostane ten opojný pocit dokonalej Indie. Rambagh Palace vyniká tradičnou architektúrou, v ktorej sa spája odkaz starej Indie s moderným, márnivým luxusom. Priestranné a pohodlné izby sú zariadené v štýle maharadžov a posteľ s baldachýnom tu nie je žiadnym prekvapením. Z izieb sa vám ani nebude chcieť vychádzať von. To by však bola škoda, pretože by ste palác z roku 1835 nepreskúmali. Navštívite tu SPA centrum, fitnes centrum, dáte si indickú masáž alebo si užijete ajurvédu? Večeru si vychutnáte v luxusnej reštaurácii Rajput s rádžastanskou, indickou aj medzinárodnou kuchyňou.

Oberoi Amarvillas (Agra) – V celej indickej Agre by ste nenašli lepší hotel, než je luxusný hotelový komplex Oberoi Amarvillas. Pripomína luxusný maharadžov sen, podobne ako Tádž Mahál a obe komplex sú od seba vzdialené len niekoľko minút chôdze. Oberoi pôsobí ako malý kúsok raja, ktorý je prešpikovaný starostlivosťou o hosťa. Po návšteve Tádž Mahálu vám perfektne padne osvieženie v obrovskom bazéne alebo oddych vo vlastnej izbe s výhľadom na jeho kupolu. V hoteli si viete dopriať aj masáž alebo si užiť vlastnú, dokonalú kúpeľňu plnú doplnkov. Kamkoľvek sa v hoteli pohnete, obklopí vás tradičná mughalská architektúra v modernom ponímaní. Ak dostanete hlad, na výber máte zo štyroch reštaurácii, medzi ktorými však vyniká Esphahan s tradičnými, indickými špecialitami. Čo by ste však povedali na bar s cigarami, skvelým vínom, koňakom a výhľadom na Tádž Mahál?

The Taj Mahal Palace (Bombaj)  – Elegantné izby v exkluzívnom hoteli, kde nájdete jedenásť reštaurácií a barov, luxusné spa a bazény. Atmosféra na tej najvyššej úrovni. Heritage hotel postavený v saracénskom štýle v roku 1903 patrí k najslávnejším hotelom našej planéty. Poloha priamo pri Bráne do Indie, ale v prvom rade luxus, aký zažijete len v Indii. 560 izieb, 44 apartmánov. Vyberte si izbu svojich snov.

Grand Hyatt Kochi Bolgatty (Kochi) - vychutnajte si najlepší hotel, ktorý v meste aktuálne majú. Kedysi bol najluxusnejší hotel Taj Malabar, ktorý sa nachádza na opačnom konci jazera oproti Hyatt, no Hyatt aktuálne vedie v priečke najlepší hotel mesta. Má 248 luxusných izieb (rozloha od 41 m²) a 38 suít (rozloha od 240 do 318 m² podľa kategórie suity) s výhľadom na mesto, do záhrady alebo na jazero. V hoteli je k dispozícií aj luxusné Spa, Fitness a bazén. Samozrejmosťou sú elegantné reštaurácie a bar. Reštaurácia resp. kaviareň Malabar Vás prekvapí tradičným výberom jedál, recepty pochádzajú z Južnej Indie. Reštaurácia Thai Soul (pri bazéne) je inšpirovaná Thajskom a streetfoodom z Bangkoku, v brilantnom prevedení. Colony Clubhouse & Grill (na streche hotela) je inšpirovaná arabským svetom.

Taj Fort Aguada Resort & Spa (Goa) - plážový hotel. Doprajte si luxusný zážitok na plážach Goa v hoteli z renomovanej značky Taj a na chvíľu sa dotknite indického dizajnu, kultúry a pompy maharadžov. Hotel je postavený na mieste, kde stála portugalská pevnosť zo 16. storočia. Toto je miesto kde sa stretávajú hlavy štátov, hviezdy Bollywoodu a Hollywoodu, podnikatelia a ľudia na úrovni. Kľučky si tu podávali králi, maharadžovia a miestodržitelia, tak prečo by ste tu nemohli prísť aj Vy? Exkluzívna destinácia, exkluzívny indický hotel. Opáľte na sa pláži Sinquerim a vyskúšajte večeru v reštaurácii Morisco. Skúste odolať tigrím krevetám!

 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

The Maple Residency

The Maple Residency

⭑⭑⭑⭑

Gangtok, India

Maple Residency Hotel patrí medzi najlepšie luxusné hotely v meste Gangtok. Nachádza sa v pozadí krásnych hôr a bujnej zelene, vďaka čomu je tým najlepším miestom na oddych. Hotel je vybavený moderným komfortným nábytkom. Každá izba je krásne zariadená a obsahuje vlastnú kúpelňu a záchod. Pre gurmánov hotel ponúka kvalitnú reštauráciu, ktorá ponúka špeciality z viacerých kuchýň čerstvo pripravené vysoko zdatnými šéfkuchármi. Prístup k bezdrátovému pripojeniu Wi-Fi máte v celom hoteli a hotelová recepcia funguje nepretržite. 

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Howard Plaza hotel Agra

Howard Plaza hotel Agra

⭑⭑⭑⭑

Agra, India

Hotel Howard Plaza ponúka kvalitné 4-hviezdičkové ubytovanie 700 metrov od čarovného Taj Mahalu a 2 km od Červenej pevnosti v Agre. Hotel je vybavený 86 izbami typu deluxe, plaza alebo suite. My využívame izby typu deluxe. Hotel má 2 reštaurácie a bar, kúpele, vonkajší bazén, telocvičňu, zasadacie miestnosti s kapacitou až 500 osôb, veľkú vstupnú halu, práčovňu a nepretržitú 24-hodinovú recepciu. Moderné klimatizované izby s drevenými podlahami sú vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a satelitnou TV. K dispozícii je minibar, sušič vlasov a trezor. V reštaurácii Terrace Grill si hostia môžu vychutnať rôzne miestne a medzinárodné jedlá. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

The Amayaa

The Amayaa

⭑⭑⭑⭑

Váránasí, India

Hotel The Amayaa je prémiový hotel vo Váránasí nachádzajúci sa len cca 1,5 kilometra od železničnej stanice. Ponúka vynikajúci pobyt a jedinečný zážitok v meste chrámov a ghátov. Tento hotel, ktorý spája novodobý komfort a kultúrne teplo rodného mesta. Hotel obsahuje 58 izieb a apartmánov, 3 konferenčné a konferenčné priestory, elegantné salóniky a reštauráciu na víno a stolovanie. Hotel Amayaa sa môže pochváliť aj bazénom, fitnescentrom, turistickou poradňou, recepciou s nepretržitou prevádzkou, službou concierge a zmenárňou. Hotel sa nachádza 3 minúty chôdze od nákupného centra JVH Mall a 5 minút jazdy k mešite Alamgir. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Nirwana Hometel

Hotel Nirwana Hometel

⭑⭑⭑

Jaipur, India

Hotel Nirwana Hometel sa nachádza v malebnom ružovom meste Jaipur a ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou a dobre vybaveným fitnescentrom. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Každá izba je vybavená TV, klimatizáciou a má priestor na posedenie. Súkromná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, bezplatnými toaletnými potrebami a papučami. K ďalšiemu vybaveniu patria káblové kanály. Hotel je vzdialený 2,5 km od známeho Paláca vetrov Hawa Mahal a 3 km od mestského paláca a hvezdárne Jantar Mantar. Jal Mahal je vzdialený 6 km. Reštaurácia Flavours ponúka špeciality rôznych kuchýň. Pre záujemcov je tu pripravený Chill bar, kde si môžete vychutnať rôzne alkoholické aj nealkoholické nápoje.

Bar

Bar

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

The Exotica Grand

The Exotica Grand

⭑⭑⭑

Delhi, India

Hotel Exotica Grand ponúka 37 dobre vybavených izieb so špičkovým vybavením vrátane Wi-Fi, kávovaru, káblovej televízie a telekomunikačných liniek s priamym spojením, izbové elektronické trezory, minibar, elektronické zámky pre zvýšenú bezpečnosť a ďalšie najmodernejšie zariadenia. Otvorená kaviareň a reštaurácia Roof Top vytvárajú krásnu atmosféru, v ktorej si môžete vychutnať kuchyne z celého sveta pripravené miestnymi šéfkuchármi podľa chuti vašej chuti. Butikový hotel sa nachádza v štvrti Patel Nagar v srdci centrálneho Dillí a je novozriadený. Na portáloch Hotels.com alebo Expedia je hotel označný ako 3,5*. My v BUBO ho však považujeme za kvalitný 3 hviezdničkový hotel. Známa piatková mešita Jama Masjid je vzdialená od hotela 7,5 km a India Gate 9 km. 

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Hotel Marine Plaza Mumbai

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑⭑

Hotel Marine Plaza Mumbai

Mumbai
India

Päťhviezdičkový hotel Marine Plaza s výhľadom na Arabské more sa nachádza v biznis centre na juhu Bombaja a ponúka priestranné, svetlé izby. K vybaveniu hotela patrí vonkajší bazén a záhrada so strešnou terasou.

Klimatizované izby hotela Marine Plaza majú veľké okná, z ktorých mnohé majú výhľad na more. Každá je vybavená vlastnou kúpeľňou. Izbová služba je k dispozícii počas celého dňa.

Reštaurácia Geoffrey's ponúka klasické anglické krčmové jedlá. Reštaurácia Oriental Blossom ponúka jedlá čínskej kuchyne. Hostia si môžu vychutnať bufet alebo ľahké jedlá à la carte v The Bayview, 24-hodinovej reštaurácii hotela Marine Plaza.

Hostia môžu využiť dobre vybavené fitnescentrum hotela Marine Plaza alebo relaxovať vo vírivke. Na mieste sú k dispozícii služby čistiarne a práčovne.

Pláž Girgaon Chowpatty sa nachádza necelé 3 km od hotela. Na letisko Chhatrapati Shivaji sa dostanete autom za 30 minút.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Hotel Grand Imperial

Hotel Grand Imperial

⭑⭑⭑

New Delhi, India

Na našej ceste okolo sveta smerujeme do indického Delhi. Ubytujeme sa v hoteli Grand Imperial v štvrti zvanej Karol Bagh, ktorá patrí k príjemným miestam na oddych od ruchu veľkomesta. Vo vnútri 3-hviezdičkového hotela sa nachádza vo vnútornom nádvorí reštaurácia s indickou kuchyňou, kde budeme mať ráno raňajky a izby sú rozmiestnené okolo neho na niekoľkých poschodiach. Do Indie prichádzame niekoľko krát do roka a sme tu stálym hosťom. Naši BUBO klienti si tu vždy dobre oddýchli. Izby sú priestranné, komfortné a vybavené klimatizáciou, televíziou, minibarom, wifi, trezorom a vlastnou kúpeľňou s drobnou kozmetikou, uterákmi a fenom. Niektoré izby nemajú okná, no nakoľko my v hoteli budeme tráviť naozaj len minimum času a budeme do neho prichádzať po zotmení, tak klientom tento fakt neprekáža resp. ho takmer nepocítia. Priestory recepcie sú stiesnené, každopádne postupne nás privíta veľmi milý personál, ktorý nám rozdá kvetiny. Po flexibilnom check-ine, ktorý zariadia šikovní BUBO sprievodcovia a rozdaní si kľúčov sa ubytujeme. V okolí hotela nájdete niekoľko podnikov, rušná nákupná ulica je vzdialená odtiaľto cca 10 minút chôdze a nájdete tu aj stanicu metra. BUBO sprievodcovia sú stále s vami a zorientujú Vás v okolí. 

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Hotel Grand President

Hotel Grand President

⭑⭑⭑

Dillí, India

Príjemný hotel v štvrti Karol Bagh. Nachádza sa kúsok od metra. Zvonka možno vyzerá staršie, no je to relatívne slušný hotel. Pekné zariadené izby, čistý s dobrou lokalitou. Tento hotel vám ponúka izby, v ktorých sa budete cítiť ako doma: nechýba tu TV s plochou obrazovkou, klimatizácia a kozub a využívať môžete aj bezplatné internetové pripojenie.

Hotel Grand President vám ponúka aj prístup k zariadeniam, ako je napr. 24-hodinová recepcia, donáška jedla na izbu a denná tlač. Okrem toho ako hostia ubytovania Hotel Grand President máte k dispozícii aj bezplatné raňajky, čo vám zaiste spríjemní pobyt v destinácii Naí Dillí. Praktickým doplnkom je aj parkovisko.

Vďaka blízkosti zaujímavých miest ako Jhandewalan Temple (0,6 km) a Hanuman Temple / Statue (0,9 km) bude váš pobyt v ubytovaní Hotel Grand President skvelou základňou počas návštevy Naí Dillí.

Hotel Grand Imperial

Hotel Grand Imperial

⭑⭑⭑

Dillí, India

Veľmi príjemný 3* hotel v štvrti Karol Bagh je ideálnou voľbou pre tých, ktorí niesú až tak nároční. Hotel ponúka bezplatnú Wifi, reštauráciu alebo čajovú kanvicu a kávovar na izbe. Izby sú nové a veľmi čisté. Môže sa stať, že niektorá izba je staršia ako druhá, no jediné čo môže mať rušivý element je hotelová lobby, ktorá sa nachádza v suteréne a nad ňou sú izby. Všetky izby majú klimatizáciu, TV s káblovkou, chladničku, privátnu sprchu, fén. Hotel Grand Imperial taktiež ponúka kontinentálne raňajky. Neptretržite majú v lobby kávu a čaj. 

Klimatizácia

Klimatizácia

Wifi

Wifi

Hotel Tsomori

Hotel Tsomori

⭑⭑⭑

Leh, Ladakh, India

Príjemný, ale jednoduchý, hotel v centre mesta Leh. Nachádza sa na ulici Fort Rd. rovno oproti reštaurácii Himalay Kitchen a neďaleko od reštaurácie Gesmo & German Bakery. Všetky izby sú vybavené televíziou s káblovkou a súkromnou kúpeľňou. Ubytovanie poskytuje 24 hodinovú recepciu a zdieľanú kuchyňu pre návštevníkov. Lokalita hotela je veľmi dobrá. Hneď vedľa hotela sa nachádza obchod s kašmírovými kobercami, kde poznáme majiteľa Rafiho. 

Na recepcii hotela sa dá platiť aj platobnou kartou Maestro, Master card, Visa a American express

Hotel Dragon Leh, Ladakh

Hotel Dragon Leh, Ladakh

⭑⭑⭑+

Leh, Ladakh, India

Hotel Dragon Ladakh je skvelou voľbou ubytovania počas návštevy Leh. Ponúka vám ideálny mix pomeru ceny a kvality, pohodlie a praktické vybavenie. Toto ubytovanie je známe svojím prostredím, kde nechýbajú rôzne zariadenia a vybavenie pre cestovateľov ako ste vy. 

Vďaka tesnej blízkosti obľúbených miest ako napr. Prayer Wheel (0,5 km) a Leh Post Office (0,5 km), hostia ubytovania Hotel Dragon Ladakh môžu jednoducho prebádať najznámejšie atrakcie Leh. K vybaveniu izieb patrí tv s plochou obrazovkou, a hostia môžu využiť prístup online s bezplatným wi-fi, ktorý hotel ponúka.

Hotel Dragon Ladakh má donášku jedla na izbu, čo iste spríjemní váš pobyt. Ubytovanie sa taktiež pýši bezplatnými raňajkami. V prípade príchodu autom vám Hotel Dragon Ladakh ponúka bezplatné parkovanie.

Leh má mnoho indických reštaurácií. Počas svojho pobytu môžete navštíviť obľúbené podniky, ako napr. The Tibetan Kitchen, Bon Appetit a Gesmo Restaurant, ktoré podávajú skvelé jedlá.

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Tuli Tiger Resort

Tuli Tiger Resort

⭑⭑⭑⭑

Kanha national park, India

Tuli Tiger Rezort -Kanha leží na brehu rieky Banjar a predstavuje bohaté a živé dedičstvo vidieckej Indie. Ponúka malebné prostredie divočiny, kde si môžete vychutnať skutočné prostredie džungle v dokonalom, prírodnom prostredí. Tu môžete ráno vstať a počuť štebot vtákov, ktoré spievajú za východu slnka, ktoré sa ukazuje na obzore nad vzdialenými palmami a lesmi. 34 nádherných izieb je rozmiestnených v areáli a ponúkajú vynikajúci štandard. Vychutnajte si chvíle v krajine tigrov.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Tree House Hideaway

Tree House Hideaway

⭑⭑⭑

Bandhavgarh national park, India

Výnimočná lodge ponúkajúca ubytovanie v skutočných "domoch" na stromoch. Budete tak bližšie k prírode a k viac ako 250 druhom vtákov, ktoré obývajú tigriu rezerváciu a aj záhradu tohto ubytovania. Príjemné a relatívne veľké izby poskytujú dokonalý pocit z exotiky. Vychutnajte si pobyt a prejdite sa záhradou, sledujte menších obyvateľov a vtáctvo, alebo si len tak oddýchnite na svojej terase. Reštaurácia ponúka indickú aj kontinentálnu kuchyňu a Vy tak máte na výber. Aj napriek tomu, že sú izby vybudované v korunách stromov, máte tu všetok potrebný komfort. Len si užite. 

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

The Lalit New Delhi

The Lalit New Delhi

⭑⭑⭑⭑⭑

Dillí, India

Veľký a kvalitný hotel v srdci hlavného len pár krokov od Connaught place. Hotel vyhral množstvo ocenení počas svojej dlhoročnej existencie. Nocľah v LaLite je istota tých najlepších služieb. Moderné mestské izby, ktorým nič nechýba. Sú navrhnuté z nových materiálov a dominujú drevené parkety a množstvo skla. Izby nezaprú indický dizajn. Uprostred mesta môžete využiť bazén, fitko či skvelé bary a reštaurácie.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Radisson Jass Khajuraho
Hotel Radisson Jass Khajuraho

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Hotel Radisson Jass Khajuraho

Khajuraho
India

Hotel Radisson Jass Khajuraho sa nachádza iba 1 km od hinduistkého chrámu a pamiatok Western Group Temples zapísaných na zozname UNESCO. Vychutnajte si zaslúžený relax na konci zájazdu vo veľkom štýle. K dispozícií budete mať 2 hotelové bazény. V rezorte nájdete 2 vynikajúce reštaurácie Temple Bar a Pulse Bar, ktoré vám umožnia ochutnať posledné indické gurmánske zážitky. Radi pre Vás zabezpečia večeru pod holým nebom, prípadne prinesú jedlo priamo do Vašej izby kedykoľvek o to požiadate. Ak sa budete chcieť osviežiť kokteilom, určite sa zastavte v hotelovom bare a usaďte sa pri veľkých presklených oknách s výhľadom do pokojnej záhrady. Po horúcom dni sa nechajte rozmaznať v luxusnom welness a vyberte si jednu z masážnych procedúr, prípadne si zacvičte vo Fitness alebo zahrajte biliard. Na tento pobyt jednoducho nezabudnete! Príjemný oddych na záver dovolenky.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Luxusné 4* hotely v exotickej Indii počas veľkého okruhu
Luxusné 4* hotely v exotickej Indii počas veľkého okruhu

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Luxusné 4* hotely v exotickej Indii počas veľkého okruhu

Delhi, Agra, Jaipur, Varanasi, Kolkata, Aurangabad, Mumbai
India

Vylepšite si hotelový štandard na 4-hviezdičkové luxusné hotely typu Hotel Jaypee Siddhartha Delhi, Hotel Royal Orchid Central Jaipur, Hotel Clarks Shiraz Agra, Hotel The Amayaa Varanasi - suite, Hotel Peerless Kolkata, Hotel Lemon Tree Aurangabad, Hotel Gordon House Mumbai a prebúdzajte sa v mäkkých perinách štýlových moderných hotelov do nového dňa.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Bývaj ako Maharadža
Bývaj ako Maharadža

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Bývaj ako Maharadža

Delhi, Agra, Jaipur
India

Bývajte ako maharadžovia. Najlepšie hotely Indie v ktorých sa snúbi to najlepšie čo India vie ponúknuť. Takto ste ešte zaisto nebývali. Koloniálny hotel Imperial v New Delhi, Rambagh palace v Džajpúre a Oberoi Amarvillas v Agre. Tradície, umenie, história a vkus to všetko nájdete v týchto nádherných hoteloch. Nájdete iba v BUBO a v Indii.

Wifi

Wifi

Clarks Khajuraho

Clarks Khajuraho

⭑⭑⭑⭑⭑

Khajuraho , India

Kvalitné ubytovanie na záver našej cesty v Khajuraho ponúka hotel Clarks, kde si viete oddýchnuť nielen vo svojej izbe, ale aj v príjemnej reštaurácii či v hotelovom bazéne. Ak máte chuť, k dispozícii máte aj SPA centrum a večer vás môže zlákať dokonalá opekačka a chuť grilovaných kebabov. Izby sú čisté, zariadené od vlastnej kúpeľne, toalety cez klimatizáciu a satelitnú televíziu. Malá oáza oddychu na prahu fantastických chrámových komplexov.
Wifi

Wifi

Luxusný stan Pushkar

Luxusný stan Pushkar

Pushkar, India

Indický Puškar je známy aj svojim púštnym okolím a tým, že ponúka ubytovanie aj v luxusných stanoch, aby ste si mohli viac vychutnať krajinu a drsnú prírodu. Stanov sa netreba báť, pretože si tu naozaj dali záležať a pripravili milé a slušné ubytovanie, kde nechýba takmer nič, čo by ste mali vo svojej hotelovej izbe. Ide o zážitok a na tento si budete pamätať ešte dlho. Súčasťou pobytu v stane je aj plná penzia.
Wifi

Wifi

Hotel Sarovar

Hotel Sarovar

⭑⭑⭑

Udaipur, India

3* Hotel Sarovar v srdci rádžastánskeho Udaipuru leží len v samotnom srdci tohto príjemného mesta a výhľady na jazero Pichola si totálne zamilujete. Mnohé izby ponúkajú tento výhľad, no užijete si ho aj zo strechy, kde umiestnili reštauráciu. Určite tu aspoň raz skončíte pri skvelom indickom jedle, pretože Udaipur je práve o užívaní si pohody. Priestranné izby majú svoj 3* štandard, ktorý je doplnený o rôzne ďalšie príjemné detaily.
Wifi

Wifi

Suraj Haveli

Suraj Haveli

⭑⭑⭑

Jodhpur, India

3* Hotel Suraj Haveli leží priamo v centre starého Jodhpuru a tým pádom je všetko dôležité v meste okolo vás. K slávnej pevnosti Mehrangarh, ktorá je symbolom mesta je to z hotela len pár stoviek metrov, no stačí vyjsť na strechu hotela, kde si viete príjemne posedieť na čaji či na pivku a pred očami sa zjaví dokonalá panoráma krásnej pevnosti. Market a bazárové uličky s Hodinovou vežou sú odtiaľto len 5 minút chôdze. Izby sú čisté, útulné s vlastnou kúpeľňou aj toaletou, majú klimatizáciu, satelitnú televíziu a nájdete tu aj wifi.
Wifi

Wifi

Hotel Rajmandir

Hotel Rajmandir

⭑⭑⭑

Jaisalmer, India

Hotel Rajmandir v Jaisalmeri je ozdobený 3 hviezdičkami a jeho devízou je poloha v starom meste len cca 500 metrov od pevnosti za ktorou sme sem prišli. Hotel sa nachádza v starom, zrekonštruovanom, tradičnom dome a tak sa nadýchnete aj lokálnej architektúry. Izby sú vkusne zariadené v tradičnom štýle a tak okrem trojhviezdičkového štandardu počítajte aj so zaujímavými detailmi, ktoré vám spríjemnia pobyt. Posedieť si môžete na hotelovej terase, kde si vypijete svoj masala čaj a napokon si z hotela vychutnáte panorámu mesta s pevnosťou.
Wifi

Wifi

Hotel Sagar Bikaner

Hotel Sagar Bikaner

⭑⭑⭑

Bikaner, India

Hotel Sagar v centre Bikaneru nám trochu poodostrie palácový závoj, pretože sa leží v areáli palácového komplexu Lallgarh. Zdobia ho detaily tradičnej rádžastánskej architektúry a v podobnom duchu sa nesú aj čisté izby. Tie majú svoj klasický trojhviezdičkový štandard, klimatizáciu, televíziu či vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu. V hoteli sa viete aj najesť a na výber budete mať z indických, čínskych, ale aj európskych jedál. V hotelovom bare si doprajte pohár indického vína Sula alebo indický rum.
Wifi

Wifi

The Taj Mahal Palace Mumbai
The Taj Mahal Palace Mumbai

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

The Taj Mahal Palace Mumbai

Bombaj
India

Luxusný 5* hotel v centre indického Mumbaiu je ikonou celého mesta a často aj celej Indie, je symbol nekonečnej sily Indie a jej bohatej histórie. Niet divu, že ho jeho sláva predchádza, pretože v ňom za jeho desaťročia od otvorenia spali takmer všetci, ktorí vo svete niečo znamenali. Teraz si aj vy môžete užiť poslednú noc zájazdu v štýle maharadžov. Stretnete tu biznismenov, turistov z celého sveta, možno hviezdy Bollywoodu a z tohto hotela sa pre vás stane zážitok! Môžete sa okúpať v hotelovom bazéne, posedieť si v jednej z luxusných reštaurácii, skočiť na čaj o piatej do hotelového baru s koloniálnou atmosférou alebo si vychutnávať vlastnú izbu, z ktorej sa vám nebude chcieť odchádzať.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Rosewood

Hotel Rosewood

⭑⭑⭑

Bombaj, India

Hotel Rosewood leží v centrálnej časti obrovského Mumbaiu. Ide o štandardný indický hotel, ktorý má čisté, komfortné izby s bežným vybavením od vlastnej sprchy, toalety, klimatizácie až po satelitnú televíziu. Raňajky formou bufetu nájdete v hotelovej reštaurácii, no môžete si v nej vychutnať aj večeru a ochutnať niečo z bengálskej či severoindickej kuchyne.

Wifi

Wifi

Manaltheeram Ayurveda Beach Village

Manaltheeram Ayurveda Beach Village

⭑⭑⭑

Kovalam, India

Ajurvedský komplex Manaltheeram leží za mestečkom Kovalam v tichej a pokojnej oblasti, kde vás nebude rušiť doprava z cesty ani nič podobné, ale budete vnímať blízkosť oceánu a príjemné prostredie. Komplex sa nachádza na malom pahorku priamo nad plážou, odkiaľ máte nádherný výhľad. Špecializuje sa na ajurvédu a tak tu nájdete privátne priestory na rôzne procedúry a komplex ponúka viac než 50 terapeutov. K dispozícii sú nielen relaxačné masáže, terapie, ale aj kozmetické služby či lekcie jógy. Reštaurácia v rezorte ponúka aj špeciálnu ajurverdickú stravu, ale aj klasickú indickú či medzinárodnú kuchyňu. Izby sa nachádzajú v chatkách, no tie majú svoj štandard a tak v nich nájdete vlastnú toaletu, kúpeľňu, ventilátor, trezor, mramorovú dlažbu, ale aj moskytiéru a ďalšie drobnosti. V rezorte využijete aj bazén alebo ste o pár minút na pláži.
Wifi

Wifi

The Raviz Kovalam

The Raviz Kovalam

⭑⭑⭑⭑⭑

Thiruvananthapuram, India

Skvelý prímorský hotelový rezort Raviz priamo v obľúbenom Kovalame bude dokonalou bodkou za našou cestou naprieč Indiou. Rezort má svoju vlastnú, privátnu pláž, no nájdete tu aj perfektný bazén infinity pool s výhľadom na oceán, slušne zásobené fitnes centrum či dokonca tenisové kurty. Súčasťou hotela je aj reštaurácia The Terrace s vynikajúcim výberom lokálnych, indických aj medzinárodných jedál. Súčasťou hotela je bohatý bufet a hladní nebudete ani cez deň, pretože môžete skočiť na snack do hotelového baru. Izby sú priestranné s vlastnou kúpeľnou, toaletou, majú klimatizáciu, satelitnú televíziu, wifi, chladničku s minibarom, stôl, kreslo a výhľad na záhradu či na more. Čaká vás tu dokonalý relax.
Wifi

Wifi

ITC Grand Goa Resort and Spa

ITC Grand Goa Resort and Spa

⭑⭑⭑⭑⭑

Goa , India

Luxusný rezort na krásnej pláži Arossim v časti Goa vám zaručí dokonalý oddych a finálny relax po našej ceste južnou Indiou. Rezort je pretkaný tropickou záhradou a infinity pool s výhľadom na Indický oceán si zamilujete ešte skôr ako do neho skočíte. V rezorte viete využiť fitnes centrum, alebo sa nechať zhýčkať v SPA centre s masážami, po ktorých vyjdete von ako nový človek. Rezort ponúka 6 reštaurácii medzi ktorými dominuje Royal Afghan (píšeme o nej aj nižšie), no ochutnať tu môžete aj typické jedlá pre oblasť Goa. Drink si vychutnáte v hotelovom bare. Dáte sa nahovoriť na hodinu jógy? Izby sú priestranné, vkusne zariadené doplnkami, nábytkom, dýcha z nich čistota a príjemná atmosféra. Majú štandard luxusného rezortu, tak nemôžete byť sklamaní.
Wifi

Wifi

Grand Hyatt Kochi Bolgatty
Grand Hyatt Kochi Bolgatty

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Grand Hyatt Kochi Bolgatty

Kochi
India

Zlepšite si úroveň ubytovania závere zájazdu v Kochi a vychutnajte si najlepší hotel, ktorý v meste aktuálne majú. Kedysi bol najluxusnejší hotel Taj Malabar, ktorý sa nachádza na opačnom konci jazera oproti Hyatt, no Hyatt aktuálne vedie v priečke najlepší hotel mesta. Má 248 luxusných izieb (rozloha od 41 m²) a 38 suít (rozloha od 240 do 318 m² podľa kategórie suity) s výhľadom na mesto, do záhrady alebo na jazero. V hoteli je k dispozícií aj luxusné Spa, Fitness a bazén. Samozrejmosťou sú elegantné reštaurácie a bar. Reštaurácia resp. kaviareň Malabar Vás prekvapí tradičným výberom jedál, recepty pochádzajú z Južnej Indie. Reštaurácia Thai Soul (pri bazéne) je inšpirovaná Thajskom a streetfoodom z Bangkoku, v brilantnom prevedení. Colony Clubhouse & Grill (na streche hotela) je inšpirovaná arabským svetom. Ukončenie zájazdu náročného lovca zážitkov ako sa patrí.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

House Boat Alleppey

House Boat Alleppey

Alleppey, India

Jednu noc v indickej Kerale strávime aj na tradičnom hausbóte počas plavby keralskými kanálmi. Hausbóty majú často len tri izby, takže nás na lodi nebude veľa. Vaša izba má klimatizáciu, ventilátor aj vlastnú kúpeľňu s toaletou. Izby nie sú veľké, nie sú priestranné, ale sú čisté a príjemné a to je dôležité. Väčšinu času na hausbóte budete tráviť mimo izieb, aby ste si užili krásne výhľady. Na hausbóte funguje aj elektrika, ak si potrebujete nabiť baterky, no na niekoľko hodín sa bude vypínať. Aj klimatizácia bude fungovať až večer. Ide však o komfortné a nezabudnuteľné ubytovanie.
Wifi

Wifi

Taj Fort Aguada Resort & Spa Goa
Taj Fort Aguada Resort & Spa Goa

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Taj Fort Aguada Resort & Spa Goa

Goa
India

Doprajte si luxusný zážitok na plážach Goa v hoteli z renomovanej značky Taj a na chvíľu sa dotknite indického dizajnu, kultúry a pompy maharadžov. Hotel je postavený na mieste kde stála portugalská pevnosť zo 16. storočia. Toto je miesto kde sa stretávajú hlavy štátov, hviezdy Bollywoodu a Hollywoodu, podnikatelia a ľudia na úrovni. Kľučky si tu podávali králi, maharadžovia a miestodržitelia, tak prečo by ste tu nemohli prísť aj Vy? Exkluzívna destinácia, exkluzívny indický hotel. Opáľte na sa pláži Sinquerim a vyskúšajte večeru v reštaurácii Morisco. Skúste odolať tigrím krevetám! Cena platí pre 1 osobu zdieľajúcu izbu gardew view pre dve osoby, raňajky. 

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

The Zuri White Sands, Goa Resort & Casino

The Zuri White Sands, Goa Resort & Casino

⭑⭑⭑⭑⭑

Goa , India

Jeden z najlepších plážových rezortov v Goa pri meraní pomeru cena - výkon. Nechajte sa ofukovať lenovým vetrom pri bazéne či sa prejdite po pieskovej pláži lemovanej palmami. Portugalcom táto oblasť pripomínala raj. Šesť reštaurácií a barov sa postará o to, že indickej kuchyne sa len tak ľahko nezbavíte. Izby sú moderne zariadené s vlastným balkónom.

Wifi

Wifi

Vits Aurangabad

Vits Aurangabad

⭑⭑⭑⭑

Aurangabad, India

Moderný hotel Vits v centre Aurangabadu patrí medzi najlepšie hotely v rámci tohto zaujímavého mesta. Priamo v hoteli sa nachádza bazén pre svojich hotelových hostí a nájdete tu aj reštauráciu s indickou kuchyňou či bar, kde si môžete vychutnať indické pivo Kingfisher alebo pohárik indického rumu. Hotelové izby sú čisté, komfortné, priestranné s klasickým vybavením, kde nechýba vlastná kúpeľňa, toaleta, klimatizácia, wifi či iné drobnosti. Neďaleko od hotela sú ďalšie dve reštaurácie, ale aj dva supermarkety s potravinami či podnik s výborným streetfoodom.
Wifi

Wifi

Hotel City Inn

Hotel City Inn

⭑⭑⭑⭑

Varanasi, India

City Inn leží v modernej časti Varanasi len necelý kilometer od železničnej stanice, kam prídeme vlakom z Agry. Ide o klasický, indický 3* hotel s komfortným a štandardným vybavením od klimatizácie, TV, chladničky až po toaletu, kúpeľňu či sejf. Súčasťou hotela je fitnes centrum a malé SPA centrum, kde si za extra poplatok viete dopriať aj masáž.
Wifi

Wifi

Luxusné 4* hotely v exotickej Indii
Luxusné 4* hotely v exotickej Indii

Luxusný hotel

⭑⭑⭑⭑

Luxusné 4* hotely v exotickej Indii

Delhi, Agra, Jaipur
India

Vylepšite si počas poznávacej časti hotelový štandard na 4-hviezdičkové luxusné hotely typu Hotel Jaypee Siddhartha Delhi, Hotel Royal Orchid Central Jaipur, Hotel Clarks Shiraz Agra a prebúdzajte sa v mäkkých perinách štýlových moderných hotelov do nového dňa. Cena platí na jednu osoby zdieľajúcu izbu pre dve osoby, 4 noci a raňajky.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

The Oberoi Amarvilas
The Oberoi Amarvilas

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

The Oberoi Amarvilas

Agra
India

V celej indickej Agre by ste nenašli lepší hotel, než je luxusný hotelový komplex Oberoi Amarvillas. Pripomína luxusný maharadžov sen, podobne ako Tádž Mahál a obe komplex sú od seba vzdialené len niekoľko minút chôdze. Oberoi pôsobí ako malý kúsok raja, ktorý je prešpikovaný starostlivosťou o hosťa. Po návšteve Tádž Mahálu vám perfektne padne osvieženie v obrovskom bazéne alebo oddych vo vlastnej izbe s výhľadom na jeho kupolu. V hoteli si viete dopriať aj masáž alebo si užiť vlastnú, dokonalú kúpeľňu plnú doplnkov. Kamkoľvek sa v hoteli pohnete, obklopí vás tradičná mughalská architektúra v modernom ponímaní. Ak dostanete hlad, na výber máte zo štyroch reštaurácii, medzi ktorými však vyniká Esphahan s tradičnými, indickými špecialitami. Čo by ste však povedali na bar s cigarami, skvelým vínom, koňakom a výhľadom na Tádž Mahál?
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Rambagh Palace Jaipur
Rambagh Palace Jaipur

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

Rambagh Palace Jaipur

Jaipur
India

Už pri príchode do hotela máte pocit, že ste sa ocitli v paláci. Jaipur ako mesto maharadžov nie je svojej povesti nič dlžné a vás hneď dostane ten opojný pocit dokonalej Indie. Rambagh Palace vyniká tradičnou architektúrou v ktorej sa spája odkaz starej Indie s moderným, márnivým luxusom. Priestranné a pohodlné izby sú zariadené v štýle maharadžov a posteľ s baldachýnom tu nie je žiadnym prekvapením. Z izieb sa vám ani nebude chcieť vychádzať von. To by však bola škoda, pretože by ste palác z roku 1835 nepreskúmali. Navštívite tu SPA centrum, fitnes centrum, dáte si indickú masáž alebo si užijete ajurvédu? Večeru si vychutnáte v luxusnej reštaurácii Rajput s rádžastanskou, indickou aj medzinárodnou kuchyňou.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

The Imperial New Delhi
The Imperial New Delhi

Najlepšie hotely sveta

⭑⭑⭑⭑⭑

The Imperial New Delhi

New Delhi
India

5* luxusný hotel Imperial v centrálnej časti Delhi si ešte pamätá svoje slávne časy koloniálnej Británie. Leží na dokonalom mieste, na slávnej ulici Janpath na okraji námestia Connaught Place, kde nájdete množstvo obchodov, butikov, reštaurácii aj barov. Priestranné izby s mramorovou podlahou sú vkusne zariadené príjemnými doplnkami a nechýba tu azda nič, čo by ste počas svojho pobytu mohli potrebovať. SPA v hoteli získalo niekoľko ocenení a ak si chcete oddýchnuť od indického ruchu, je tu pre vás skvelý bazén či fitnes centrum. Hotel Imperial si zakladá aj na dokonalej kuchyni a v celom hotelovom komplexe máte na výber niekoľko miest, kde si dať svoj obed alebo luxusnú večeru. Odporúčame sadnúť si do talianskej reštaurácie San Gimigniano alebo do reštaurácie 1911 s indickou aj medzinárodnou kuchyňou, kde spravia všetko pre vašu spokojnosť.
Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Kalimpong Park

Hotel Kalimpong Park

⭑⭑⭑

Kalimpong, India

3* Hotel Kalimpong Park vsadil na domácu atmosféru a vyšlo mu to. Hotel sa nenachádza v centre mesta, ale na príjemnom mieste nad ním, aby vynikla jeho poloha a dokonalý výhľad. Ak je krásne počasie, priamo z hotela môžete vidieť na bájnu Kančendžongu. Hotel má typické vybavenie trojhviezdičkového hotela, teda nájdete všetko čo by ste od tejto izby mohli očakávať od toalety, kúpeľne, satelitnej televízie, ventilátoru či stoličiek alebo kresla. Súčasťou hotela je indická reštaurácia so skvelými indickými jedlami, ktoré vám odporúčame.
Wifi

Wifi

Hotel Netuk House

Hotel Netuk House

⭑⭑⭑

Gangtok, India

Hotel Netuk v centre sikkimského Gangtoku má 3*, ale okrem toho sa môže popýšiť tým, že sa označuje ako „Heritage hotel“ a tak sa môžete tešiť na krásnu stavbu, tradičné detaily, drevorezbu a veľa malých drobností, ktoré z tohto miesta robia zážitok. Izby sú priestranné, vkusne a tradične zariadené. Sú čisté s vlastnou kúpeľnou aj sprchou, majú klimatizáciu, satelitnú televíziu, bezplatné wifi, kanvicu na čaj či kávu, chladničku, stôl aj kreslo. Priamo v hoteli sídli aj reštaurácia a ďalšie nájdete do niekoľkých minút od hotela priamo na hlavnej triede celého Gangtoku.
Wifi

Wifi

Hotel Dekeling

Hotel Dekeling

⭑⭑⭑

Darjeeling, India

Dardželinský 3* hotel Dekeling zaujme nielen svojou polohou prakticky v centre samotného mestečka, ale aj svojim vybavením, ktoré pripomína to, že sme sa ocitli v horách. Spravuje ho milá tibetská majiteľka ktorej cieľom je, aby ste sa tu cítili ako doma a musíme povedať, že sa jej to vcelku darí. V spoločenskej miestnosti je krb, drevený nábytok, knižnica a cítite sa ako na krásnej, horskej chate. Z mnohých izieb je výhľad na Dardželing aj s okolitými horami. Izby sú zariadené vkusne, niektoré s dreveným obložením a majú svoju štandardnú výbavu. Majú svoje vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňu, ventilátor, satelitnú televíziu a wifi. Ide o čisté, no jednoduché ubytovanie. Atmosféra a duša sa ma však uprieť nedá.
Reštaurácia

Reštaurácia

Wifi

Wifi

Grand Imperial

Grand Imperial

⭑⭑⭑

Delhi, India

Hotel Grand Imperial v štvrti zvanej Karol Bagh patrí k príjemným miestam na oddych od ruchu veľkomesta. Vo vnútri hotela sa nachádza vo vnútornom nádvorí reštaurácia s indickou kuchyňou, kde máme raňajky a izby sú rozmiestnené okolo neho na niekoľkých poschodiach. Sú priestranné, komfortné vybavené klimatizáciou, televíziou, minibarom, vlastnou kúpeľňou aj toaletou. Niektoré izby nemajú okná. V okolí hotela nájdete niekoľko podnikov, rušná nákupná ulica je vzdialená odtiaľto cca 10 minút chôdze a nájdete tu aj stanicu metra.
Wifi

Wifi

Atulyaa Taj

Atulyaa Taj

⭑⭑⭑⭑

Agra, India

Hotel Atulyaa Taj prekvapí svojou perfektnou polohou, pretože leží len cca 500 metrov od vstupu k Tádž Mahálu. Priamo oproti hotela sú malé potraviny, niekoľko reštaurácii či podnikov, kde si viete posedieť. Na streche hotela nájdete osviežujúci bazén, viete si tu dať večeru s výberom indickej stravy a ako bonus máte odtiaľto aj krásny výhľad priamo na Tádž Mahál. Izby majú moderné vybavenie, klimatizáciu, TV, chladničku, toaletu s kúpeľňou, ale nájdete tu aj kanvicu na prípravu kávy alebo čaju.
Wifi

Wifi

Comfort Inn Heritage

Comfort Inn Heritage

⭑⭑⭑⭑

Bombaj, India

Comfort Heritage Inn ležiaci v mumbaiskej štvrti Byculla má zaujímavú polohu v indickej štvrti, kde nájdete naokolo viacero reštaurácii, podnikov, streetfoodu, ale aj cukráreň, malé potraviny a priamo naproti hotelu vyrástol aj kresťanský kostol. Do hotela sa vstupuje cez uličku s nádvorím, ktorá eliminuje ruch ulice a niekoľko poschodový komplex ponúka komfortné ubytovanie. Vedľa lobby hotela sa nachádza príjemná reštaurácia, kde budete mať ráno aj raňajky. Môžete si tu prečítať čerstvé noviny, pripojiť sa na wifi alebo si objednať indické pivo. Izby spĺňajú komfortný štandard ubytovania. Sú čisté, s vlastným sociálnym zariadením, televíziou či klimatizáciou. Nepatria k najväčším na našej ceste, ale to je pre Mumbai bežné.
Wifi

Wifi

Lytton Hotel

Lytton Hotel

⭑⭑⭑

Kalkata, India

Kolkatský hotel Lytton sa nachádza priamo na známej ulici Sudder Street, ktorá patrí medzi najcentrálnejšie položené v celom meste. Z ulice vojdete na nádvorie a tak stojí hotel Lytton mimo ruchu na príjemnom mieste. Neďaleko od hotela nájdete aj bazárové uličky a koloniálne stavby Kolkaty. Izby sú priestranné, vkusne a moderne zariadené. Sú čisté s vlastnou kúpeľnou aj sprchou, majú klimatizáciu, satelitnú televíziu, bezplatné wifi, kanvicu na čaj či kávu, chladničku, stôl aj kreslo. Priamo v hoteli sídlia aj tri reštaurácie a ďalšie nájdete do niekoľkých minút od hotela.
Wifi

Wifi

Lords Plaza Jaipur

Lords Plaza Jaipur

⭑⭑⭑

Jaipur, India

3* Hotel Lords Plaza v ružovom Jaipure ponúka kvalitné ubytovanie na okraji starého mesta, kam už nedolieha ruch trhovísk. Lords Plaza je moderný hotel s priestrannými izbami v ktorých nechýba štandardné vybavenie trojhviezdičkových hotelov. Súčasťou hotela sú kvalitné raňajky a ak máte chuť, v hoteli nájdete aj reštauráciu s indickou, čínskou aj západnou stravou.
Wifi

Wifi

Hotel Hampi International

Hotel Hampi International

⭑⭑⭑

Hospet, India

Hotel Hampi International leží v mestečku Hospet, spádovom mestečku pri návšteve historických chrámov a ruín slávneho Hampi. Hotel leží neďaleko železničnej stanice , čo znamená, že sa v jeho okolí nachádza veľa obchodíkov, malých podnikov s jedlom či indickým streetfoodom, ale večeru si viete vychutnať aj v skvelej hotelovej reštaurácii. Napokon si môžete posedieť v bare či v hotelovej záhrade. Alebo sa dáte nahovoriť na saunu, jacuzi či wellness? V izbách nájdete vlastnú kúpeľňu, toaletu, satelitnú televíziu, wifi, klimatizáciu či kanvicu na zohriatie vody na čaj či kávu.
Wifi

Wifi

Hotel Southern Star

Hotel Southern Star

⭑⭑⭑

Hassan, India

Hotel v centre mesta Hassan má zaujímavú polohu. Nachádza sa neďaleko hlavnej ulice, no ruch z nej do hotela nedolieha. V blízkosti hotela nájdete malý supermarket, reštaurácie s indickými špecialitami a dokonca neďaleko leží aj kino, ktoré každý večer premieta bollywoodské trháky. Priamo v hoteli nájdete reštauráciu s indickými aj čínskymi jedlami, no potešiť vás môže aj hotelový bar. Ak by ste mali chuť na masáž, za príplatok vám ju vedia pripraviť. Vychutnajte si tu raňajky, ktoré patria k naozaj skvelým. Izby sú svetlé, čisté, priestranné s moderným vybavením v klasickom štandarde.

Wifi

Wifi

Hotel Abad

Hotel Abad

⭑⭑⭑

Kochi, India

Hotel Abad leží v starej časti indického Kochinu na zaujímavom mieste, kde máte hneď vedľa hotela skvelý podnik s jedlom a oproti cez ulicu si môžete nakúpiť drobnosti v supermarkete. Staré centrum je len pár minút jazdy tuktukom alebo autom. Vynikajúca reštaurácia s keralskou tradičnou kuchyňou sa nachádza aj priamo v hoteli. Izby spĺňajú komfortný štandard ubytovania. Sú čisté, s vlastným sociálnym zariadením, televíziou či klimatizáciou a nechýba v nich ani chladnička, stôl či stoličky a miesto na odloženie batožiny.
Wifi

Wifi

Hotel Ambadi Thekkady

Hotel Ambadi Thekkady

⭑⭑

Thekkady, India

Hotel Ambadi v zelenej oblasti Periyaru je oázou pokoja. Nachádza sa v príjemnom prostredí malého mestečka, čiže neďaleko od neho nájdete aj obchodíky či rôzne suveníry, ale vy si budete užívať to ticho všade naokolo. Izby sú priestranné, vkusne zariadené, často obložené drevom. Sú čisté s vlastnou kúpeľnou aj sprchou, majú klimatizáciu, satelitnú televíziu, bezplatné wifi, kanvicu na čaj či kávu a môžete si posedieť aj vonku na terase v prútených kreslách. Priamo v hoteli nájdete aj reštauráciu s výbornou kuchyňou.

Wifi

Wifi

Madurai Residency

Madurai Residency

⭑⭑⭑

Madurai, India

Hotel Madurai Residency leží v centre mesta, len cca 500 metrov od obrovského chrámového komplexu Sri Menakší, ktorý je magnetom celého Madurai. Ide o klasický, indický 3* hotel s komfortným a štandardným vybavením od klimatizácie, TV, chladničky až po toaletu, kúpeľňu či sejf. Súčasťou hotela sú aj dve reštaurácie z toho jednu nájdete na streche a môžete si v nej užiť nielen indickú, ale aj medzinárodnú kuchyňu.
Wifi

Wifi

SRM Hotel

SRM Hotel

⭑⭑⭑⭑

Trichy, India

Moderný hotelový komplex SRM leží na okraji mesta Trichy v pokojnej a tichej štvrti, kam už nedolieha hluk rušného centra. Izby majú moderné vybavenie, klimatizáciu, TV, chladničku, toaletu s kúpeľňou, ale nájdete tu aj kanvicu na prípravu kávy alebo čaju a výhľad na mesto alebo na bazén. V bazéne sa ako hoteloví hostia môžete zastaviť a oddýchnuť si alebo dáte prednosť fitnes centru alebo relaxu v SPA centre pri masáži. Súčasťou hotela je aj príjemná reštaurácia s indickou kuchyňou.
Wifi

Wifi

Hotel Atithi

Hotel Atithi

⭑⭑⭑⭑

Puducherry, India

Hotel Atithi je moderným hotelom na prahu starého mesta Pondicherry. Za pár minút chôdze z hotela sa ocitnete v atmosfére Pondicherry s jeho francúzskym šarmom. Len pár metrov od hotela nájdete supermarket, ale aj niekoľko menších podnikov s jedlom či indickým streetfoodom. Reštaurácia je samozrejme aj súčasťou hotela a okrem nej tu nájdete aj hotelový bazén, fitnes centrum, SPA centrum s možnosťou masáží. Po celom dni si môžete posedieť v rooftop bare s pivom či drinkom v ruke. Izby majú klasickú výbavu v štandarde a teda okrem vlastnej kúpeľne, wc, klimatizácie či satelitnej televízie tu nájdete aj kanvicu na zohriatie vody alebo výhľad na mesto.
Wifi

Wifi

Hotel Mamallaa Heritage

Hotel Mamallaa Heritage

⭑⭑⭑

Mamallapuram, India

Hotel Mamalla Heritage leží v samom srdci Mahabalipurame v strede mesta a tak to máte blízko nielen k obchodom, reštauráciám, ale aj v vzácnym chrámom, za ktorými sme sem prišli. Poloha už nemôže byť lepšia. Príjemná atmosféra hotela vás presvedčí, že ste sa ocitli na skvelom mieste. Izby sú čisté, priestranné, komfortné vybavené klimatizáciou, televíziou, minibarom, vlastnou kúpeľňou aj toaletou. Súčasťou hotela je aj bazén, ktorý môžete využiť, ale aj hotelová reštaurácia s výborným výberom indickej či čínskej stravy.
Wifi

Wifi

k

Ázia

India


ZĽAVA NA HOTEL
Bývaj ako maharadža i
1395€ 1256€
ušetríte 140€
k

Ázia

India


ZĽAVA NA HOTEL
Bývaj ako maharadža i
1395€ 1256€
ušetríte 140€
k

Ázia

India


ZĽAVA NA HOTEL
Bývaj ako maharadža i
1395€ 1256€
ušetríte 140€
k

Ázia

India


ZĽAVA NA HOTEL
Bývaj ako maharadža i
1395€ 1256€
ušetríte 140€
B

Ázia   Amerika   Európa  

Taliansko, Peru, Mexiko, Jordánsko, India, Čína, Brazília


náročnosť

18 dní

Trvanie

13112 22224€
E

Ázia  

India


náročnosť

16 dní

Trvanie

4325
K

Ázia  

Nepál, India

05.07. → 20.07. +13 termínov

náročnosť

16 dní

Trvanie

2532 3895€
K

Ázia  

Bhután, India

25.10. → 07.11.

náročnosť

14 dní

Trvanie

4793 6390€
Najnebezpečnejšie zviera sveta Prémiový blog

Prémiový blog Najnebezpečnejšie zviera sveta

Lev, tiger, žralok, byvol, hroch? Nie! Je to komár a všetci naši sprievodcovia v Afrike tento vtip poznajú. No pri toľkých mŕtvych - ročne je to…

Ľuboš Fellner 17 min. čítania
Veľká päťka alebo 24 zvierat pre rok 2024 Prémiový blog

Prémiový blog Veľká päťka alebo 24 zvierat pre rok 2024

Naša planéta je úžasným miestom, kde ešte stále môžete natrafiť na autentickú divokú prírodu aj s jej obyvateľmi - fascinujúcimi divými zvieratami…

Martin Karniš 48 min. čítania
Najkrvavejšie festivaly a rituály Prémiový blog

Prémiový blog Najkrvavejšie festivaly a rituály

Pozor! Tento blog obsahuje množstvo násilných scén a krvi. Ak máte slabší žalúdok a nechcete vnímať inakosť kultúr, prosím, nečítajte dalej. Ak vás…

Ľuboš Fellner 24 min. čítania
Dillí - chaos kultúr a náboženstiev Dillí

Dillí Dillí - chaos kultúr a náboženstiev

Dillí nemôžete definovať iba niekoľkými slovami. Mesto je na to príliš dynamické. Je to bohatá história nasýtená starými príbehmi, ktoré sa…

Ján Zachar 26 min. čítania
Mesto Madurai

01

14:41

máj

2024

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Madurai, mesto v južnom centre štátu Tamil Nadu, južná India. Nachádza sa na rieke Vaigai, asi 48 km juhovýchodne od Dindigul. Staroveká história regiónu je spojená s…

Príbeh mesta Trichy

01

14:28

máj

2024

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Woraiyur, časť dnešného Tiruchirappalli alebo Trichy, bolo hlavným mestom dynastie Chola od roku 300 p.n.l.. Potvrdzujú to archeologické dôkazy a staroveká literatúra. …