Kam cestovať do Škótska?

Dovolenka v Škótsku vás chytí za srdce. Isto poznáte veľa vtipoch o lakomých Škótoch, na zájazde v Škótsku zistíte, že majú veľké srdce. Isto ste už v živote ochutnali whisky, na tejto ceste zistíte, že na bare v skutočnom škótskom pube chutí celkom inak.

Edinburgh je právom pokladaný za jedno z najkrajších a drsne romantických miest na svete. S nami preniknete hlbšie do jeho tajomstiev. Škótska vysočina vyzerá ako kulisa najlepších filmov, ako stvorená pre príbehy stredovekých hradov, starých škótskych rodov, duchov a príšer. A to ani nehovoríme o príšere z Loch Nessu.

Pre ne-Európana by bolo Škótsko dostatočný dôvod vydať sa na cestu do Európy. A my to máme len pár hodín letu. Poďte na dovolenku do Škótska. Veď kde už len muži nosia sukne, jedia chlpaté kravy a pijú živú vodu?

Ešte váhate s výberom dovolenky v Škótsku? A čo tak si ju spojiť s Nórskom? Kontaktujte nás, radi vám poradíme.

Ocenili sme hlavne profesionalitu a ochotu sprievodkyne, ktorá vedela presne, ako nám zabezpečiť ten naj zážitok.

Daniel Kollár

generálny riaditeľ a predseda predstavenstva ČSOB Banky

Daniel Kollár

TA3
7 minút o Európe

Ľuboš Fellner precestoval celý svet, ale vždy sa rád vracia do Európy

Najpopulárnejšie zájazdy

Škótsko: gajdy, whisky a hrady

Škótsko: gajdy, whisky a hrady

Okruh krajinou, ktorá patrí medzi najexotickejšie v Európe. Kde už len muži nosia sukne, jedia chlpaté kravy a pijú živú vodu? Romantická cesta západným a východným pobrežím, kde vznikali legendy o vodných…

Škótsko, Nórsko

Škótsko, Nórsko

Okruh krajinami, ktoré patria medzi najexotickejšie krajiny Európy. Nádherná príroda severnej Európy okorenená mystickou históriou Škótov a Nórov. Ochutnáme živú vodu, ktorú produkuje každá krajina, tradičné…

Poradíme vám

K

Európa  

Škandinávia, Škótsko, Nórsko


náročnosť

14 dní

Trvanie

3090
K

Európa  

Škótsko


náročnosť

7 dní

Trvanie

2090

BUBO Covid garancia v cene

Preplatíme vám test aj domácu karanténu