Dovolenka v Jordánsku, slovenskí sprievodcovia, Petra a Mŕtve more. Využite 30 rokov skúseností v Jordánsku, pýtajte si referencie.

Zaujímavosti o Jordánsku

Video

Kam cestovať v Jordánsku? - Video

Skúsenosti Ľuboša Fellnera s cestami do Jordánska a Izraela. Rady na cesty od najscestovanejšieho Slováka.

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Izrael, Jordánsko

Izrael, Jordánsko

Cesta po miestach, kde sa to všetko začalo. Jeruzalem, Petra, Mŕtve more. Ponorte sa do histórie ľudstva, potraste ruku beduínom, zamy vychutnajte si sladký mätový čaj.

Poznávací zájazd, dovolenka - Mŕtve more a Petra

Mŕtve more a Petra

Každý deň sa môžete ponoriť do najslanšieho mora na svete a vychutnať si romantický západ slnka na najnižšie položenom mieste našej planéty. Krátka cesta plná lásky a slnka s možnosťou navštíviť Petru, jeden z…

Poznávací zájazd, dovolenka - Jordánsko - prekvapenie Arábie

Jordánsko - prekvapenie Arábie

Blízka, bezpečná, teplá a atraktívna destinácia. Uvidíte novodobý div sveta- Petra, okúpete sa na najnižšie položenom mieste planéty v Mŕtvom mori, budete stáť na rovnakom miesto ako Mojžiš a prejdete sa…

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

K Áronovej hrobke

Zdatným odporúčame trekking k Aaronovej hrobke. Pri hrobke brata Mojžíša budete sami. Kone, ktoré odnesú vašu batožinu či vás osobne sú v cene.

Div sveta

Cez legendárny kaňon sa dostaneme pred červenú pokladnicu Khazneh, známej z filmu Indiana Jones. Neuveriteľný zážitok.

Wadi Rum

Prenajatými džípmi s kamarátmi beduínmi vyrazíme do najkrajších častí možno najkrajšej púšte planéty. Vyskúšate beduínsky čaj? Či dáte prednosť jazde na ťave?

Sandboarding

Sandboarding

Spoznáte príbehy Starého aj Nového zákona, ale pre mladých a akčných sme pripravili aj pár dobrodružných aktivít. Zasurfujte si s nami napríklad na obrovskej pieskovej dune!

Mŕtve more

04

17:02

máj

2021

Izrael Jordánsko

Vytúženou destináciou oddychu a luxusu je na našom putovaní Izraelom a Jordánskom pobyt pri Mŕtvom mori. Či už si vyberiete „základný“ hotel s nadštandardnými službami…

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.