Pas platný minimálne 6 mesiacov po návrate Áno
Víza Nie
Povinné očkovanie proti žltej zimnici Nie 
Covid-19 - podmienky vstupu Áno * 

Južná Kórea od 1.4.2022 uvoľní opatrenia ohľadom karantény pre turistov. 

* Pre vstup bude od 1.4. potrebné očkovanie proti COVID-19 a negatívny PCR test nie starší viac ako 48 hodín pred odletom.

Vstúpiť bez potreby karantény môžu klienti, ktorí sa preukážu očkovaním proti Covid-19 vakcínou Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Janssen, Sinopharm, Sinovac, Covishield, Covaxin, Covovax, Novavax. Platnosť vakcín je 14-180 dní. Platnosť dávky booster je bez obmedzenia.

Je povinná registrácia v systéme Q-Code a získanie QR kódu. Pre registráciu potrebujete cestovný pas, kontaktné informácie, PCR test s negatívnym výsledkom (test nemá byť starší viac ako 48 hodín pred odletom), údaje o očkovaní.

BUBO organizuje mesačne stovky zájazdov a vstupné informácie pravidelne aktualizujeme k všetkým našim cestám. Pre našich klientov vybavíme aj nevybaviteľné. Pokiaľ cestujete individuálne, overte si aktuálne podmienky na príslušných úradoch danej krajiny.

Soul – ázijský tiger so vznešenou dušou Soul

Soul Soul – ázijský tiger so vznešenou dušou

Metropola, v ktorej sa nikdy nebudete nudiť. Žije v nej vyše desať miliónov obyvateľov, a v celej širšej aglomerácii viac ako 24 miliónov, čo zo…