Južná Kórea ponúka široký výber ubytovania od lacných cez 3* až po luxusné 5* hotely. Radi Vám pomôžeme s výberom toho najlepšieho práve pre Vás.

Typ hotelov v Južnej Kórei, aké používame na našich cestách my: 

Haeundae Grand (Busan) - Je luxusný 5-hviezdičkový hotel blízko pláže Haeundae beach a parku Songrim. V hoteli môžete využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Každá izba má káblovú TV s plochou obrazovkou, minibar za poplatok a zariadenie na prípravu čaju / kávy. Vo vlastnej kúpeľni nájdete bezplatné toaletné potreby a vaňu. Hotel ponúka aj fitnescentrum. Za príplatok môžete využívať saunu a masáže. Ubytovaní hostia majú pri vstupe do sauny nárok na 50% zľavu. Reštaurácia Grand Table ponúka raňajky a večere. Hostia si môžu tiež pochutnať na neformálnych jedlách a alkoholických nápojoch v hotelovom bare.

Commodore Chosun (Gyeongju) - Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti od turistického komplexu Bomun. Ponúka vám klimatizované izby, káblovú TV a káblové pripojenie na internet. Hotel Commodore má rozsiahle záhrady a vonkajší bazén obklopený terasami. Hostia majú k dispozícii aj tenisové kurty. Hotel Commodore ponúka rôzne možnosti stravovania vrátane kórejskej, japonskej a západnej kuchyne.

Westin Chosun (Soul) - Hotel sa nachádza 5 minút chôdze od populárneho mesta Myeongdong a 350 metrov od stanice metra. Tento luxusný 5-hviezdičkový hotel sa nachádza hneď za pobočkou obchodného domu Lotte Sogong a ponúka krytý bazén a wellness centrum. Nefajčiarske izby sú vybavené klimatizáciou, príslušenstvom na prípravu kávy / čaju a káblovou TV s plochou obrazovkou. Vo vlastnej kúpeľni nájdete bezplatné toaletné potreby a sušič vlasov. Hostia môžu relaxovať pri masáži v kúpeľoch alebo si oddýchnuť v saune. K dispozícii sú služby práčovne a čistiarne.

Pri check-ine v hoteloch je zvykom nechať ako garanciu za ďalšie využité hotelové služby (telefón, internet, raňajky a pod.) detaily Vašej kreditnej karty. Toto sa týka konzumácie v hoteli, izbový bar atď. Ak žiadne ďalšie hotelové služby nevyužijete, tak peniaze Vám budú refundované resp. z karty Vám nikto nič nestiahne. Nemusíte mať obavy, nech nám to pripadá akokoľvek zvláštne, je to absolútnou samozrejmosťou. Majte svoju kreditnú kartu so sebou. Zo skúseností, kreditné karty majú zábezpeku odblokovanú do 48 hodín, debetné karty cca 10 dní. Táto doba závisí od Vašej banky.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Vianoce s BUBO

Dovolenka Južná Kórea, Japonsko
K

Ázia  

Južná Kórea, Japonsko


náročnosť

16 dní

Trvanie

4493 5990€

Vianoce s BUBO

Dovolenka Južná Kórea a Palau
K

Ázia  

Oceánia, Palau, Južná Kórea


náročnosť

13 dní

Trvanie

4368 5460€
K

Ázia  

Severná Kórea (KĽDR), Južná Kórea

20.10. → 30.10.

náročnosť

11 dní

Trvanie

4600
Soul – ázijský tiger so vznešenou dušou Soul

Soul Soul – ázijský tiger so vznešenou dušou

Metropola, v ktorej sa nikdy nebudete nudiť. Žije v nej vyše desať miliónov obyvateľov, a v celej širšej aglomerácii viac ako 24 miliónov, čo zo…

Martin Šimko 8 min. čítania

Vianoce s BUBO sa začínajú o Viac

- dní - hod -min -sek