Francúzska Guyana je stále zámorským územím Francúzska a tak niet divu, že monopol na lety do Cayenne má francúzska spoločnosť AIR FRANCE. Jediné priame lety, ktoré do Cayenne existujú z parížskej metropoly Paríž a to dokonca z oboch letísk. Letieť sem viete z Orly (vtedy spoločnosťou Air Caraibes) alebo z Charles de Gaulle s Air France.

NAJLEPŠIE LETENKY

AF 1239 Viedeň → Paríž 6:15 - 8:30
(let trvá 2h 15min a je operovaný lietadlom typu Airbus 220-300)

AF  952 Paríž → Cayenne 11:00 - 16:15
(let trvá 9hod 15min a je operovaný lietadlom typu Boeing 777-200)

AF 953  Cayenne → Paríž 18:30 - 7:15
(let trvá 8hod 45min a je operovaný lietadlom typu Boeing 777-300)

KL 1138 Paríž → Viedeň 9:15 - 11:15
(let trvá 2h a je operovaný lietadlom typu Airbus 220-300)

Na dlhé lety do Francúzskej Guyany Vám BUBO, najväčší predajca luxusných leteniek na Slovensku, odporúča využiť triedu Business! Prileťte do svojho cieľa oddýchnutí. V BUBO Vám radi poradíme. 

TIPY NA ONLINE CHECKIN

Online check-in: registráciu na let, kedy sú udelené konkrétne miesta v lietadle, je možné robiť v čase 48 hodín až 4 hodiny pred odletom podľa podmienok jednotlivých leteckých spoločností. Mnohé letecké spoločnosti k online check-inu vyžadujú údaje ako dátum narodenia, číslo pasu a dátum expirácie pasu. Ak máte dva cestovné pasy, vždy zadávajte údaje, z toho pasu, na ktorý pocestujete. 

Online check-in odporúčame spraviť vopred, ešte z pohodlia domova. Každopádne, aj pri najlepšej vôli sa stane, že online check-in nefunguje, miesta pre pasažierov sú už vopred vybrané alebo rozdelili spolucestujúcich. Žiaľ, online check-in niekedy neviete ovplyvniť nakoľko ide o systém leteckej spoločnosti. V takomto prípade prebieha registrácia až na letisku pred odletom. 

Je nevyhnutné, aby ste prišli na letisko minimálne 2,5 hodiny pred plánovaným odletom, kvôli bezproblémovému check-inu resp. odovzdaniu veľkej batožiny na let a kvôli bezproblémovej bezpečnostnej kontrole. Choďte preto vždy s dostatočným predstihom a rátajte s tým, že môžu byť dopravné zápchy, zlé počasie, porucha. Cestovanie nie je zadarmo a je lepšie radšej mať na letisku o jednu kávu viac, ako zmeškať krásnu cestu kvôli pár minútam. Kontroly na letiskách môžu byť občas prísnejšie a zdĺhavejšie.

← Letenky a let (zoznam krajín)

K

Amerika  

Južná Amerika, Karibik, Trinidad a Tobago, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

14 dní

Trvanie

4465 5445€
K

Amerika  

Južná Amerika, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

10 dní

Trvanie

3113 4150€
K

Amerika   Európa  

Francúzska Guyana, Francúzsko


náročnosť

7 dní

Trvanie

2431 2860€
Vodopády. Ktoré sú tie naj? Prémiový blog

Prémiový blog Vodopády. Ktoré sú tie naj?

Vodopád. Hrmiaca voda, ktorá vás zamočí na stovky metrov. Neuveriteľný zážitok, ktorý sa v anketách našich klientov často dostáva na prvé miesto.…

Ľuboš Fellner 15 min. čítania