Výhodné letenky do Indonézie nájdete s leteckými spoločnosťami, ktoré odporúčame: Qatar Airways / Swiss / Singapore Airlines / Lufthansa. Lokálne prelety môžete absolvovať s miestnymi spoločnosťami Garuda a Silkair

Itinerár uvedený tu nižšie je len orientačný, aby ste mali približnú predstavu o dĺžke letov: 

QR184 Viedeň → Doha 18:00 - 00:20*
(let trvá 5hod 20min a je operovaný lietadlom typu Airbus A350)
QR962 Doha → Denpasar Bali 02:30 - 17:30
(let trvá 10hod a je operovaný lietadlom typu Boeing 777)
GA7036 Denpasar Bali → Labuan Bajo 08:55 - 9:55
(let trvá 1hod a je operovaný lietadlom typu CRK Regional Jet 1000)
QR961 Denpasar Bali → Doha 00:35 - 05:10
(let trvá 9hod 35min a je operovaný lietadlom typu Boeing 777)
QR183 Doha → Viedeň 08:40 - 13:20
(let trvá 5hod 40min a je operovaný lietadlom typu Airbus A350)

* prílet je naplánovaný na druhý deň

** informácie o dĺžke letov a typu lietadla sú orientačné a môžu sa kedykoľvek meniť. Vychádzame z aktuálnych informácií leteckej spoločnosti, ktorá si však vyhradzuje právo z operatívnych dôvodov meniť typ lietadla.

Riaďte sa vždy údajmi na Vašej letenke a následne informáciami leteckej spoločnosti, údajmi na obrazovkách a hláseniami na letisku. Informácie o časoch odletov ako aj o leteckej spoločnosti sa môžu zmeniť. Všetky uvedené časy sú miestne a zohľadňujú časový posun. Do lietadla si zvoľte pohodlné oblečenie a pite dostatok tekutín (hlavne dostatok vody).

Na dlhé lety Vám BUBO, najväčší predajca luxusných leteniek na Slovensku, odporúča využiť triedu Business! Prileťte do svojho cieľa oddýchnutý. V BUBO Vám radi poradíme. 

Online check-in: registráciu na let, kedy sú udelené konkrétne miesta v lietadle, je možné robiť v čase 48 hodín až 4 hodiny pred odletom podľa podmienok jednotlivých leteckých spoločností. Mnohé letecké spoločnosti k online check-inu vyžadujú údaje ako dátum narodenia, číslo pasu a dátum expirácie pasu. Ak máte dva cestovné pasy, vždy zadávajte údaje, z toho pasu, na ktorý pocestujete. 

Online check-in odporúčame spraviť vopred, ešte z pohodlia domova. Každopádne, aj pri najlepšej vôli sa stane, že online check-in nefunguje, miesta pre pasažierov sú už vopred vybrané alebo rozdelili spolucestujúcich. Žiaľ, online check-in niekedy neviete ovplyvniť nakoľko ide o systém leteckej spoločnosti. V takomto prípade prebieha registrácia až na letisku pred odletom. 

Je nevyhnutné, aby ste prišli na letisko minimálne 2,5 hodiny pred plánovaným odletom, kvôli bezproblémovému check-inu resp. odovzdaniu veľkej batožiny na let a kvôli bezproblémovej bezpečnostnej kontrole. Choďte preto vždy s dostatočným predstihom a rátajte s tým, že môžu byť dopravné zápchy, zlé počasie, porucha. Cestovanie nie je zadarmo a je lepšie radšej mať na letisku o jednu kávu viac, ako zmeškať krásnu cestu kvôli pár minútam. Kontroly na letiskách sú v tejto dobe prísnejšie a zdĺhavejšie.