Letenku na Madagaskar odporúčame s leteckou spoločnosťou Ethiophian / Air France + Air Madagascar.

Itinerár uvedený nižšie je len orientačný, aby ste mali predstavu o dĺžke letov.

ET725 | Viedeň → Addis Abeba | 22:20 - 05:40*
(Let trvá 6hod 20min, predpokladaný typ lietadla je Boeing 787-9 Dreamliner)

ET853 | Addis Abeba → Antananarivo | 08:50 - 13:40
(Let trvá 4hod 50min, predpokladaný typ lietadla je Boeing 737-800 ER)

MD718 | Antananarivo → Tulear | 12:10 - 13:50
(Let trvá 1 hod 40 min, predpokladaný typ lietadla je Boeing 737-800)

ET852 | Antananarivo → Addis Abeba | 14:30 - 19:10
(Let trvá 4 hod 40min, predpokladaný typ lietadla je Boeing 737-800)

ET726 | Addis Abeba → Viedeň | 23:55 - 05:45*
(Let trvá 6hod 50min, predpokladaný typ lietadla je Boeing 787-8 Dreamliner)

* znamená prílet nasledujúci kalendárny deň

** informácie o dĺžke letov a typu lietadla sú orientačné a môžu sa kedykoľvek meniť. Vychádzame z aktuálnych informácií leteckej spoločnosti, ktorá si však vyhradzuje právo z operatívnych dôvodov meniť typ lietadla.

Riaďte sa vždy údajmi na Vašej letenke a následne informáciami leteckej spoločnosti, údajmi na obrazovkách a hláseniami na letisku. Informácie o časoch odletov ako aj o leteckej spoločnosti sa môžu zmeniť. Všetky uvedené časy sú miestne a zohľadňujú časový posun. Do lietadla si zvoľte pohodlné oblečenie a pite dostatok tekutín (hlavne dostatok vody).

Na dlhé lety Vám BUBO, najväčší predajca luxusných leteniek na Slovensku, odporúča využiť triedu Business! Prileťte do svojho cieľa oddýchnutý. V BUBO Vám radi poradíme. 

Online check-in: registráciu na let, kedy sú udelené konkrétne miesta v lietadle, je možné robiť v čase 48 hodín až 4 hodiny pred odletom podľa podmienok jednotlivých leteckých spoločností. Mnohé letecké spoločnosti k online check-inu vyžadujú údaje ako dátum narodenia, číslo pasu a dátum expirácie pasu. Ak máte dva cestovné pasy, vždy zadávajte údaje, z toho pasu, na ktorý pocestujete. 

Online check-in odporúčame spraviť vopred, ešte z pohodlia domova. Každopádne, aj pri najlepšej vôli sa stane, že online check-in nefunguje, miesta pre pasažierov sú už vopred vybrané alebo rozdelili spolucestujúcich. Žiaľ, online check-in niekedy neviete ovplyvniť nakoľko ide o systém leteckej spoločnosti. V takomto prípade prebieha registrácia až na letisku pred odletom. 

Je nevyhnutné, aby ste prišli na letisko minimálne 2,5 hodiny pred plánovaným odletom, kvôli bezproblémovému check-inu resp. odovzdaniu veľkej batožiny na let a kvôli bezproblémovej bezpečnostnej kontrole. Choďte preto vždy s dostatočným predstihom a rátajte s tým, že môžu byť dopravné zápchy, zlé počasie, porucha. Cestovanie nie je zadarmo a je lepšie radšej mať na letisku o jednu kávu viac, ako zmeškať krásnu cestu kvôli pár minútam. Kontroly na letiskách sú v tejto dobe prísnejšie a zdĺhavejšie.