Hotely na Madagaskare, ktoré podľa BUBO spĺňajú dobrý pomer medzi cenou a slušnou kvalitou:

Palissandre Hôtel & SPA (Antananarivo) - príjemný hotel v centre s vyhliadkou na mesto z terasy, kde sa podáva večera. Izby majú štandardné vybavenie, s kompletne vybavenou kúpeľňou, TV, minibar (extra), klimatizáciou. Hotel ponúka masáže vo svojom SPA. Wi-Fi je k dispozícií v celom hoteli. Raňajky sa podávajú v reštaurácii a sú formou švédskych stolov. Hotel má vynikajúcu polohu na prehliadku mesta.

Le Nautilus (Ifaty) - plážová lodge v blízkosti tradičného, rybárskeho mestečka Ifaty. Nachádza sa tu 40 izieb umiestnených v bungalovoch. Všetky izby majú klimatizáciu a ventilátor, kúpeľňu s toaletnými potrebami a celkovo príjmené a moderné prostredie. Hotel ponúka vynikajúcu stravu, kde nájdete francúzsku kuchyňu rovnako ako aj malgašské jedlá. Nakoľko sme na pobreží, je tu široký výber rýb a darov mora. Bazén je v spoločnom priestore a v blízkosti je bar, kde si môžte dopriať svoj obľúbený drink.

Satrana Lodge (Ranohira) - elegantná lodge umiestnená v skalách na hranici národného parku Isalo. Satrana je miestny názov druhu palmy a rozmiestnenie lodge zhora pripomína túto palmu. Celá lodge pozostáva z centrálnej budovy s reštauráciou a jednotlivo stojacimi permanentnými, luxusnými stanmi. Tieto majú všetok komfort 4* hotela. Najväčším prekvapením je tu unikátna kúpeľňa. Reštaurácia podáva vynikajúcu stravu. V centrálnej budove je bar, suvenírový obchodík, bazén a k dispozícii tu je Wi-Fi. Táto lodge je sama o sebe vynikajúcim zážitkom.

Zomatel (Fianarantsoa) - mestský hotel v centre, neďaleko hlavného trhoviska a historického jadra Fianarantsoa. Štandardný hotel, ktorý ponúka komfort, ktorý potrebujeme. Izby majú ventiláror, minibar, TV a kúpeľňu s toaletnými potrebami. Wi-Fi je k dispozícií v spoločných priestoroch a niektorých izbách. Uprostred hotela je patio so záhradou a prístreškom, kde si môžte po chutnej večeri posedieť pri drinku. Pri recepcii sa nachádza suvenírový obchodík s výberom pohľadníc a poštových známok a bazén.

Plumeria Hotel (Antsirabe) - hotel v centre mesta, neďaleko železničnej stanice, ktorá bola kľúčovým miestom Antsirabe. Izby sú štandardne zariadené, na zariadenie bolo použité kvalitné, vzácne drevo z lokálnych zdrojov. Na izbe nájdete všetko, čo k pobytu v hoteli potrebujete. Reštaurácia ponúka večeru formou švédskych stolov, čo je v tejto krajine v menších hoteloch skôr vzácnosťou. Pri menšom počte hostí je tak ako aj inde, zostavené menu. Wi-Fi je k dispozícií v celom hoteli.

Andasibe hotel (Andasibe) - zasadený v lesnom prostredí na okraji rezervácie Analamazoatra. 20 bungalovov rozmiestnených v príjemnej záhrade s bazénom a miestom na relax. Všetky izby majú ventilátor a pre chladnejšie večery aj kúrenie, moskytiéru, TV, kompletne vybavenú kúpeľňu, minibar (extra) a malú terasu. Centrálna budova má okrem recepcie aj reštauráciu a bar. Reštaurácia ponúka raňajky, obedy a večere. V hlavnej budove je k dispozícií Wi-Fi. Hotel je vynikajúcim východzím miestom na nočné safari.

Royal Beach Hôtel (Nosy Be) - príjemný plážový hotel na juhozápade ostrova s prístupom k vode v zálive. Patrí medzi najluxusnejšie hotely na ostrove. Alternatívou je hotel Ravintsara Wellness Hotel umiestnený na západe, je však viac ovplyvnený prílivom a odlivom. Pokiaľ Vám toto neprekáža, voľte druhú možnosť. Má krajšie prostredie a príjemnejšiu a uvoľnenú atmosféru. Oba hotely ponúkajú výborné služby. Pokiaľ hľadáte ubytovanie so stravovaním formou all inclusive, vyberte si jeden z hotelov siete VOI.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

Hotel Andasibe

Hotel Andasibe

⭑⭑⭑

Andasibe, Madagaskar

Hotel zasadený v lesnom prostredí na okraji rezervácie Analamazoatra. 20 bungalovov s priestrannými izbami je rozmiestnených v príjemnej záhrade s bazénom a miestom na relax. Všetky izby majú ventilátor, ktorý využijete počas teplých dní a pre chladnejšie večery aj kúrenie. Sme v pralese a tak každý ocení moskytiéru. Na malej terase si pri svojej izbe môžte odpočinúť a započúvať sa do zvukov pralesa, ktorý je len pár metrov od Vás. Hotel je vynikajúcim východzím miestom na denné aj nočné safari. Je považovaný za najluxusnejší vo svojej kategórií na východnom pobreží a za jeden z najluxusnejších v tejto oblasti.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Plumeria hotel

Plumeria hotel

⭑⭑⭑

Antsirabe, Madagaskar

Hotel stojí v centre Antsirabe. Len 27 izieb s priestrannou terasou a vlastnou en suite kúpeľňou zaručuje pokojnú noc. Pripojenie na internet je bezplatné, ale pokrytie na izbách nie je rýchle. Ideálne je pripojiť sa na recepcii. Teplá sprcha niekedy medzi polnocou a šiestou ráno nefunguje. Tieto drobnosti Vám ale vždy vynahradia miestni zamestnanci. Podobne ako aj na iných miestach na Madagaskare sa tu stretnete s úžasnými službami, ktoré znegujú prípadné nedostatky na izbách. V Plumerii si môžete priamo na recepcii požičať bicykel. Skúste sa prejsť mestom na dvoch kolesách. Okrem Antsirabe to robíme v Pollonaruwe ( Srí Lanka) alebo San Franciscu.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Zomatel

Zomatel

⭑⭑⭑

Fianarantsoa, Madagaskar

Mestský hotel v centre, neďaleko hlavného trhoviska a historického jadra Fianarantsoa. Štandardný hotel ponúka komfort, ktorý potrebujeme. Izby majú ventilátor, minibar, TV a kúpeľňu s toaletnými potrebami. Wi-Fi je k dispozícií v spoločných priestoroch a niektorých izbách. Uprostred hotela je patio so záhradou a prístreškom, kde si môžete po chutnej večeri posedieť pri drinku. Pri recepcii sa nachádza suvenírový obchodík s výberom pohľadníc a poštových známok. Už dlho ste žiadnu neposlali, však? Prekvapte svojich priateľov normálnou poštou. Ak máte chuť si oddýchnuť po jazde suchou krajinou v bazéne, nájdete ho neďaleko recepcie.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Satrana lodge

Satrana lodge

⭑⭑⭑+

Isalo, Madagaskar

Elegantná ecolodge umiestnená v skalách na hranici národného parku Isalo. Satrana je miestny názov druhu palmy a pôdorys lodge zhora pripomína túto palmu. Celá lodge pozostáva z centrálnej budovy s reštauráciou a jednotlivo stojacimi permanentnými, luxusnými stanmi. Tieto majú všetok komfort 4* hotela. Najväčším prekvapením je tu rozľahlá kúpeľňa. Každá izba/stan má terasu so sedením a výhľad na krajinu. Reštaurácia podáva vynikajúce jedlá, zmes tradičnej a francúzskej kuchyne. V centrálnej budove nájdete bar so širokou ponukou nápojov a suvenírový obchodík. Na schladenie sa po horúcom dni strávenom v Isalo dobre padne bazén s príjemne chladivou vodou. Táto lodge je sama o sebe vynikajúcim zážitkom.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Le Nautilus

Le Nautilus

⭑⭑⭑+

Ifaty, Madagaskar

Plážová lodge v blízkosti tradičného, rybárskeho mestečka Ifaty na juhozápade Madagaskaru. Izby sú umiestnené v bungalovoch, každá s vlastnou malou terasou. Všetky izby sú klimatizované a sú príjmene a moderne zariadené. Hotelová reštaurácia ponúka vynikajúcu stravu, kde nájdete francúzsku kuchyňu rovnako ako aj malgašské jedlá. Nakoľko sme na pobreží, je tu široký výber rýb a darov mora. Ak sa Vám zunuje more, bazén je v spoločnom priestore a v blízkosti je bar, kde si môžte dopriať svoj obľúbený drink. Nevynechajte ochutené rumy, ktoré sú špecialitou ostrova. Počas voľna môžete šnorchlovať v blízkosti koralového útesu, alebo počas migrácie veľrýb ísť hľadať týchto obrov. Oddych v Nautiluse je zaručený.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Pláž

Pláž

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Palissandre Hôtel&Spa

Palissandre Hôtel&Spa

⭑⭑⭑⭑

Antananarivo, Madagaskar

Príjemný a štýlový hotel priamo v srdci hlavného mesta krajiny Malgašov. Umiestnený na kopci nad centrom mesta poskytuje pohľad na hlavnú tepnu mesta - Avenue de l'Independance aj na „Horné“ mesto - Rova. Už jeho meno naznačuje luxus, ktorý spočíva najmä v materiáli použitom na jeho rekonštrukciu. Vzácne drevo tu dominuje a je z neho vyrobený všetok nábytok a ostatné zariadenie. Z terasy je nádherný výhľad na mesto a široké okolie. Doprajte si drink pri západe slnka a sledujte, ako ruch mesta utícha. V hoteli nájdete aj rôzne masáže, na ktoré je miestne SPA hrdé. Hotel si udeľuje 4*, a aj napriek nášmu vzťahu k nemu mu BUBO pripisuje 3*+. Ústretový a snaživý personál sa tu postará o Vaše pohodlie a neustále zlepšuje renomé hotela.

Bar

Bar

Reštaurácia

Reštaurácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

K

Afrika  

Madagaskar


náročnosť

14 dní

Trvanie

3925 5165€
K

Afrika  

Lesotho, Eswatini, Madagaskar, Juhoafrická republika


náročnosť

21 dní

Trvanie

5384 6730€
Veľká päťka alebo 24 zvierat pre rok 2024 Prémiový blog

Prémiový blog Veľká päťka alebo 24 zvierat pre rok 2024

Naša planéta je úžasným miestom, kde ešte stále môžete natrafiť na autentickú divokú prírodu aj s jej obyvateľmi - fascinujúcimi divými zvieratami…

Martin Karniš 48 min. čítania
Desať miest na Madagaskare, ktoré musíte vidieť Blog

Blog Desať miest na Madagaskare, ktoré musíte vidieť

Jeden z najzaujímavejších cestovateľských kútov sveta je jednoznačne odľahlý a exotický Madagaskar. Napriek tomu, že je štvrtým najväčším ostrovom…

Monika Šeniglová 11 min. čítania
Hinduizmus do vrecka pre neveriacich Blog

Blog Hinduizmus do vrecka pre neveriacich

Hinduizmus patrí do top trojky svetových náboženstiev. Toto náboženstvo nasleduje miliarda stúpencov. O hinduizme, alebo ako ho volajú jeho…

Ladislav Vontszemü 6 min. čítania
Budhizmus do vrecka pre neveriacich Blog

Blog Budhizmus do vrecka pre neveriacich

Náboženstvo? Životná filozofia? Kto je stvoriteľom tejto viery, ktorá sa vzoprela obetníckemu ritualizmu vtedajšej varny brahmanov v Indii pred 2…

Ladislav Vontszemü 9 min. čítania