Hotely na Madagaskare, ktoré podľa BUBO spĺňajú dobrý pomer medzi cenou a slušnou kvalitou:

Palissandre Hôtel & SPA (Antananarivo) - príjemný hotel v centre s vyhliadkou na mesto z terasy, kde sa podáva večera. Izby majú štandardné vybavenie, s kompletne vybavenou kúpeľňou, TV, minibar (extra), klimatizáciou. Hotel ponúka masáže vo svojom SPA. Wi-Fi je k dispozícií v celom hoteli. Raňajky sa podávajú v reštaurácii a sú formou švédskych stolov. Hotel má vynikajúcu polohu na prehliadku mesta.

Le Nautilus (Ifaty) - plážová lodge v blízkosti tradičného, rybárskeho mestečka Ifaty. Nachádza sa tu 40 izieb umiestnených v bungalovoch. Všetky izby majú klimatizáciu a ventilátor, kúpeľňu s toaletnými potrebami a celkovo príjmené a moderné prostredie. Hotel ponúka vynikajúcu stravu, kde nájdete francúzsku kuchyňu rovnako ako aj malgašské jedlá. Nakoľko sme na pobreží, je tu široký výber rýb a darov mora. Bazén je v spoločnom priestore a v blízkosti je bar, kde si môžte dopriať svoj obľúbený drink.

Satrana Lodge (Ranohira) - elegantná lodge umiestnená v skalách na hranici národného parku Isalo. Satrana je miestny názov druhu palmy a rozmiestnenie lodge zhora pripomína túto palmu. Celá lodge pozostáva z centrálnej budovy s reštauráciou a jednotlivo stojacimi permanentnými, luxusnými stanmi. Tieto majú všetok komfort 4* hotela. Najväčším prekvapením je tu unikátna kúpeľňa. Reštaurácia podáva vynikajúcu stravu. V centrálnej budove je bar, suvenírový obchodík, bazén a k dispozícii tu je Wi-Fi. Táto lodge je sama o sebe vynikajúcim zážitkom.

Zomatel (Fianarantsoa) - mestský hotel v centre, neďaleko hlavného trhoviska a historického jadra Fianarantsoa. Štandardný hotel, ktorý ponúka komfort, ktorý potrebujeme. Izby majú ventiláror, minibar, TV a kúpeľňu s toaletnými potrebami. Wi-Fi je k dispozícií v spoločných priestoroch a niektorých izbách. Uprostred hotela je patio so záhradou a prístreškom, kde si môžte po chutnej večeri posedieť pri drinku. Pri recepcii sa nachádza suvenírový obchodík s výberom pohľadníc a poštových známok a bazén.

Plumeria Hotel (Antsirabe) - hotel v centre mesta, neďaleko železničnej stanice, ktorá bola kľúčovým miestom Antsirabe. Izby sú štandardne zariadené, na zariadenie bolo použité kvalitné, vzácne drevo z lokálnych zdrojov. Na izbe nájdete všetko, čo k pobytu v hoteli potrebujete. Reštaurácia ponúka večeru formou švédskych stolov, čo je v tejto krajine v menších hoteloch skôr vzácnosťou. Pri menšom počte hostí je tak ako aj inde, zostavené menu. Wi-Fi je k dispozícií v celom hoteli.

Andasibe hotel (Andasibe) - zasadený v lesnom prostredí na okraji rezervácie Analamazoatra. 20 bungalovov rozmiestnených v príjemnej záhrade s bazénom a miestom na relax. Všetky izby majú ventilátor a pre chladnejšie večery aj kúrenie, moskytiéru, TV, kompletne vybavenú kúpeľňu, minibar (extra) a malú terasu. Centrálna budova má okrem recepcie aj reštauráciu a bar. Reštaurácia ponúka raňajky, obedy a večere. V hlavnej budove je k dispozícií Wi-Fi. Hotel je vynikajúcim východzím miestom na nočné safari.

Royal Beach Hôtel (Nosy Be) - príjemný plážový hotel na juhozápade ostrova s prístupom k vode v zálive. Patrí medzi najluxusnejšie hotely na ostrove. Alternatívou je hotel Ravintsara Wellness Hotel umiestnený na západe, je však viac ovplyvnený prílivom a odlivom. Pokiaľ Vám toto neprekáža, voľte druhú možnosť. Má krajšie prostredie a príjemnejšiu a uvoľnenú atmosféru. Oba hotely ponúkajú výborné služby. Pokiaľ hľadáte ubytovanie so stravovaním formou all inclusive, vyberte si jeden z hotelov siete VOI.

Cestuj vďaka čítaniu

Čítajte, rozširujte si obzor a zbierajte pri tom zľavové kódy na cesty s BUBO.