Hotely na Madagaskare, ktoré podľa BUBO spĺňajú dobrý pomer medzi cenou a slušnou kvalitou:

Palissandre Hôtel & SPA (Antananarivo) - príjemný hotel v centre s vyhliadkou na mesto z terasy, kde sa podáva večera. Izby majú štandardné vybavenie, s kompletne vybavenou kúpeľňou, TV, minibar (extra), klimatizáciou. Hotel ponúka masáže vo svojom SPA. Wi-Fi je k dispozícií v celom hoteli. Raňajky sa podávajú v reštaurácii a sú formou švédskych stolov. Hotel má vynikajúcu polohu na prehliadku mesta.

Le Nautilus (Ifaty) - plážová lodge v blízkosti tradičného, rybárskeho mestečka Ifaty. Nachádza sa tu 40 izieb umiestnených v bungalovoch. Všetky izby majú klimatizáciu a ventilátor, kúpeľňu s toaletnými potrebami a celkovo príjmené a moderné prostredie. Hotel ponúka vynikajúcu stravu, kde nájdete francúzsku kuchyňu rovnako ako aj malgašské jedlá. Nakoľko sme na pobreží, je tu široký výber rýb a darov mora. Bazén je v spoločnom priestore a v blízkosti je bar, kde si môžte dopriať svoj obľúbený drink.

Satrana Lodge (Ranohira) - elegantná lodge umiestnená v skalách na hranici národného parku Isalo. Satrana je miestny názov druhu palmy a rozmiestnenie lodge zhora pripomína túto palmu. Celá lodge pozostáva z centrálnej budovy s reštauráciou a jednotlivo stojacimi permanentnými, luxusnými stanmi. Tieto majú všetok komfort 4* hotela. Najväčším prekvapením je tu unikátna kúpeľňa. Reštaurácia podáva vynikajúcu stravu. V centrálnej budove je bar, suvenírový obchodík, bazén a k dispozícii tu je Wi-Fi. Táto lodge je sama o sebe vynikajúcim zážitkom.

Zomatel (Fianarantsoa) - mestský hotel v centre, neďaleko hlavného trhoviska a historického jadra Fianarantsoa. Štandardný hotel, ktorý ponúka komfort, ktorý potrebujeme. Izby majú ventiláror, minibar, TV a kúpeľňu s toaletnými potrebami. Wi-Fi je k dispozícií v spoločných priestoroch a niektorých izbách. Uprostred hotela je patio so záhradou a prístreškom, kde si môžte po chutnej večeri posedieť pri drinku. Pri recepcii sa nachádza suvenírový obchodík s výberom pohľadníc a poštových známok a bazén.

Plumeria Hotel (Antsirabe) - hotel v centre mesta, neďaleko železničnej stanice, ktorá bola kľúčovým miestom Antsirabe. Izby sú štandardne zariadené, na zariadenie bolo použité kvalitné, vzácne drevo z lokálnych zdrojov. Na izbe nájdete všetko, čo k pobytu v hoteli potrebujete. Reštaurácia ponúka večeru formou švédskych stolov, čo je v tejto krajine v menších hoteloch skôr vzácnosťou. Pri menšom počte hostí je tak ako aj inde, zostavené menu. Wi-Fi je k dispozícií v celom hoteli.

Andasibe hotel (Andasibe) - zasadený v lesnom prostredí na okraji rezervácie Analamazoatra. 20 bungalovov rozmiestnených v príjemnej záhrade s bazénom a miestom na relax. Všetky izby majú ventilátor a pre chladnejšie večery aj kúrenie, moskytiéru, TV, kompletne vybavenú kúpeľňu, minibar (extra) a malú terasu. Centrálna budova má okrem recepcie aj reštauráciu a bar. Reštaurácia ponúka raňajky, obedy a večere. V hlavnej budove je k dispozícií Wi-Fi. Hotel je vynikajúcim východzím miestom na nočné safari.

Royal Beach Hôtel (Nosy Be) - príjemný plážový hotel na juhozápade ostrova s prístupom k vode v zálive. Patrí medzi najluxusnejšie hotely na ostrove. Alternatívou je hotel Ravintsara Wellness Hotel umiestnený na západe, je však viac ovplyvnený prílivom a odlivom. Pokiaľ Vám toto neprekáža, voľte druhú možnosť. Má krajšie prostredie a príjemnejšiu a uvoľnenú atmosféru. Oba hotely ponúkajú výborné služby. Pokiaľ hľadáte ubytovanie so stravovaním formou all inclusive, vyberte si jeden z hotelov siete VOI.

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

K

Afrika  

Madagaskar


náročnosť

14 dní

Trvanie

4990
K

Afrika  

Lesotho, Eswatini, Madagaskar, Juhoafrická republika


náročnosť

21 dní

Trvanie

6240
Veľká päťka alebo 22 zvierat pre rok 2022 Prémiový blog

Prémiový blog Veľká päťka alebo 22 zvierat pre rok 2022

Naša planéta je úžasným miestom, kde ešte stále môžete natrafiť na autentickú divokú prírodu aj s jej obyvateľmi - fascinujúcimi divými zvieratami,…

Moje najkrajšie cesty planétou Blog

Blog Moje najkrajšie cesty planétou

Vybrať si jednu, dve, či zopár tých naj ciest zo všetkých možných, ktoré BUBO ponúka naprieč svetom, nie je vôbec jednoduché. Osobne som pochodil s…

Čo sme zažili na Madagaskare? Blog

Blog Čo sme zažili na Madagaskare?

Veronika povedala: „Nič nesľubujem, sú tu s nami dvaja stopári a naša exkurzia do dažďového lesa možno aj s nejakým čakaním na lemury bude trvať…

Cesty za polárnou žiarou

Island, Nórsko, Špicbergy