Skúsenosti s cestami do všetkých kútov Etiópie. Povodie rieky Omo, Lalibela, peklo Danakilu. Pýtajte si referencie a poďte na dovolenku do Etiópie.

Zaujímavosti o Etiópii

Podcast

Najpopulárnejšie zájazdy

Poznávací zájazd, dovolenka - Etiópia, Danakil

Etiópia, Danakil

Vstúpte do etiópskeho pekla, do farebnej krajiny v oblasti Dalol. Vystúpte na najaktívnejšiu sopku planéty a v noci pozorujte jej ohnivé divadlo. Dobrodružstvo v Etiópii, na ktoré nikdy nezabudnete.

Poznávací zájazd, dovolenka - Etiópia - veľký okruh

Etiópia - veľký okruh

Dva odlišné svety v jednej Etiópii. Kresťanský sever s historickými pamiatkami, divoký juh s atraktívnymi a tradične žijúcimi kmeňmi. 8 z 9 UNESCO pamiatok v jednej krajine. Od kostolov vytesaných do skaly až…

Poznávací zájazd, dovolenka - Južná Etiópia, Džibutsko

Južná Etiópia, Džibutsko

Komfortná cesta do doby kamennej. Ocitnite sa medzi poslednými kmeňmi povodia rieky Omo, ktoré si zachovali pôvodný spôsob života.A návšteva minimálne navštevovanej krajiny - Džibutsku. Najnižšie položené…

Poradíme vám

Ulovte viac zážitkov

Unikátna príroda hôr

Unikátna príroda hôr

Simienske hory, ale nie len tie, skýtajú neuveriteľné výhľady a pohľady. Zvieratá, ktoré tu žijú, často nežijú nikde inde na svete. Dostaneme sa k nim na dotyk.

Okúpte sa v Danakile

Okúpte sa v Danakile

Danakil je fascinujúce miesto s množstvom prírodných zaujímavostí. Nazrite do vnútra Zeme cez Erta Ale, obdivujte Dalol a okúpte sa v slanom jazierku.

Drsné zvyky rieky Omo

Údolie rieky Omo obývajú kmene, ktoré žijú veľmi tradičným spôsobom a zachovali si aj drsné zvyky. Donga v kmeňoch Mursi a Suri je jedným z nich.

Požehnanie v Etiópii

Lalibelské kostoly vytesané do skál sú známe po celom svete. Nechajte sa požehnať v tom najfotografovanejšom, v kostole svätého Juraja.

Ethiopia

03

14:47

jún

2021

Etiópia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ethiopia, alebo u nás Etiópia je krajina, ktorá vo väčšine z nás vyvolá pocit a predstavu hladu, nedostatku a trá…