Francúzska Guyana nepatrí ku krajinám, kde nájdete obrovský výber hotelov. Najviac ich nájdete v hlavnom meste Cayenne a dokonca aj tu priamo v starom centre si viete vybrať z kvalitných hotelov akými je Hotel Central, Hotel Amazonia alebo Hotel Les Palmistes s perfektnou reštauráciou s výhľadom na hlavné námestie. Luxusnejším hotelom je hotel Mercure Royal Amazonia na okraji starého mesta, no s vynikajúcimi službami. Ak by ste sa chceli ubytovať na pláži, skúste Kourou a ikonický hotel L’Hotel des Roches hneď vedľa Dreyfusovej veže s vlastnou, privátnou plážou. Hľadáte zážitok? Ubytujte sa na Ostrovoch spásy, teda na najväčšom z ostrovov Ile Royal. Na mieste bývalého väzenia vyrástol hotel Hotel Iles du Salut. Niektoré izby majú dokonalý výhľad na Diablov ostrov a toto rozhodne chcete zažiť!

Ktoré hotely odporúčame v Cayenne?

Hotel Central (Cayenne) - Hotel Central je príjemný hotel spĺňajúci úroveň stredného štandardu. Má 56 izieb a bar. Čisté, nefajčiarske, klimatizované izby sú so súkromnou kúpeľňou, toaletnými potrebami, uterákmi, kanvicou na prípravu kávy alebo čaju, wifi a TV. Hotel sa nachádza v centre mesta, v blízkosti trhu, takže v pešej dostupnosti sú obchody, podniky, bary, všetko čo budete potrebovať. Poskytuje dostatok priestoru pre relax po dlhom lete z Európy.

Hotel Mercure Royal Amazonia (Cayenne) - Patrí k najlepším hotelom v celej Francúzskej Guyane a bude teda presne tým, čo potrebujete, aby ste si príjemne oddýchli po kvalitnom programe. Nájdete ho na okraji Cayenne v bohatej štvrti zvanej Montabo. K dispozícii máte bazén, skvelú reštauráciu, sushi bar aj bar, kde si viete posedieť na pive či poháriku vína. Moderné izby sú priestranné a nájdete v nich všetko, čo by ste na niekoľko nocí mohli potrebovať. 

← Ubytovanie a hotely (zoznam krajín)

Hotely

 Ramada Georgetown Princess Hotel
 Ramada Georgetown Princess Hotel

Luxusný hotel

⭑⭑⭑+

Ramada Georgetown Princess Hotel

Georgetown
Guyana

Zlepšite si ubytovací štandard počas zájazdu. Z našej hotelovej banky vyberáme Hotel Royal Amazonia v Cayenne, Ramada by Wyndham v Georgetowne a Courtyard by Marriott v Paramaribo. Moderne a vkusne zariadené izby, milý a ochotný personál, ktorý hovorí anglicky je pripravený splniť všetko, čo potrebujete, aby bol Váš pobyt, čo najdokonalejší. Oddýchnite si pri bazéne s drinkom po dlhom programe alebo si zájdite na večeru do výbornej hotelovej reštaurácie. Hotel Royal Amazonia, je jeden z najluxusnejších v meste a nachádza sa 10 minút autom od centra v bohatej štvrti mesta s názvom Montabo. Hotel Ramada a aj Marriott  sa už nachádzajú v blízkosti centra mesta. Cena príplatku platí na osobu zdieľajúcu izbu pre dve osoby. BUBO prémium odporúčame objednať si pri prihlasovaní sa na zájazd, nakoľko neskôr už nemusia byť tieto kapacity dostupné. Odporúčame overiť si u nás v kancelárií alebo na bubo@bubo.sk.

Bar

Bar

Bazén

Bazén

Fitness

Fitness

Reštaurácia

Reštaurácia

Klimatizácia

Klimatizácia

Nefajčiarske izby

Nefajčiarske izby

Wifi

Wifi

Spa/Wellness

Spa/Wellness

Hotel Central

Hotel Central

⭑⭑⭑

Cayenne , Francúzska Guyana

V Cayenne sú prakticky dva hotely, Best Western Amazonia Hotel a Hotel Central. Hotel Central je príjemný hotel spĺňajúci úroveň stredného štandardu. Má 56 izieb a bar. Čisté, nefajčiarske, klimatizované izby sú so súkromnou kúpeľňou, toaletnými potrebami, uterákmi, kanvicou na prípravu kávy alebo čaju, wifi a TV. Hotel sa nachádza v centre mesta, v blízkosti trhu, takže v pešej dostupnosti sú obchody, podniky, bary, všetko čo budete potrebovať. Poskytuje dostatok priestoru pre relax po dlhom lete z Európy.
Wifi

Wifi

K

Amerika  

Južná Amerika, Karibik, Trinidad a Tobago, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

14 dní

Trvanie

5445
K

Amerika  

Južná Amerika, Surinam, Guyana, Francúzska Guyana


náročnosť

10 dní

Trvanie

4150
K

Amerika   Európa  

Francúzska Guyana, Francúzsko


náročnosť

7 dní

Trvanie

2860
Vodopády. Ktoré sú tie naj? Prémiový blog

Prémiový blog Vodopády. Ktoré sú tie naj?

Vodopád. Hrmiaca voda, ktorá vás zamočí na stovky metrov. Neuveriteľný zážitok, ktorý sa v anketách našich klientov často dostáva na prvé miesto.…

Ľuboš Fellner 15 min. čítania