23 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Uruguaj (2)

Uruguaj - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Uruguaj

Suveníry Montevideo, Uruguaj

20

14:50

mar

2020

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Každý to pozná. Posledných pár hodín pred odletom domov a nemáte ešte nič kúpene. Ste v úžasnom hlavnom meste Uruguaja a hľadáte tie najlepšie miesta na nákupy? Môžete…

Luxusné oblečenie z Uruguaja, Punta del Este

18

13:15

feb

2020

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ak ste v Punta del Este a chcete si nakúpiť kvalitné oblečenie, tak potom obchod Manos del Uruguay, bude miesto kam chcete ísť! Je to firma, ktorá bola založená ešte v…

Feria Artesanal, trh Colonia del Sacramento

20

14:50

dec

2019

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Historické mestečko Colonia del Sacramento je zapísané na zozname UNESCO vďaka svojej unikátnosti, vďaka svojmu zachovalého historickému vzhľadu, mixu španielskej a…

Mercado del Puerto, trh Montevideo

04

10:50

júl

2019

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Predstavte si minulé storočie, prístav Montevideo v Uruguaji, prichádzajúci imigranti, a živý trh Puerto, kde sa vzduchom nesie vôňa grilovaných ryb, porcovaného mäsa a…

UNESCO Uruguaj - Colonia del Sacramento

14

10:50

feb

2019

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Colonia del Sacramento bolo jediné mesto, ktoré Portugalci našli na brehoch rieky Rio de la Plata. Má nádherné staré uličky, malebné domčeky, vykamienkované chodníčky..…

Montevideo - prvý dojem

05

17:12

dec

2008

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Priznám sa, že keď som sem išiel, nič som od tohto mesta neočakával, ale ako to už býva, tak som šokovaný. Pozitívne šokovaný. Je tu nádherné a zamiloval som si to tu.…

Montevideo, Palacio Salvo

23

20:53

nov

2007

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Argentína, Brazília - zájazd ideme naplno! Po dňoch v národných parkoch Patagónie, v hlavnom meste Argentíny Buenos Aires, po dokonalých steakoch, ťažkom neskutočnom…

Punta del Este - prvý dojem

04

13:12

dec

2006

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po vzrušujúcej ceste autobusom, kde som stretol urečneného Poliaka a zabával sa na výraze macko uško, po poľský miš usatek, som konečne dorazil do mestečka Punta del…

Návšteva v Montevideo

26

03:00

nov

2006

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme prehliadkou Montevidea v štáte Uruguaj odškrtli ďalšiu krajinu z nášho zoznamu "Sem chceme ísť". Bolo krajšie než sme predpokladali, dokonca aj 3-hodinová cesta…

Nočné Montevideo - po voľbách

01

01:08

nov

2004

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Keď sa pokojné hlavné mesto Uruguaja Montevideo zmení na jeden veľký karneval. Zdá sa, že sa to ľavici podarilo a hneď v prvom kole jej kandidát získal viac ako 50…

Voľby v Uruguaji 2004

31

00:21

okt

2004

Uruguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V Montevideo sa zotmelo, všade v meste trúbia auta, ľudia mávajú na striedačku ruskými (symbol ľavicovej opozície) a uruguajskými vlajkami, občas sa zjaví plagát Che…