14 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Fiji

Fiji - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Fiji

Je lietanie neekologické?

22

10:26

jan

2022

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Turizmus je najekologickejším a najudržateľnejším biznisom. Keď pandémia v marci 2020 prinútila Fidži uzavrieť svoje…

Suva – hlavné mesto Fidži

04

10:13

máj

2021

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

O čom je hlavné mesto Fidži, štátu s 333 ostrovmi? Dáte si čaj o piatej? Ľudské mäso už k nemu nepodávaj…

Nadi – čo vidieť v meste na Fidži

04

10:08

máj

2021

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na Nadi som doletel mnoho razy, často tu musím prespať a tak poznám všetky hotely v okolí letiska. Posledne som mal jeden, ktor…

Najväčší ľudožrút sveta -kanibalizmus

04

08:44

máj

2021

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prešiel som všetky krajiny sveta a v mnohých značne odľahlých oblastiach som bol skôr, než tam dorazí noha bežné…

Viti Levu – ostrov s čistou vodou

03

22:47

máj

2021

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na Fidži pristávam už po siedmy raz. Keď som tu bol v roku 2016, písal som o policajnom štáte, no teraz je to úplne in…

Tip na hotel - Six Senses na Fidži

17

14:33

sep

2020

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tropický päťhviezdičkový rezort na ostrove Malolo s privátnymi bazénom a vilami, rezidenciami, krásnou záhradou, spa,…

Tip na jedlo - Lovo

11

13:25

júl

2020

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Lovo je tradičné jedlo z Fiji, ktoré pozostáva z čerstvej ryby alebo kuracieho mäsa a zeleniny. To sa namarinuje a jednu noc nechá…

Tip na jedlo - Kokoda

17

12:42

máj

2020

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kokoda je tradičné jedlo na Fiji, ktoré pozostáva z čerstvej raw ryby ako napr. z mahi-mahi alebo z chňapáčov. Tie sa marinujú v…

Najlepší hotel na Fiji: Kokomo private island

29

23:25

dec

2018

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vychutnajte si exkluzívnu súkromnú polohu rezortu Kokomo Private Island Fiji, ktorý sa každoročne dostáva medzi TOP 20 najlep…

Hotely v Denarau na Fidži

04

00:55

máj

2015

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na raňajky tu chodia turisti s Go Pro kamerou a natáčajú prípravu omelety. Potom vypisujú na Trip advisor svoje úžasné poznatky…

Plavba na ostrovčeky Fidži

03

20:44

máj

2015

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

 Chceš cestovať lacnejšie? Alebo zadarmo? Alebo chceš aby ti za cestovanie platili -potom klikni na linku: Dream job   https://bubo…

Bula - podpultové pikošky z Fidži

23

23:03

apr

2015

Fiji Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bula! Zdraví vás každý na Fiji. Na raňajky obed a večeru, 100x denne. Je to podobne ako Aloha na Hawaii. Bula! S krásnym úsmevom a…

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek