12 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kamerun

Kamerun - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kamerun

Francis Ngannou -MMA

01

00:07

apr

2021

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je najlepším zápasníkom sveta v ťažkej váhe a po Samuelovi Eto’o  ide o ďalšieho hrdinu Kamerunu. Najhorš…

Kmeň Baka, Kamerun inak nazývaný aj pygmejovia

04

09:45

jún

2014

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Do Kamerunu chodíme pravidelne. Ide o však o cestovateľsky náročnú krajinu v ktorej sa treba poriadne vyznať. Nuž a keď idete do pralesa tak…

Zažite výnimočný Kamerun

27

21:33

okt

2013

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kamerun - co si predstavite, ked sa povie tato nanajvys exoticka krajina? Miestnych futbalistov, ktori hraju v nejednom europskom futbalovom time? Ci byvaleho manzela…

Kmene Kamerunu iba s BUBO, tipy a triky

23

12:14

nov

2009

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kamerun 9.5x vacsi nez Slovensko ma prekvapil. Ved sem sa da bezne dostat a tak som cakal tutristicku krajinu. Je to vsak inak a ja som dostal ovela viac nez som…

Pohorie Alantika a kmeň Koma

21

18:05

nov

2009

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Konecne sa ozvyvame domov. Nasa skupina uspesne zdolala pohorie Alantika, zdokumentovali sme jeden z horskych prirodnych kmenov na hraniciach Nigerie a Kamerunu, zazili…

Prírodná rezervácia Dja, Kamerun a pygmejovia

16

14:59

nov

2009

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aby som tento prispevok vlozil na internet sedim tu 45 min. Fotiografiu sa mi vlozit nepodarilo, sorry. Je tok 2009. Zazili sme toho vela. Na cestovateľskom festivale…

Kamerun správy z expedície

14

01:37

nov

2009

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po telefonate s Lubosom Fellnerom mozeme vsetkych blizkych upokojit. Vsetko je v poriadku. Prave si skupina uziva atmosferu na hudobnom festivale a zajtra vyraza k…

CK BUBO Fórum
Kráčame kamerunskou džungľou a hľadáme Pygmejov

13

21:41

nov

2009

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Napriek dlhej a strastiplnej ceste sa nam podarilo opustit dediny Mbororo a cez niekolko sultanatov sa konecne dopravit do hlavneho mesta Yaounde.vsetci sme dost zniceni…

mato Fórum
Foumban a dynastia Bamoun, najstaršie mesto v Kamerune UNESCO pamiatka

16

10:50

okt

2009

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Milujeme Kamerun, lebo v tomto štáte nájdete všetko. Na juhu brutálnu džungľu, kadiaľ neprejde ani noha. Takisto neporušen…

Výstup na Mt. Cameroon

10

09:45

jún

2009

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Výstup na aktívnu sopku Mt. Cameroon trvá 3 dni. Dá sa spraviť aj oveľa rýchlejšie, ale načo. Scenéria je fantastick…

Keď nemci kolonizovali Kamerun

18

10:50

júl

2008

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Fotografiu v tomto príspevku som spravil z kopca v mestečku Abong Mbang. Na vrchole bol veľký koloniálny dom, už z diaľky pútal pozornosť tak…

Yaoundé - hlavné mesto Kamerunu a jeho rival Douala

13

09:45

máj

2008

Kamerun Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Keď sa pozriete na mapu Kamerunu tak vidíte dve veľké metropoly. Douala a Yaoundé. Douala je ekonomickým centrom a nesmierne dôležit…

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek