794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (30)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Skúsenosti s Mexikom

12

23:51

aug

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ja som mala to šťastie a žila som tam a študovala vyše roka, síce na severe v meste Monterrey asi 3 hodiny od hraníc s Texasom ale pre…

Palenque a Oaxaca, zážitky

29

02:04

júl

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

No opäť prešlo kopec dní odkedy sme sa naposledy ozvali a my sme toho neskutočne veľa zažili. Oaxaca nás očarila svojimi farbami, architekt…

Mexiko najlepšie na svete

25

22:18

júl

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj George, k českým futbalistom sme sa už nedostali, medzi to sa nám vopchala tequila, pulque, ajajaja, veď to poznáš, ale aspoň vedeli…

Denník cestovateľa po Mexiku

23

20:23

júl

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hola amigos, tak už si váľame šunky v Acapulcu. V Mexico city nám bola nejaká zima, keďže tam bolo "len" 20 stupňov a už sme sa tešili…

Čo je nebezpečené na Mexiku

10

08:01

máj

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prvý ohlas z Mexika: Nebojte, žijemeeee tak ako sa patrí! Máme už za sebou nejaký ten kus cesty MegaSuperPedoMexicoCity (tak si ho tu naz…

Cesta po Mexiku

16

02:50

apr

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kufre sme pekne v Cancúne zabalili a dnes nad ránom pekne v Mexiko city rozbalili. Do lietadla skupina nasadla a po pár hodinách letu sa na…

Džungľa, Mayovia, Karibik a tykysová voda

15

18:04

apr

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

O mayských pamiatkach môžete počuť veľa, čítať veľa alebo vidieť tisíc dokumentov v televízii. Kým nevidíš neuver…

Mexiko kompletne

14

01:08

apr

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Áno, blíži sa nám to ku koncu, ale ani tak nepoľavujeme...dnes bol deň "completos"...ráno vietor, doobeda zamračené, poobede slnko, na…

Hard Rock Café, Mexiko

11

02:46

apr

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Čo je lepšie? TEOTIHUACAN s pyramídou slnka či mesiaca, alebo 27 miliónové mesto Mexiko city s metropolitnou katedrálou? Alebo prv…

Pohoda v Mexiku

07

21:06

apr

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aztécka polievka tečie potokom a to aj napriek tomu, že sme už dávno na mayskom území...máme za sebou nočný presun a zobudili…

Mexiko a zemetrasenie

05

20:13

apr

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Práve som dostal SMS z domu, že slovenské médiá informujú o zemetrasení, ktoré sa objavilo v nedeľu večer na mexicko -…

Mexické poistenie

05

05:58

apr

2010

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ani neviem ako a opäť som v polke zájazdu a zatiaľ som nestihla ísť na internet... Žeby za to boli zodpovední mariachis na Garibaldi, ktor…