794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (53)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Spečeniiii

14

01:45

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

prezili sme den na plazi,sme statocne speceni,hoci sme tri hodiny cez obed stravili siestou v tieni. More je rozburene,ako po vichrici,velke vlny,biela pena,kopu…

Skúsenosti z Mexica

13

22:56

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pondelok 15.30 Ahoj doma, VSETCI- tak sa nam to pomaly konci Dnes vylihujeme na plazi a chytame farbu ako krevetky vo vriacej vode :)) Akosi nas aj mrle zeru - pomaly…

Pravá tvár Mexika

13

18:42

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime stastne skupiny v Azii, spokojne oddychujuce po zaujimavom programe na teplych plazach. Aj my sme to zvladli vyborne- poznavaciu cast pravej tvare Mexika, jeho…

Koloniálna Merida

11

22:12

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na vcerajsie zazitky hadam nik z nas mexicanov nezabudne. Najskor sme sa prechadzali pralesom v mayskom kralovstve Palenque, motali sa chodbami Pakalovho Palaca aj s…

Dvere od chlieva

11

21:35

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Oli,Bobo, potime sa ako dvere od chlieva v Havana cafe,vonku prazi ako dive, hadam je aj 40 stupnov.Zajtra uz oddychujeme na plazi a budeme moct viac na Vas mysliet -…

Aj pre emailnegramotnych

10

20:27

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Majocka prepac,naozaj som si ta pomylila.Teraz je to OK a uz komunikujeme s Tebou.Potime sa ako svine v tropoch.Ideme plavat vo vodopadoch a zajtra uz budeme na Yukatane…

Atmosféra Mexika

10

01:40

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Krasne sa to tu rozpisalo aj nasimi Mexicanmi a ja mozem len potvrdit - ano je to uzasne a vnimame nadalej vsetkymi zmyslami. Uzivali sme vcera vidieckej mexickej…

Dotyk s Mexikom

08

17:07

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute, som tu stastna a citim sa uzasne.Bude to asi tymi ludmi, co su vsade naokolo.Su taki mili,vedia sa zabavit aj relaxovat a v ociach maju trochu zvedavosti,trochu…

Jana Fórum
Vyháňanie duchov v Mexiku

08

17:00

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte deticky,coze sa neozyvate?My sa teraz na dva dni odmlcime,budeme cestovat,ale vy piste,je to dobre,ked o Vas vieme.Je to tu skvele,otec nosi sombrero,mama…

Časový posun v Mexiku

07

23:55

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim Vas z tejto dobrodruznej cesty po Mexiku. Nemyslela som si , ze ma casovy posun skoro zabije,ale je to tak.Uz som ale v pohode a uzivam si to tu naplno.Je to…

Jana Fórum
Špeciálna sauna Oaxaca

07

23:47

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vsetko sme si precitali.Dakujeme za pozdravy/ Majka a Ruzka/.Bobo,Ola,Vierka,Starky,Starka,tesime sa na Vas,iked je tu krasne pohodovo/ aj vdaka Sprievodcovi - Zuzke,ona…

Machos Mexicanos

07

22:28

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

So slnecnou farbou tropov a poriadne vykupani vo vlnach Ticheho oceanu sme obdivovali ako sa na opacnom konci Acapulca do vln z brala La Quebrada vrhaju odvazni…