794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (59)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Muzikanti Mariachi, Mexiko

09

08:31

apr

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Komplet skupina BUBO Mexiko velký okruh dnes/vlastne uz vcera/ vecer stastne pristala v hlavnom meste. Teraz je pol druhej miestneho casu, na Slovensku uz mate aj…

Politická situácia

08

20:52

apr

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ked ma vcera rano zobudil dav v uliciach mesta a pytal som sa recepcnej, co sa deje, podala mi informaciu, ktoru som z hotela hned napisal na forum. O par hodin na to…

Tamo Fórum
Zastihli nás demonštrácie

07

21:32

apr

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rad by som poopravil prispevok od Tama ohladom dnesnej demonstarcie v Mexico City. Je to presne naopak, ako pise. Ludia demonstruju ZA starostu Mexico City, cele mesto…

Samo Fórum
Demonstranti v uliciach Mexika

07

20:31

apr

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tesim sa ze moja kubanska skupina stastne dorazila, verim ze vam spomienky a nadsenie z nasej cesty dlho zotrvaju. Ako sa vam pacia fotky co ste dostali na cd? Rumy a…

Tamo Fórum
Úvod do španielčiny, Mexiko

06

20:00

apr

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uvod do spanielciny v Mexiku je nieco, co mozem iba odporucat. Mexicania oproti Spanielom hovoria vraj ovela zrozumitelnejsie, su tu prijatelne ceny a rozmanity vyber…

Tepotztlan, Mexiko

01

20:33

apr

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Az donedavna bola dedinka Tepotztlan miestom, kde zili iba rolnici, ktori medzi sebou rozpravali straym jazykom nahuatl. Dnes je to popularne miesto obyvatelov D.F.…

Mexická španielčina

31

22:47

mar

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme na hodine mexickej spanielciny rozoberali velmi delikatnu temu. Brujos-samanov, liecitelov. V hlavnom meste je mnozstvo trhov, tzv. mercados, kde predavaju na…

Mexická Semana Santa

29

03:47

mar

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vdaka za spravy vsetkym Mexicanom cislo 1, tiez sa tesim na dalsie stretnutia. Po vitani jari tu zacal najopustenejsi tyzden v hlavnom meste, skolaci maju dva tyzdne…

Zuzana Fórum
Najlepšia dovolenka

23

16:22

mar

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Tamo a Zuzka. Dakujeme vam za nezabudnutelny zazitok z Mexica. Bola to pre nas najlepsia dovoleka zo vsetkych. Dufame ze sa nacestujeme este dost a spozname…

Veľká noc Mexiko

21

23:36

mar

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mila Peta, vdaka za odkaz a krasne spomienky na vase Mexiko zelam. Momentalne sa tu, podobne ako na Kube, vsade oslavuje. Semana Santa bezi naplno, palmove ratolesti,…

Zuzana Fórum
Množstvo tequil domov

20

02:25

mar

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na zaver sme si Mexiko Cit yD.F. uzili vsetci a kazdy podla svojho gusta. Verim, ze vsetky mnozstva Tequil sa podari uspesne dopravit az na domace oslavy, ze sombrera…

Mayske mesto Palenque

18

18:12

mar

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V anketach ziskalo uz tradicne prvenstvo mayske mesto Palenque, nasledovane tesne Oaxacou, Teotihuacanom, Acapulcom a Playa del Carmen. Zuzka uz odletela s jednou…

Tamo Fórum