794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (61)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Dorazili sme do Taxca

05

11:27

mar

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

dorazila skupina ktora vcera vyrazala z viedne do londyna az do mexika. Zajtra už lovíme prvé zážitky v krásnej dedinke Taxco  zapísanej na zozname Pueblo Mágico iba pár…

Aké je počasíčko

05

00:31

mar

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Doteraz som vzdy videl iba negativne dopady fenomenu El Nino. Tentokrat je to absolutne v pozitivnom zmenene pocasie, ci uz Ninom, zazrakom, alebo jednoducho stastim.…

Tamo Fórum
Huasca de Ocampo, Mexiko

03

17:36

mar

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasime sa z ranneho Mexico City, plneho farieb, voni a typickeho stredoamerickeho ruchu. Let bol bezproblemovy, hotel ma spravne rezervacie, nas klimatizovany autobus…

Zuzka Fórum
Mobilna siet v Mexiku

06

05:20

feb

2005

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozrite si aj www.telcel.com/gsm alebo http://www.telcel.com/gsm/international/roaming2.htm , tam je mapa aktualnejsia. Pokrytie je fakt super, skoro vsade, kam chodia…

Samy Fórum
Real del Monte, Mexiko

01

22:23

dec

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...este stihame posledne nakupy v Mexico City a o par hodin sadame do lietadla smerom domov, dufam, ze ste nam nechali trosku snehu :) Tu vyzera vianocna vyzdoba trochu…

Milan Fórum
Veľké zemetrasenie v Mexiku

22

16:53

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute vsetci.. dopocul som sa, ze vraj je tu v Mexiku velke zemetrasenie, dakujem za info, lebo inak by som o nom nevedel, tu sa totiz nic nedeje :) Ale je aspon o com…

Milan Fórum
Oslavy výročia mexickej revolúcie

20

22:13

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

..dnes som zazil dokonca aj sprievod ako u nas na prveho maja, defile politikov, sportovcov, armady a podobne, ale najkrajsie boli aj tak tanecnice v miestnych krojoch.…

Milan Fórum
Víza do Mexika

19

04:58

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim vsetkych po zopar neprijemnostiach s Lufthansou oneskoreny prilet do Frankfurtu a nestihacky s prelozenim mojej batoziny, ktora pride az zajtra) som sa uspesne…

Milan Fórum
Aký je Karibik

16

02:18

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dokoncili sme dnes historicky v dejinach Bubo prvy samostatny okruh Mayske dobrodruzstvo. Na dalsich zaujemcov uz caka vylepseny jarny aprilovy termin, Maysky okruh v…

tamo Fórum
Tapalpa, Mexiko

15

20:08

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ked mi neschovate odmeny nedonesiem vam ani glg tequily. A to mastne by mi pod horucim karibskym slnkom aj tak nechutilo. Tu je predsa tolko lakadiel...cerstvy ananas,…

Mária Fórum
Ruiny v Tulume

12

01:55

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme boli poniektori pozriet posledne ruiny v Tulume, boli opat velmi pekne - v plane bolo aj kupanie, odvahu kupat sa v paradnych vlnach v dazdi mali len baby ...…

Marcela Fórum
Izamal, Mexiko

10

17:26

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak z nasho dlhopripravovaneho planu "ist si rano zabehat, potom zaplavat, potom sa slnit na plazi, potom brunch, potom internet, potom zase plaz, potom vecera a potom…

Marcela Fórum