40 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta (2)

Najnovšie Turistické tipy a zážitky

Unikátny Island vo všetých smeroch

24

18:06

jún

2012

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz z domu pisem tento prispevok, po tom, ako som zazila teplotny sok, kedze tri tyzdne v kuse sme na Islande zazivali prijemnych 15 stupnov a nonstop slnecne luce. Tmu…

Ake budu oslavy?

17

17:12

jún

2012

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Jedna skupinka na kluc nam z Islandu prave odletela a uz je vsetko prichystane na tu druhu. Medzitym v Keflaviku pristal aj nas zajazd Island Norsko Gronsko. BUBO…

Usmievaví Pobalťania

05

22:04

máj

2012

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tallinn ma vzdy zas a znova dostane. Nenormalne mesto,ako nakreslene.Dokonale historicke centrum s uzasnymi restauraciami a inymi sluzbami.usmievavi pobaltania poskytuju…

Island pre firmy

29

17:09

aug

2011

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Island je idealne spojenie relaxu, poznania, narocneho pocasia, vynikajuceho hotela, neuveritelnej prirody a uzasneho jedla. Vsetko co potrebuje narocny klient najdete…

we dont have cash but we have ash

22

23:46

aug

2011

Island Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

..jeden z mnohych vtipnych napisov na trickach v suvenirovom obchode (nadvazujuc na matov prispevok z Jula 2011) alebo "In cod we trust" (v preklade: verime v tresku).…

Zo zájazdu Škandinávia Laponsko 2011

04

10:20

júl

2011

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz druhy den sa pohybujeme v pobalti. Nepravom zaznavana oblast za posledne roky neuveritelne skrasnela! Chodim sem uz 5 rokov no meni sa to tu nielenze z roka na rok…

Pobaltské krás(k)y

08

20:46

máj

2011

Lotyšsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zas a znova nas Pobaltie dostalo. Skupina nazhavena na Skandinaviu po prichode do Tallinnu skonstatovala ze "Toto sme tu naozaj necakali!" Naozaj - Pobaltie je…

Dobrý deň po fínsky

05

22:10

máj

2011

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hyvää päivää! Takto sa zdravíme na tržnici s domácimi a v parku, kde nás učia hrať svoju spoločenskú hru (my sme si…

Voľby vo Švédsku a iné aktuality

20

20:43

sep

2010

Švédsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa skupinka na kluc sa pozdravuje domov z krasnej skandinavskej cesty. Hlavne toto som chcela napisat - ze Anka sa ma velmi dobre a ze sa jej tu paci:) Kodan, Malmo,…

Via Baltica

24

07:57

júl

2010

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pridam aj ja futbalovu story. Odkial ste?- Zo Slovenska.- Aaaa -Vitekas! Ano v Litve maju vsetky mena (ano, aj tie slovenske) priponu -as. (chudak Jozef) Vytautas, pa…

Neuveriteľne na severe

09

17:24

máj

2010

Lotyšsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujem celu skandinavsku skupinu domov! 8 neuveritelnych dni na severe Europy ubehlo ako voda, program sme mali nabity ani sme sa nestacili ozyvat. V Kodani sme…

Berlínske semafory

03

16:27

aug

2009

Nemecko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Posledný deň zájazdu Škandinávia Laponsko trávime tradične v Berlíne na pivku v tesnej blízkosti Pergamon múzea. Niektorí sa rozutekali za nákupmi posledných suvenírov.…