60 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta (5)

Najnovšie Turistické tipy a zážitky

Vyrážame z Caracasu

01

17:22

apr

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zoznamovaci vecierok dopadol vyborne, na hlavnej ulici Sabana Grande sme v restike pod holym nebom jedli ovocne salaty, steaky z tuniaka a ine dobroty, zapijali rumom s…

Expedíca Venezuela sa začala

31

22:14

mar

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak a je to tu, aj Valusiak by nam zavidel. Venezuelu sme rozbehli naplno, az na to, ze nikomu nedosla batozina. Pivko Polar je vsak vyborne chladene a steaky z tuniaka,…

Expedícia STRATENÝ SVET

29

15:14

mar

2004

Venezuela Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prvu noc v Caracase mame za sebou. Dost vela veci sa tu zmenilo, ale stale je tu krasne a hlavne teplo! Robo finisuje s pripravou dopravy, ja s Evou, lekarkou zajazdu sa…

Indická rozprávka sa končí

10

16:34

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ľuboš sa ešte naháňa s treťou skupinou niekde po Delhi, Eva je s klientami na ceste do Delhi z Agry a ja s Ďurom už máme 2 dni voľno a tak si…

Tomovi z Dillí

09

17:59

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tom, môžeš nám závidieť naše krásne chvíle v Indii. Pozdravujú Ťa Lucia a Nataly, boli s Tebou v Sýrii. Ale…

Dovidenia India

09

07:35

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ideme s Ďurom po ulici vybaviť Ľubošovi hotel pre 3. skupinu, keď zrazu sa zo zatáčky vyrúti bus a narazí na auto pred ním. Nič zvl…

Fantastická India

03

10:08

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aha, tak už vidím, že bolo pár ľudí na našej stránke a píšu svoje dojmy. Je to tak, cesta z Lehu do Manali je za nami,…

Ladakh a úžasný Leh

30

16:08

aug

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte z centra indického budhizmu, z Lehu. Prišli sme pred 2 hodinami po úmornej ceste, nakoľko sme museli ostať 2 dni v Sonamargu lebo padla cesta…

Dorazili sme do Shrinagaru

25

19:28

aug

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte všetci, nech ste na Slovensku, alebo kdekoľvek vo svete. Práve sme dorazili do kašmírskeho Shrinagaru. Je tu nadherne, práve…

Opäť v Dílí

19

15:40

aug

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak sme si s Ďurom poriadne obšlapali Old Delhi a tešte sa, ako to zničí Vás. Najedli sme sa vo vývarovni kúsok od hotela,…

Dorazili sme do Asuncion

24

20:07

feb

2003

Paraguaj Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je 40 stupňov v tieni a ja sedím na internáte. Objavil som ho úplne náhodou a pozerám si internet za pár drobných. Ľudia…

Vzdávam hold prvým cestám do Chile kvalitným červeným vínom

20

23:29

feb

2003

Čile Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

  Ahojte na Slovensku, práve sme prišli z púšte, kúpali sme sa v soľnom jazere, videli gejzíre, vyšli na dunu,…