399 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta (32)

Najnovšie Turistické tipy a zážitky

Narodny park Chobe

22

16:47

mar

2005

Botswana Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera sme mali zas kopec zazitkov, ktore je najlepsie zazit na vlastnej kozi, ako si o nich citat..boli ste uz 5 metrov od leva, alebo na meter od stvormetroveho…

Z Mozambiku do Tanzánie

15

15:54

feb

2005

Tanzánia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Konečne sa hlásime aj my spod Kilimandžára. Úspešne sa nám podarilo zdolať Mozambik a Malawi. Nádherné mozambické…

Pred cestou

07

08:09

feb

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Opat zdravim vsetkych z Juznej Afriky! Tentokrat vyrazame na cestu, ktora sa da nazvat doslova od obratnika po rovnik a naspat. Zacneme v Mozambiku, Maputo, plaze,…

Ochutnávka vína v Materskom meste

27

00:00

jan

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes koncime nas pobyt v Kapskom meste. Prevcerom sme zvladli Stolovu horu, dnes sme zvladli Mys dobrej nadeje a vcera ochutnavku juhoafrickeho vina v najstarsej vinici…

Cape Town day 2

24

16:45

jan

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame za sebou druhy den v Kapskom meste. Cely den pofukuje prijemny vetrik, ale teraz zistujeme, ze sme to s tym slnkom prehnali. Nuz co uz. Ale aspon sme pozreli cely…

Cape Town

23

09:38

jan

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Som v Cape Towne, alebo spravnejsie v tzv. Mother city. Cerstvy vietor od Atlantickeho oceanu ma drzi na nohach, v mori plavu tulene, kusok dalej velryby, za chrbtom je…

Z Johannesburgu

22

10:21

jan

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak a je to tu. Zdravim vsetkych bubakov z Johannesburgu. Let so Swissom bol skvely ako vzdy aj SKY CAPTAIN. Joburg ma privital tradicnou vonou Afriky, bus je za rohom,…

UNESCO Abu Dhabi Al Ain rodisko rodu Nahjanovcov

04

22:46

okt

2004

Spojené arabské emiráty Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Najvacsia slovenska skupina v Emiratoch pokracuje vo svojom tazeni zajtra do Emiratu Fujairah. Dnes sme boli pozriet na jeepoch v oaze beduinov, ale najprv sme sa…

Ugarrit a prvá svetová abeceda

27

21:51

apr

2004

Sýria Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ak sa Vás niekto spýta otázku kde vznikla abeceda? Čo odpoviete? Drvivá väčšina nemá tušenia, no našej ceste…

Niečo k teplote v Namíbii

14

18:39

apr

2004

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pochybujem, že Dillí si trúfne na nejakú namíbijskú dedinu kdesi v paži, absolútnej paži, že sa ti až chce plakať. Tu to nikto…

Posledný krát zo Swakopmundu

14

18:33

apr

2004

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Asi mám fakt úpal, keď som sa sem dnes ešte raz vybral na net. Jožo chýbaš mi. To je fajn. Dnes sme mali maximum 41. Výhodou je…

Zdravím opäť z Namíbie

14

10:25

apr

2004

Namíbia Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nedá mi ešte čosi nenapísať z africkej Namíbie, keď už tu máme to spojenie. Pobrežie kostier bolo geniálne, proste deprimuj…

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

OD PÓLU K PÓLU 2024

NAJVYŠŠIE ZĽAVY OD 13.9.