:-)

:-)

Naši drahí "naši,naši" a drahá superšéfka Macka z marcovej partie T-M-Singapore. Je jasné, že Vás nebudem všetkých menovať,lebo by to bolo na pol strany. Ubehli už síce takmer dva týždne od príchodu, ale keďže všetci zainteresovaní poznáte môj príbeh o mne a internete, prekonala som sa až teraz.Prežili sme spolu krásne chvíle, až také ,že keď o tom hovorím deťom,takmer nám neveria. A to nepreháňam. Drahí "naši,naši" Bolo nám skutočne cťou stráviť s vami dni a nociod 1. do 15. marca v lodičkách, tuk-tukoch, autobusoch, lietadle a ďalších z tých 28 dopravných prostriedkov, ktoré si,milá Macka spoločne s nami napočítala. A to si k tomu nepotrebovala aniPalčeka!(Pre Alenku - Palček bol ten Malajec, čo nás stále počítal) Prosto, s vami by sme šli aj na Aljašku,aj na brigádu na jablká,apropó - aj na Kysuce na huby - to ste u nás vítaní. A kto vo svojej podstate za to môže??? Ty Macušík, so svojím užasným vikingským seversko-južanským temperametom, ktorým si nás od prvej minúty na letisku v Bangkoku nakazila. A mňa(Hanku) konkrétne ešte neopustil. Si prosto úžasná, ďakujeme Bubovi za Teba a Bubo dúfame adekvátne poďakuje Tebe. Milí "naši,naši", z hĺbky srdca veríme, že toto nebol koniec, ale vlastne začíname. Že to bol len úletový zoznamovací večierok, síce trochu dlhý, intenzívny, ale my sme nafurt :D. Ďakujeme všetkým a Macke udeľujeme sprievodcovského Oskara! Hanka a Peťo

E

Ázia  

India


náročnosť

16 dní

Trvanie

3158 4859€
K

Amerika  

Karibik, Mexiko


náročnosť

16 dní

Trvanie

3295 4393€
B

Ázia   Amerika   Európa  

Taliansko, Peru, Mexiko, Jordánsko, India, Čína, Brazília


náročnosť

18 dní

Trvanie

12668 22224€
Expo 2025 Osaka - Rakúšania aj Česi chcú prekvapiť Blog

Blog Expo 2025 Osaka - Rakúšania aj Česi chcú prekvapiť

Chystáte sa na svetovú výstavu Expo 2025 v Osake? Pripravili sme pre vás niekoľko zaujímavých riadkov o tom, ako to bude vyzerať a čo by ste…

Martin Šimko 8 min. čítania
Ako vychovať vaše dieťa? Blog

Blog Ako vychovať vaše dieťa?

Vzbudil vo mne túžbu po poznaní a od malička mi vštepoval, že stačí, ak bude najlepší len jeden - ja. Aj za spôsob, akým cestujem, vďačím svojmu…

Ľuboš Fellner 35 min. čítania
KVÍZ: Zodpovedzte správne tieto otázky o Thajsku Blog

Blog KVÍZ: Zodpovedzte správne tieto otázky o Thajsku

Poznáte Thajsko? Viete, kde hľadať najväčšiu sochu zlatého Budhu, akou menou sa platí v krajine či kedy sa tu oslavuje exotický nový rok? Thajsko…

Viktor Háber 10 min. čítania