56 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Omán (5)

Omán - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Omán

Omán nadchne aj scestovaných Slovákov

14

16:25

júl

2005

Omán Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim cely moj kancel z hlavneho mesta Omanu. Cesta so Swissom isla ako po masle a uz si uzivame dokonale teplo a neskutocne exoticku atmosferu mascatskeho souqu. Je…

Jozo Fórum
Futbal v Ománe

13

23:03

jún

2004

Omán Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nas dalsi den v Omane sa zacal prehliadkou hotela al-Bustan. Pozreli sme si vsetko az na sultanove komnaty, ktore su normalnym smrtelnikom nepristupne. Zvysok dna sme…

Tomas Fórum
Počasie Omán

12

15:48

jún

2004

Omán Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme absolvovali prehliadku hlavneho mesta. Zacali sme mesitou sultana Qabusa. Nachadza sa v nej najvacsi koberec na svete a jeho rozmer je 70 x 80 metrov. Jeden kus…

Tomas Fórum
Sabah al chajr min Oman

09

08:54

jún

2004

Omán Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sabah al chajr min Oman. Dobre rano vsetkym. Bol som sa prevetrat v centre Muscatu kde nenajdete ani zivu dusu. Uz je siesta od 10.00. Mesto vonia kadidlom, morom a…

Tomas Fórum
22 zákuskov v hoteli v Maskate

08

18:56

jún

2004

Omán Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prijemne sa ochladilo. Je 33 a normalne ma striasa. Dal som si dlhe nohavice. Vecera bola uzasna, naratl som celkovo 22 druhov zakuskov a hlavne jedla s prilohami ani…

Tomas Fórum
Hotel ktorý patrí sultánovi Ománu

08

16:34

jún

2004

Omán Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bol som plazi. Voda ma 29 stupnov, tolko čo má percent alkoholu moj gin s tonikom.  Takze k sebe celkom dobre pasuju. Alkohol do Omanu v pohode ale max 1…

Tomas Fórum
BUBO skupiny bývajú v Ománe v paláci

07

23:01

jún

2004

Omán Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim vsetkych z Omanu. Sedim na bakone, pozeram na arabske more, teplomer ukazuje neuveritelnych 39 stupnov, podotykam, ze je jedna v noci a tukam tu do nejakeho…

Tomas Fórum
Kde je pochovaný Jób?

26

18:45

nov

1999

Omán Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Celý arabský polostrov je posiaty hrobami prorokov. Keďže islam uznáva takmer identických prorokov ako kresťania tak sa na mnohých…