95 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Izrael (8)

Izrael - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Izrael

Tel Aviv

02

17:38

aug

2005

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak a dosli sme do ciela nasej cesty. Prave sme sa vratili z plaze Stredozemneho mora.. Sme v hlavnom meste Izraela, ktore ma od Mascatu, kde nasa cesta zacala, strasne…

Jeruzalem

29

20:48

júl

2005

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Jeruzalem, piatok vecer.. Nasa cesta pokracovala v dokonalej Petre, ktoru uz navstivilo x nasich skupin, no pre mna to bolo po prvykrat... Neskutocny zazitok, ktoremu sa…

Betlehem

10

14:04

jún

2005

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vsade kam vkrocime mame vsetko len pre seba. Chram, kde sa narodil Jezis sme mali len a len pre seba bez turistov a este sme dostali bonus navyse od miestnych ze sme sa…

Via dolorosa - Izrael

09

13:11

jún

2005

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Túto fotografiu som urobil na Via Dolorosa presne na Veľký piatok. Via Dolorosa často prekladaná ako „Cesta utrpenia“ je procesná…

Jeruzalem

08

19:41

jún

2005

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnesny den zvladli vsetci na jednotku. Hranice prebehli bez najmensich komplikacii takze sme si mohli vychutnat najstarsie mesto na svete, ktore je zaroven aj najnizsie…

Jeruzalem

08

17:32

jún

2005

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako Matys spravne podotkol Mato sa o nas prikladne stara a urobi pre nas i to posledne, tak ze velka vdaka Matko Jana M

palestina

08

17:27

jún

2005

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

prave sme dorazili do palestiny, vcelku v pohode cesta aj hranice prebehli bez problemov, vdaka matovi a colnikom. je tu dost teplo, asi trochu viac ako tam u nas. pekny…

matys Fórum
butrusovi uz hadam do BA

17

17:03

máj

2005

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

cau petko, tesim sa ze sme spolu absolvovali tak krasnu cestu.dufam,ze sa mi podari nasukat diaciky do ramcekov do drietomy, ze by sme si ich prezreli.tesim sa…

miso Fórum
Z Betlehemu

27

18:22

jún

2004

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame za sebou dalsi den v Palestine. Dnes sme boli na Olivovej hore, v Getsemanskej zahrade a v Betleheme. Dost sme rozpravali o drsnej palestinskej realite. Nastastie…

Kltko z Ranca Rusen 38

26

15:55

jún

2004

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci konovi a rancovi fanatici. Komplikovanymi cestami osudu nastalo to, ze pes Kltko (ten velky cierny vsezravec) surne potrebuje ubytovanie po 5. juli, podla…

Milos Fórum
Jeruzalem

25

18:19

jún

2004

Izrael Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A sme tu. Dokazali sme nemozne ak si pozriete moju predoslu vlajocku. Sme v hlavnom meste Palestiny v Jeruzaleme. Zvladli sme hranicny prechod a zakerne vstupne kontroly…

Tomas Fórum