754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (25)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Hangzhou

15

16:10

apr

2009

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujeme z Ciny. Z 25 milionovej megalopole sme sa presunuli do historickeho Hangzhou. Dnes sme si vychutnali pokojnu plavbu lodkou po Zapadnom jazere kde sa kedysi…

Risa stredu cinskeho draka

12

08:11

apr

2009

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujeme domov zo Sanghaja maleho 20 milionoveho mesta v Cine:) Zacina nas dalsia cast bohatej Ciny a ja som zvedavy ako bude skupina reagovat na vyse 2000…

Bonbonikom bola olympiada

28

15:12

okt

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa posledna tohtorocna cesta cinou postupne speje k zaveru. Tohto roku sme podnikli najviac ciet do Ciny v BUBO historii. Okrem Cina pre milovnikov historie, - Cina…

Dracik cinsky

26

13:34

okt

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupina na kluc Cina Tibet zdravi domov a odkazuje ze nech si vsetky rezne sveta nechate doma, tu je strava lepsia, ziaden vlasky ci ryby salat nechce a ked pride domov…

Na kľúč

23

01:45

okt

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa skupina na kluc ,,Cina - Tibet" za par minut odlieta do Lhasy. Okostujeme yaka? Tibetsky caj? Urcite vsak navstivime Potalu, Drepung, Seru ale aj Dzogank. Sledujte…

Tashi delek

17

12:18

okt

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

To je po tibetsky dobry den. Hlasime, ze vsetci sme v poriadku, akutnou vyskovou chorobou nikto netrpi a aj tie bezne bolesti hlavy uz pomaly odznievaju. Zajtra…

Hura do Tibetu

14

17:15

okt

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak, ako sme slubili, ozyvame sa z Cheng-du. Aj druhy nocny presun vlakom v ramci Ciny prebehol hladko, nikoho sme cestou nestratili, dnes rano sme sa naranajkovali z…

uz sme tu

12

19:22

okt

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ani by ste neverili, ako je nam dobre. Niekedy je tazke podelit sa o pocity. Na to tu clovek jednodocho musi byt. A zazit si to na vlastnej kozi. Uz sme v Xi-Ane, vsetci…

Na streche sveta

12

13:10

okt

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz tyzden sa pohybujeme vo vyske 4000 metrov nad morom, kyslik nam nechyba a mna udivuje skupina s akou lahkostou si dava takmer kazdy den vystup na najblizsiu horu len…

Päťtisícové hory

10

10:25

okt

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vraj mam pre Vas blizkych napisat par slov ako sa mame v Tibete. Nechce sa mi stale pisat ako sa mame skvele, vsetko ide, obloha je modra, jacie maslo voni pre niekoho…

Tak zazila otrasy Zeme

09

10:57

okt

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred 22.00 sme sa zobudili, ako nam niekto alebo nieco trasie postelami. Niekto mi zabucha na dvere a spyta sa. To bolo zemetrasenie? Asi ano, ok ideme dalej spat. Tak…

Peking po olympiade

06

14:26

okt

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ty si zo slovenska? Ty si bol na olympiade? Ake to bolo? Rozpravaj! Prihovara sa mi cinan plynulou slovencinou a slovenskym pasom:) Ked mu poviem ze olympiada ma nadchla…