754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (27)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Sanghaj - (znovu)prebudeny kral cinskych miest

10

02:15

sep

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Podavame prvu spravu o zivote cinskeho ludu: je ich vela, su dobre organizovani a ich mesta su velke... Mozno aj takto nejako vnimali prvi europski cestovatelia …

zatiaľ sme platili len zalohu

04

10:56

sep

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Z pracovnych dovodov sa nemozme zucastnit zajazdu Čína, Tibet, Nepal, India od 8/10-1/11/2008 postupime 2 miesta so zľavou zatiaľ sme platili len zalohu. V pripade…

Smer Xian

26

07:30

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera sme sa s olympiadou rozlucili definitivne. Asi nikto nepovie, ze to bola najprijemnejsia olympiada v historii, ale najprepracovanejsia, najvacsia a…

Peking - zaver olympiady

24

15:01

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Olympiada sa v tychto chvilach konci, Peking sa zajtra prebudi do svojho tradicneho rana, z hutongov zmiznu vlajky, na uliciach zacnu jazdit naraz parne aj neparne cisla…

Severna Korea

23

16:45

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

1. den Nastupujeme do poloprazdneho lietadla, okrem nasej mini skupiny mame za spolocnikov par severokorejcov v ciernych okuliaroch a s odznakom velkeho vodcu. Tu si…

Baseball

23

10:25

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

USA a Japonsko (alebo ako kricia japonci Nippon) dnes hrali o bronz. Dve svetove mocnosti v najrychlejsej hre(moja najoblubenejsia) sa stretli v boji o bronzove medaile.…

Hadzana, slovensky dom a halusky

22

19:24

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Olympiada sa sice blizi k svojmu zaveru ale my sme dnes nelenili. Isli sme sportovat:)Ziskali sme listky na semifinale v hadzanej. Kedze slovenske druzstvo sme nemohli…

Severna Korea - cesta do minulosti

22

07:00

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mnoho ludi sa ma pytalo naco ideme do Severnej Korei, co tam chceme obdivovat a ci to nie je blbe ked je tam ten rezim. Ja osobne som to bral ze idem si pozriet co…

KLDR, Olympiada

22

06:51

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mato sa zo Severnej Korey naozaj vratil zivy a zdravy. Ma akurat tak cudne zastrety pohlad... Nic to, napravime ho. Uz dnes vecer sa spolu chystame na semifinale…

Severna Korea...

21

11:30

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uspesne sme zvladli Severnu Koreu.. zajtra sa ozveme s podrobnostami.. Bolo to neuveritelne!

Zápis do dejín

21

09:13

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po kratkom odskoceni do Sanghaja, rozluceni sa s jednou z nasich najvydarenejsich skupin, sme sa na sanghajskom letisku stretli s dalsimi Slovakmi a pokracujeme…

Basketbal, plážový volejbal a 2 slovenské zlatá!

15

11:38

aug

2008

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po vcerajsom basketbale Čína-Angola a Litva-Rusko sme sa v najslavnejsej restauracii Pekingu na uplne novovybudovanej pesej zone prejedli pekinskou kackou. Bola lepsia…