754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (34)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Pozdrav zo Shanghaia

08

06:28

sep

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci, tak konecne sme dorazili do Shangaia, po 20 hodinovej ceste vlakom.Ani to nebolo take zle a chlastali sme celu cestu a kecali.Teraz sme uz na hoteli a…

stopercentne odporúčam

02

16:02

sep

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Práve som sa vrátila z famózneho zájazdu v Číne. Určite sa oplatí, stopercentne ho odporúčam, a to nielen mladým (Aj ja mám už dávno Kristove roky za sebou). Veľmi…

Hodvabna cesta, SNP, Slavia Praha...

30

13:41

aug

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera sme oslavovali nielen SNP, ale aj 554 vyrocie ukoncenie hodvabnej cesty, ked ju zneskodnili Turci, dalej 481 vyrocie bitky pri Mohaci- porazka uhorskeho vojska…

Spravy z cisarskeho mesta Xian

28

08:37

aug

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zatial co skupina nakupuje pre Vas kaligrafie, cinske peciatky ja som si konecne nasiel cas pozriet na net co sa deje doma, tu v cine je vsetko po starom, na stanici sa…

Shanghai

22

10:26

aug

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mrakodrapy, metro, najrychlejsi vlak, akvarium, historicke muzeum, nocny Nanjing ulica, plavba lodou.... to vsetko sa da stihnut v najvacsom meste Ciny. Vsetci su v…

Lhasa

08

15:33

aug

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak opat zdravime z Lhasy, z pravdepodobne momentalne najlepsieho hotela Tibetu. A okrem toho z hotela, ktory patri Tibetanom. Vcera sme zdolali nasu prvu pattisicovku,…

Lhasa - Om ma ni path mi hum!

29

15:23

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rusnu Cinu vystriedal pokojny Tibet - mlynceky, klastory, vysoke hory a vsade usmiati Tibetania. Uzivame si kazdym duskom, fotime a kamerujeme, dorozumievame sa…

Lhasa

29

14:15

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nastastie uz prestalo prsat a odteraz bude len a len dobre pocasie a my uvidime himaleje v plnej krase:) Optimizmus nam nechyba, nalada skvela a jacie steaky este viac.…

vstup si tento rok treba ozaj zasluzit

28

04:08

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

dnes si konecne pozrieme Potalu, vstup si tento rok treba ozaj zasluzit, Mato, pripravte sa na dlhe cakanie:) vcera sme boli v klastoroch Drepung a Sera, dnes po Potale…

duro Fórum
CTNI 2

27

16:43

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Palia nas usta zo secuanskej kuchyne. Vravim kucharovi, ze len malo stiplave, on ze rozumie... nuz asi nerozumel, vypilo sa preto viac piva, nez bolo planovane :) Na…

Tasi Deleg

26

07:45

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tasi Deleg!! prave sme pribrzdili v Lhase, uz byvame v nasom hoteli priamo na Barkhore a poobede vyrazame pozriet si magicky DZOKHANG. pomaly predychavame a tesime sa na…

duro Fórum
az sa mi nechce verit

23

15:42

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, tak pred par dnami sme sa vratili nas5 domov. V Cine bolo uplne super, az sa mi nechce verit, ze uz je to prec. Touto cestou sa chceme podakovat celej BUBO…

veronika Fórum