754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (41)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

CTNI

16

18:56

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupina vcera stastne pristala v risi stredu a hned sme zacali naostro poznavat toto hlavne mesto kde byva len 13 milionov cinanov, celkovo v cine je 55 miest nad 5 mil.…

neskutocne profesionalny pristup

15

11:53

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dobry den, zdravim vsetkych spravnych ludi. chcel by som sa podakovat, aj ked sa to poriadne slovami neda vyjadrit, za neskutocne profesionalny pristup nasich skvelych…

miso Fórum
Odlet z Pekingu

14

06:41

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zatial co skupina v Hong kongu nabera smer najvacsie mesto ciny shanghaj, nasa skupina uz odletela. Kufre boli plne darcekov, ale to hlavne kvoli comu sme sem dosli…

BEIJING

13

16:37

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vidiet peking a vratit sa.... musime sa vratit...ze kedy??? Hned... najlepsie ani neodist! Cina je skratka uzasna ... more zeny a vsetko lacne .... teda az potom co…

jozovi

13

13:47

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujem do Hongkongu. Zavidim ti tu panoramu, nenormalna vec:)

Beijing je uchvatny

12

14:09

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Neverte kniznym sprievodcom, ktori dokola hovoria, ze Peking je mesto na 1.5 dna. Ide ma z toho roztrhat. Nasa skupina zistuje, ze Peking ma sarm, auta netrubia,…

ozon

09

15:01

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

O cine sa uz povedalo skoro vsetko, zazivame toho neurekom a v autobuse stale pocut smiech. Proste dovolenka:) Cloveka uz ani neprekvapi ze tu stale chodia cinania v…

Okresny stavebny podnik

07

17:17

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rolex? T-shirt? Gucci? Girls? Sex? Boys? Hello Mistr? Okresny stavebny podnik Spiska Nova Ves? Sie-sie

Suzhou

07

17:12

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ni hao, lidicky! na tomto zajazde kazdy pochopi jedno: proste Cina. Benatky vychodu su nadherne, skorpiony chutne, straty na zivotoch minimalne, sol je nas nenajdeny…

suzhou

07

12:16

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

zatial co niektori obdivuju tajomstva cinskych kupelov a cinania na nich pozeraju kam sa to ti cudzinci deru, ja som si konecne nasiel cas aj na internet. Uz ani neviem…

Lhasa, zajtra letime do Kathmandu

16

13:44

aug

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime vsetkych z hlavneho mesta Tibetu. Dnes sme absolvovali zazracny den mimo cinskych drapov a ja som tento rok uz po druhy krat vystupil na posvatnu horu Tibetu…

Na nebeskom pohrebe

15

15:41

aug

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Keby som pred dvoma dnami povedal ze ci sa niekto dobrovolne vyskriabe do 4 000 metrov nad shigatse, asi by som skoncil v pazuroch supov na nebeskom pohrebe. Ale…