754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (44)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

ochutnavame takmer vsetko

11

15:46

júl

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cina je naozaj Cina so vsetkymi zvlastnostami, zazili sme dopravnu motorkarsku a cyklisticku spicku v Shanghaji, vezuceho sa psa, prapodivne kupovanie znamok na cinskej…

Jaro Fórum
Mne sa z Ciny nechce odist...

12

03:40

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

.. a asi preto poziadam o docasne obcianstvo v tejto krajine. Preco, lebo vsetko je tu skvele. Mozno si poviete ved je sprievodca a musi dodavat optimizmus. Staci ak…

Zajtra pridu vasi blizki

11

15:32

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa cesta velkou Cinou, kde sme videli tolko ze by sa to zmestilo do dvoch zajazdov konci. Zajtra pridu vasi blizki domov okolo 20.00 do Bratislavy. Mame kopec darcekov…

Cinsky mur...

10

15:22

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cinsky mur a letny palac to je teda parada. A ked k tomu vylezie slniecko a usmeje sa na malu skupinku slovakov uspech je zaruceny. Uplna nadhera. Mur pripomina spiaceho…

Beijing

09

13:59

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A sme tu v meste kde vladne zakazane mesto, letny palac, chram nebies, tian men... Zajtra velky cinsky mur, ktory v ziadnom pripade nie je vidno z mesiaca. Legenda…

Xi an Beijing

08

09:17

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes naberieme smer do hlavneho mesta rise stredu s modernym vlakom s jedinou zastavkou v Pekingu. Vlak je az prilis cisty, pohodlny a nemate pocit ze idete vlakom. Uz…

V cine uz mam sestru...

07

14:48

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V Cine sa mi podarila velka pocta. Nasa sprievodkyna ma oznacila za Brata a to znamena ze si vas vazi a zdoveri sa zo vsetkym co ju trapi. Nie je to len slovo ktorym sa…

To pravé

07

14:35

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Xi an byvale cisarske mesto je prestupnou stanicouo za lepsim zivotom. Tu sa stretava chudobna cina s bohatou a moslimska kultura s budhistickou. Jedno z najkrajsich…

Pozdrav do Japonska

04

16:42

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dakujem za prianie a pozdravujem takisto nepriatelske Japonsko. Dnes som sa bavil na tuto temu s cinanmi a povedali ze najradsej by vymazali z mapy sveta ten skaredy…

Cina, masaz a vlaky

04

16:04

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera neskutocne dobre raky, dnes masaze a zajtra kupele. Komu uz moze byt lepsie?:) Ale pekne poporiadku, masaze v meste Hangzhou robia cinanky ktore sa vas hned…

04

14:52

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ajojte vsetci. je to tu uplna parada, len skoda ze vam nemozem napisat viac, lebo bezim na thajsku masaz. tak teda pekny pozdrav z Hangzhou z Ciny.

Juto Fórum
Maj

03

16:23

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Odbehol som si na chvilu od rakov, no nejeme len rakov ale aj baranie maso so sladkovodnymi muslami a ked sa cinania dozvedeli ze oslavujem ponukali ma vsetkym moznym...…