754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (45)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

1 maj

03

12:51

máj

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ja mam asi stastie na vsetky cinske sviatky, najprv 1 oktober a teraz 1 maj ked mal Shanghaj 30 milionov obyvatelov a za normalnych okolnosti ma 20... Hlava na hlave…

Agent

22

15:45

apr

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A ked budete mat pocit ze az prilis pozitivne pisem o cine je to kvoli tomu ze som agent tajnej policie ako mi uz stihli povedat nasi klienti, ktorym sa cina pacila:)

Piesočná búrka?

22

15:44

apr

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vraj tu zurila piesocna burka, ale my ju dako nevidime, netreba verit vsetkemu co vidite v televizii:) Cina sa vie vysporiadat s kazdou situaciou a poslala svoje migi…

Cinsky mur a to ostatne...

21

15:25

apr

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cinsky mur nie je vidno z mesiaca ako sa mylne domnievame pretoze tato zaujimava legenda vznikla v 19. storoci ale nedovideli sme az na koniec mura ktory ma 7500…

presuvaju sa davy

20

13:25

apr

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mozno sa pytate preco sa neozyvame. dostali sme spravy ze po svete chodia spravy ze peking je pod nanosom piesku. Neverte televizii. Nic tu nie je a my sa mame uzasne.…

Hangzhou

14

15:45

apr

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak a sme vraj v najkrajsom meste celej Ciny. Takyto exoticky Velky piatok som este nezazil. Cinania sa divia ked dnes odmietame jest maso. Suvislosti, kt im…

Pod Mt. Everestom

24

11:48

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nadherne pocasie. 8 tisicove vrchy mame ako na dlani. V tomto zajazde krizom cez cely Tibet nam bohovia praju. Vsetci sme zdravi a zdravime Vas. Zajtra krizom cez sedla…

ta uz sme styrme

23

15:45

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dufam ze vam je jasne kto spieval na tom karaoke:) momentalne sme v druhom najvacsom tibetskom meste a furt maju lhasa beer. My sa mame suprovo, urcite lepsie ako vy:))…

Opustili sme v daždi

23

11:52

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ked sme opustili Lhasu v dazdi, prekrocili Brahmaputru a zacali sa splhat do zahmleneho sedla vo vyske 4800 m.n.m. este nikto netusil, co za den nas caka. Hned za sedlom…

Lhasa

21

16:00

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera som vas nemohol informovat co a ako, ale Kazko to tam popisal celkom dobre. Ja len dodam, ze to bol uzastny den a urobit zlu fotku bolo skoro nemozne. Budha nam…

Lhasa

21

15:53

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera som vas nemohol informovat co a ako, ale Kazko to tam popisal celkom dobre. Ja len dodam, ze to bol uzastny den a urobit zlu fotku bolo skoro nemozne. Budha nam…

Spisaci v Tibete

20

17:59

okt

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dasa - Karci tu je a je to spravny typek a pozdravime ho od teba. Gratulujeme Artmedii. A my sa mame stale viac a viac super, Vcera bola nadherna oslava s tortami a so…