756 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (48)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

hangzhou

25

16:59

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

najprv odpoviem palovi, vsetci doleteli v poriadku a dnes sme uz v Hangzhou v meste ktore ma len 6.5 miliona obyvatelov...:) este vcera sme stihli zabavit celu lod na…

Tashilumpo 2005

25

14:21

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime z druheho najvacsieho mesta Tibetu, zo Shigatse. Dnes sme opustili hlavne mesto a vydali sa na nase putovanie cez Tibet. Nas hotel je len kusok od chramu…

Ani zďaleka všetko

24

10:29

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Potala, Drepung, Ganden, Drigung, Tildrum, to su miesta, ktore sme za posledne dva dni navstivili. A to nie je zdaleka vsetko. Nadherna tibetska priroda a ludia ukryti v…

shanghai 2

23

17:29

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Teplucko vetrik pofukuje a cinania mali dnes volno, neviem preco sa rozhodli byt doma ale tak ludoprazdne mesto som uz dlho nevidel, iba som kluckoval medzi cinanmi a…

Shanghai

22

17:01

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

najvacsie mesto v Azii, 7 milionov aut 3 miliony cyklistov, mesto ktore sa ponara kazdy rok o 2 centimetre vdaka svojej mrakodrapovej vystavbe. ked ste niekedy drzali…

Prave sedime s Palom Breierom

21

10:39

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prave sedime s Palom Breierom na jacom caji a preberame nas dalsi program. Do Lhasy sme doleteli doobeda, pocasie bolo tak uzasne a videli sme 6 tisicovky na hraniciach…

opat na plne obratky

20

17:01

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci, co citate nase zazitky na fore. Dnesny den v Chengdu sme prezili, ako inak, opat na plne obratky. Pandy obrovske papkali bambusove vyhonky a superili pred…

uzke ulicky muslimskej casti

19

06:36

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A sme v Xiane, v spickovom hoteli len 5 minut od Zvonovej brany, ktora je absolutnym centrom mesta a sluzila za vlady dynastie TANG na oznamovanie otvarania a zatvarania…

Vcera jemne prsalo

17

06:24

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je nadherna sobota aku v Pekingu plnom smogu zazijete len malokedy. Vcera jemne prsalo a my sme si pozreli Zakazane mesto v mystickom opare a vdychovali atmosferu, aku…

pekingske letisko

16

08:46

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cez pekingske letisko rocne prejde 25 milionov cestujucich, pekingska zeleznicna stanica az 35 milionov cestujucich, vsetky tieto cisla sa postupne menia, predpoklada sa…

Peking - Hong Kong

16

06:52

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

skupina uz stastne odletela a ja si sedim na pekingskom letisku, okolo mna behaju cinania a neveriacky na mna pozeraju ze odkial som. Na prepazke som bol zo slovinska a…

Velky cinsku mur

14

15:52

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Dusko, velky cinsky mur splnil nase ocakavania ... vytesovali sme sa ako male deti. Asi budeme mat miernu svalovicu. Boli sme na lavej strane, kde bolo ovela…

If Fórum