756 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (49)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Pre If do Ciny

14

00:00

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoooj, spravna volba, my sme sa vydali tiez na lavo, a viem si vas zivo predstavit ako makate po tom strmom cinskom mure :) chudatka, bol to veru riadny zaberak. Na…

Dusky Fórum
Ahoj z Pekingu

13

12:55

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na mur sa tesim aj ja - vyrazame rano o siedmej, aby sme sa vyhli davu cinskych turistov - cestuju o dusu a vo foteni podla mna prekonavaju aj japonskych turistov ...…

Marcela Fórum
z Pekingu

13

12:36

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, tak uz sme s Mahu a Mackou videli aj znamu fotku "bozskeho" Maa. Myslela som si, ze je ovela vacsia ..., ale ... Dnes vecer ideme opat na klasicky trh a…

IF Fórum
Ahoj z Pekingu

13

12:10

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetkym na Slovensko a do Ciech... Mame sa fajn, Peking je krasny a aj sa nam vycasilo, tak sme sa stihli pofotit na Namesti nebeskeho pokoja... Zajtra hura na…

Mahu Fórum
Impozantny prichod

13

11:44

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

blizi sa 6.00 hodina a v tom zacne svietit svetlo a zacne stebotanie vtacikov. cinsky hlas je stastny ze opat uzrel svetlo dneska a vidi svetlejsie zajtraajsky. Ze by…

Pozdrav zo Si-Anu

11

16:57

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tance boli fajn, ale ziadna poprava sa nekonala - cinankovia asi nechceli pokazit dojem zo svojich efektnych taneckov ... A skorpiona neochutnala len Mahu, ale aj ja a…

Marcela Fórum
pre Lalu

11

16:56

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

zdravim Chicago z Ciny. Dnes som ti opat poslala mail, tak si to precitaj. Uzivam si Cinu a viac ti poviem do telefonu, ked sa vratim.... Koncim ako vzdy, ved ty vies…

IF Fórum
Mao

11

16:55

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mao je vecny a vyzera ako z vosku, maa najdete na vsetkych papierovych bankovkach, najdete ho na vsetkych televiznych obrazovkach, na kazdej vladnej budove, na trickach…

teracotta a ine skvosty Ciny

11

16:43

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme uspesne dorazili do byvaleho hlavneho mesta Ciny Xi anu ktore ma len 6,5 miliona obyvatelov. toto mesto v 1946 prehralo bitku o hlavne mesto Ciny o jeden…

Buduj vlast posilnis mier

11

16:21

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

O Cine mozeme rozpravat stale dookola, ale ta sa musi zazit, musite citit tie vone spaleneho tuku a neuveritelne dobreho jedla, pocitit atmosferu cinankov, ktori sa…

Do Ciny od Dusana

09

00:00

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, Ivka, i ked sa ti mail vratil ako nedoruceny - prisiel mi (daco mam so serverom) tak si cek odpoved. Ako sa vam pacilo Chancou a Sucou? Inak kde sa prave…

Dusky Fórum
pre Duska

08

12:15

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dusko, mail, ktory som ti posielala sa mi vratil. Tak ti to musim napisat na forum... tak dnes vecer ideme na trhy....., uz sa tesim, nakolko este nemam kupene …

Ivica Fórum