756 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (50)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Internetova kaviaren

08

12:10

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

uz ked sme sa tak rozpisali... Sedime v internetovej kaviarni, kudole dymu, ze ani na obrazovku nevidite, cinania hraju pocitacove hry, poritom jedia a mlaskaju a cistia…

Masaze

08

12:06

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Este jednu vec nam mozete zavidiet tu v Cine. Okrem toho ze nase hotely su priamo v centre mesta nas hotel je vybaveny masaznymi miesnostami a servisom 24 hodin denne.…

Suzhou

08

11:52

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zajtra sa presuvame so Suzhou. Mesta ktore navstivil pocas svojich ciest marco polo v 13. storoci a pozrieme si aj najvacsi palvebny kanal na svete. Kto by tusil ze…

Opat z Hangzhou

08

11:35

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Duskovi: ja viem, ze s pocasim je to tazke a viem, ze treba zaklopat na drevo (prave som tak urobila), aby nas nadalej chmurne mraky obchadzali ... zatial sa nam dari ..…

Marcela Fórum
Cinske specialitky

08

11:20

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chram Lingyin je uchvatny. Clovek skutocne spozna co je cina. Cina obdivuje vsetko co je nove a velke. Cinankov najviac uchvacuje chram z roku 1956 a budha z roku pana…

Este raz z Hangzhou

07

14:28

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

keby aspon tie vajicka vyzerali cerstvo ... Danka, rada by som Ti doniesla sanghajskeho tigra, ale bohuzial, ako vravel nas naozaj skvely sprievodca Matko, tekute veci…

Marcela Fórum
Máme sa fajn

07

14:17

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A kocky zabudli napisat, ze mame fakt SKVELEHO sprievodcu Matka, ktory sa o nas stara ako o vlastnych... :) mame sa fajn a uz sa tesime na nakupy a zjednavanie cien...…

Mahu Fórum
Ahoj z Hangzhou z vedlajsieho PC od Macky

07

14:11

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

je to tu v pohode. cinska strava je naozaj "carovna", hlavne ranajky - cinania nepoznaju pecivo, salama ma len kriklavo-ruzovu farbu, o syroch ani chyru ani slychu, ale…

Ivica Fórum
Ahoj z Hangzhou

07

14:04

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dusko, ja som doteraz nepochopila, preco si sa trhol a vybral si sa do Ciny v marci ... my tu mame teplucko (niekedy az moc teplo, tak 30 - 35), prsalo nam zatial dve…

Marcela Fórum
udreli

07

13:48

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

vsetko je v poriadku,doleteli sme dobre, tajfunu sme ujeli. zdravi ira.

Vsetko tu rastie ako z vody

07

13:31

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

program v Shanghaji sme mali tak nabity ze som nestihol ist na internet. zazili sme preco sa cine v poslednej dobe hovori azijsky a ak nie svetovy finacny tiger. Vsetko…

Do Ciny pre kazdeho v kocke.....

07

00:00

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

nazdar cinanky..... Macka, nuz pocko je nevyspytatelne pozri na mexico, tam malo byt krasne a prsalo nam, pricom dva tyzdne pred nami bolo nadherne to iste mas s cinou..…

Dusan Fórum