756 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (51)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Tiger ma mrzí

07

00:00

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

tak este raz :) Macka, to s tym tigrom ma mrzi, ale nevadi. Predstav si, ze my s Ingou sme este v robote. Vidis, ako sa cini konkurencia, zatial co ty si uzivas na…

Daniela Fórum
S Bubo v Číne nakúpite oveľa lacnejšie

06

00:00

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, na margo vasej sms, porcelanove cajove supravy mali takmer po celej cine, original zabalene aj v chancou ci sucou, ci v xiane, ja osobne som ju kupil na trhu pri…

Dusan Fórum
neostava nic ine

05

07:44

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

No, kedze Macka vsetko krasne a podrobne opisala, mne len ostava dodat, ze Sanghaj ma skutocne pekne a moderne centrum a este krajsiu promenadu... a pre cinankov sme…

Mahu Fórum
Ahoj zo Sanghaja

05

07:34

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

K tomu vlaku - je sice pravda, ze sa o 21.00 zatvara restauracny vozen a o 22.00 zhasina svetlo, ale to este neznamena, ze sa ide spat - aspon nie v tom pripade, ked do…

Marcela Fórum
Najlepšia partia v Číne

05

00:00

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

neverim vlastnym usiam, v shopingu vedie Ivka? Ale Mahu, sklamala si ma :) tak sup, sup - co ta tvoja Mexicka povest :) Dadka, neboj i ked som Macke a Mahu o cinskom…

Dusan Fórum
Shoppovat iba cez Bubo - neserioznost ci

02

00:00

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte do Ciny. Tak dufam, ze sa tam mate dobre a kvoli palickam netrpite hladom. S tym shoppingom, co Vam Dusko radi, radsej opatrne, najma Mahu :) Aby ste to vsetko…

Daniela Fórum
Druhá polka

02

00:00

sep

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Mahu, Macka, nazdar Martine. Tak ako sa vam dari v dalekej Cine? Ja len tisko zavidim a spominam na nas marcovy vylet, dufam ze tam nemate taku zimu aku sme mali my…

Dusan Fórum
Jablková štrúdľa

24

16:54

aug

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Viem si predstavit. Okrem vsetkeho toho co je Nepal, strasne tesim na jablkovu strudlu :) Caf Mato. Vidime sa o chvilu.

V nejakých uličkách

24

16:50

aug

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mato, zdravim ta do Kathmandu. Este 2 dni a vidime sa v nepalskych ulickach. Tesim sa.

Exotický presun

24

16:41

aug

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime aj my, este zo Shigatse. Dnes sme stihli prekrasny a posobivy Kumbum v Gyantse so skutocne tibetskou atmosferou a po skvelom obede chram Panchenlamov Tashilumpo…

Šplhanie do sedla

23

17:02

aug

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime zo zapadneho Tibetu, z provincie Tsang. Dnes rano sme sa vysplhali do sedla s krasnym vyhladom na krasne farebne jazero Yamdrok-Tso. Cinania pri nom postavili…

Jozo Fórum
Posledny den v Lhase

22

11:49

aug

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nad Lhasou nam krasne svieti slnko a nase tibetske dni pokracuju. Vcera sme zazili magicku atmosferu klastora Ganden, kde vznikla sekta Gelukpa, nechali si udelit…