756 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (54)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Mao velky chlp

07

08:36

aug

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ano presne tak sa doslovne prelozi meno mao c tunga. Nase putovanie po Cine od Macaa az do Pekingu sa pomaly blizi ku koncu. Zazili sme davy cinanov a az tu si uvedomite…

Nabitý program, nestíhame behať po internete

05

13:55

aug

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Peking je uzasne miesto kde clovek naseje cinu az do kosti. Nic cinskejsie a krajsie v cine ako peking uz snad ani neexistuje. Nas program je tak nabity ze nestihame…

Ni hao 3

30

15:06

júl

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skusil som vyvolavaciu cenu na 7 milionov... Nic aj tak sa smeju ze ich mesto ma 8 milionov.

Ni hao 2

30

15:04

júl

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sedim s cinanmi pri hyperpomalom pocitaci, kde sa mi neda vobec otvorit moja mailova schranka. aspon takto pozdravujem vsetkych a kamile drzim palce. Maros a Klari…

Ni hao

30

14:41

júl

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uff, Cina nas privitala v dokonalom teplom pocasi. Shanghai sme spoznali skutocne dokonale. Najvyssia televizna veza, asi snad najvacsi hotel na svete so svojimi 427…

Este raz z Pekingu

13

04:48

apr

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupina Air France prave odletela domov. Vsetci nadseni a s kopcom darcekov. Teste sa! Mne o 3 hodinky odchadza vlak do Kantonu. Bratislava, tesim sa na teba!

Peking - posledny den!

12

16:30

apr

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak a mame to za sebou. To, co nasa skupina stihla za ten kratky cas v Cine sa len tak nevidi... Nabity program, naslapany do poslednej minuty a ludia totalne so zaujmom…

Peking - posledny den!

12

16:29

apr

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak a mame to za sebou. To, co nasa skupina stihla za ten kratky cas v Cine sa len tak nevidi... Nabity program, naslapany do poslednej minuty a ludia totalne so zaujmom…

Pozdrav z Pekingu

11

16:11

apr

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Konecne sa mi podarilo dostat na internet, lebo popri tom vsetkom, co sme za par dni stihli vidiet to bolo priam nemozne. Cina je krajina plna ludi, bicyklov, "voni" a…

Mao - zasa sme ho videli!

11

07:07

apr

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hoci dnes mal byt zavrety... Otvorili ho kvoli nam? Niekedy mam ten pocit, ze niekto nad nami drzi ochrannu ruku, vcera bola v Pekingu strasna burka, dnes krasne svieti…

Cina - do hlavneho mesta

10

06:08

apr

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Posledny den v strednej Cine, neskutocna partia sme, asi tak v kuse sa zabavame asi tak na vsetkom :) Vcera v moslimskej stvrti, dnes s ohnivou vodou a medzi cinskymi…

Cina - specialna cesta

09

12:49

apr

2005

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak a zasa zo Xi-Anu, zo specialnej cesty, ktoru BUBO organizuje s leteckou spolocnostou Air France. Mame za sebou Hlinenu armadu, par perfektnych nakupov hodvabu a…