756 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (57)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Prepacte Kasmirci...

17

11:45

sep

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prepacte Kasmirci ze vam tu do toho skacem :) ale vsak s durom som bol v lete tiez a tak mam trosku pravo :) Akurat ze sme sa prave z hlinenej armady vratili a najlepsi…

Si-An

17

02:58

sep

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Len kratko hlasim, kym ostatni uz sa sprchuju po ceste vlakom, ze sme prave dorazili do Si-Anu. Flasky cinskeho zazraku pripravene na cestu padli skor, ako sme sa pohli…

Tingtongovci zdravia :)

16

03:52

sep

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred 10 minutami sme videli Maa! Zasa nam to vyslo :) Este par hodin v Pekingu a 18:27 odchadzame lozkovym vlakom do Sianu. Zdravime zo slnecneho hlavneho mesta Ciny.

Jozo Fórum

15

16:37

sep

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujem Ta z Pekingu a zelam vsetko vsetko najlepsie. Videli sme uz vela velkolepeho z Pekingu, Dnes sme chodili po Velkom cinskom mure a pred chvilou som kostoval…

Sef Fórum
Sprava z Pekingu pre Katku

15

16:20

sep

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame sa fajn. Videli sme vela pozoruhodneho z Pekingu. Caka nas vlak do Si-an a potom dalej smer Tibet. Pozdravujeme vsetkych doma.

Jozef W. Fórum
Dudlimu...

15

11:34

sep

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tesim na vino :) URCITE URCITE si ho v oktobri dame :) V novembri potom budeme pit to co donesiem z Argentiny :)

Jozo Fórum
Druhy den.

15

11:33

sep

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame za sebou Velky cinsky mur bez jedneho turistu (ok, trosku prehanam... :) ) a Letny palac. Vsetko ide PRESNE podla planu :) Zajtra nas caka Mao, kacka a velmi velmi…

Jozo Fórum
Zacali sme! Peking.

14

13:29

sep

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime z uprsaneho Pekingu. Vsetci sme dorazili v pohode. British meskal, ale vsetko sme dnes krasne stihli: Zakazane mesto, Namestie nebeskeho pokoja a uvodnu veceru…

Jozo Fórum
Slnko svieti

13

04:02

sep

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasim, ze som dorazil do Pekingu, slniecko svieti, vsetko je presne tak ako pred mesiacom, tibetania mozu vyrazat :) Tesim sa.

Jozo Fórum
Konecne v Cine

11

09:33

sep

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Teraz by mi Cinania dali, ved sa uz niekolko rokov snazia cely svet presvedcit, ze Hongkong, Tibet a Macao su normalnou sucastou ich velkej rise.. A vlastne uz aj su :)…

Jozo Fórum
ranajky formou svedskych stolov

08

16:33

aug

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Stale davame nieco extra... Dnes sme presli tibetskymi sedlami vo vyske 4700 m.n.m., navstivili krasny klastor sekty Kagjupa Yangpachen, ktory vidi maloktory turista a…

Jozo Fórum
Dalajlamov letny palac

06

13:02

aug

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa skupinka je na vylete v tibetskych horach, ja som dnes podotahoval posledne veci na presun do Nepalu a poobedie stravil v letnom palaci Dalajlamu... Je neskutocne…

Jozo Fórum